IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Специално четиво за хора мразещи Русия.Да четат внимателно

    https://trud.bg/%d0%b1%d0%bb%d1%83%d...f%d0%b5%d0%ba/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение

      Може и още да украсиш поста си и с други човечета , но това не променя нищо.
      Ако можеш да докажеш 1/4 от споменатата сума ,имаш бутилка Столичная от мен
      http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • Христо Иванов: Пред офиса на Да, България дойдоха част от протестиращите, организирани от "Булгартабак", заради нашето искане за разследване на твърденията на турските служби, че "Булгартабак" е източник на контрабанда. Излязохме при тях и поискахме да разговаряме, но организаторите не позволиха да влезем в контакт с хората. През полицията (благодарим за професионалното отношение!), предложихме протестиращите да излъчат представители, които да се качат с нас в офиса и да обсъдим техните притеснения и нашата позиция - отново получихме отказ. Това, което опитах да кажа на хората, въпреки вувузелите и надъхването с мегафон от страна на организаторите, беше:

        Тук сме, за да покажем уважение към Вашия труд и притеснения. Ние не сме Ваши врагове. Искаме законност. Искаме страна, свободна от мафията. Искаме институциите да си вършат работата. Ние сме на Ваша страна.

        Освен това ги попитах, къде са собствениците на "Булгартабак". Ние сме пред тях с лицата си, но къде са типовете, които са ги изкарали на улицата и се крият зад тях, които ги използват за жив щит за своите престъпления. Къде е Пеевски!?

        Това, което тези хора нямаха възможност да чуят, е нашата покана заедно да отидем пред министерството на икономиката и да поискаме министър Караниколов най-сетне да каже КОЙ е собственикът на Булгартабак.

        Сега протестиращите се насочиха към Министерски съвет. Призовавам Борисов да излезе пред хората и да им обясни кога най-сетне тяхното предприятие ще излезе напълно на светло, кога ще бъде разкрита цялата истина за Булгартабак - от приватизацията до контрабандните канали, докога те ще бъдат държани в унизителна зависимост от корпулентни анонимни страхливци.

        Продлжаваме да настояваме за порламентарна анкетна комисия и адекватно разследване. На първо място заради хора на които днес не им беше разрешено от техните коменданти да разговарят с нас!
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

          Гледайки България на тази карта си мисля че ако Хитлер не беше толкова тъп и не беше нападнал СССР , пак щяхме да сме в обединена Европа но България щеше да е победител и с доста разширени граници......
          Лъжеш се. Войната е провокирана чрез най-големия провокатор в историята - "Хикългрубер", за да има повод да се разработи атомното оръжие. Съветската победа спаси Европа от атомна бомбардировка. София е между евентуалните обекти на евентуално бомбене. Неясно остава защо нацисткия атомен проект изостава, въпреки пробивите на германската наука в тази насока. Но най-важния фактор е антисемитизма, поголовното преследване на почти всички евреи в Европа, докато Сталин се разправя само с политическите противници на особения му, странен режим на демократическа диктатура.
          България е имала шанс да остане обединена само при разпадане на международната общност при възможно все пак взаимно бомбене между Германия и САЩ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

            Някой друг да вдигне мизата на 500 млрд$ . Ще помоля Информ да намери данни за този славен период от близката ни история.
            Може и още да украсиш поста си и с други човечета , но това не променя нищо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение

              Вярно не са 80 000 000 000$ ,а малко над 200 000 000 000 $ .
              Някой друг да вдигне мизата на 500 млрд$ . Ще помоля Информ да намери данни за този славен период от близката ни история.
              http://milom.blog.bg/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

                Тия пък 80 млрд долара откъде ги измисли
                Икономика за 80 милиарда ,а не може да плати дългове с падеж от 1 млрд и Луканов обяви мораториум
                По полека с лъжите
                Вярно не са 80 000 000 000$ ,а малко над 200 000 000 000 $ .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Присвоената победа на пентагона Защо сащ искат да откраднат победата на Русия в Сирия

                  https://ria.ru/defense_safety/20171205/1510258443.html

                  Карикатурата в края на статията е в синхрон със социалогическо изследване според което 60% от руснаците вярват,че Победата през Втората световна война е била по силите на СССР без бутафорията "Втори фронт - Десант в Нормандия".
                  Откриването на втория фронт е под мотото борба за по-голямо парче от баницата. Нищо друго.
                  Към момента на десанта Германците са във отстъпление вече близо 2 години, претърпели са няколко разгрома и са изтласкани от СССР. За всички е ясно че Хитлер губи войната. СССР е заплатил обрата с цената на милиони жертви и стотици милиарди долари от разрушената си икономика. На картата ясно се вижда че това е война на Обединена Европа под егидата на Хитлер срещу СССР.

                  п.п.
                  Гледайки България на тази карта си мисля че ако Хитлер не беше толкова тъп и не беше нападнал СССР , пак щяхме да сме в обединена Европа но България щеше да е победител и с доста разширени граници......

                  Last edited by markov; 06.12.2017, 00:11.
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Американският технологичен гигант Apple се съгласи да върне 13 милиарда евро данъци на Ирландия в изпълнение на решение на Европейската комисия от 2016 г., съобщи EU Observer. Компанията ще започне да внася парите през януари 2018 г. Apple и Ирландия обжалват решението на ЕК пред Съда на Европейския съюз в Люксембург и парите ще останат блокирани в банкова сметка, докато той не отсъди окончателно, съобщи clubz.bg.

                    Епълите ще обжалват- това е обяснимо- имат споразумение да плащат по малко, правят го. Но ирландците защо не искат парите?? Любопитно ми е с колко ще спаднат акциите на епъл
                    Вероятно, смятат тези 13 млрд за далеч под реалната щета и знаят че, съгласят ли се с нея, губят разликата. Т.е., настояват по принцип за пълно обезщетение. А акциите на ябълката са неин проблем. Аз си купувам такива, дето стават за ядене.

                    Коментар


                    • Присвоената победа на пентагона Защо сащ искат да откраднат победата на Русия в Сирия

                      https://ria.ru/defense_safety/20171205/1510258443.html

                      Карикатурата в края на статията е в синхрон със социалогическо изследване според което 60% от руснаците вярват,че Победата през Втората световна война е била по силите на СССР без бутафорията "Втори фронт - Десант в Нормандия".

                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • http://a-specto.bg/shetite-koito-sas...a-dobro-i-zlo/
                        Щетите, които САЩ нанесоха на сърбите, са извън представите за добро и зло.

                        "...нека да си припомним, че отначало САЩ бомбардираха Сърбия и Черна гора, после бомбардираха сърбите в Босна и Херцеговина и всичко това може да се нарече военна агресия с окупационна цел. Ставаше дума за унищожаването на страната, не само икономически. Икономическите загуби тук са на последно място, макар че Сърбия беше ограбена и лишена от възможност за развитие в бъдеще. Само преките щети от бомбардировките надвишават 100 млрд. долара. Да не говорим за косвените загуби, към които могат да бъдат отнесени бомбардировките със слабо обогатен уран. Косвените щети от бомбардировките пряко рефлектират основно върху населението. Днес Сърбия е с най-високо ниво на онкологични заболявания в Европа. Америка беше инициатор на гражданската война в Югославия, а след това инициатор на трансформацията на Балканския регион по начин, който да отговаря на американските интереси, без да се интересува какво мисли за това сръбският народ. Тези неща не могат да бъдат калкулирани. Те са отвъд представите ни за добро и зло."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Икономика за 80 млрд долара оставиха комунистите!

                          За 10 години евро-натегация само дребни огризки от типа магистрали без допълнителни комуникации,тангенти дето свършват посредата на езеро и технологични паркове с размера на половин сграда ТКЗС.
                          Тия пък 80 млрд долара откъде ги измисли
                          Икономика за 80 милиарда ,а не може да плати дългове с падеж от 1 млрд и Луканов обяви мораториум
                          По полека с лъжите
                          http://milom.blog.bg/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                            Не ме мисли. Не аз сричам тук за копейки по цяла нощ, нали? Като ме стигнеш, ме анализирай...
                            Поста беше към червената сган, ти защо се буташ, или споделяте един компютър , но различен браузър

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                              Не ме мисли. Не аз сричам тук за копейки по цяла нощ, нали? Като ме стигнеш, ме анализирай...
                              Тебе па кой те брои ? Ти младши лейтенант никога нема да станеш .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Ми тогаз некои люде само ше мрънкат в тема Политика на Инвестора ... утехата е , че поне ше станат "заслужили" инвеститори .
                                Не ме мисли. Не аз сричам тук за копейки по цяла нощ, нали? Като ме стигнеш, ме анализирай...
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X