IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Ender;n3624887]
    Логиката (която при теб изпитва хронична недостатъчност), твърди че не мога да бъда Ендер и 4Д едновременно, както че не мога да бъда гербер и комунист в един и същи момент (но е вероятно, да не съм нито едно от изброените). Докато в твоя случай, няма съмнение от коя страна се намираш.
    [/QUOT

    Това дали имаш и друга регистрация и друг ник не е важно, ама някъде в някоя тема, не помня коя, беше отдавна, бях чел, че си бил психохог
    Психолозите и биолозите сте ми любимата категория учени, която използвам в спорове за боксова круша и спаринг партьори, вас психолозите, а НЕ психиатрите, те си вършат работата за разлика от вас умниците.
    Last edited by Асо Пика; 11.07.2020, 19:00.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Забележи ,че същото се случва и в Белград та човек се запитва дали не е свързано с тръби газ и такива ми ти работи.
      Добре би било и говедарите да направят един говедарски поток за да си транспортират газта- да ама не, те искат друг да го направи и да им го подари

      Коментар


      • Радев ако е мъж да вади остатъците от армията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение







          МАРТА НЕШКОВА 4 часа

          Ще се опитам да ви отговоря на всички наведнъж:
          - Не протестирам в подкрепа на Радев!
          - Не ме интересува, че Възраждане, Воля и АБВ присъстват - никой не ги забелязва.
          - Аз и хората около мен сме с маски и спазваме дистанция - на открито
          Това, което виждам аз от физическото си присъствие на протестите в София през последните 2 дни и от приятелите си, които в момента са на Росенец:
          - Протестът няма цветове, няма партийност
          - За да имаме свободата да се разделим по интереси, трябва да ни е гарантирана свободата на изразяване на волята, трябва да сме опазили демократичните принципи, трябва да има върховенство на правото.
          - Когато гражданското общество осъзнае мощта си, ще можем да свалим тези, следващите и по-следващите, ако и те не разбират смисъла на демокрацията и разделението на властите.
          И заставам зад всяка дума, защото имам честта да познавам голяма част от хората, които са навън в момента, познавам енергията и възможностите им и нямам съмнение, че всички търсим ПРАВОТО.
          И когато НСО не допуска граждани на незаконно окупирана държавна територия, когато прокуратурата се подиграва с президентската институция,
          когато МВР бие граждани с белезници и не дава информация кои са, къде са и какво е състоянието им,
          когато властта използа етнически признак за създаване на конфликт,
          когато главният прокурор открито отрича разделениета на властите,
          дори когато вече 4 месеца правителството няма адекватна политика за управление на световна пандемея (защото нали ви е аргумент да не недоволстваме много-много),
          не ми казвайте, че не разбирате за какво са протестите в момента и че не им е сега момента!
          EDIT: и стига с клишето, че няма алтернатива! Алтернатива ИМА и тя зависи от НАС..
          Браво!

          ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

          Коментар










          • МАРТА НЕШКОВА 4 часа

            Ще се опитам да ви отговоря на всички наведнъж:
            - Не протестирам в подкрепа на Радев!
            - Не ме интересува, че Възраждане, Воля и АБВ присъстват - никой не ги забелязва.
            - Аз и хората около мен сме с маски и спазваме дистанция - на открито
            Това, което виждам аз от физическото си присъствие на протестите в София през последните 2 дни и от приятелите си, които в момента са на Росенец:
            - Протестът няма цветове, няма партийност
            - За да имаме свободата да се разделим по интереси, трябва да ни е гарантирана свободата на изразяване на волята, трябва да сме опазили демократичните принципи, трябва да има върховенство на правото.
            - Когато гражданското общество осъзнае мощта си, ще можем да свалим тези, следващите и по-следващите, ако и те не разбират смисъла на демокрацията и разделението на властите.
            И заставам зад всяка дума, защото имам честта да познавам голяма част от хората, които са навън в момента, познавам енергията и възможностите им и нямам съмнение, че всички търсим ПРАВОТО.
            И когато НСО не допуска граждани на незаконно окупирана държавна територия, когато прокуратурата се подиграва с президентската институция,
            когато МВР бие граждани с белезници и не дава информация кои са, къде са и какво е състоянието им,
            когато властта използа етнически признак за създаване на конфликт,
            когато главният прокурор открито отрича разделениета на властите,
            дори когато вече 4 месеца правителството няма адекватна политика за управление на световна пандемея (защото нали ви е аргумент да не недоволстваме много-много),
            не ми казвайте, че не разбирате за какво са протестите в момента и че не им е сега момента!
            EDIT: и стига с клишето, че няма алтернатива! Алтернатива ИМА и тя зависи от НАС..







            Коментар


            • ЛЪЖИТЕ НА ПРЕСТЪПНИТЕ МИЛИЦИОНЕРКОМУНИСИ






              Георги Кадиев:
              Слушам главния секретар на МВР, който каза: “Хората, които стояха до 24:00-01:00 на протест снощи, бяха в неадекватно състояние”.
              Бях на протеста до около 00:15 часа. Видях няколко души с бира в ръка, но нито един пиян или в неадекватно състояние. Напротив, млади, усмихнати, съвсем адекватни хора.



              Слушам главния секретар на МВР, който каза: “Хората, които стояха до 24:00-01:00 на протест снощи, бяха в неадекватно състояние”. Бях на протеста до около 00:15 часа. Видях ....




              lentata.com



              С лъжи нищо не постигате
              Слушам главния секретар на МВР, който каза: “Хората, които…


              Слушам главния секретар на МВР, който каза: “Хората, които стояха до 24:00-01:00 на протест снощи, бяха в неадекватно състояние”. Бях на протеста до около 00:15 часа. Видях ....







              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                ....
                Заради пребитите вчера протестъри незабавна оставка на правителството и прокуратурата.....
                Хайде стига популизум. Ако младежа си беше стоял в къщи или ако не беше проявявал агресия да напада полицаи, нищо нямаше да му се случи.

                Вие какво искате - пияни протестиращи да пребият полицаите, и да им трошат главите с бутилки, а те да стоят и да им се усмихват. Така ли червените боклуци разбират демокрацията.

                И какво общо има правителството и прокуратурата за това, че пиян или дрогиран младеж, на който сигурно му е платено, е тръгнал да напада полицаи? Ами хайде да освободим и другия младеж, който уби Милен Цветков, и да искаме оставка на правителството.
                Last edited by Mateev; 11.07.2020, 18:19.

                Коментар


                • Ти си просто слуга и трол на милиционеркомунистите..

                  ИЛИАН ВАСИЛЕВ

                  Моето предупреждение към Борисов ако довечера твоите копои посегнат на младите няма да намериш покой до края на дните си като премиер и след това.
                  Властта не може да бъде самоцел и оправдание за всеки грях и насилие.
                  Имаш шанс да си тръгнеш и да се разграничиш от Доган и Пеевски и да ги оставиш тях в ролята на "проклятие на прехода" и като такива като основни цели на протеста, заедно с Гешев разбира се.
                  За сега още не си в групата на "проклетите".
                  Но тъй като копоите са под твое лично разпореждане - за това отправям това предупреждение към теб лично. Не по смс. Запази шанс да остане нещо човешко у теб.
                  Ултрасите ги знаете, повече от тях ги пращате сами за дискредитация на протестите. Тях ги изолирайте и терапирайте. Оставате момчетата и момичетата да променят България.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ЕНДЕР-4Д, а ти си спомни как твоите господари комунистите избиваха без съд и присъда българите и ги изпращаха в концлагери..Сега синовете им милиционеркомунистите са готови на същото за да крадат и служат на Путин и Москва..
                    Логиката (която при теб изпитва хронична недостатъчност), твърди че не мога да бъда Ендер и 4Д едновременно, както че не мога да бъда гербер и комунист в един и същи момент (но е вероятно, да не съм нито едно от изброените). Докато в твоя случай, няма съмнение от коя страна се намираш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Забележи ,че същото се случва и в Белград та човек се запитва дали не е свързано с тръби газ и такива ми ти работи.
                      Много правилно, света винаги се е водел заради пари, жени или нефт.
                      Щатите забраниха на Германия да ползва руската тръба преди няколко месеца.
                      Незнам дали това в Сърбия не е свързано с нежеланието да се постигне консесус със Косово.
                      Отделно, как ще върне ББ услугата на баба Меркел за подпирането на ЕРМ-2 ?
                      Заселване на емигранти в Сакар-а ли ?

                      Коментар


                      • ЕНДЕР-4Д, а ти си спомни как твоите господари комунистите избиваха без съд и присъда българите и ги изпращаха в концлагери..Сега синовете им милиционеркомунистите са готови на същото за да крадат и служат на Путин и Москва..През 1997г. ТВОИТЕ ГОСПОДАРИ СИ БЯХА ОЩЕ В БКП И УЧАСТВАХА В РЕПРЕСИИТЕ СРЕЩУ ДЕМОКРАЦИЯТА..
                        Last edited by Kiro; 11.07.2020, 17:52.

                        Коментар


                        • ГОЛЯМ СТРАХ.
                          Борисов ако подаде остАвка,
                          Радев ще ги вкара този път в затвора .
                          Ако може да ги върне от ДУБАЙ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Нито симпатизантите на ГЕРБ, нито тези на ДБ трябва да се хващат един друг за гушата.
                            Те имат само един враг -
                            червената сган - подлоги на ДС / КГБ / кремъл.
                            Ето какво трябва да правят заедно:

                            https://www.facebook.com/dabulgaria.bg/videos/309199097125321
                            Барби , не знам дали знаеш, но в герб има повече комунисти отколкото в бсп. В този случай кои са подлоги и на кого

                            Коментар

                            Working...
                            X