IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron
    Все забравям, че това е тема само за тъпи идиотчета
    Модератори, сложете ми пак бан за да не си губя времето с тях
    ми сложи си филтър на устата бе ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Твоя "компромат" си го заври знаеш къде
      Това не е компромат барби- за 99,99% от пишещите ти си бил комунист и сега понеже те е яд на тях по някаква причина ти пишеш срещу тях. Не разбирам защо и руснаците намесваш, но най-вероятно защото от та, идва комунизма затова и те са ти виновни. Няма как някой да ме убеди че без да си комунист ти си станал научен сътрудник- просто партията не допускаше такива/ всъщност каква степен имаш младши, старши, коя степен на едно от двете/, още по малко че без да си бил комунист и привлечен като доносник ти си излязъл заради черните ти очи или защото някой много те бил харесал. Тези неща може да ги разправяш на децата. Да не говорим за издънките по банково дело, по икономика и математика- още чакам да сметнеш колко е дебело въжето дето дърпаха кузя. Като добавим тези издънки с писанията че никога не си виждал жилетки, а пишеш че си в париж, като добавим че ти изкарах ценоразписа на кафенето в което според теб си пиеш кафето с белмондо и делон а ценит4е са съвсем нормални, а ти говориш че нямало да стигне месечната заплата, не се учудвай че никой не ти вярва. Просто тези твои глупости се набиват на очи и ставаш за смях във форума- помисли за смяна на ника- може да бъде квазимодо- шута от парижката света богородица

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Твоя "компромат" си го заври знаеш къде
        „Компромати” са едни верни неща, изплували в неудобен момент. Що т'ка бе Миме?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          барабов , ти с каква диплома стана зам. директор на френска банка ...
          Стига де. Знаел, можел...Ама ТУК не минал номера. И те т'ка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

            Е що го разконспирира сега бе , аз си мислех че:

            - някъде през седемдесетте е минал в нелегалност и водил въоръжена борба с комунистите
            - правил е десетки опити пеша с раница на гръб да прекоси нощем целите Родопи и да иде в Турция но комунисти граничари са го преследвали с настървени граничарски кучета и са стреляли на месо по него.
            - накрая е измислил хитър план да се измъкне от комунетата като се е слял с нудистите на Делфин и от плажа под вода е преплувал държавната граница точно под охранителния катер на комунистите. историята мълчи какво се е случило като е изплувал дебидюс някъде из турско...
            ...е , как какво ...сменили са му ориентацията ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

              Е що го разконспирира сега бе , аз си мислех че:

              - някъде през седемдесетте е минал в нелегалност и водил въоръжена борба с комунистите
              - правил е десетки опити пеша с раница на гръб да прекоси нощем целите Родопи и да иде в Турция но комунисти граничари са го преследвали с настървени граничарски кучета и са стреляли на месо по него.
              - накрая е измислил хитър план да се измъкне от комунетата като се е слял с нудистите на Делфин и от плажа под вода е преплувал държавната граница точно под охранителния катер на комунистите. историята мълчи какво се е случило като е изплувал дебидюс някъде из турско...
              Ами аз съм чел какво се е случило с остап бендер когато минава границата . Най вероятно същото и с нашия герой

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Който е умен и работен, навсякъде успява, и знания, и умения, и образование, и работа си намира,
                а който е мързелив и некадърен - си се връща в българия.
                Там може и депутат, и министър, и президент да стане
                барабов , ти с каква диплома стана зам. директор на френска банка ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Ами и те като теб- не им харесва и се махат. Разликата между теб и студентите е че ти си бил комунист и 99,99999% доносник, а те се махат защото така искат. Но аз още вчера те попитах- какво ти пука- не си в Бг, няма и да се върнеш в Бг, внуците не са в Бг/ за децата не казваш, мълчиш като партизанин на разпит/

                  Апропо отвориха ли пак онова кафене където си чукахте рандевута с делон и ииииииии какъв беше онзи боксьора, или пак минаха жилетките и го запалиха? вСЪЩНОСТ какво от това, застрахователя ще плати и това е кеф майка, може да го палят през ден
                  Е що го разконспирира сега бе , аз си мислех че:

                  - някъде през седемдесетте е минал в нелегалност и водил въоръжена борба с комунистите
                  - правил е десетки опити пеша с раница на гръб да прекоси нощем целите Родопи и да иде в Турция но комунисти граничари са го преследвали с настървени граничарски кучета и са стреляли на месо по него.
                  - накрая е измислил хитър план да се измъкне от комунетата като се е слял с нудистите на Делфин и от плажа под вода е преплувал държавната граница точно под охранителния катер на комунистите. историята мълчи какво се е случило като е изплувал дебидюс някъде из турско...
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Ами и те като теб- не им харесва и се махат. Разликата между теб и студентите е че ти си бил комунист и 99,99999% доносник, ...
                    Твоя "компромат" си го заври знаеш къде

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Къде се махат бе Барби?Без образование знания накъде?Какво умеят?А като прибавим и че са тарикати картинката е плачевна.Досега не съм чул некой с диплома от УНСС да си е намерил работа по специалността извън България.А ако некой дивак има смелостта да каже че е завършил УНСС най много да му се изсмеят в очите...Никъде по света не ги щат
                      Който е умен и работен, навсякъде успява, и знания, и умения, и образование, и работа си намира,
                      а който е мързелив и некадърен - си се връща в българия.
                      Там може и депутат, и министър, и президент да стане

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        УНСС-то пред фалит... единствено се чудя, че това стана чак сега....ама ДС агентчето му - ректор- нали заръча на студентите, че като не им харева в България, да се махат. И те се махнаха. Все пак не всеки иска да му преподава Пламен Орешарски и подобни карикатури, нали?
                        Къде се махат бе Барби?Без образование знания накъде?Какво умеят?А като прибавим и че са тарикати картинката е плачевна.Досега не съм чул некой с диплома от УНСС да си е намерил работа по специалността извън България.А ако некой дивак има смелостта да каже че е завършил УНСС най много да му се изсмеят в очите...Никъде по света не ги щат

                        Коментар


                        • Ааа, деца, слагам в игнора и барабонката, след Информа. Откакто я гледам, нищо ново - ботове, сър!
                          Last edited by Жан Бет; 23.04.2019, 20:29.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            УНСС-то пред фалит... единствено се чудя, че това стана чак сега....ама ДС агентчето му - ректор- нали заръча на студентите, че като не им харева в България, да се махат. И те се махнаха. Все пак не всеки иска да му преподава Пламен Орешарски и подобни карикатури, нали?
                            Ами и те като теб- не им харесва и се махат. Разликата между теб и студентите е че ти си бил комунист и 99,99999% доносник, а те се махат защото така искат. Но аз още вчера те попитах- какво ти пука- не си в Бг, няма и да се върнеш в Бг, внуците не са в Бг/ за децата не казваш, мълчиш като партизанин на разпит/

                            Апропо отвориха ли пак онова кафене където си чукахте рандевута с делон и ииииииии какъв беше онзи боксьора, или пак минаха жилетките и го запалиха? вСЪЩНОСТ какво от това, застрахователя ще плати и това е кеф майка, може да го палят през ден

                            Коментар


                            • УНСС-то пред фалит... единствено се чудя, че това стана чак сега....ама ДС агентчето му - ректор- нали заръча на студентите, че като не им харева в България, да се махат. И те се махнаха. Все пак не всеки иска да му преподава Пламен Орешарски и подобни карикатури, нали?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                "Гледам
                                Абе и аз гледам , ама твойте не мога да ги видя ... се зад дувара ...

                                Коментар

                                Working...
                                X