IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Видеоклипът показва как полицаи ритат в главите съборени на земята хора с белезници.




    About this website




    dnevnik.bg








    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
      Някъде в някоя тема бях чел, че си бил психохог
      Психолозите и биолозите сте ми любимата категория учени, която използвам в спорове за боксова круша, вас психолозите, а НЕ психиатрите, те си вършат работата за разлика от вас умниците.
      Нямам против едно спаригче, не съм склонен да подценявавам опонентите. Сигурен съм, че всеки тракторист има какво да покаже, така че не се стеснявай, в случай че имаш да кажеш нещо.

      Коментар


      • [QUOTE=Ender;n3624887]
        Логиката (която при теб изпитва хронична недостатъчност), твърди че не мога да бъда Ендер и 4Д едновременно, както че не мога да бъда гербер и комунист в един и същи момент (но е вероятно, да не съм нито едно от изброените). Докато в твоя случай, няма съмнение от коя страна се намираш.
        [/QUOT

        Това дали имаш и друга регистрация и друг ник не е важно, ама някъде в някоя тема, не помня коя, беше отдавна, бях чел, че си бил психохог
        Психолозите и биолозите сте ми любимата категория учени, която използвам в спорове за боксова круша и спаринг партьори, вас психолозите, а НЕ психиатрите, те си вършат работата за разлика от вас умниците.
        Last edited by Асо Пика; 11.07.2020, 19:00.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Забележи ,че същото се случва и в Белград та човек се запитва дали не е свързано с тръби газ и такива ми ти работи.
          Добре би било и говедарите да направят един говедарски поток за да си транспортират газта- да ама не, те искат друг да го направи и да им го подари

          Коментар


          • Радев ако е мъж да вади остатъците от армията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение







              МАРТА НЕШКОВА 4 часа

              Ще се опитам да ви отговоря на всички наведнъж:
              - Не протестирам в подкрепа на Радев!
              - Не ме интересува, че Възраждане, Воля и АБВ присъстват - никой не ги забелязва.
              - Аз и хората около мен сме с маски и спазваме дистанция - на открито
              Това, което виждам аз от физическото си присъствие на протестите в София през последните 2 дни и от приятелите си, които в момента са на Росенец:
              - Протестът няма цветове, няма партийност
              - За да имаме свободата да се разделим по интереси, трябва да ни е гарантирана свободата на изразяване на волята, трябва да сме опазили демократичните принципи, трябва да има върховенство на правото.
              - Когато гражданското общество осъзнае мощта си, ще можем да свалим тези, следващите и по-следващите, ако и те не разбират смисъла на демокрацията и разделението на властите.
              И заставам зад всяка дума, защото имам честта да познавам голяма част от хората, които са навън в момента, познавам енергията и възможностите им и нямам съмнение, че всички търсим ПРАВОТО.
              И когато НСО не допуска граждани на незаконно окупирана държавна територия, когато прокуратурата се подиграва с президентската институция,
              когато МВР бие граждани с белезници и не дава информация кои са, къде са и какво е състоянието им,
              когато властта използа етнически признак за създаване на конфликт,
              когато главният прокурор открито отрича разделениета на властите,
              дори когато вече 4 месеца правителството няма адекватна политика за управление на световна пандемея (защото нали ви е аргумент да не недоволстваме много-много),
              не ми казвайте, че не разбирате за какво са протестите в момента и че не им е сега момента!
              EDIT: и стига с клишето, че няма алтернатива! Алтернатива ИМА и тя зависи от НАС..
              Браво!

              ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

              Коментар










              • МАРТА НЕШКОВА 4 часа

                Ще се опитам да ви отговоря на всички наведнъж:
                - Не протестирам в подкрепа на Радев!
                - Не ме интересува, че Възраждане, Воля и АБВ присъстват - никой не ги забелязва.
                - Аз и хората около мен сме с маски и спазваме дистанция - на открито
                Това, което виждам аз от физическото си присъствие на протестите в София през последните 2 дни и от приятелите си, които в момента са на Росенец:
                - Протестът няма цветове, няма партийност
                - За да имаме свободата да се разделим по интереси, трябва да ни е гарантирана свободата на изразяване на волята, трябва да сме опазили демократичните принципи, трябва да има върховенство на правото.
                - Когато гражданското общество осъзнае мощта си, ще можем да свалим тези, следващите и по-следващите, ако и те не разбират смисъла на демокрацията и разделението на властите.
                И заставам зад всяка дума, защото имам честта да познавам голяма част от хората, които са навън в момента, познавам енергията и възможностите им и нямам съмнение, че всички търсим ПРАВОТО.
                И когато НСО не допуска граждани на незаконно окупирана държавна територия, когато прокуратурата се подиграва с президентската институция,
                когато МВР бие граждани с белезници и не дава информация кои са, къде са и какво е състоянието им,
                когато властта използа етнически признак за създаване на конфликт,
                когато главният прокурор открито отрича разделениета на властите,
                дори когато вече 4 месеца правителството няма адекватна политика за управление на световна пандемея (защото нали ви е аргумент да не недоволстваме много-много),
                не ми казвайте, че не разбирате за какво са протестите в момента и че не им е сега момента!
                EDIT: и стига с клишето, че няма алтернатива! Алтернатива ИМА и тя зависи от НАС..







                Коментар


                • ЛЪЖИТЕ НА ПРЕСТЪПНИТЕ МИЛИЦИОНЕРКОМУНИСИ






                  Георги Кадиев:
                  Слушам главния секретар на МВР, който каза: “Хората, които стояха до 24:00-01:00 на протест снощи, бяха в неадекватно състояние”.
                  Бях на протеста до около 00:15 часа. Видях няколко души с бира в ръка, но нито един пиян или в неадекватно състояние. Напротив, млади, усмихнати, съвсем адекватни хора.



                  Слушам главния секретар на МВР, който каза: “Хората, които стояха до 24:00-01:00 на протест снощи, бяха в неадекватно състояние”. Бях на протеста до около 00:15 часа. Видях ....




                  lentata.com



                  С лъжи нищо не постигате
                  Слушам главния секретар на МВР, който каза: “Хората, които…


                  Слушам главния секретар на МВР, който каза: “Хората, които стояха до 24:00-01:00 на протест снощи, бяха в неадекватно състояние”. Бях на протеста до около 00:15 часа. Видях ....







                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ....
                    Заради пребитите вчера протестъри незабавна оставка на правителството и прокуратурата.....
                    Хайде стига популизум. Ако младежа си беше стоял в къщи или ако не беше проявявал агресия да напада полицаи, нищо нямаше да му се случи.

                    Вие какво искате - пияни протестиращи да пребият полицаите, и да им трошат главите с бутилки, а те да стоят и да им се усмихват. Така ли червените боклуци разбират демокрацията.

                    И какво общо има правителството и прокуратурата за това, че пиян или дрогиран младеж, на който сигурно му е платено, е тръгнал да напада полицаи? Ами хайде да освободим и другия младеж, който уби Милен Цветков, и да искаме оставка на правителството.
                    Last edited by Mateev; 11.07.2020, 18:19.

                    Коментар


                    • Ти си просто слуга и трол на милиционеркомунистите..

                      ИЛИАН ВАСИЛЕВ

                      Моето предупреждение към Борисов ако довечера твоите копои посегнат на младите няма да намериш покой до края на дните си като премиер и след това.
                      Властта не може да бъде самоцел и оправдание за всеки грях и насилие.
                      Имаш шанс да си тръгнеш и да се разграничиш от Доган и Пеевски и да ги оставиш тях в ролята на "проклятие на прехода" и като такива като основни цели на протеста, заедно с Гешев разбира се.
                      За сега още не си в групата на "проклетите".
                      Но тъй като копоите са под твое лично разпореждане - за това отправям това предупреждение към теб лично. Не по смс. Запази шанс да остане нещо човешко у теб.
                      Ултрасите ги знаете, повече от тях ги пращате сами за дискредитация на протестите. Тях ги изолирайте и терапирайте. Оставате момчетата и момичетата да променят България.


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        ЕНДЕР-4Д, а ти си спомни как твоите господари комунистите избиваха без съд и присъда българите и ги изпращаха в концлагери..Сега синовете им милиционеркомунистите са готови на същото за да крадат и служат на Путин и Москва..
                        Логиката (която при теб изпитва хронична недостатъчност), твърди че не мога да бъда Ендер и 4Д едновременно, както че не мога да бъда гербер и комунист в един и същи момент (но е вероятно, да не съм нито едно от изброените). Докато в твоя случай, няма съмнение от коя страна се намираш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Забележи ,че същото се случва и в Белград та човек се запитва дали не е свързано с тръби газ и такива ми ти работи.
                          Много правилно, света винаги се е водел заради пари, жени или нефт.
                          Щатите забраниха на Германия да ползва руската тръба преди няколко месеца.
                          Незнам дали това в Сърбия не е свързано с нежеланието да се постигне консесус със Косово.
                          Отделно, как ще върне ББ услугата на баба Меркел за подпирането на ЕРМ-2 ?
                          Заселване на емигранти в Сакар-а ли ?

                          Коментар


                          • ЕНДЕР-4Д, а ти си спомни как твоите господари комунистите избиваха без съд и присъда българите и ги изпращаха в концлагери..Сега синовете им милиционеркомунистите са готови на същото за да крадат и служат на Путин и Москва..През 1997г. ТВОИТЕ ГОСПОДАРИ СИ БЯХА ОЩЕ В БКП И УЧАСТВАХА В РЕПРЕСИИТЕ СРЕЩУ ДЕМОКРАЦИЯТА..
                            Last edited by Kiro; 11.07.2020, 17:52.

                            Коментар

                            Working...
                            X