IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Батко нема ли да земе най накрая да прати некой читав фрол, който да мое да върже две думи накръст... А иначе Батко е ного зле, както забелязва и Дуров...
    Ми няма , дългът на САЩ до края на годинат мое да чукне 25 трилиона и на козяк съвсем орязаха бюджета за тролове. Оставиха само украинския автомобилостроител и канадския пенсионер ....зер те се хващат и за минимален надник. По читавите тролове от козяк отдавна напуснаха щот нема кинти...
    Last edited by markov; 13.05.2020, 22:43.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Батко нема ли да земе най накрая да прати некой читав фрол, който да мое да върже две думи накръст... А иначе Батко е ного зле, както забелязва и Дуров...


      Павел Дуров назвал семь причин не переезжать в США


      это жесткое полицейское государство, которое является лидером по количеству людей, сидящих в тюрьмах. Основатель Telegram вспомнил, что в 2016 году также сталкивался с давлением ФБР в ходе поездки в Сан-Франциско;

      недоступное здравоохранение. В среднем, жители США не являются здоровыми: США находится на первом месте по ожирению среди развитых стран, а многие эмигранты летают лечиться в Восточную Европу;

      Кремниевая долина — это несколько деревень с ограниченной культурной жизнью. Ближайший город, Сан-Франциско, — тоже далеко не мегаполис, но обладает высоким уровнем преступности и большим количеством бездомных;

      посредственное среднее образование;

      высокие налоги;

      высокие траты на ведение технологического бизнеса;

      слабые перспективы, поскольку американский рынок — перегретый и зарегулированный сегмент мирового интернета.

      Подробнее на РБК:
      https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5eb455049a794736c5393b0a

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        ???? Самочувствие, а.....
        Мне, аватара е идеал или самите ние

        Баси и думата аватар ли ще си разясняваме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
          ...................................... ще си смениш говното от аватара.

          .................................................. ..
          ???? Самочувствие, а.....
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Пиши нормално, не ми харесват въпросите ти. Пишеш директно - най големият........................ е срещу ........... ТТова е положението

            Относно българина- определено съм българин и няма да сменям нищо- свиквай
            Хм, казваш си българин и ти е неизвестно кой е най-големият успех на българската армия. Не само това, ами и не ти харесва въпроса ми ( за най-големият успех на българската армия)???
            Еничар ли си?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
              обикновено последният е важния, за настоящето.
              Иначе добре си задал въпросите,
              ако си българин, като намериш отговорите, съм сигурен че ще си смениш говното от аватара.

              Пък като за предпоследния питаш - провери срещу кого е най-големият въобще успех на българската армия
              и кой ни е съюзник тогава (сега също са ни съюзници) и са се били рамо до рамо с дядовците ни!
              Пиши нормално, не ми харесват въпросите ти. Пишеш директно - най големият........................ е срещу ........... ТТова е положението

              Относно българина- определено съм българин и няма да сменям нищо- свиквай

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                .. И какво от това че руснаците са ни обявили война?? Убити има ли в тази война. Какви са последствията от нея?Окупирана държава ли е българия и за колко време, защото се сещам за 4 бази с тенденция на станат 5 на една държава която е избила около 60000 човека в бг и е разрушила най големите ни градове
                обикновено последният е важния, за настоящето.
                Иначе добре си задал въпросите,
                ако си българин, като намериш отговорите, съм сигурен че ще си смениш говното от аватара.

                Пък като за предпоследния питаш - провери срещу кого е най-големият въобще успех на българската армия
                и кой ни е съюзник тогава (сега също са ни съюзници) и са се били рамо до рамо с дядовците ни!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  А за предпоследния не искаш ли да знаеш. И какво от това че руснаците са ни обявили война?? Убити има ли в тази война. Какви са последствията от нея?Окупирана държава ли е българия и за колко време, защото се сещам за 4 бази с тенденция на станат 5 на една държава която е избила около 60000 човека в бг и е разрушила най големите ни градове
                  Да, ама ;демократично”, налэ. Що дядо Уинстън искал да сади картофи...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    тъй, кой е последният който е обявявал война на България,
                    като и за престоя на войската му сме плащали? Пък България на него война не е обявявала!
                    А за предпоследния не искаш ли да знаеш. И какво от това че руснаците са ни обявили война?? Убити има ли в тази война. Какви са последствията от нея?Окупирана държава ли е българия и за колко време, защото се сещам за 4 бази с тенденция на станат 5 на една държава която е избила около 60000 човека в бг и е разрушила най големите ни градове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                      Рaзбира се- Россия е най-миролюбивата страна в света! Страж на мира,ето следва и втора Сирия-братска помощ за

                      Либия,Судан,Египет...Широка е руската душа-миролюбци.....

                      Но иначе фюрерът Владолф Путлер се готви сериозно за война!!!
                      Рашистите разбраха, че наборната войска търпи големи загуби в един военен конфликт подобен на украинския и затова минават на професионална армия.
                      ]
                      Наборната армия търпи загуби защото не е тренирана, ако всяка година има по 2 сбора по един месец няма да има такива загуби, за наемната- ами обещай на наемника по 20 бона и ще предаде майка си и баща си, между другото има много такива победи в средновековието в италия- обещават на едната армия двойно заплащане и тя преминава при мангизлията

                      Руснаците разбраха че единственият начина да накарат света да прогледне е да играят играта на говедарите- в медиите- искат да забранят РТ защото показва " алтернативна" г;една точка. Ще започнат да правят бази навсякъде и ще се противопоставят навсякъде. Това е единственият начин да разберат хората че има и друг свят

                      Коментар


                      • Вчера, 21:02
                        Този коментар от power grid е изтрит от RUBLA
                        Причина: Заяждане.
                        Бъдете великодушни, Рубла. Времената са тежки, изолация, народът изпЕрка...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Не знам какво е ръблофил, ама аз избирам едно
                          тъй, кой е последният който е обявявал война на България,
                          като и за престоя на войската му сме плащали? Пък България на него война не е обявявала!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            обсолютно вярно.....ще стоим острани и ще гледаме Чехльо, Барби и Заза как ги шамарят Руснаците по розавите дупенца......

                            Рaзбира се- Россия е най-миролюбивата страна в света! Страж на мира,ето следва и втора Сирия-братска помощ за

                            Либия,Судан,Египет...Широка е руската душа-миролюбци.....

                            Но иначе фюрерът Владолф Путлер се готви сериозно за война!!!







                            Цитат
                            Министерството на отбраната на Русия работи по проект за създаване на няколко резервни армии, които се предлага да бъдат сформирани в най-скоро време. Това пише вестник „Известия”, като се позовава на заместник-председателя на парламентарната комисия по отбрана Франц Клинцевич.

                            Хората от личния състав на тези армии ще продължават да работят на различни длъжности в своите предприятия, като периодично ще участват във военни сборове, а също така всеки месец ще получават определени пари за това, че се намират в тази резервна армия, каза Клинцевич.

                            Тези хора ще са готови във всеки един момент да се явят в съответния сборен пункт, да получат оръжие и да участват в сформирано подразделение, което е предварително определено, уточни депутатът.


                            Рашистите разбраха, че наборната войска търпи големи загуби в един военен конфликт подобен на украинския и затова минават на професионална армия.

                            Руския Райх освен войска за нападение има и постоянна Вътрешна Армия, която е още 200 хиляди души. Със всичките салтанати на армия - флот, ВВС, командоси, разузнаване, медицински части ...


                            Last edited by vanevski; 13.05.2020, 19:45.
                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                              Пък почваш да обясняваш Русия какво правила,въпросът ми е към българите

                              Айде ръблофилчета още ви няма отговора на въпроса за третокласници:
                              Който ти е обявил война враг ли ти е? 1:Да 2:Не
                              Не знам какво е ръблофил, ама аз избирам едно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение


                                За идеологиите....]
                                Ванчо вярно ли е че било минус 4 градуса в канада, не че очаквам отговор де, ти си толкова в канада колкото аз съм на остров тамбукту

                                Коментар

                                Working...
                                X