IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Демокрация има само там, където самото общество е достигнало необходимото цивилизационно равнище.
    При българите, съществува огромно разминаване между копираните отвън демократични
    атрибути и възможностите на самото общество. Общественото съзнание е много близо до феодалното и това определя състоянието на държавата.

    Най-очевидното доказателство за това е корупцията. При феодализма тя не е престъпление, а начин за организация на обществото. По цялата стълбица по-силният феодал раздава на по-малките не заплати, а градове, земи, доходни служби. Цялата йерархия открито живее от осребряването на властта и цялото общество се наглася към това.
    В изостаналите общества търговията с власт, нейната покупко-продажба и днес си остава масова, общонародна практика
    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Пуснете на бойното поле някой по-добър войн, бе юнаци!
      Така де - да е проникновен, завладяващ, увличащ!


      Какво отново предлагате като уж драматична постановка?
      Та това е пошло, безвкусно, примитивно!

      Драмата не е в подиграваната тленност, а в бездарната и безплодна пустота на церебралната територия авторова!

      Горката Татьянечка се справя на прилично ниво в епистоларията, но в драматичния жанр, където видимо има несбъднати мечти и амбиции, е пълна катастрофа.

      Така се раждат житейски тежко драматичните герои - поради съдбовно разминаване на желано и действително и пълна липса на правилна самопреценка.

      Коментар


      • Ексклузивно интервю с новия пиар на Пеевски г-жа Свинарска



        https://premieri.net/2M
        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
          Аз няма как да редактирам мнение, без да си оставя името, даже и да искам. Форумът е такъв. А аз ви редактирах в случая. Причината мисля, че е очевидна, при положение, че използвахте обидна дума.
          А "Супер модератор" е нещо като "Заслужил инвеститор".
          Да отбележа за протокола: Обидни или не, думите, се явяват единствено в контекст. Т.е., в изречение, където се улавя смисъл, подтекст, заключение и т.н. Наример, думи, като „мангал”, „чифут”, „мърша”, „боклук” и т.н., само употребени лично, указателно, срещу човек, БИХА МОГЛИ да се считат за обидни...а биха могли и да не. Та, онова, за „политкоректността”...не е ли време, да остане в историята? То не бяха превземки, не бв чудо.
          Аман, карочэ.

          Коментар


          • Юнкер отменя посещение в Париж заради протестите на "жълтите жилетки"

            Мъдро ! Ше земе да стане неко въргал , с ишиаса шега не бива !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
              Аз няма как да редактирам мнение, без да си оставя името, даже и да искам. Форумът е такъв. А аз ви редактирах в случая. Причината мисля, че е очевидна, при положение, че използвахте обидна дума.
              А "Супер модератор" е нещо като "Заслужил инвеститор".
              Малииииий ... щот аз кат знам какъв заслужи инвеститор съм ...

              Коментар


              • Начев, втвърдете китките моля,
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                  А аз ви редактирах в случая. Причината мисля, че е очевидна, при положение, че използвахте обидна дума..
                  Е, не можахме да се разберем, но ... поне парфюмът Ви е превъзходен!

                  Коментар


                  • Аз няма как да редактирам мнение, без да си оставя името, даже и да искам. Форумът е такъв. А аз ви редактирах в случая. Причината мисля, че е очевидна, при положение, че използвахте обидна дума.
                    А "Супер модератор" е нещо като "Заслужил инвеститор".
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                      Ами аз не се крия.
                      А-аа! Разгеле!
                      Моля, позволете ми да се приближа достатъчно!
                      Достатъчно е ... да речем, че ми дава възможност да усетя деликатно използван елегантен парфюм!
                      ...
                      Сега е по-добре!
                      Исках да уточним без да влизаме в уронващ престижа и разголващ дебат, само супер-модераторът ли има право да модерира без да си остави името и мотивите?
                      Защото аз много държах на онази специална думичка (която премахнахте), доколкото тя като мощна оптика фокусираше цялата ми политическа оценка за въпросния персонаж!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Хер Нечев, забелязвам, днес сте романтично настроен В смисъл "душата ми е стон" и т.н.
                        Тънъмке,
                        Аз съм винаги романтично настроен, доколкото романтиката е една сфера от душата ми, посветена изцяло на жените, които безмерно обичам.

                        Много ценя в теб още едно качество (едно от многото), че не се буташ трескаво с лакти и не пледираш с ярък и нахъсан фалцет (както го правят доста твои посестрими) за запазено място в света на мъжете. Е, там има някои незначителни "бонуси", ама те вървят в комплект с непомерни отговорности и безмилостна жестокост. Понякога душата не издържа. За да издържа повече, трябва да е стон.

                        Така стоят политически нещата и в тази дума е съсредоточена цялата ми надежда, че ... дебнат!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Но гигов по цял свят е така,
                          причината е риска. Застрахователният бизнес се базира преди всичко на оценка на риска. Разбираемо е че шофьор който често преминава на червено, кара с превишена скорост, завива там където е забранено, кара пиян, представлява по-голям риск за движението, съответно за застрахователите.
                          А и тези данни нямат нищо общо с разкриване на личния ти живот. Например те просто имат достъп до 'точките' които си получил от полицията за последните пет години.
                          А че ще изхарчат едни пари за нещо не толкова сложно, няма никакво съмнение.
                          Застрахователите в САЩ имат достъп до данните на полицията? Нещо да не ме будалкаш? Могат да имат достъп до база данни на застрхователи за предизвикани застрахователни събития, а не че два пъти са ме хванали с превишена скорост и три пъти в неправилно изпреварване , но БЕЗ да съм предизвикал някакъв риск за участниците в движението.
                          И всички тези глупости няма нужда да се регламентират с някакви тъпи закони, застрахователите сами могат да ги въведат в договорите. Това е в интерес и на изрядните водачи и на застрахователите.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Ами аз не се крия.
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                              X-У, Вие имате вдъхновяващ и ненаподобим почерк.
                              Където пипнете, следа не остава!
                              Но не остава и капчица съмнение, кой го е направил!
                              Целувам Ви ръка!
                              Хер Нечев, забелязвам, днес сте романтично настроен В смисъл "душата ми е стон" и т.н.
                              Last edited by tnm; 03.12.2018, 14:58.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • X-У, Вие имате вдъхновяващ и ненаподобим почерк.
                                Където пипнете, следа не остава!
                                Но не остава и капчица съмнение, кой го е направил!
                                Целувам Ви ръка!

                                Коментар

                                Working...
                                X