IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bf109 Разгледай мнение

    Ще се радвам да споделиш, обичам стари филми от всички краища на света.
    Аз пък обичам стари книги, много помагат да разбираме какво се случва... Живеем във времена, в които нямаме право да знаем истината

    Като каза стари филми, ме подсети за един филм дето почнах да гледам преди около месец и ще го догледам скоро

    The house of Rothschild 1934. Full Movie
    https://www.youtube.com/watch?v=MqCTvW5URfY

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

      Не, имам друг спомен... ЕниоМориконе може да завижда искрено
      Ще се радвам да споделиш, обичам стари филми от всички краища на света.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bf109 Разгледай мнение

        А гледал ли си филма в който я ползват за саундтрак? The Russians are comming, холивудски от 60-те.
        Добър е, осмива параноята на студената война в САЩ.
        Не, имам друг спомен... ЕниоМориконе може да завижда искрено

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          Polyushko-pole (Полюшко-поле) – MVD Ensemble
          https://www.youtube.com/watch?v=E_bL8P0hzSA

          златна съветска музика!
          Благодаря , бях я позабравил ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Polyushko-pole (Полюшко-поле) – MVD Ensemble
            https://www.youtube.com/watch?v=E_bL8P0hzSA

            златна съветска музика!
            А гледал ли си филма в който я ползват за саундтрак? The Russians are comming, холивудски от 60-те.
            Добър е, осмива параноята на студената война в САЩ.

            Коментар


            • Polyushko-pole (Полюшко-поле) – MVD Ensemble
              https://www.youtube.com/watch?v=E_bL8P0hzSA

              златна съветска музика!

              Коментар


              • Колкото и САЩ да опитват да пробутат на ЕС своя шистов газ, между Европа и Америка има цял океан Проф. Светлана Шаренкова: Време е Европа да се събуди!

                Прагматизмът в енергийните отношения е задължителен, защото става дума не за чиновнически прищевки, а за логиката на неумолимите природни и икономически закони – газопроводите зависят от географията, от цената на газа, от взаимната изгода и сигурността на доставките.

                Коментар


                • Лидерите в Босна и Херцеговина са разколебани дали да приемат поканата за членство в алианса Следващата война на НАТО и Русия за сфери на влияние ще бъде в най-разделената държава на Балканите

                  По-рано този месец руският външен министър Сергей Лавров заяви, че НАТО и Европейският съюз „засилват усилията си за поглъщане на региона", поставяйки държавите пред „фалшивия избор" между Русия и Запада

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    Добре, извинете.
                    Няма проблем .

                    Коментар


                    • Добре, извинете.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                        Обидно е и затова изтрих това, което видях. Казахте, че има още - потърсих го и го изтрих.
                        Хайде да спрем да спамим.
                        ОК ... просто репликата се яви в 18.43 , в 18 .44 , в 18 . 45 и в 18.46 на места където ама въобще не съвпадаше с хронологичния ред ,... е , какво трябва да си мисли човек ?!

                        Коментар


                        • Обидно е и затова изтрих това, което видях. Казахте, че има още - потърсих го и го изтрих.
                          Хайде да спрем да спамим.
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Ама аз знам за какъв текст става дума. И да не знам, като го цитирате по час нали ще го видя. Когато изтрия нещо обидно и някой го цитира след това нали все едно не е трито?
                            रादोस्त

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                              Аз за вашите мнения говоря. Какъв е смисълът аз да трия нещо, а след това вие да го пишете?

                              Сега ще ви ги редактирам и ако още веднъж цитирате обидата - ще получите бан.
                              Може да се оплачете, че нещо е обидно и да кажете къде и кое е, и без да цитирате обиди. Още повече, че очевидно вие ги считате за такива.
                              А за вас не е обида да ви наричат "сган" , така ли ?! И престанете да омаловажавате безобразията на барбарон !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                                Аз за вашите мнения говоря. Какъв е смисълът аз да трия нещо, а след това вие да го пишете?
                                Намерих го с тия часове и го цитирах за да ви покажа ... не съм си го измислил ! И не пиша само за да ви вгорчавам службата , тая възраст вече я минах ... туй че барбарон ви прави "имиджа" тук не е мой проблем ! Ако нямаше нищо за цитиране какво щях да цитирам ?!

                                Коментар

                                Working...
                                X