IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Isкаш да кажеш че люксембург има двойно повече активи- или някоя такава държава
    Ц,
    не се мъчи какво съм искал да кажа - потърси фактите дето съм ти дал. Наздраве!

    пп
    Люксембург е стотици пъти по-малка, а аз съм ти писал за десетки, един порядък разлика не знам дали разбираш какво е.

    ппп
    имам лична драма, тъй и никогаш не намерих грамотен путифил , все опираме до дефиниции и възклицанието "Оооо, ама аз незнаех"
    Last edited by satz; 08.04.2020, 18:53.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Isкаш да кажеш че люксембург има двойно повече активи- или някоя такава държава
      Общо взето не знае какво иска да каже, но е на работа чиляка ......света потъва , САЩ се гласят за спад на БВП в размер на 30 % .... но на него задачата му е да плюе лошите рашъни.....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Гугли на конвертируемост, пък тя как и защо е свързана с реалната сила на коя да е икономика, е тема очевидно над възможностите ти.

        И още един факт за домашно: защо държава с десеторно пъти по-малко население от Русия има двойно повече активи
        Isкаш да кажеш че люксембург има двойно повече активи- или някоя такава държава

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Обясних ти нещо- не разбираш бързо- добре ще пиша бавно. Такава мерна единица е избрана международно- долари. Затова когато ти обясняваш на някой чужденец колко ти е заплатата няма да кажеш 1000лв, а ще кажеш 500 евро или 600 долара/ не знам дали е вярно/. Може да смяташ в какво искаш- включително и виетнамски донги и клингонски пари- все едно е. В долари е направено за удобство- ако искаш може да кажеш че са изнесени 2-3-5 тона злато от русия-или еди си колко милиарда долара или рубли- все едно е
          Гугли на конвертируемост, пък тя как и защо е свързана с реалната сила на коя да е икономика, е тема очевидно над възможностите ти.

          И още един факт за домашно: защо държава с десеторно пъти по-малко население от Русия има двойно повече активи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

            Ами че точно американската намеса в суверенна Сърбия и отделянето на Косово като независима държава е ПЪРВОТО след ВСВ прекрояване със сила на картата на Европа. Негов резултат е и независимостта на Абхазия и Южна Осетия, като тези две територии след разпадането на Съветския съюз не признаха грузинската юрисдикция. Пък и откъде-накъде да признават Грузия за суверен? Само че абхазците и осетинците имат много по-голямо основание да направят това, доколкото държавата в която са живяли до тогава се е разпаднала, ерго те имат право на самоопределение. И знаят, че в Руската федерация малцинствините им права ще бъдат много по-защитени отколкото в Грузия. В Русия има над сто народности и незнам колко десетки републики и територии в които малцинствата запазват своята идентичност, език, обичаи и т.н. Двуезичието в Русия е нещо нормално, докато в Грузия щяха да бъдат подложени на претопяване.

            Ето какво казва руският президент Путин за отделянето на Косово:


            Е, удари американската соросоидна пасмина по лицето и затуй пищите срещу Путин като озлочестени девици. Ама не сте девици.
            Чиляка вади някакви опорки от Козяк , но му куца историята.
            За да може да води аргументиран спор му липсват познания в някои области и затова минава в настъпление чрез обиди...
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              И значи соросоиде, НАТО (разбирай САЩ) може да изпрати войски в една СУВЕРЕННА държава, която никога не е била в НАТО, да отдели една територия и да я обяви за независима, А Русия няма право да изпрати войски и да защити местното население, което НЕ Е ГРУЗИНЦИ и НЕ ЖЕЛАЕ да е в състава на Грузия? По каква логика?
              Нещо повече ....местното население масово няма Грузински паспорти и е кандидатствало и получило Руско гражданство.
              Щото Русия не мачка малцинствата а ги оставя да си живеят и да се развиват ..... имат над 100 националности в държавата си.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ами не са били в руската федерация.И Асад се обърна за помощ против ислямистите.Има известна разлика между православни християни и ислямисти.Още повече,когато Русия се обявява за защитничка на православието.А напада православни християни заради мюсюлмани.
                Пак да ти кажа читат нада.

                Мнозинството Абхазци не искат да имат Грузински паспорти и са кандидатствали за Руско гражданство.

                Впоследствие Русия защити свои граждани нападнати от Грузия. Грузия настъпи мотиката.


                Между впрочем Америка има същата доктрина ......защитава си гражданите където и да са.....
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  Ххахаха..дойде си на познатия речник...пременил се Илия и пак в тия.
                  В нищо не съм се пременял.С възпитаните хора се държа възпитано,с боклуците като с боклуци.Кой каквото посее,това жъне.
                  Сорос ми е най-противният човек на света,така че който ме нарича соросоид,ще си носи последствията.
                  Last edited by mirodes; 08.04.2020, 16:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Хахаха.Толкова ви са елементарни опорките,че чак сте жалки.Същите сте като соросоидите-за тях всеки,който не им приема идеите е руска подлога,за вас всеки,който каже истината за Путин е соросоид.Еднакво сте ми противни и соросоиди и руски подлоги.
                    И поляците не са във възторг от Путин.Нито от Сорос.И те ли са соросоиди?
                    И ако ми кажеш още веднъж соросоид и ще те напсувам.
                    Ххахаха..дойде си на познатия речник...пременил се Илия и пак в тия.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                      Русия не е пратила ислямисти в Украйна, Русия изпрати руски бойци, закалени в битките срещу ислямистите в Чечня, докато украинците наеха ислямски терористи и ги пратиха срещу РУСНАЦИТЕ в Източна Украйна.
                      Сорос те е натъпкал със соросоидната отрова и бълваш ли бълваш опорки.
                      И как разправяш, че мразиш и Сорос и Русия. Това е несъвместимо бе! Шизофрения някаква. Или обичаш Русия и мразиш Сорос, като мен, или мразиш Русия и обичаш Сорос. Щото Сорос е върл враг на Русия и мрази всичко руско. Като тебе.
                      Е какви са чеченците?Естествено,че са ислямисти.Кадиров ислямизира Чечня.И не допуска руски спецслужби на територията на Чечня.И закриля чеченските мафиотски босове.
                      И ислямистите чеченци нахлуха в славянска и православна Украйна и избиваха православни християни славяни.
                      Естествено,че мразя и Сорос,и Путин.Двамата са еднакво вредни за света.И не мразя Русия или руснаците.Нито руската култура.Как мога да мразя Достоевски,Гогол Пушкин?Владея перфектно руски език и редовно гледам руски филми и предавания.А такива тролове като теб нито руски знаят,нито един руски автор не са и чели.
                      А Сорос е враг и на Полша.И поляците ли са соросоиди,защото не харесват Путин?Вземете ги сменете тия опорки,че издишат.
                      ​​​​
                      Last edited by mirodes; 08.04.2020, 16:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Толкова ли нямаш други опорки?Казвам,че не одобрявам американската намеса в Косово,ти все едно и също си баеш.
                        Мен като православен християнин ме интересува защо Русия прати в Украйна ислямски главоворези,за да избиват православни славяни.Защитничката на православието и славянството.
                        А че не съм девствен е ясно.Ама ти гола жена си виждал само на снимка.
                        Русия не е пратила ислямисти в Украйна, Русия изпрати руски бойци, закалени в битките срещу ислямистите в Чечня, докато украинците наеха ислямски терористи и ги пратиха срещу РУСНАЦИТЕ в Източна Украйна.
                        Сорос те е натъпкал със соросоидната отрова и бълваш ли бълваш опорки.
                        И как разправяш, че мразиш и Сорос и Русия. Това е несъвместимо бе! Шизофрения някаква. Или обичаш Русия и мразиш Сорос, като мен, или мразиш Русия и обичаш Сорос. Щото Сорос е върл враг на Русия и мрази всичко руско. Като тебе.
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                          Ами че точно американската намеса в суверенна Сърбия и отделянето на Косово като независима държава е ПЪРВОТО след ВСВ прекрояване със сила на картата на Европа. Негов резултат е и независимостта на Абхазия и Южна Осетия, като тези две територии след разпадането на Съветския съюз не признаха грузинската юрисдикция. Пък и откъде-накъде да признават Грузия за суверен? Само че абхазците и осетинците имат много по-голямо основание да направят това, доколкото държавата в която са живяли до тогава се е разпаднала, ерго те имат право на самоопределение. И знаят, че в Руската федерация малцинствините им права ще бъдат много по-защитени отколкото в Грузия. В Русия има над сто народности и незнам колко десетки републики и територии в които малцинствата запазват своята идентичност, език, обичаи и т.н. Двуезичието в Русия е нещо нормално, докато в Грузия щяха да бъдат подложени на претопяване.

                          Ето какво казва руският президент Путин за отделянето на Косово:


                          Е, удари американската соросоидна пасмина по лицето и затуй пищите срещу Путин като озлочестени девици. Ама не сте девици.
                          Толкова ли нямаш други опорки?Казвам,че не одобрявам американската намеса в Косово,ти все едно и също си баеш.
                          Мен като православен християнин ме интересува защо Русия прати в Украйна ислямски главоворези,за да избиват православни славяни.Защитничката на православието и славянството.
                          А че не съм девствен е ясно.Ама ти гола жена си виждал само на снимка.
                          И Абхазия обяви независимост.Не е в състава на Русия.Така че руснаците създадодаха независима мюсюлманска държава,за сметка на православна Грузия.
                          Last edited by mirodes; 08.04.2020, 15:26.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Какво ме интересува САЩ?Аз съм православен християнин.Кръстен съм в православна църква.И децата са ми кръстени в църква.И като такъв се интересувам защо Русия напада православна държава,за да защити мюсюлманите.
                            А по въпроса за Косово-никога не съм одобрявал американската намеса там.Сърбите са ми по-близки от албанците.Ама за вас са ви по-близки мюсюлманите от православните християни.
                            И ислямиста Кадиров ви е по-близък от избитите от него и кланът му руски войници.
                            Ами че точно американската намеса в суверенна Сърбия и отделянето на Косово като независима държава е ПЪРВОТО след ВСВ прекрояване със сила на картата на Европа. Негов резултат е и независимостта на Абхазия и Южна Осетия, като тези две територии след разпадането на Съветския съюз не признаха грузинската юрисдикция. Пък и откъде-накъде да признават Грузия за суверен? Само че абхазците и осетинците имат много по-голямо основание да направят това, доколкото държавата в която са живяли до тогава се е разпаднала, ерго те имат право на самоопределение. И знаят, че в Руската федерация малцинствините им права ще бъдат много по-защитени отколкото в Грузия. В Русия има над сто народности и незнам колко десетки републики и територии в които малцинствата запазват своята идентичност, език, обичаи и т.н. Двуезичието в Русия е нещо нормално, докато в Грузия щяха да бъдат подложени на претопяване.

                            Ето какво казва руският президент Путин за отделянето на Косово:
                            Руския Президент по това време Владимир Путин описва признаването на Косово от западните държави като „ужасен прецедент, който може де факто да взриви цялата система от международни отношения, развивана не с десетилетия, а в продължение на векове.“[50] След товя той прави изкаване в което казва, " те не са мислили за резултатите от това което правят. Но в крайна сметка това представлява прът с два края, един които които ще ги удари в лицето.
                            Е, удари американската соросоидна пасмина по лицето и затуй пищите срещу Путин като озлочестени девици. Ама не сте девици.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • От нея война ли беше една снимка с един войник с автомат който е насочен към колона с военни, имаше мисля някакво интервюпосле с него и той беше казал че зад него е родината му. Или аз нещо греша

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                И значи соросоиде, НАТО (разбирай САЩ) може да изпрати войски в една СУВЕРЕННА държава, която никога не е била в НАТО, да отдели една територия и да я обяви за независима, А Русия няма право да изпрати войски и да защити местното население, което НЕ Е ГРУЗИНЦИ и НЕ ЖЕЛАЕ да е в състава на Грузия? По каква логика?
                                Какво ме интересува САЩ?Аз съм православен християнин.Кръстен съм в православна църква.И децата са ми кръстени в църква.И като такъв се интересувам защо Русия напада православна държава,за да защити мюсюлманите.
                                А по въпроса за Косово-никога не съм одобрявал американската намеса там.Сърбите са ми по-близки от албанците.Ама за вас са ви по-близки мюсюлманите от православните християни.
                                И ислямиста Кадиров ви е по-близък от избитите от него и кланът му руски войници.
                                Last edited by mirodes; 08.04.2020, 14:58.

                                Коментар

                                Working...
                                X