IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Джеймс Чарлз.



    Вече ми е ясно, защо Англия лудее от страх от Русия.
    С такива "мъже"...

    Коментар


    • Бе чета че северен паток щели да го отлагат за догодина, а и че турците са намалили с 47% вноса на хуйлостанска газ напоследък... къ я мислите тая?


      Преди време му разпраях на марков че главните печеливши от тези ... ъъъ ... "проекти" са строителите, вакселберг-макселберг, а той ми скочи като куче,
      Оказва се, че северните гении нещо са недосчитáли в играта и май ще се наложи да прекарват газ през Украйна?
      Ами мислите ли че украинците ще им цепят басма, и ще им прекарват газта за без пари, както са свикнали хуйлостанци?
      Според мен ще им одерат кожите този път, и сжижената газ ще стане бая по-ефтина от газпромската.
      Предвиждам мрачно бъдеще за северните варвари....

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • ... ъъъъъъъ-мъъ-хъъъъ...

        Ха-ха-ха-хаааааа!

        Last edited by Имхотеп; 17.05.2019, 20:34.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Моля придържайте се към темата, а не си водете лични спорове!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Приносът към кое, мажната?
            към дискусиите в тема Политика .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              интересно твоят принос какъв е ...
              Приносът към кое, мажната?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Ми изразните ти средства показват че си много агресивен простак. Обикновено хората се отдръпват, което ти дава фалшиво усещане за победа в евентуален спор. Същия си като ер едно-а едно, жан-бет... най-вероятно една персона. За мажната като за умрелите, ...нищо.
                Типажи като вас, опорочават всеки форум. Мястото ви не е тук. Ако човек прегледа творчеството ви, ще забележи че нямате абсолютно, ама никакъв принос към която и да било дискусия. Лични нападки и празни приказки.
                С три думи - русские троллъй дурузя,

                интересно твоят принос какъв е ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Ми изразните ти средства показват че си много агресивен простак. Обикновено хората се отдръпват, което ти дава фалшиво усещане за победа в евентуален спор. Същия си като ер едно-а едно, жан-бет... най-вероятно една персона. За мажната като за умрелите, ...нищо.
                  Типажи като вас, опорочават всеки форум. Мястото ви не е тук. Ако човек прегледа творчеството ви, ще забележи че нямате абсолютно, ама никакъв принос към която и да било дискусия. Лични нападки и празни приказки.
                  С три думи - русские троллъй дурузя,

                  Удивително запознат с материята.
                  ... Откъде ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение
                    Майна, шъ ни банват...
                    Явто имхотепчето е от отбора на мудературата?
                    Ми изразните ти средства показват че си много агресивен простак. Обикновено хората се отдръпват, което ти дава фалшиво усещане за победа в евентуален спор. Същия си като ер едно-а едно, жан-бет... най-вероятно една персона. За мажната като за умрелите, ...нищо.
                    Типажи като вас, опорочават всеки форум. Мястото ви не е тук. Ако човек прегледа творчеството ви, ще забележи че нямате абсолютно, ама никакъв принос към която и да било дискусия. Лични нападки и празни приказки.
                    С три думи - русские троллъй дурузя,

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение

                      На шведска маса ол инклузив.
                      от личен опит ли изхождаш ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                        Къде евроценностите и традиционните ценности на българина се разминават ?! Мисля че ще се получи интересна дискусия .
                        На шведска маса ол инклузив.
                        Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                        Коментар


                        • Къде евроценностите и традиционните ценности на българина се разминават ?! Мисля че ще се получи интересна дискусия .

                          Коментар


                          • Майна, шъ ни банват...
                            Явто имхотепчето е от отбора на мудературата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Има и по-лошо да се превърне в халифат.
                              мхм ... евроценностите дотам водят .

                              Понеже ми изтри коментара за моите ценности / не за евро"ценностите"/ , ше повторя :

                              Семейство от мъж и жена , деца , внуци ...правнуци дай Боже ...,православно християнство , обич към България / не държавата /.
                              Last edited by majnata; 17.05.2019, 17:41.

                              Коментар


                              • Има и по-лошо да се превърне в халифат.

                                Коментар

                                Working...
                                X