IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    ватка, много си прос, чесно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
      н[IMG]https://cs
      Mногу яка канадка бе..........

      Коментар


      • Коментар


        • н
          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Ванчо, какво става тук- онтарио0 гледай хубаво, не е като теб лъжеции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Като чехлю ли да го беше напердашил
              Ноже и кат оня Дянков

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                Можеше да си съчини по геройска автобиография поне някой пиян руснак по морето да беше напердашил....И не подозира че тука се забавляват с глупостите му.
                Като чехлю ли да го беше напердашил

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                  Доктрината Путин
                  Кражбата на няколко милиона маски предназначени за франция от говедария ще коментираш ли?? И как това кореспондира с доктрината путин

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    Лесно е да си го намериш сам,(пък, ако ти е трудно, темата е над възможностите ти)
                    ако не се беше правил на ударен, когато получаваше готово инфо, нямаше да се жабуря сега така

                    последен жокер - търси при трите държави с най-големи резерви. Резерви! е различно от БВП
                    Продължавай да се жабуриш - успех
                    Last edited by RUBLA; 08.04.2020, 21:23. Причина: Пишете на кирилица, когато се изразявате на български език!

                    Коментар


                    • В темата се е появил стар герой с нов ник и новосъчинена биография.Псува обижда наред.И плюе Путин и Русия.Не е ходил тав Русия ама е компетентен от последна истанция.Не търпи чуждо мнение...И модератора е забравил функцията бан....Поредния дето се поти в мазетата на Козяк и разбира се не търси жилище в София а живее на село.Като му кажеш че лъже псува...Можеше да си съчини по геройска автобиография поне някой пиян руснак по морето да беше напердашил....И не подозира че тука се забавляват с глупостите му.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Русия не е пратила ислямисти в Украйна, Русия изпрати руски бойци, закалени в битките срещу ислямистите в Чечня, докато украинците наеха ислямски терористи и ги пратиха срещу РУСНАЦИТЕ в Източна Украйна.
                        Сорос те е натъпкал със соросоидната отрова и бълваш ли бълваш опорки.
                        И как разправяш, че мразиш и Сорос и Русия. Това е несъвместимо бе! Шизофрения някаква. Или обичаш Русия и мразиш Сорос, като мен, или мразиш Русия и обичаш Сорос. Щото Сорос е върл враг на Русия и мрази всичко руско. Като тебе.
                        +1
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                          Според теб защо резервите на най-богатата на ресурси държава на загрижения путин са в краварски долари? Дали има връзка с наличността на краварско месо в Русия(като казваш си бил там, да видим ко си видял)
                          Не си разбрал нещо в Тесли са руските резерви.Цял Сибир е в Тесли...само чка светлото бъдеще и ша ги пуска по три милиона за да насмогне на световното търсене

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Е ...и Сорос,и Путин.Двамата са еднакво вредни за света....Вземете ги сменете тия опорки,че издишат.
                            ​​​​
                            Доктрината Путин

                            В историческата си реч на 18.04.2014 г. в Георгиевската зала на Кремъл, В.В.Путин изложи съществената част от новата доктрина.



                            2.Русия повече няма да разглежда себе си като част от европейската, още по-малко, от евроатлантическата цивилизация. Русия се отказва от комунистическите и от „псевдодемократичните” догми. Русия вече не вярва в универсалните ценности за свобода, права на човека и демокрация, както и в всякакви универсални модели. Всяка силна страна сама по себе си е система от ценности и сама по себе си е модел.

                            3.Русия не приема муждународното право като система от правила или като координатна система. Международното право се оказа меню, от което силната страна избира това, което е й изгодно. Силна Русия има правото на „суверенна демокрация”. Слаба Украйна – няма. Светът отново е свободна игра на силните и баланс на техните сили и възможности.


                            5.Модифицира се/от Пут.ин/ Вестфалския принцип за непоклатимост на държавния суверенитет и на териториалната цялост. Вече се приема, че този принцип се отнася само за силните, състояли се държави, защитени от собствена армия или от военно-политически блок. Суверенитетът и цялостта на слабите държави се превръща в поле за игри на силните държави. Държавите се разделят на висша лига с гаранции и на втора лига – без гаранции. Ако силна и решително настроена държава сметне, че нейните военно-стратегически, икономически и политически интереси са застрашени, тя има правото да действа, като се намесва във вътрешните работи на слабите страни и дори ги поставя под своя контрол, или си присвоява тяхните територии.

                            6.Ролята на международните организации рязко се намалява. С тях трябва да се сътрудничи до момента, когато започнат да пречат на защитата на националните интереси. В такъв случай, тяхната роля трябва да се игнорира.


                            Вестфалските мирни договори стъпват върху няколко основни убеждения:

                            -Всички участници да признаят Аугсбургсия мир от 1555 г. и идеите зад него - „Cuius regio, eius religio” (букв.: Чието е царството, негова е религията.)

                            -Всички християни от деноминации, различни от тази на установената църква, да могат свободно да извършват преклонение както у дома си, така и в определени часове публично.

                            -Да се признае суверенитета на всяка държава, който тя има над земите, гражданите и представителите ѝ в чужбина, както и отговорността ѝ за всякакви въоръжени конфликти на кой да е от гражданите или представителите ѝ. Да се забрани неограниченото използване на каперски свидетелства


                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Ami ne me карай да търся, ами давай конкретно, нито съм баба ванга, нито съм ти секретарка. Казваш например гърция има по голям БВП или каквото и да е -конвертируеми активи или каквото и да е и това е. Иначе аз до утре мога да се мъча да отгатна коя държава имаш предвид.

                              Та казвай конкретно
                              Лесно е да си го намериш сам,(пък, ако ти е трудно, темата е над възможностите ти)
                              ако не се беше правил на ударен, когато получаваше готово инфо, нямаше да се жабуря сега така

                              последен жокер - търси при трите държави с най-големи резерви. Резерви! е различно от БВП

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Ц,
                                не се мъчи какво съм искал да кажа - потърси фактите дето съм ти дал. Наздраве!

                                пп
                                Люксембург е стотици пъти по-малка, а аз съм ти писал за десетки, един порядък разлика не знам дали разбираш какво е.

                                ппп
                                имам лична драма, тъй и никогаш не намерих грамотен путифил , все опираме до дефиниции и възклицанието "Оооо, ама аз незнаех"
                                Ami ne me карай да търся, ами давай конкретно, нито съм баба ванга, нито съм ти секретарка. Казваш например гърция има по голям БВП или каквото и да е -конвертируеми активи или каквото и да е и това е. Иначе аз до утре мога да се мъча да отгатна коя държава имаш предвид.

                                Та казвай конкретно

                                Коментар

                                Working...
                                X