IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Polyushko-pole (Полюшко-поле) – MVD Ensemble
    https://www.youtube.com/watch?v=E_bL8P0hzSA

    златна съветска музика!
    А гледал ли си филма в който я ползват за саундтрак? The Russians are comming, холивудски от 60-те.
    Добър е, осмива параноята на студената война в САЩ.

    Коментар


    • Polyushko-pole (Полюшко-поле) – MVD Ensemble
      https://www.youtube.com/watch?v=E_bL8P0hzSA

      златна съветска музика!

      Коментар


      • Колкото и САЩ да опитват да пробутат на ЕС своя шистов газ, между Европа и Америка има цял океан Проф. Светлана Шаренкова: Време е Европа да се събуди!

        Прагматизмът в енергийните отношения е задължителен, защото става дума не за чиновнически прищевки, а за логиката на неумолимите природни и икономически закони – газопроводите зависят от географията, от цената на газа, от взаимната изгода и сигурността на доставките.

        Коментар


        • Лидерите в Босна и Херцеговина са разколебани дали да приемат поканата за членство в алианса Следващата война на НАТО и Русия за сфери на влияние ще бъде в най-разделената държава на Балканите

          По-рано този месец руският външен министър Сергей Лавров заяви, че НАТО и Европейският съюз „засилват усилията си за поглъщане на региона", поставяйки държавите пред „фалшивия избор" между Русия и Запада

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Добре, извинете.
            Няма проблем .

            Коментар


            • Добре, извинете.
              रादोस्त

              Коментар


              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                Обидно е и затова изтрих това, което видях. Казахте, че има още - потърсих го и го изтрих.
                Хайде да спрем да спамим.
                ОК ... просто репликата се яви в 18.43 , в 18 .44 , в 18 . 45 и в 18.46 на места където ама въобще не съвпадаше с хронологичния ред ,... е , какво трябва да си мисли човек ?!

                Коментар


                • Обидно е и затова изтрих това, което видях. Казахте, че има още - потърсих го и го изтрих.
                  Хайде да спрем да спамим.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Ама аз знам за какъв текст става дума. И да не знам, като го цитирате по час нали ще го видя. Когато изтрия нещо обидно и някой го цитира след това нали все едно не е трито?
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                      Аз за вашите мнения говоря. Какъв е смисълът аз да трия нещо, а след това вие да го пишете?

                      Сега ще ви ги редактирам и ако още веднъж цитирате обидата - ще получите бан.
                      Може да се оплачете, че нещо е обидно и да кажете къде и кое е, и без да цитирате обиди. Още повече, че очевидно вие ги считате за такива.
                      А за вас не е обида да ви наричат "сган" , така ли ?! И престанете да омаловажавате безобразията на барбарон !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                        Аз за вашите мнения говоря. Какъв е смисълът аз да трия нещо, а след това вие да го пишете?
                        Намерих го с тия часове и го цитирах за да ви покажа ... не съм си го измислил ! И не пиша само за да ви вгорчавам службата , тая възраст вече я минах ... туй че барбарон ви прави "имиджа" тук не е мой проблем ! Ако нямаше нищо за цитиране какво щях да цитирам ?!

                        Коментар


                        • Аз за вашите мнения говоря. Какъв е смисълът аз да трия нещо, а след това вие да го пишете?

                          Сега ще ви ги редактирам и ако още веднъж цитирате обидата - ще получите бан.
                          Може да се оплачете, че нещо е обидно и да кажете къде и кое е, и без да цитирате обиди. Още повече, че очевидно вие ги считате за такива.
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                            Не, вие вижте и ако обичате да си изтриете или редактирате мненията, в които цитирате обиди.
                            Аз да ги изтрия ?! Да не би аз да съм обидил някого ?! Това си е ваше задължение ! И не ми обяснявайте как не можете да изтриете уж изтритите от барбарон обиди !

                            Коментар


                            • Не, вие вижте и ако обичате да си изтриете или редактирате мненията, в които цитирате обиди.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Днес, 18:46
                                Този коментар от barbaron е изтрит от barbaron


                                Барбарон колега ли ви е ? Никак не ми е по вкуса да ровя из кухнята ви , само че такива хитринки на дребно ме вбесяват !
                                Last edited by X_Y; 13.12.2018, 20:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X