IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

    в условния свят названията не ме впечатляват особено
    А за да бдят, хората трябва и да спят Нека е с чиста съвет
    Сладки сънища
    Благодаря за пожеланието. Готиното нещо, в момента на цяла луна
    Но хората трябва да бдим Съни, да имаме и реалистичен поглед към действителността, -- хем да не се шашкаме в крайности и хем да отчетем отклонения
    ​​​​​
    беЗ препоръка
    Last edited by precakanoto; 04.09.2020, 01:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Съни, не изпадай в заблуждения, 'груевски анализи' ( с всички условности на понятието-' Какъв анализ - никакъв!!!) може сега да ти импонират некви 'анализи', но утре - не . А не мислим само за нас си,а вече за нашето утре! !!!
      Имаше един сериозен израз по тоз повод ' Хора, бдете''
      Допълнение, - хора бдете, не вземайте некво текущо мнение за .. анализ
      в условния свят названията не ме впечатляват особено
      А за да бдят, хората трябва и да спят Нека е с чиста съвет
      Сладки сънища

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

        Добър е анализа на Груев, ако погледнеш непредубедено Цитираният пост е продължение на друг негов, малко по-напред във времето днес.
        За мен, която нямам представа от разпределение и обвързаности на агитките беше интересно описанието му и направените изводи. Свързах прочетеното с чутото и от Светла Петрова, която освен журналист е и известна с цесекарската си привързаност.
        Не прочетох в нито една медия днес дори опит за анализ откъде и чии са агитките.
        Та, браво на Грую! Далеч по-убедителен е от Математик-а, който има няколко поста днес, в които с лекота вкарва Божков от Дубай, че му било изгодно

        А за Иванчева, какво?
        Гешев я героизира, та ако нещо те изненадва, търси първоизточника

        Малко подобно е като мнението ми за проф. Константинов. И аз мисля, че е умен човек. Но, и ужасен манипулатор. Та, сметката ми го изпраща към тъмната страна на числата
        Дребно примерче, извън политиката е гръмовното му изявление по време на карантината за 90% заразени, ...наред със съпътващите всяващи ужас изявления на Щаб-а. Текстът с много дребен шрифт прави изявлението му вярно, но както си забелязало, не харесвам хората, които карат други хора да се страхуват....защото им е изгодно или им е кеф )
        А и има проблем с времето - от години, все му липсва време за машини за гласуване... явно е стабилно разположен в пространството
        Съни, не изпадай в заблуждения, 'груевски анализи' ( с всички условности на понятието-' Какъв анализ - никакъв!!!) може сега да ти импонират некви 'анализи', но утре - не . А не мислим само за нас си,а вече за нашето утре! !!!
        Имаше един сериозен израз по тоз повод ' Хора, бдете''
        Допълнение, - хора бдете, не вземайте некво текущо мнение за .. анализ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

          Добър е анализа на Груев, ако погледнеш непредубедено Цитираният пост е продължение на друг негов, малко по-напред във времето днес.
          За мен, която нямам представа от разпределение и обвързаности на агитките беше интересно описанието му и направените изводи. Свързах прочетеното с чутото и от Светла Петрова, която освен журналист е и известна с цесекарската си привързаност.
          Не прочетох в нито една медия днес дори опит за анализ откъде и чии са агитките.
          Та, браво на Грую! Далеч по-убедителен е от Математик-а, който има няколко поста днес, в които с лекота вкарва Божков от Дубай, че му било изгодно

          А за Иванчева, какво?
          Гешев я героизира, та ако нещо те изненадва, търси първоизточника

          Малко подобно е като мнението ми за проф. Константинов. И аз мисля, че е умен човек. Но, и ужасен манипулатор. Та, сметката ми го изпраща към тъмната страна на числата
          Дребно примерче, извън политиката е гръмовното му изявление по време на карантината за 90% заразени, ...наред със съпътващите всяващи ужас изявления на Щаб-а. Текстът с много дребен шрифт прави изявлението му вярно, но както си забелязало, не харесвам хората, които карат други хора да се страхуват....защото им е изгодно или им е кеф )
          А и има проблем с времето - от години, все му липсва време за машини за гласуване... явно е стабилно разположен в пространството
          Чуваше се, с 12-милионна годишна котва...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Съни привет! А кое е доброто в 'анализа'! ??
            5% Софиянци гласуват за иванчева на кметски избори?! Вече се пита в задачата, способен ли е електората на трезва и разумна мисъл ?! Или се води като стадо по стадни методики
            Добър е анализа на Груев, ако погледнеш непредубедено Цитираният пост е продължение на друг негов, малко по-напред във времето днес.
            За мен, която нямам представа от разпределение и обвързаности на агитките беше интересно описанието му и направените изводи. Свързах прочетеното с чутото и от Светла Петрова, която освен журналист е и известна с цесекарската си привързаност.
            Не прочетох в нито една медия днес дори опит за анализ откъде и чии са агитките.
            Та, браво на Грую! Далеч по-убедителен е от Математик-а, който има няколко поста днес, в които с лекота вкарва Божков от Дубай, че му било изгодно

            А за Иванчева, какво?
            Гешев я героизира, та ако нещо те изненадва, търси първоизточника

            Малко подобно е като мнението ми за проф. Константинов. И аз мисля, че е умен човек. Но, и ужасен манипулатор. Та, сметката ми го изпраща към тъмната страна на числата
            Дребно примерче, извън политиката е гръмовното му изявление по време на карантината за 90% заразени, ...наред със съпътващите всяващи ужас изявления на Щаб-а. Текстът с много дребен шрифт прави изявлението му вярно, но както си забелязало, не харесвам хората, които карат други хора да се страхуват....защото им е изгодно или им е кеф )
            А и има проблем с времето - от години, все му липсва време за машини за гласуване... явно е стабилно разположен в пространството

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Дан , като честен и праволинеен икономист, можеш ли да допуснеш, че избори са функция на емисията човеко-бюлетини?!
              Не, нали?!
              Мислиш, че изборите са честни!?
              А ще ли се окажеш учуден от твърдението, че 90% от протоколите на секциите са малко или много сгрешени?! И то не нарочно, а о функция от капацитета на комисиите
              Какво доверие ни дава човешкия фактор от секциите?!, - за мен никакво, и съжалявам ако звучи перфекционистко. Но после нека не упрекваме за резултата и проф. Константинов. !!!
              Признавам, че съм му фен И мога да си позволя да го защитя, защото няма никаква вина за човешката глупост и избор на бюлетина!!!

              Едно време, не знам дали си спомняш но се гласуваше с цветни бюлетини. Вземаш си бюлетинката, слагаш я в плика и я пускаш в урната.

              И тоя проблем със сгрешените протоколи го нямаше. Щото нямаше какво да се обърка. Системата беше дурако-устойчива както се казва.

              Ама на някои хора (политици, експерти, а и на обществото) не им харесваше и вкараха вече тея сложните чаршафи с преференции и една камара глупости. Съответно нещата почнаха да се омазват. Сега искат да е машинно гласуване. Демек още по-сложно. Там какви грешки ще стават не ми се мисли.

              Хората си искат сложните неща и като видят, че те не работят, почват още да ги усложняват с идеята, че ще проработят. Викат му бъгман дизайн.

              Коментар


              • Подлуди и децата тиквата ...
                Нали ви казах, че живея до детска градина и децата следобед, като ги изведат на двора започват да викат "Оставка". Днес започнаха от сутринта. Учителките както обикновено веднага ги спряха, но малките този път не се дадоха и започнаха да викат "Бойко ку..во". След като им забраниха и това започнаха да викат "Уууууу". Учителките ги оставиха този път да си протестират. Някога децата викаха "Самолет". Това сега не е нормално и трябва да свърши. Този човек трябва да се засрами и да подаде оставка.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дан Разгледай мнение
                  Докато си мерим протестите, а не резултати от избори - оставаме си бананова република
                  ​​​​​
                  Дан , като честен и праволинеен икономист, можеш ли да допуснеш, че избори са функция на емисията човеко-бюлетини?!
                  Не, нали?!
                  Мислиш, че изборите са честни!?
                  А ще ли се окажеш учуден от твърдението, че 90% от протоколите на секциите са малко или много сгрешени?! И то не нарочно, а о функция от капацитета на комисиите
                  Какво доверие ни дава човешкия фактор от секциите?!, - за мен никакво, и съжалявам ако звучи перфекционистко. Но после нека не упрекваме за резултата и проф. Константинов. !!!
                  Признавам, че съм му фен И мога да си позволя да го защитя, защото няма никаква вина за човешката глупост и избор на бюлетина!!!
                  Last edited by precakanoto; 04.09.2020, 00:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                    но има тикви в изобилие
                    +
                    Нашата хай-тиква е просто без коментар.
                    Да беше само тя, а то цял бостан покрай нея.
                    Но така обиждаме истинските тикви, които са много полезен есенен плод. Ще ги хапваме за хелоуйн
                    Last edited by precakanoto; 03.09.2020, 23:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      слушай какво говори, а не кой е.
                      Тоест, всички в опозиция са лъжци, а само ти, дето си анонимен герой, си прав, щото ТИ го казваш
                      Аз го чух какво казва. С някои неща съм съгласен.

                      Проблемът е обаче, че той е по-лош. Той беше в управлението. Той не е алтернатива.

                      И отделно тази простотия с плажа и купуването на Воля според мен е теория на конспирацията. Нужни са 120 гласа за внасяне на проект на конституцията. Добре ще е внесат, ще я обсъждат. Обаче за свикване на ВНС са нужни 160 гласа. Много трудно ще бъдат събрани. БСП има 80 гласа. Демек трябва да купят още доста депутати за ВНС.

                      Няма лошо да докажи някой че е истина. Но ако е дал най-добра цена този бивш депутат от Воля какво правим?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                        Добър анализ и препраща към други подобни сцени от 2013та. Сигурно, доста хора ще си спомнят вечерта преди оставката на Борисов, нещата бяха подготвени тогава за избори и само се търсеше повод. Поводът дойде от едни агитки, ескалация и една окървавена глава ...е, на кой беше, не беше важно

                        На 2ри септември кордонът от полицаи прави пропускането трудно, но за агитките няма проблем :

                        Протестът беше очакван и се следеше от международни медии!

                        Целта беше главно да се покажат агресивни, лумпенизирани протестиращи и да се отдалечи образа от мирния протест в Беларус.
                        Съни привет! А кое е доброто в 'анализа'! ??
                        5% Софиянци гласуват за иванчева на кметски избори?! Вече се пита в задачата, способен ли е електората на трезва и разумна мисъл ?! Или се води като стадо по стадни методики
                        Last edited by precakanoto; 03.09.2020, 23:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Нямаше да е лошо, да има и бананови дървета, като в истинска банан-република, ама то и това няма
                          но има тикви в изобилие

                          Коментар


                          • Питали ли сте се кои са точно тия конституционалисти, пръкнали се в последния момент та да осигурят нужното мнозинство от 120 гласа на бандата на шашавелниците от ГЕРБ и ОП за нова Конституция
                            Ей ги на, с целият си блясък и мозък разтекал се по раменете...10 тупана от ВОЛЯ и двама "НЕ"зависими Ангел Исаев с 8-ми клас, ама ще пише Конституция и Спас Панчев милионери вече, осребрили митарстването си в Парламента
                            На тез народни представители, ще дължим следващите тежки месеци ...Запомнете ги и следващият път пак гласувайте за тях....
                            Click image for larger version

Name:	88888.jpg
Views:	1
Size:	68.9 КБ
ID:	3645918




                            ангел исаев е със средно образование и не знаеше защо е депутат ....не ми се търси по тубата
                            Исаев е избран с преференциален вот от листата на ДПС в Бургас, най-вероятно погрешка, въпреки че той отрича. Същото мислят и от партията му, която го кара да се откаже от сладкото депутатско място. Той обаче отказва, а те го изключват. И така вече две години той е независим народен представител, но при избирането на кабинета на ГЕРБ гласува не с партията на Доган, ами с тази на Бойко. Твърди, че няма голяма разлика между двете.

                            А, Спас Панчев -лакомото, е известен отдавна из Велико Търново
                            Last edited by hazard; 03.09.2020, 23:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                              скам да се види как еб*ха мамата на още един паметник на архитектурата - партийния дом.

                              Ремонт за 25 милиона от нашите пари - арх. Петър Диков с подставено лице арх. Влади Николов.
                              Похарчиха десетки милиони, за да унищожат тотално една от най-красивите зали в България!
                              Изкъртиха мрамор, гранит и махагон, за да сложат теракот, гипсокартон и ПДЧ. Изкъртиха най-красивия таван с най-големия кристален полилей в България, за да направят стъклен покрив тип селски мол с китайски LED лампи. Изкъртиха гипсови украшения с позлатени орнаменти, за да ги покрият с гипсокартон и да теглят един латекс отгоре. Само в България можеш да похарчиш десетки милиони, за да унищожиш нещо скъпо, качествено и красиво, и да го замениш с нещо евтино, некачествено и грозно.
                              За символиката, която вкарват да не говорим ли ))

                              БКП = ДПС = ГЕРБ = БСП се върнаха в дома, от който тръгнаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дан Разгледай мнение
                                Докато си мерим протестите, а не резултати от избори - оставаме си бананова република
                                ​​​​​
                                Нямаше да е лошо, да има и бананови дървета, като в истинска банан-република, ама то и това няма

                                Коментар

                                Working...
                                X