IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    О-ооооо, Вате!
    Стягаш ли куфарите!
    Аре прибирай се, че революцията чука на вратата.
    Покрай сухото ... и суровото! Първо режат, после броят!
    Революция е това, не е майтап работа!

    Аз преди няколко дни ти отговорих нещо, ама после се сетих, че съм голям бунак, да знаеш!
    Моля ти се, бях забравил, че аз с теб не говоря!
    Дъртееееем, Вате и скоро ще ни се смеят и пилците.

    Аз да ти припомня, щото и ти не си първа младост и може да си забравил. Нали викаше, че съм една най-обикновена пуЙчица и съм осъден да остана такъв, доколкото и ако не се определя най-накрая - САЩ или Русия?!

    А аз, тъпака, седя и мъчително и безрезултатно разсъждавам, понякога се поступваме с младежкото крило на евроатлантическия интернационал, но колкото и да се мъча, само Родината ми е в главата. Проз човек!

    Вате, Ватееееее, каква стана тя?!
    Революцията си тръгна от Русия и сега иде с широки крачки към вас, а ти ме караш да избирам!
    Дъртеете начев, очевидно е. Щом с ватето ме обърка, не е на добре работата.
    Абе все се каня да те питам, какво стана с твоят приятел мажната, изчезна веднага след последните избори?

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

      Без да развивам моите мисли, също смятам, че е фалшив. Поради което се чудя и защо Радев не изчака този път.
      За таймингът .... така е - в политиката. Ама аз не виждам политика, а някакви махленски изцепки, вие що биете негрите, нашите л..на са по-хубави от вашите и т.н.
      Извинявам се за африканците - ама такава е старата лакърдия. Не знам на тези в българия как е коректно да им казваме - афробългари..... Че то даже и коняците взеха да проумяват дивотията с обръщението към тях. Даже мога и да ги уважавам за това.
      Май ти бях писал - при първото слушане бях склонен да приема за фейк.

      Обаче, ако се абстрахираме от въпроса за истинността - погледни какви художествени висоти са достигнати!

      Това - пулсът на времето, форматът на личността, обществените ценности и практики!
      Авторът умело борави с изразни средства, художествени форми, богатството на речта. И постига едно ниво на въздействие, което срамежливо се докосва до автентичността

      Само нещо в темповремето и провлаченият на места говор не са нацелени.
      Не мога да съм сигурен - това е технически недостатък на самоделка, или

      Някой играе още по-тънка игра, като иска да внуши, че става дума за недодялан фейк, който плаче да бъде ентусиазирано проверен, ама в действителност матариалът е зареден с неподозирана стойност и потенциал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Ооо, начев,

        О-ооооо, Вате!
        Стягаш ли куфарите!
        Аре прибирай се, че революцията чука на вратата.
        Покрай сухото ... и суровото! Първо режат, после броят!
        Революция е това, не е майтап работа!

        Аз преди няколко дни ти отговорих нещо, ама после се сетих, че съм голям бунак, да знаеш!
        Моля ти се, бях забравил, че аз с теб не говоря!
        Дъртееееем, Вате и скоро ще ни се смеят и пилците.

        Аз да ти припомня, щото и ти не си първа младост и може да си забравил. Нали викаше, че съм една най-обикновена пуЙчица и съм осъден да остана такъв, доколкото и ако не се определя най-накрая - САЩ или Русия?!

        А аз, тъпака, седя и мъчително и безрезултатно разсъждавам, понякога се поступваме с младежкото крило на евроатлантическия интернационал, но колкото и да се мъча, само Родината ми е в главата. Проз човек!

        Вате, Ватееееее, каква стана тя?!
        Революцията си тръгна от Русия и сега иде с широки крачки към вас, а ти ме караш да избирам!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Аз като разправям, че е фалшив, не ми вярвате
          .................................................. ....................
          Таймингът е важен в политиката.
          Едни се хвърлят на амбразурата, ама Цвета още мълчи.
          Това трябваше да се случи още в петък.
          Всеки изминал пропуснат час само нагнетява напрежение и подозрения.[/SIZE]
          Без да развивам моите мисли, също смятам, че е фалшив. Поради което се чудя и защо Радев не изчака този път.
          За таймингът .... така е - в политиката. Ама аз не виждам политика, а някакви махленски изцепки, вие що биете негрите, нашите л..на са по-хубави от вашите и т.н.
          Извинявам се за африканците - ама такава е старата лакърдия. Не знам на тези в българия как е коректно да им казваме - афробългари..... Че то даже и коняците взеха да проумяват дивотията с обръщението към тях. Даже мога и да ги уважавам за това.
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Ооо, начев,

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Ами да. Лайната са си ТЕХНИ, сами да си ги разгребват, 'баси.
              Аз като разправям, че е фалшив, не ми вярвате


              Прокуратурата проверява

              Пирамида, аз викам, че ако има вероятност да е истински, прокуратурата няма да тръгне да с е аби с проверки. Що и е да взривява държавата?!
              Следователно - не е истински, фалшименто е. Ей на - и гласът на БХ звучи едно такова провлачено, синтезирано.
              А той не пие. Освен това знаем, че не размазва, не оказва влияние, не упражнява ръчно държавно управление и др. неща.

              Така върви моята логика!
              Това беше и причината да се обърна към представителството на народа, от който (народа) произтича цялата власт, воглаве с неговата председателка и да ги призова за официално изявление:

              Не вярваме, това е фалшивка, ние познаваме нашия ръководител и стоим твърдо и монолитно - като един и без изключение зад него!

              Таймингът е важен в политиката.
              Едни се хвърлят на амбразурата, ама Цвета още мълчи.
              Това трябваше да се случи още в петък.
              Всеки изминал пропуснат час само нагнетява напрежение и подозрения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Той вече си го каза като арогантен безсрамник: че нямало лоша реклама и че не възнамерява да иска проверка за истинност.
                Знае, че утре задържително (ако трябва и нарочно) ще изсерат поредната гадост, която ще затрупа предишните.

                Нейната положение е по-различно.
                Мълчанието вкарва процеса в неопределеност и сериозни подозрения:
                - чула ли е за този запис,
                - слушала ли го е,
                - вярва/не вярва в неговата автентичност,
                - има ли вариант всичките отговори на горното да са "да" и въпреки всичко да не реагира.

                С мълчанието си тя поема риск да бъде основателно заподозряна.
                Макар и с по-висок по Конституция пост, демонстрирайки лоялност към и вяра в патрона си, чисто човешки заема по-удобна позиция.
                Е, зависи как ще бъде изигран етюдът.

                Ама и аз пък!
                Да правят каквото искат,
                Ами да. Лайната са си ТЕХНИ, сами да си ги разгребват, 'баси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                  Хм, че тя от къде да знае, дали е фалшификат?!? Мисля, че Той трябва да го каже, а не само да говори за карикатурите. Ама то повечето не са карикатури. Карикатурата нали е рисунка (пластика), която изкривява дадени истински черти, в повечето случаи комбинирана с текст, който пък в разглежданите случаи почти винаги е истина. Направо политкласата ни хвърли в джаза!
                  Той вече си го каза като арогантен безсрамник: че нямало лоша реклама и че не възнамерява да иска проверка за истинност.
                  Знае, че утре задържително (ако трябва и нарочно) ще изсерат поредната гадост, която ще затрупа предишните.

                  Нейната положение е по-различно.
                  Мълчанието вкарва процеса в неопределеност и сериозни подозрения:
                  - чула ли е за този запис,
                  - слушала ли го е,
                  - вярва/не вярва в неговата автентичност,
                  - има ли вариант всичките отговори на горното да са "да" и въпреки всичко да не реагира.

                  С мълчанието си тя поема риск да бъде основателно заподозряна.
                  Макар и с по-висок по Конституция пост, демонстрирайки лоялност към и вяра в патрона си, чисто човешки заема по-удобна позиция.
                  Е, зависи как ще бъде изигран етюдът.

                  Ама и аз пък!
                  Да правят каквото искат,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                    За свободата....
                    В България по време на прехода на два пъти беше направен опит да се достигне свобода над поносимото равнище – при правителствата на Филип Димитров и Иван Костов.

                    И в двата случая обществото реагира бурно и бързо възстанови статуквото.

                    Ванчо, ти четеш ли, каквото ти пишат?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
                      Аз пък ходих и плувах миналата седмица на Кабакум.Водата беше супер и имаше малко хора на плажа.
                      Братчедката каза, че и е замръзнало котето във водата, но сега заради лайновода и тя се е ориентирала на север от течението По изключение миналата година ходих там, преди това - за последно 1995-та, когато нямаше толкова хотели и лифта минаваше само над 1 къща. Сега на кой .........му пречи, че го въртят само до средата?
                      Last edited by RUBLA; 17.06.2020, 08:52. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
                        Аз пък ходих и плувах миналата седмица на Кабакум.Водата беше супер и имаше малко хора на плажа.През седмицата де.Събота и неделя избягваме градските плажове.Ако така е цяло лято ще е супер(ако не продължи да вали като в тропиците де).
                        Амиииииииии не мисля че съм толкова герой. Най вероятно ще ходим на младост- басейн и масаж, жената обеща да плаща

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          И без короната ще са на загуба- вчера ходихме до дружба- щяхме да умрем в студената вода, намокрих си краката и толкова
                          Аз пък ходих и плувах миналата седмица на Кабакум.Водата беше супер и имаше малко хора на плажа.През седмицата де.Събота и неделя избягваме градските плажове.Ако така е цяло лято ще е супер(ако не продължи да вали като в тропиците де).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Ванчо, свободата или е за всички, или я няма. Злоупотребата с власт НЕ Е свобода.
                            За свободата....


                            В България по време на прехода на два пъти беше направен опит да се достигне свобода над поносимото равнище – при правителствата на Филип Димитров и Иван Костов.

                            И в двата случая обществото реагира бурно и бързо възстанови статуквото.




                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Не не е тъпа нарича я проста кърджалийска п....а.А по интересното е че тя мълчи наистина като такава
                              Не знам защо си си въобразил че, глаголейки гьот йере, сам, се явяваш нещо различно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение



                                Андрей Кончаловски




                                "....За Русия е характерна мисловна двойнственост. Ние сме архаична нация, мнозинството хора у нас живеят в каменната ера, но в същото време ползват айфони. А що се отнася до нашата ценностна система, сравнена с Европа, то ние се намираме в XI или XII век, когато все още не е имало никаква буржоазия, не е имало граждани. За това е писал още Маркс. Така например, у нас никога не е имало собственост. Когато човек няма нищо, което трябва да защитава или може да продаде, той не може да разбере какво е това пазарна икономика. Затова и много руснаци не могат да разберат немците, както и обратното: съществува различни системи на приоритети. Освен това руското мислене е и манихейско: в него има само светлина и тъмнина, черно или бяло – това е една от причините за кризата на нашето общество. Диалогът между левите и десните в Русия никога не води до помирение или споразумение. ...."

                                Малката правда а Русия....

                                Пенсионерка от Воронеж, ветеран от ВСВ, нагиздена ордените си рови из кофите за боклук. Няма по-срамно зрелище от действителността в Рассия






                                Има едно понятие,като равнище на поносимата свобода и то е различно за различните общества, обусловено най-вече от цивилизационни, етнокултурни, географски и други причини!

                                В България по време на прехода на два пъти беше направен опит да се достигне свобода над поносимото равнище – при правителствата на Филип Димитров и Иван Костов. И в двата случая обществото реагира бурно и бързо възстанови статуквото.



                                Ванчо, свободата или е за всички, или я няма. Злоупотребата с власт НЕ Е свобода.

                                Коментар

                                Working...
                                X