IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

    Извадка:
    Не съм съгласен с удебеленото от мен.
    .
    Източникът на този материал е руски сайт. Преди да прочета статията, погледнах кратка биография на автора. Пълна е със странни и будещи почуда и леко съмнение неща.
    Няма никакъв спор, че на всичко казано следва да се гледа със деликатен резерв. Това е творение на ангажиран и пристрастен човек. Обстоятелството, че съм пуснал линк, в никакъв случай на означава, че съм съгласен с всичко нарписано.
    По-скоро е обратното, по-голямата част от написаното ме изненадва или кара да изпитвам огромни съмнения.
    Използваните символи и метафори на моменти направо същистват: как щели да прегризат гърлата на англо-саксите с германски челюсти или прочее дивотии ...

    По-ценното в този материал е алтернативният поглед, драстичното отклонение от мейнстрийм облъчването. Оставянето само на течението води гарантирано само до едно: облъчване и в резултат на това промиване на мозъка.
    Ценно, ако щеш, е и обстоятелството, че получаваш материал за критична оценка.

    Просто материалът се появи днес, а действителна тема за разискване е и продължава да е превъоръжаване на бойната авиация. Много интересен повод за размисъл е полската история с Ф+16. Страна като Полша( която е с голяма територия и значително по брой население, политически и етнически монолитна), но все пак слабак от Източна Европа (въобще не слабак като нас) с огромни проблеми, при все още формално невзето решение за приемане в ЕС, показва на същия този ЕС (олицетворяван от Франция, Англия, също и Швеция) ГОЛЯМ СРЕДЕН ПРЪСТ и изкрещява в лицето им - да го ..хате.
    И после все пак я приемат за член на ЕС.

    За съжаление не мога да намеря онзи материал за новите самолети за германските вв сили, който провокира размислите ми и стана причина за споделяне на тази статия, но намерих нещо сходно.

    Deutschlands neuer Atombomber? "Die F-35 kann jeden Kampfjet ersetzen

    При съобразяване дата на публикуване излиза, че Германия вече е в подножието на процедура на избор на нов изтребител.
    Линкът засяга откровено лобистки материал в полза на ф+35, но някъде в текста на главата срамежливо се споменава, че основният избор на Германия е Юрофайтър.
    И имат срок от около 6 години да заменят всички Flotte an Tornado-Kampfjets.
    Предстоят интересни събития.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Ми тя с мустаци тая учителка бе ...таман по твоя вкус ...
      Не рипай като пале пред майка си, очевидно нищо не разбираш,

      Last edited by Имхотеп; 11.01.2019, 22:43.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Eто при тази учителка:
        Ми тя с мустаци тая учителка бе ...таман по твоя вкус ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Бе къде си го учил този английски- върви и си вземи 5-те лева от даскала си
          Vate kakvo misliте за тази учителка:
          Last edited by Имхотеп; 11.01.2019, 22:25.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
            А, разбрах.
            Ми виж са, самият Ходорковски обра Русия чрез нефта, заезно с други евреи, та той ли е седнал да плаче точно за това, че тези пари са влезли в неговия джоб?
            остави го ходорковски и сие
            вярно ли е това видео питам
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
              А, разбрах.
              Ми виж са, самият Ходорковски обра Русия чрез нефта, заезно с други евреи, та той ли е седнал да плаче точно за това, че тези пари са влезли в неговия джоб?
              по скоро плачи че вече не влизат в неговия джоб.....
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Бе къде си го учил този английски- върви и си вземи 5-те лева от даскала си
                при афроамерикански даскал ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  ноу мор?
                  Бе къде си го учил този английски- върви и си вземи 5-те лева от даскала си

                  Коментар


                  • А, разбрах.
                    Ми виж са, самият Ходорковски обра Русия чрез нефта, заезно с други евреи, та той ли е седнал да плаче точно за това, че тези пари са влезли в неговия джоб?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                      В кое?
                      На каком месте в мире Россия (в 2018-м)?
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

                        a ima ли нещо вярно или си го отричаш по принцип
                        В кое?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                          Това е страница на "Отворена Русия" на олигарха евреин Ходорковски.
                          Като "Отворено общество" на мафиота евреин Шорош.

                          Не, мерси!
                          a ima ли нещо вярно или си го отричаш по принцип
                          http://milom.blog.bg/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                            Това е страница на "Отворена Русия" на олигарха-евреин Ходорковски.
                            Като "Отворено общество" на мафиота-евреин Шорош.

                            Се искат нещо да отварят тея евреи...
                            Last edited by И.Зверов; 11.01.2019, 21:08.

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/openrussia....5ODgzOTE2MTMw/
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	779018-l.jpg
Views:	1
Size:	84.5 КБ
ID:	3429327
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X