IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Докарахме я до там, че ако човек сам не си помогне, няма кой друг да му помогне ......

    Продължавайте да спорите кой виновен, кой крив и кой прав, ако това ще ви направи щастливи, но аз си мисля, че трябва да започнем да обсъждаме как да си помогнем сами, защото няма кой друг да ни помогне.
    Ако имаш предвид каската - глобус (затиснал съм всячески майтапа, нещата са сериозни) вече имаме нещо като предварителен вариант. Точно „глобус” не е и лесно се сваля (и да хапнеш, и да пийнеш нещо, и носа да си издухаш) и, на прима виста, производим за 15-20 лв но...би ли го произвел и продавал с минимална, до 5-10% печалба? Не за 7 милиарда души а, за начало, поне за България?

    Думата ми беше че, когато общата ни лодка се клати, гори е в опасност да потъне/изгори ( или, ѝ двете, и да загине маса народ) място за лични ежби, дразги и дребнави заяждания, просто няма.
    Та,
    Готов ли си да бъдеш истински Патриот, НЕзависимо от политически пристрастия и неприязънта си към мен (и /или ѝ ) другите, т.нар. от теб, „лузъри”?
    Last edited by Pyramid; 01.11.2020, 18:48.

    Коментар


    • За всички, 'дето жалят за времето преди '89-та година - вярно е, че билетчето струваше ...6 стотинки, ама вицът струваше ...5 ГОДИНИ...

      Svetlomir Stefanov
      А сега за убийство ти дават условна , а за споделено пътуване - 10г

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


        Протестирайте си, горете маските

        Но не забравяйте какво ви чака !
        https://covid19.healthdata.org/bulga...=all_resources

        Общо легла в интензивни отделения: 852
        Общо необходими легла в интензивни отделения:
        • 01/11/2020: 346
        • 22/11/2020: 854 !
        • 15/12/2020: 1212 !!!
        Ангелът н а мрака се обади от тартара!
        Изкиска се, потри ентусиазирано ръцете.
        Не спря да гледа доволно и тържествуващо,
        жътва идеше за него!


        По напълно разбираем начин горното е пратено на внимание на МС на РБ,
        На внимание на министъра на здравеопазването,
        На десетки други органи, лица!

        Н-то копие е достигнало скромно и до форума.
        Какъв ти е на теб личният бизнес в цялата тази работа, бе ненормалнико, та с възвестяващи СМЪРТ ЧЕРВЕНИ БУКВИ си тръгнал да тържествуваш назидателствено.
        Само не ми казвай, че си загрижен.
        Цялото ти поведение и приказки от години води категорично в посока на твърдо убеждение, че ще си безкрайно доволен ако се затрием до крак!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение



          Протестирайте си, горете маските

          Но не забравяйте какво ви чака !
          https://covid19.healthdata.org/bulga...=all_resources

          Общо легла в интензивни отделения: 852
          Общо необходими легла в интензивни отделения:
          • 01/11/2020: 346
          • 22/11/2020: 854 !
          • 15/12/2020: 1212 !!!
          Докарахме я до там, че ако човек сам не си помогне, няма кой друг да му помогне ......

          Продължавайте да спорите кой виновен, кой крив и кой прав, ако това ще ви направи щастливи, но аз си мисля, че трябва да започнем да обсъждаме как да си помогнем сами, защото няма кой друг да ни помогне.

          Коментар



          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            114-ти граждански протест против управлението на България.
            София, 30.10.2020, пл. Независимост. Студено, пронизващ вятър.
            250 граждани.
            Акценти:
            1. Ковид 19.
            2. Корупция.
            Протестирайте си, горете маските

            Но не забравяйте какво ви чака !
            https://covid19.healthdata.org/bulga...=all_resources

            Общо легла в интензивни отделения: 852
            Общо необходими легла в интензивни отделения:
            • 01/11/2020: 346
            • 22/11/2020: 854 !
            • 15/12/2020: 1212 !!!
            Last edited by barbaron; 01.11.2020, 13:02.

            Коментар


            • Вчера ви пуснах една статия на македонската версия на Дойче Веле, където в доста ултимативен тон ни се казва, че те повече нямат намерение да мръднат в позицията си.

              С просто око се вижда, пределно очевидно е, че някой им пълни главите и им дава кураж. Този някой е поемал ангажименти, давал е обещания, които видимо минават през смачкване на нашата позиция и на българския интерес.

              По формални белези, този някой се намира в Берлин, но ... зад него стои още някой и ... те така!
              Много е важно този път да не се огънем!
              Както успяхме да устоим и да се преборим срещу отвратителния документ Истанбулска Конвенция.

              Не съм сигурен, дали ви бях давал линк към една доста полемична и със спорни елементи в съдържанието си статия, но части от нея мног о смислово се връзват по темата тук.


              Кохезионен мутро-прогресивизъм


              Един пасаж:

              Взаимоотношенията, които описваме, логично не са едностранни. Срещу мазнинката и немското обгрижване има разписка и тя включва всичко, което центърът смята за важно да бъде прекарано на българска земя. Натискане на копче, вдигане на ръка, поставяне на гумен печат и всичките им производни са modus operandi за представителите на герберско-патреОтичната власт пред началниците в Брюксел. Възможно най-безапелационно предаване пред силните ЕС лобита – за климата, за джендър политики, за уеднаквяване на данъци, за детски стратегии, за бежанци, за превози и т.н. Пълна кохезия между центъра и колонията, внос на едро на всички прогресивистки соц политики от монетарни въпроси до това колко пола учат затворниците в първи клас. Борисов – европейският куртизанин


              Съгласявайки се с мен, в материал на страниците на в. Сега, Петър Терзиев нарича Борисов „европейски куртизанин“ и уточнява „речникът на българския език дава следните синоними на куртизанин: ласкател, лакей, подлизурко, лицемер, сервилен“. По-натам Терзиев говори за това как европейските първенци намират българския водач за безпроблемен и готов на „пълен синхрон“. В края на материала прочитаме и следните изречения:

              „Обединителен символ на протестните шествия са националните знамена, но тук-там се появява и европейският флаг. Може би някои от недоволните таят надежда, че Европа ще им помогне. Но тя е сляпа и глуха.“

              Сляпа и глуха е точно защото получава всичко, което може да се поиска от българските власти. Всеки път щом трябва да се отстъпи национален суверенитет, това се прави с готовност. Всеки път щом нова порция социално инженерство се подготвя да бъде изсипано в гърлата на следващите поколения, нашите тичат да изпълнят. Щом в противовес са интересите на българите от една страна, и на еврократите от друга, изборът е винаги на страната на тези с мазнинката.
              Там ще прочетете още интересни неща за ИК, за чакалнята и др.
              Е, има и елементи, които не харесвам!
              Last edited by nachev; 01.11.2020, 12:11.

              Коментар


              • Пак са ми ровили кокалите!
                Защо бе, геппаджии, се занимавате с мен?!
                Допринесете към темата със силни политически коментари и аргументи.
                Много добре си спомняте, че преди 2 дни нарочно в рамките на около 24 часа не написах нито ред.
                Какви бяха резултатите?
                Темата умряла!
                Египтянина се поболял от скука и мъка и вие безутешно. До такава степен, че се затъжил за своя архивраг.

                Махнете вие по ваша вътрегеппардовска линия БХ и геппса от снагата на България и аз ще се пръждосам от темата и форума завинаги!

                Коментар


                • Снощи, 31.10.2020 се проведе 115-ти протест!
                  гр. София, пл. Независимост,
                  400 граждани.

                  Акценти:
                  1. Редом имаше мероприятие на майките от "Системата ни убива",
                  2. Отец Рафаил,
                  3. Отец Дионисий,
                  4. На площада бяха докарани няколко тона тикви. Гражданството беше поканено да си вземе тиква, ДА СГОТВИ У ДОМА ТИКВАТА, да прати свимки до страницата на Триото.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Цвета на интелекта, каймака на инвеститорското общество се е събрал в тази тема.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Цвета на интелекта, каймака на инвеститорското общество се е събрал в тази тема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin

                        Аз ги чета, така като гледам добре че е начев че твоите колеги тролейбусите да изкарат някой лев

                        Те знаят, че тук влизат стотици, които четат, но без да пишат. Затова е воят.

                        Начев подбира доста интересни материали. Всеки има право да ги приеме или да ги опровергае.

                        Да опровергаеш истината в конкретния случай е невъзможно. Остава единствената възможност - да обиждаш Начев или да коментираш, че никой не го чете...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          начев, освен плямпане безспир, некакви доказателства?
                          Май доказателствата не са важни.

                          Кажи му на колегата ти че може много скъпо да плати за клевети.
                          На теб също може да ти излезе солено.
                          Kakви клевети- човека пуска статия в обществено достъпна медия- който не му харесва статията да ходи да съди редакцията- да ги съди ама само за първият мандат байхуй има 126 неизпълнени обещания

                          Простор с неизпълнените обещания на Борисов - и в Благоевград (СНИМКИ) 25.08.2020 12:00 2477

                          Изложбата "Мръсните дрехи на простора" опънаха на въжета пред общината протестиращите вече 45-ти ден в Благоевград. Целта на изложбата е да покаже 26 от неизпълнените обещания на премиера, предаде БГНЕС. "Целта е да покажем мръсното бельо на Борисов, защото дезинформацията е масова и се спестяват истините на българския народ. На стълбовете закачаме неговите неизпълнени обещания. Тук е съвсем мъничката част от общенията, които премиерът не е изпълнил. Все повече граждани се любуват на простора", каза Калоян Ханджийски.

                          Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/society/pro...s_1493315.html
                          © Actualno.com

                          Надявам се че ти харесва

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Искам да подсетя модераторите, че преди време ми забраниха в темата за Инстафорекс да пиша по няколко мнения едно след друго, като обосновката беше, че това не е мой собствен блог. Тоест трябва да има диалог, и ако някой напише постинг след моя, чак тогава и аз мога да напиша нещо.

                            От тогава аз го спазвам това правило, но сега гледам че Начев с благословията на модераторите е превърнал тази тема в СОБСТВЕН БЛОГ. Няма никакъв диалог, просто човека изсипва безкрайни словесни диарии, и не му пука от нищо.

                            Ако модераторите са честни и няма двоен аршин, трябва да започнат да трият безкрайните постинги на Начев или да му създадат друга тема с име БЛОГЪТ НА НАЧЕВ. Нека там сам да си приказва и сам да си чете логореите, както го прави и Архитекта в неговата си тема. Тука в тази тема хората искат да правят ДИАЛОГ, но Начев го прави невъзможен, засипвайки темата с по 10-20 поредни постинга, които никой не чете.
                            А, ми аз имам два поста един след друг, мислиш ли че ще ме баннат?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Искам да подсетя модераторите, че преди време ми забраниха в темата за Инстафорекс да пиша по няколко мнения едно след друго, като обосновката беше, че това не е мой собствен блог. Тоест трябва да има диалог, и ако някой напише постинг след моя, чак тогава и аз мога да напиша нещо.

                              От тогава аз го спазвам това правило, но сега гледам че Начев с благословията на модераторите е превърнал тази тема в СОБСТВЕН БЛОГ. Няма никакъв диалог, просто човека изсипва безкрайни словесни диарии, и не му пука от нищо.

                              Ако модераторите са честни и няма двоен аршин, трябва да започнат да трият безкрайните постинги на Начев или да му създадат друга тема с име БЛОГЪТ НА НАЧЕВ. Нека там сам да си приказва и сам да си чете логореите, както го прави и Архитекта в неговата си тема. Тука в тази тема хората искат да правят ДИАЛОГ, но Начев го прави невъзможен, засипвайки темата с по 10-20 поредни постинга, които никой не чете.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                                начев, освен плямпане безспир, некакви доказателства?
                                Май доказателствата не са важни.

                                Кажи му на колегата ти че може много скъпо да плати за клевети.
                                На теб също може да ти излезе солено.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X