IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Изборите са в неделя и се надявам, че вече сте решили да гласувате за мен и моята партия Коалиция за Утвърждаване на Реформите. Разбрах, че останалите партии се опитват да ви примамят с подаръци във вид на кило боб, ориз и бутилка олио, ако сте обикновен гласоподавател. А ако сте необикновен – с безплатен офис, дарения за каузата ви, пост в партията или някой въшлив европроект.

    И за да не остана по-назад, обявявам публично моите дарения за всеки, който ще пусне бюлетина 69 за „**Р“ в изборния ден:



    1. Те ви дават боб, аз ще ви дам кокошка! Даже шест кокошки съм заклала, тъндъратъндъра, знаете текста нататък. Нека превърнем поезията в дела, приятели и съмишленици.

    2. Пробутват ви евтино олио, при това една бутилчица. А аз ще ви дам буре със зехтин, гръцки, богини боси са го газили.

    3. Другите само ядене ви предлагат, ама при мен има и пиене. По 100 кила ракия за всеки гласувал с бюлетина номер 69 обещавам, а за младоженците нова лада.

    4. А като говорим за ядене и пиене, то автоматично си идваме на думата и за третото... От него ще има за всички и по много, най-вече след изборите. Просто изберете „**Р“.

    5. Тъй като третото е гарантирано от всички останали партии, мисля да предложа дори конкретни измерения и да ги изпреваря с две гърди. Големи, естествени.

    6. Ако стана премиер на България, за всички ще има секс с (подчертайте вярното със син химикал):

    - Джейми Фрейзър от „Другоземец“

    - Джордж Клуни

    - Вин Дизел

    - Асен Блатечки

    - Матю Макконъхи

    - Вовата Путин

    Или съответно:

    - Саша Грей

    - Саша Грей

    - Саша Грей

    - Саша Грей

    - Вовата Путин

    7. За по-отворените, които се интересуват и от света, не само от тия три работи, обещавам да освободя Суецкия канал. (Вече е направено). Корабът ще го нарежа за скрап, а канала ще дам на един приятел да го проектира наново. Той е продавач на плодове и зеленчуци, ама е оправен, от всичко разбира. Миналото лято ми ремонтира бунгалото на язовира, златни са му ръцете. Има тука едни пари, дето се отпускат, ще ги вземеме, ще им го ремонтираме и никой вече нема да засяда в него, щото а си го докоснАл, а се е разпаднАл. С остатъка от парите, ще се почерпиме.

    8. Знам, че е хубаво един политик в програмата си да каже някоя добра дума за жените, за децата, за старите хора. Така че ето и аз: казвам добра дума!

    9. Тази събота ще мина с нисана по Околовръстното, после малко към Драгоман, Видин, Русе, Варна, надоле малко също ще карам и ще се радвам да се видим. Няма да правя предизборна кампания, че е забранено, просто като приятели ще се видим. Може да ви дам и аз нещо като премиера, дето подари сакото си. Аз сако нямам, но ще взема една торба сутиени и ще ги разхвърлям сред феновете и привържениците. Мога да свалям сутиен през ръкавите, ще ви покажа, па а дано това помогне.

    10. Айде, за вас **Р, за нас победа!
    Така ли прекръстиха ДПС твоята партия
    Last edited by X_Y; 01.04.2021, 08:40.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Програмата е конструктивна, остава само да обещаеш, че Коалиция за Утвърждаване на Реформите“ (Евро Центристи?) ще ни запълни всичките дупки...

      П.С. И народа ще се хване за коалицията ти с две ръце!
      Може и да е конструктивна ,но щом в коалицията я няма и партия "Свирка" е непълна програма

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Изборите са в неделя и се надявам, че вече сте решили да гласувате за мен и моята партия Коалиция за Утвърждаване на Реформите.
        Програмата е конструктивна, остава само да обещаеш, че Коалиция за Утвърждаване на Реформите“ (Евро Центристи?) ще ни запълни всичките дупки...

        П.С. И народа ще се хване за коалицията ти с две ръце!
        Last edited by Ender; 01.04.2021, 02:54.

        Коментар


        • Изборите са в неделя и се надявам, че вече сте решили да гласувате за мен и моята партия Коалиция за Утвърждаване на Реформите. Разбрах, че останалите партии се опитват да ви примамят с подаръци във вид на кило боб, ориз и бутилка олио, ако сте обикновен гласоподавател. А ако сте необикновен – с безплатен офис, дарения за каузата ви, пост в партията или някой въшлив европроект.

          И за да не остана по-назад, обявявам публично моите дарения за всеки, който ще пусне бюлетина 69 за „**Р“ в изборния ден:



          1. Те ви дават боб, аз ще ви дам кокошка! Даже шест кокошки съм заклала, тъндъратъндъра, знаете текста нататък. Нека превърнем поезията в дела, приятели и съмишленици.

          2. Пробутват ви евтино олио, при това една бутилчица. А аз ще ви дам буре със зехтин, гръцки, богини боси са го газили.

          3. Другите само ядене ви предлагат, ама при мен има и пиене. По 100 кила ракия за всеки гласувал с бюлетина номер 69 обещавам, а за младоженците нова лада.

          4. А като говорим за ядене и пиене, то автоматично си идваме на думата и за третото... От него ще има за всички и по много, най-вече след изборите. Просто изберете „**Р“.

          5. Тъй като третото е гарантирано от всички останали партии, мисля да предложа дори конкретни измерения и да ги изпреваря с две гърди. Големи, естествени.

          6. Ако стана премиер на България, за всички ще има секс с (подчертайте вярното със син химикал):

          - Джейми Фрейзър от „Другоземец“

          - Джордж Клуни

          - Вин Дизел

          - Асен Блатечки

          - Матю Макконъхи

          - Вовата Путин

          Или съответно:

          - Саша Грей

          - Саша Грей

          - Саша Грей

          - Саша Грей

          - Вовата Путин

          7. За по-отворените, които се интересуват и от света, не само от тия три работи, обещавам да освободя Суецкия канал. (Вече е направено). Корабът ще го нарежа за скрап, а канала ще дам на един приятел да го проектира наново. Той е продавач на плодове и зеленчуци, ама е оправен, от всичко разбира. Миналото лято ми ремонтира бунгалото на язовира, златни са му ръцете. Има тука едни пари, дето се отпускат, ще ги вземеме, ще им го ремонтираме и никой вече нема да засяда в него, щото а си го докоснАл, а се е разпаднАл. С остатъка от парите, ще се почерпиме.

          8. Знам, че е хубаво един политик в програмата си да каже някоя добра дума за жените, за децата, за старите хора. Така че ето и аз: казвам добра дума!

          9. Тази събота ще мина с нисана по Околовръстното, после малко към Драгоман, Видин, Русе, Варна, надоле малко също ще карам и ще се радвам да се видим. Няма да правя предизборна кампания, че е забранено, просто като приятели ще се видим. Може да ви дам и аз нещо като премиера, дето подари сакото си. Аз сако нямам, но ще взема една торба сутиени и ще ги разхвърлям сред феновете и привържениците. Мога да свалям сутиен през ръкавите, ще ви покажа, па а дано това помогне.

          10. Айде, за вас**Р, за нас победа!
          Last edited by X_Y; 01.04.2021, 08:39.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Макрон нареди трета национална блокада във Франция заради коронавируса
            , а нашият Главен на 'жипката, тръгнал да отваря всичко.
            Last edited by X_Y; 01.04.2021, 08:38.

            Коментар


            • Противно на упорито насаждането от левичаро-комунистическата идеология за егоизмът като отрицателна черта ,

              това съвсем не е така.

              Утвърждаването на собственото его е генетично заложено във всеки индивид,колкото и да се отрича

              -следването на собствен подход в израстването и възпитанието на човека е обусловено от свободното развитие на личноста.

              Това левичарската идеология не може да допусне-при нея единицата трябва да е подчинена на стадото,а

              водачът да е овенът-фюрерът/ партийният секретар!


              Екзюпери пише: "Вместо да утвърждаваме правата на човека през отделните личности, ние почнахме да говорим за правата на колектива. Видяхме да се вмъква неусетно една нравственост на колектива, която пренебрегва човека. Тая нравственост може да обясни добре защо отделната личност е длъжна да се пожертвува за общността. Но тя няма вече, без словесни извъртания, да обясни защо общността е длъжна да се пожертвува само за един човек"..


              Още...Айн Ранд-

              ....

              Да бъдеш егоист, според теорията на Ранд, не означава да насилваш други човешки същества, а да се придържаш и да преследваш смислени, важни за живота ти ценности. Това всъщност облагодетелства живота на човек; такъв живот – и само такъв – е в негов истински личен интерес....Егоизмът на Ранд е революционна теория – и за повечето от нас, отгледани според традиционния кодекс, тя е шокираща. За да се установят твърденията на егоизма, трябва да се зададат серия важни въпроси и да се отговори на тях_

              Егоизмът е действие според ценностната йерархия на индивида.

              Това се означава в безсмъртните думи на Шекспир: „На себе си човек трябва да е верен“.


              Last edited by vanevski; 31.03.2021, 22:05.
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • ДПС е част от посткомунистическата шайка, която е завзела властта в България от 1989 година и я държи до сега и която я използва , за да заграби за себе си голямата държавна социалистическа собственост и по този начин ограби народа си, също собственик на тази държавната икономика.

                От нейните редици излезе мафията, тя е свързана с организираната престъпност и нейните политици оглавяват каналите и!

                Тази шайка е неизменно от тогава на власт чрез своите управлявали през прехода партии БСП, СДС, ДПС,НДСВ, ГЕРБ и е родила останалите 300 малки партии в партийния регистър и продължава да ражда- на Слави Трифонов, Енчев, Дончева, Манолова, Марешки , фалшивите патрЕоти Каракачанов, Сидеров Симеонов .

                ..Естествено е тази щайка, която продължава да държи цялата власт в ръцете си, да иска да се увековечи и остане в историята, тъй като се смята за вечна и неприкосновена, виждайки, че българския народ се лута и не знае как да изтръгне властта от ръцете и и я ликвидира.Бъларите са на ниско цивизац

                Просперитет и права има само там, където самото общество е достигнало необходимото цивилизационно равнище!
                .
                При българите, съществува огромно разминаване между копираните отвън демократични

                атрибути и възможностите на самото общество. Общественото съзнание е много близо до феодалното и това определя състоянието на държавата.

                Най-очевидното доказателство за това е корупцията/Корупция (на латински: corrumpo – покварявам, развращавам, развалям)/

                . При феодализма тя не е престъпление, а начин за организация на обществото. По цялата стълбица по-силният феодал раздава на по-малките не заплати, а градове, земи, доходни служби. Цялата йерархия открито живее от осребряването на властта и цялото общество се наглася към това.
                В изостаналите общества търговията с власт, нейната покупко-продажба и днес си остава масова, общонародна практика


                Надежда всяка,тука оставете!




                „През мен в града печални се отива,

                де в мъки вечни стене и скърби

                на грешните тълпата нечестива.[1]



                Бог мъдри, мощни мене сътвори

                ведно със вековечните предмети,

                Бог праведни лиши ме от зари.



                Ще трая, дорде траят вековете.

                О вий, кои престъпяте тоз праг,

                надежда всяка тука оставете.“....


                Данте Алигиери
                Божествена комедия — Ад



                Last edited by vanevski; 31.03.2021, 16:33.
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • dddd, благодаря ти за подробния коментар! В някаква степен съм те разбрал правилно и първия път, но все пак сега постави проблема много по-ясно за мен!

                  Казвам веднага, логиката ти е много добра и не виждам пробойни, ако я разглеждаме лабораторно. На практика обаче, това което прави изключително трудно пригането на стратегия 1 от партии досега непредставени в парламента е свръзана с тяхната автентичност пред избирателите им. Там където тепърва се формират истински твърди ядра и няма финасови/властови обвързаности, а са изградени на чисто идеалистичен принцип (не претендирам, че 100% това е така винаги), е много трудно да правиш компромиси фундаментално, за да изпълняваш +20% повече от политическата си програма, защото трудно ще се "продаде" и ще е на цената на оттеглена подрепа без която не можеш.

                  Ако говорим за ДБ, пак пиша, че би било самоубийствено на този етап да опитат стратегия 1, защото няма с кого да го направят без да понесат големи щети. С кого - БСП, Мая Манолова - Костинбродска (не съм забравил), Слави, който е черна кутия все още?

                  При ДПС е значително по-лесно. Тази партия има 100% корпоративни интереси и са хванали за т**ките турското малцинство у нас. Те няма как да понесат отлив на техните избиратели независимо какво се случава в парламента и това прави цялата разлика.

                  Така го виждам аз.
                  Last edited by Crusible; 31.03.2021, 16:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    ... два модела на поведение.
                    • При първият имаш 7-8 процента от гласовете. Влизаш в парламента. С тази партия която би могла да състави правителство имаш препокриване на програмите на 40 процента. Почваш да водиш преговори и си стискате ръцете при форма при която имаш препокриване на програмата вече с 60 процента. ...
                    • Вариант две. Казваш, че или всички останали ще приемат на 100% исканията ти, което е възможно само в диктатура каквато не сме, или няма да участваш. ...
                    ...
                    Мисля, че преди да ме обвините в каквото и да е както е навик на форума е добре да се осмисли какво точно имам предвид. При мен рядко има емоции а чиста логика.
                    Да, по-кратко, по-ясно и по-логично не може да се напише Благодаря

                    Коментар


                    • crusible, по-долу се чудеше защо ДПС имат толкова голяма тежест. Опитах се да отговоря. Ще го направя малко по-подробно с цел да стане по-ясно обяснението ми. Представи си два модела на поведение.
                      При първият имаш 7-8 процента от гласовете. Влизаш в парламента. С тази партия която би могла да състави правителство имаш препокриване на програмите на 40 процента. Почваш да водиш преговори и си стискате ръцете при форма при която имаш препокриване на програмата вече с 60 процента. Излизаш пред избирателите си и казваш аз водих преговори и успях да постигна това, това и това. Ако не бях участвал другият щеше да постигне еди какво си и не само, че нямаше да постигнем тези успехи ами щяхме да понесем и съответните загуби.
                      Вариант две. Казваш, че или всички останали ще приемат на 100% исканията ти, което е възможно само в диктатура каквато не сме, или няма да участваш. Така реално отказвайки се да участваш освобождаваш място на твой конкурент. Той почва да води преговори и издърпва големия към себе си с което ти вече имаш само покриване на твоите приоритети на 30% а опонента ти е постигнал 60%. Излизаш пред избирателите си и казваш. Всички са маскари. Ние сме морално и етично чисти като сълза. Не можем да допуснем да ни се изпълнят само 60% от програмата затова избираме да е само 30% и да се изпълни програмата на опонентите ни. Ние ще стоим в опозиция и като опозиция ще се борим. След което почваш системно да атакуваш големият партньор в коалицията с цел да го отслабиш и засилиш влиянието на малкият, който успява поради това да измести програмата още малко в своя полза. Минават избори и нещата се повтарят. Пак се дърпаш в страни и отказваш преговори, но понеже си нанасял постоянно удари върху този с който програмата ти се препокрива най-много той е отслабнал и си качил тежестта на опонента ти в преговорите. В следствие на това вместо участвайки в управлението да получиш 60% покриване на програмата си получил спад от 30 на 28% защото отслабвайки големият си дал възможност на малкият да измести тежестта още към себе си.
                      Та си представи някой в продължение на 30 години да прилага първата тактика. С 7% електорална тежест успява да постигне 20% ефект, измествайки от 40 на 60% покритие на целите си.
                      Някой в продължение на 30 години е прилагал втората стратегия и с 7% електорална тежест е постигнал отдалечаване от собствените си цели със 10-12% вместо 40 процента вече имаме 30% покритие. Тоест активните действия при вторият модел на поведение водят до вреда на този който ги прилага. Не е сложно.
                      Очевидно ДПС прилагат първият метод с години. Парадокса е, че някои хора искат да приложат вторият метод но да получат резултатите на първият. Не става. Това е все едно да купуваш Химимпорт и да искаш да печелиш все едно си купил Алтерко.
                      Текущото описание няма за цел да дава морална оценка или да е препоръка за избор. Просто отговарям на въпроса ти защо ДПС има несъразмерно голяма тежест спрямо електоралният си потенциал. Също така мисля, че ясно описвам защо втората стратегия не сработва вече 30 години и ако се приложи още 30 пак ще даде същият резултат. Този който прилага втората отваря място и дава възможност на прилагащият първата да постигне целите си без да положи и минимални усилия. В случай, че малките играчи приложат първата стратегия, то печеливш ще е големият, който ще има повече свобода в преговорите и ще може да придърпа коалиционното споразумение по-близо до себе си с по-малко отстъпки към малките. Така ако малките се конкурират успеха за този който успее ще е преместване само от 40 на 50% примерно от заложените цели.
                      Мисля, че преди да ме обвините в каквото и да е както е навик на форума е добре да се осмисли какво точно имам предвид. При мен рядко има емоции а чиста логика.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Сам описваш, че с 7-8% в управлението можеш да защитиш в пъти по-добре интересите на избирателите си от колкото с 7-8% в опозиция.
                        Това къде го прочете? Твърдя, че 7-8% в опозиция далеч не са толкова малко, колкото хората си мислят.

                        Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Така погледнато не разбирам партия, и гласоподавател, който тръгва с идеята да бъде опозиция. Как можеш да мотивираш някой да гласува за теб ако предварително му кажеш, че няма да използваш гласа му за да се прокарат идеите му и е по-добре да управлява опонента му. Това не мога да го разбера. Това политически инфантилно поведение води до несъразмерно влияние на ДПС, които нямат проблем да си сътрудничат със всеки, стига това да отговаря на интересите на гласоподавателите им.
                        Така погледнато, това на което му казваш инфантилност, аз му викам... да си адекватен на реалната ситуация. ДБ няма как да се коалира с никой в парламента и огромна част електората им е напълно ОК с това. Даже обратното би било самоубийство. Тогава какво може да обещае на тези 5-8%, които ще гласуват за тях. Много просто, да има реална опозиция, да се осветляват лобистките активности и далавери на БХ и компания, да се подкрепят законопроекти в унисон с програмата на ДБ, да се участва в законодателна политика до колкото има такава възможност. Това е много, като се има предвид ниската база от която се тръгва.

                        Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Това политически инфантилно поведение води до несъразмерно влияние на ДПС, които нямат проблем да си сътрудничат със всеки, стига това да отговаря на интересите на гласоподавателите им.
                        Ето това е, от което искат да избягат на всяка цена на този етап от ДБ, защото електората на ДБ не е полуграмотни, неговорещи български БЪЛГАРИ и такива, които утре ще останат без работа, ако не пуснат за ДПС.

                        Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        ....стига това да отговаря на интересите на гласоподавателите им.
                        Хаха, оправи ми деня!
                        Last edited by Crusible; 31.03.2021, 13:47.

                        Коментар



                        • Поредният шамар, който съдебната система удря на герберския главен прокурор:

                          Илия Милушев пред Фрог: ВАС реши в моя полза за отнетия ми допуск до тайна информация.

                          Тричленен състав на ВАС отмени решението за отнемането ми на допуска до класифицирана информация. Доволен съм, защото истината възтържествува”. Това каза пред Фрог нюз съветникът на президента Румен Радев - Илия Милушев.

                          "Решението е взето на базата на материалите по делото, които са класифицирани. Очаквам сега Държавната комисия по сигурността на информация да се произнесе по моята жалба срещу отнетия достъп от ДАНС. И съответно да видим самата Агенция как ще действа. Надявам се и очаквам добри новини в тази посока", допълни още Милушев. Обеща да коментира подробности, когато всичко приключи.



                          Припомняме, че в края на м. г. Coфийcĸият paйoнeн cъд oбяви зa нeзaĸoнeн нeгoвия apecт от 9 юли - дeнят нa дecaнтa нa cпeцппpoĸypopи, вoeнни oбвинитeли и cлyжитeли нa Бюpoтo зa зaщитa нa “Дoндyĸoв” 2. От този ден стартираха и големите антиправителствени протести, на които бе поискана оставката на премиера Бойко Борисов и главния прокурор Иван Гешев.

                          Надявам се след година на Гешев да му сложат лъскавите гривнички и трайно да го заселят в следствения арест. А след това и в централния софийски затвор. Въпреки че повече ще му отива да е в Сливенския затвор, щото е п..ка.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                            Значи, такова нещо като перфектна партия няма. С отвращение или не, №11 е най-близко до нормалното! И аз не харесвам Атансов от ДСБ, не ме кефи, че Христо Иванов и Иво Мирчев малко пресоляват манджата вече с Бойко кажи си за Маджо и т.н. крими тъпотии, а зелените са ми бая на кантар чисто концептуално, ама е факт, че ако има коалиция/партия, която е най-нежелана в следващия парламент от статуквото, това са Демократична България. Показателно е че Карадайъ неколкократно каза, че това били най-важните избори от началото на прехода. Защо ли? От ДПС традиционно много внимателно си подбират посланията. Та накратко, аз лично виждам само позицитиви от тяхното присъствие сред следващите 240. Дано съберат 7-8%. Със сигурност по добре бюлетина анти Герб в урнатам отколкото семки пред ТВ-то.
                            Уважавам твоят избор, но да знаеш, че твоите десни пак ще докарат на власт Боко Тиквата. Като през 2014та. Колко пъти трябва да настъпиш една и съща мотика, за да разбереш, че е мотика? А връзките на Бойко със сикаджийските бандити са ФАКТ!
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                              Абе чакай да те питам като за по-ориентиран за кой ще гладуваш, грешка, гласуваш. Аз мисля да им тегля тирантите с негласувам за никой, или гласувам за никой вече се обърках кое е по-правилно

                              Правилно е да гласуваш ЗА НЯКОГО! Другото е все едно да не гласуваш, което означава че 25-30% подкрепяш ГЕРБ и още десетина процента подкрепяш патериците на Боко Тиквата.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                O, колко далеч си от истината, не е истиа просто. Хеле пък с дпс. И колко ми се иска да си прав и дядо Коледа да съществуваше Чакай да те питам - къде живееш? предполагам, в София, нали? И не си излизал от нея, освен до морето по магистралата, и до Банско, нали? Е, ще те изненадам - има и една друга България, и тя дори не е чувала за Христо Иванов, но БХ не само го знае, ми и работните им места зависят от него. Та не е примиренчески дух, а реалност, за огормно мое съжаление. И не, БХ няма да падне, защото е невъзможно да се осъществи коалция, която хем да го заобиколи него, хем дпс, хем курнелка. То е малко като на БФБ - иска ти се да има почтени и дивидентноснасящи мажовци, ма накрая шак опираш до родени в Белград екс комунета, в които да тръстваш, щото другото е хептен леш.

                                Та разходи се из села и паланки и само погледай -ДПС и герП са овладели всичко, ама всичко. БСП ще ядат такъв бой в селата, че ще им е бедна фантазията! А ДПС са много особен феномен, който беше сведен до маргинална партийка от Костов, но после дойде Царя и стана тя, каквато стана. Абе дълга и широка е - аз ще си гласувам както винаги за десни политики, но изненади не очаквам, като единствената интрига е дали ще влезе мвро/ В понеделник ще имаме просто още от същото, така че и на БФБ няма да има изненади!
                                Хубаво, ти какво предлагаш, щото очевидно и ти не си доволен?

                                Да, ок, Боко може и да не падне, макар че очаквам двоен аксел, защото за него сега е по-добре малко да се отдръпне.

                                Смисълът на написаното от мен НЕ е че ще се събудим в Швейцария на Балканите в понеделник, а че няма да е тихичко и толкова комфортно след 4.4., както последните 4 години. Ако като не е тихичко, схемите не са толкова лесни, трябва да се внимава повече, малко творчество ще трябва да има, а това не се отдава на всеки. Ще започнат все по често да гърмят бушони, клиените на Герб няма да са хепи, че постоянно се шуми около лобистките им мераци и да.... лека-полека, може би след време, на все повече нашенци ще им светнат едни лампи... ДПС превзе държавата за 20+ години постоянство, няма как да очалвак обратното да се промени от утре.

                                Я ми обясни как точно греша за ДПС!

                                Коментар

                                Working...
                                X