IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    malkia Muk:
    "Начев, това се знае, но не от всички и е добре да се припомни.:
    Акцентирам в две направления: /всеки да си прави изводите/"

    1. Биков е най-обикновен политически хамелеон иначе казано по народному отрепка-гьосурат, поне такива са делата му.
    2. Не бае Тодар, а Цара,- господина от Мадрид стартира кариерата на Бацето, като от пожарникар и бодигард го извиси неправомерно в "генерал" и секретар на мвр.
    Липсва точка 3
    3. Царчето си го докараха задкулисните от ДС / КГБ за да баламосва материала [/QUOTE]

    Велик е бае Тодар, а БХ е неговият наместник.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • malkia Muk:
      "Начев, това се знае, но не от всички и е добре да се припомни.:
      Акцентирам в две направления: /всеки да си прави изводите/"

      1. Биков е най-обикновен политически хамелеон иначе казано по народному отрепка-гьосурат, поне такива са делата му.
      2. Не бае Тодар, а Цара,- господина от Мадрид стартира кариерата на Бацето, като от пожарникар и бодигард го извиси неправомерно в "генерал" и секретар на мвр."


      Липсва точка 3
      3. Царчето си го докараха задкулисните от ДС / КГБ за да баламосва материала
      Last edited by barbaron; 07.09.2020, 11:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

        Начев, това се знае, но не от всички и е добре да се припомни.:
        Акцентирам в две направления: /всеки да си прави изводите/
        1. Биков е най-обикновен политически хамелеон иначе казано по народному отрепка-гьосурат, поне такива са делата му.
        2. Не бае Тодар, а Цара,- господина от Мадрид стартира кариерата на Бацето, като от пожарникар и бодигард го извиси неправомерно в "генерал" и секретар на мвр.
        Когато човек говори истината, кво да възразяваш
        Прав си Мук!

        Единият беше повод да го забележат, а другият игра ролята на ракета носител.
        Аз нямам пълна яснота единствено по един въпрос - кой точно шушна на Цара и му даде тоя съвет. Знам, че не е шушнато от само една страна, а от доста посоки. Също съвети са давани отвън и най-вероятно те са надделели.
        Е, някой ден се някой ще разбере.

        Подвигнатото от теб ми дава повод да си спомня за една добра статия от Редута, която четох онзи ден.
        Какво направи и кому какво даде БХ преди предстоящата имплозия:

        Борисов им беше ценен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Вчера Еден Азар ми припомни за гнуснявите прераждания на някои персонажи, които при "драматични обстоятелства" и привидно "необяснимо" приставаха през годините на БХ (и не само на него, де), та исках да видя нещо и от приноса на видния Тома Биков.
          Със сигурност има и други материали и източни;ци, но първо това ми излезе като по-пресно. Персонажът с нищо не ме е убедил, че заслужава да му посветя повече от 5-те минути, които вече похарчих!
          Как БХ правеше през годините свои отявлени врагове в свои предани защитници и съратници?!
          Кажета бе, хора!

          Някакъв блог е, не може да се счита за надеждна информация.
          Моля, опровергайте обосновано, че всичко това не е вярно и човекът Биков е истински, примерен и добър човек. Аз вече съм загубил вяра в човека, но понякога изпадат разни дребни зрънца, примери, случаи, които ме карат да се дивя и самоукорявам.

          Преди определен брой години г-н Биков е писал нещо по темата
          Начев, това се знае, но не от всички и е добре да се припомни.:
          Акцентирам в две направления: /всеки да си прави изводите/
          1. Биков е най-обикновен политически хамелеон иначе казано по народному отрепка-гьосурат, поне такива са делата му.
          2. Не бае Тодар, а Цара,- господина от Мадрид стартира кариерата на Бацето, като от пожарникар и бодигард го извиси неправомерно в "генерал" и секретар на мвр.
          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

          Коментар


          • Вчера триха Заки с обвинения в изказвания съдържащи някакви расистки елементи. Нямаше такова нещо в тезата.
            И мене ме затриха - очевидно със същите основания, макар че официално се позоваха на цитиране на изтрит постинг:
            New York Times ‘News Analysis’: Trump ‘Defender of White America’

            Хубав повод да приканя - прочетете, погледнете снимката, помислете и си задайте някои въпроси относно случващото се на този свят.
            И не разрешавайте да ви внушават каквото и да е.

            Коментар


            • Вчера Еден Азар ми припомни за гнуснявите прераждания на някои персонажи, които при "драматични обстоятелства" и привидно "необяснимо" приставаха през годините на БХ (и не само на него, де), та исках да видя нещо и от приноса на видния Тома Биков.
              Със сигурност има и други материали и източни;ци, но първо това ми излезе като по-пресно. Персонажът с нищо не ме е убедил, че заслужава да му посветя повече от 5-те минути, които вече похарчих!
              Как БХ правеше през годините свои отявлени врагове в свои предани защитници и съратници?!
              Кажета бе, хора!

              Някакъв блог е, не може да се счита за надеждна информация.
              Моля, опровергайте обосновано, че всичко това не е вярно и човекът Биков е истински, примерен и добър човек. Аз вече съм загубил вяра в човека, но понякога изпадат разни дребни зрънца, примери, случаи, които ме карат да се дивя и самоукорявам.

              Преди определен брой години г-н Биков е писал нещо по темата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                Репортаж от джипката - новия жанр
                http://glasove.com/categories/novini...h-ot-dzhipkata
                Да, материалът е интересен.
                Известно време не бях влизал в Гласове и ти ми даде хубав повод, за което благодаря, та мернах една статия от Чичо Фичо. Далеч от България, но изненадващо информиран, слага много точни акценти, убийствени акценти, а пък си има човекът и безспорен талант на публицист:

                От 2 септември имаме гражданска война на мутрорежима срещу българския народ


                Коментар


                • Репортаж от джипката - новия жанр
                  http://glasove.com/categories/novini...h-ot-dzhipkata

                  Коментар


                  • Предупреждавам ви с бан. Спрете да се заяждате и обиждате. Важи и за двамата.
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                      Бацето никакъв го няма, освен по фейсбук. Президент Радев спокойно броди из селата около Пловдив, а баце не смее да се покаже. Дори за праненствата в Пловдив не се коментира дали ще присъства, освен че геппаджиите ще пратят там "простата кърджалийска п..."
                      То се видя, че си имаме министър-председател, който се крие като плъх.
                      Дано само в близките години на комшиите да не им хрумне да предявят претенции към територията ни, защото стане ли напечено Бойко Методиев първи ще офейка...

                      Вече за всички е очевидно, че Борисов е неспособен да се справи с безредиците, протестите и недоволството в страната, както и с икономическата криза от корона-вируса, а в момента гледа само как да си спаси собствения(дебел) задник
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар



                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                        Апотеоз на терора в държавата на овластените мутри! Бащата е проснат на земята пред своята дъщеричка! Как са пропуснали да оковат и детето?
                        Брутално! Толкова е брутално, та чак ми се струва, че е невъзможно и бих предпочел да става дума за злонамерен монтаж.
                        Не искам да се срами Родината ми.
                        Твърдението е, че В. Енчев е публикувал тази снимка във ФБ.
                        Забелязвате, че коляното е на врата, нали?
                        Начев, стига с тези фейкови снимки и текстове бе
                        На снимката е клекнала жена с фотоапарат. Увеличете и вижте.
                        Не вярвайте на всичко което ви поднасят разни
                        негодници.
                        Дааа, и никого не бият, а арестуват!


                        Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Каква е тази снимка дето толкова ви развълнува?
                        Мързеливец На същата страница беше снимката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Да, отдавна Енчев е без всякакви морални задръжки.
                          Но има и по-тежки случаи,
                          разни форумни герои отдавна ги е хванало писмовно разстройство
                          Каква е тази снимка дето толкова ви развълнува?
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар

















                          • glasove.com
                            Проф. Вълчев: Борисов ще плати много висока цена – политическа, а вероятно и друга - Glasove.com
                            Ние до онзи ден не знаехме, че г-н Борисов въобще знае, ч










                            бТВ: "Ние до онзи ден не знаехме, че г-н Борисов въобще знае, че в България има Конституция. Той нито ходеше на парламентарен контрол, нито на откриване, нито на вот на недоверие. Едно пълно пренебрежение към конституционната рамка. И сега изведнъж нова Конституция. Това е изключително несериозно. Всички хора разбраха, че това е някакъв ритуален танц, някакъв начин правителството просто да си изкара мандата. Ние се сърдим на г-н Марешки, че е подписал Конституцията, без да я е чел, но с още по-голямо основание трябваше да се сърдим на онези, които са я прочели."

















                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Ама вие верно ... не внимавате.
                              Госпожа Лъжа е другарката курнела.

                              Ама съни, то е ясно че си гласувала за радев, това беше заръката на един геерал от КГБ.
                              А информацията за бомбаджиите е класифицирана защото радев е организатора им. Финансиран от Чери. Няма как да получи такава информация.
                              Чудя се обаче дали ДАНС са му отнели правото за достъп до такава информация. Има доказателства че всичко се препраща там откъдето е и оня генерал, дето го курдиса за президент с помощта на курнела.

                              А осъдения за лъжи от Курнела се казва Бойко Борисов патологичен лъжец крадец измамник наглец и страхливец

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                Очаква се атентат до дни... Шофьорите напускат...

                                3 September 2020

                                И тримата шофьори от НСО на премиера Бойко Борисов, са подали молби за напускане. Това довериха наши източници в службата. Причина са разнасящите се из техните среди слухове, че Делян Пеевски е решил да реши проблема с протестите и Бойко, като ликвидира премиера. Това е идеалното решение – едновременно мразеният управник пада, но и се създава възможност за избор на ново правителство, в рамките на този парламент. Мъртъв, Бойко е най-полезен на КОЙ. Веднага след убийството, ще започне кампания срещу насилието и ще се обяви “посегателство над държавността”. Президентът Радев ще бъде разследван като поръчител, а за тежки престъпления, имунитетът му не важи. Така ще стане неудачно да му се дава да прави служебно правителство, когато е заподозрян в убийство. Веднага след като реши проблема с новия кабинет, Пеевски е подготвил смяна и на Гешев. На неговото място ще дойде Бойко Найденов, който ще бъде изстрелян преди това като главен разследващ президента и убийството. Премиерът е известен с това, че сам кара джипа си, но това е само като има камери наоколо. Иначе повечето време го прави шофьор от НСО, който реално е единственият друг човек в колата. От седмица, агенти на НСО не влизат в джипа, което е косвен показател, че очакват покушение. Те ескортират премиера от собствените си коли. Шофьорът обаче трябва да е там и при атака, може да пострада. Това е вероятната причина за напускането.
                                Добра фантазия ама като се събудят реал ността друга

                                Коментар

                                Working...
                                X