IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз за вашите мнения говоря. Какъв е смисълът аз да трия нещо, а след това вие да го пишете?

    Сега ще ви ги редактирам и ако още веднъж цитирате обидата - ще получите бан.
    Може да се оплачете, че нещо е обидно и да кажете къде и кое е, и без да цитирате обиди. Още повече, че очевидно вие ги считате за такива.
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
      Не, вие вижте и ако обичате да си изтриете или редактирате мненията, в които цитирате обиди.
      Аз да ги изтрия ?! Да не би аз да съм обидил някого ?! Това си е ваше задължение ! И не ми обяснявайте как не можете да изтриете уж изтритите от барбарон обиди !

      Коментар


      • Не, вие вижте и ако обичате да си изтриете или редактирате мненията, в които цитирате обиди.
        रादोस्त

        Коментар


        • Днес, 18:46
          Този коментар от barbaron е изтрит от barbaron


          Барбарон колега ли ви е ? Никак не ми е по вкуса да ровя из кухнята ви , само че такива хитринки на дребно ме вбесяват !
          Last edited by X_Y; 13.12.2018, 20:22.

          Коментар


          • Днес, 18:44
            Този коментар от barbaron е изтрит от barbaron

            Айде вижте тая и кажета как става това ...в 18.44ч
            Last edited by X_Y; 13.12.2018, 20:22.

            Коментар


            • Изтрита е. За втори път!
              रादोस्त

              Коментар


              • Днес, 18:43
                Този коментар от barbaron е изтрит от barbaron


                А вие изтривайте репликата , която си е обидна във всяко едно отношение ... само не ми казвайте , че не може да се изтрие "...не за пръв път споря с вас по този казус ! Ако сте безпристрастни и обективни , изтривайте тази обида и няма да има повод да цитирам отново !
                Или какво , оставате на барбарона възможността да се подиграва с несимпатичните вам потребители ?!

                МОля не ми изтривайте поста без да сте изтрили обидата от 18.43 ч.
                Last edited by X_Y; 13.12.2018, 20:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Като при Вишински и Берия: Парламентът позволи задържането до 48 часа без уведомление

                  http://www.paragraph22.bg/22-novini/...ermzM93vmMQEBQ
                  Еми по-внимателно с вицовете ... ...да не осъмнем с един заслужил инвеститор по-малко .

                  Коментар


                  • Като при Вишински и Берия: Парламентът позволи задържането до 48 часа без уведомление

                    http://www.paragraph22.bg/22-novini/...ermzM93vmMQEBQ

                    Коментар


                    • Тони Филипов -
                      Думите на Горанов дали повод на съответните служби да допълнят инструкцията за действие при земетресение. Записали, така ми каза Мавриков, че при земетресение от четвърта и нагоре по Рихтер трябва да потърсите убежище в къщата на кръстника си. Или на някой близък семеен приятел.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                        В САЩ: Руската "Мъртва ръка" може да се окаже още по-смъртоносна

                        Москва е усъвършенствала системата си за ответен ядрен удар, предупреждава The National Interest
                        Излизането на САЩ от Договора са ракетите със среден и малък обсег може да провокира Москва да приеме доктрина за изпреварващ ядрен удар. Това пише изданието The National Interest, като отбелязва, че Русия разполага и със системата за ответен ядрен удар "Мъртвата ръка", която е станала още по-смъртоносна през последните години.

                        Системата "Периметър"е последното доказателство ,че САЩ не трябва изобщо да планират и да се надяват на успех дори при изпреварващ ядрен удар !
                        За да се свали напрежението американците трябва да се изтеглят от Източна Европа иначе един господ знае какво ще стане.Един луд да натисне
                        копчето и се връщаме в каменната ера.

                        Коментар


                        • В САЩ: Руската "Мъртва ръка" може да се окаже още по-смъртоносна

                          Москва е усъвършенствала системата си за ответен ядрен удар, предупреждава The National Interest
                          Излизането на САЩ от Договора са ракетите със среден и малък обсег може да провокира Москва да приеме доктрина за изпреварващ ядрен удар. Това пише изданието The National Interest, като отбелязва, че Русия разполага и със системата за ответен ядрен удар "Мъртвата ръка", която е станала още по-смъртоносна през последните години.

                          Системата "Периметър"е последното доказателство ,че САЩ не трябва изобщо да планират и да се надяват на успех дори при изпреварващ ядрен удар !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Не е ,но пусна строежа на СП 2 а това големият брат е непростим грях.
                            Там не знам ... канцлерактове и т.н. рамщайн ...окупационни войски ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Ъхъ , тя Меркел е русофил номер едно на Европа ...
                              Не е ,но пусна строежа на СП 2 а това за големият брат е непростим грях.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Европа няма собсвено мнение което да отстоява.Всички важни решения се вземат във Вашингтон,затова гонят Меркел от всички ръководни постове.
                                Ъхъ , тя Меркел е русофил номер едно на Европа ...

                                Коментар

                                Working...
                                X