IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да има някой учуден? За краварските варвари човешкият живот на неамериканците не значи нищо.
    Мръсните страхливци бомбардират деца и жени с дистанционно управляемите си оръжия и дори нямат кураж да се изправят лице в лице срещу въоръжени мъже.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • За какво производство изобщо говорим? Цялата държава е Капалъ-Чарши.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Те тия заводи произвеждаха продукция остаряла с двайсе години. Например същите тия ваксове. Имаше един завод дзу в Стара Загора. Правеше 200мб дискове, големи колкото две перални. Модел '50 година. Кой да им купува нещата? '90 година видяха 200мб твърд диск, голям като тоя в компютъра от който тролиш. Каскетите цъкаха с език и продължаваха с двойните перални. Че тоя завод вече беше мъртъв отдавна, другото бяха предсмъртни гърчове
        Какво да му окрадеш на такъв завод?
        А и какво бъдеще е можел да има, след като директора му е бил номенклатура, и също толкова интелигентен като теб?
        А и доколкото си спомням тогава имаше една мултигруп, една тс банк, разни още други такива, ми ти помниш ли как илийката основа мултигруп? Ми оня кюлев, откъде взе пари за тс банк? Ми пчб, ми ахмед, ми още колко много, кви беха тия, Костов ли е виновен?

        Много добре си произвеждаха за времето.Днешните какво произвеждат нищо държавата е залята с некачествени боклуци еднодневки.Дори гаранцията не могат да изкарат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Руските паметници ще бъдат съборени навсякъде в Европа, защото не може да има паметници на диви варвари.
          Там, на север, като искат да си ги пазят.

          Диваци и варвари по цял свят са Козяшките тролове

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
            В Москва предлагат: Затвор за поругаване на руски паметници

            "Tова във всяка цивилизована държава се нарича вандалски акт. Паментници има във Виена, Берлин и те трябва да се пазят, така че фашизмът никога да не се възроди
            Руските паметници ще бъдат съборени навсякъде в Европа, защото не може да има паметници на диви варвари.
            Там, на север, като искат да си ги пазят.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Ми аз отдавна съм се отървал по причина че няма какво да си купя от говедария.Ф35 не ми трябва нито ф16 блок 70...И да ти кажа изобщо не съм в 70 те.Кравария е най тъпата негодна и скапана държава по скоро подобие на държава.Тама е генетичната утайка на народите по света.Крадци разбойници убийци наркомани измамници
              А това от което дрищиш из форумите от къде е бря?
              Ми софтуера дето използваш да дрищиш из форумите и той откъде е?




              ​​​​​​
              Last edited by RUBLA; 26.06.2019, 09:09. Причина: Спазвайте добрия тон!
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                По Татово време имаше и заводи за 200 милиарда познайте кой ги окраде
                Те тия заводи произвеждаха продукция остаряла с двайсе години. Например същите тия ваксове. Имаше един завод дзу в Стара Загора. Правеше 200мб дискове, големи колкото две перални. Модел '50 година. Кой да им купува нещата? '90 година видяха 200мб твърд диск, голям като тоя в компютъра от който тролиш. Каскетите цъкаха с език и продължаваха с двойните перални. Че тоя завод вече беше мъртъв отдавна, другото бяха предсмъртни гърчове
                Какво да му окрадеш на такъв завод?
                А и какво бъдеще е можел да има, след като директора му е бил номенклатура, и също толкова интелигентен като теб?
                А и доколкото си спомням тогава имаше една мултигруп, една тс банк, разни още други такива, ми ти помниш ли как илийката основа мултигруп? Ми оня кюлев, откъде взе пари за тс банк? Ми пчб, ми ахмед, ми още колко много, кви беха тия, Костов ли е виновен?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3481399[/ATTACH]
                  Интересна карта,която обаче ще е актуална след около 100 години!А дотогава - териториите до Карпатите и чак до сегашна полша (измислена държава, без бъдеще ,между впрочем ) се полагат на еър Доган и той знае как да комуникира с тях! Малякия,Аустерих - спорни територии които вероятно особиците ще завлекат.Чехо - словаците също тоже забелезвам,че отсега са правилно отписани...Жабарите и Свирчоците - макар и дадени самостоятелно имат Голям Шанс да просъществуват докато първия им по значим водач бъде обесен или заточен като тук бонуса ще е за свирчовците,че са "държава с (провалена)история" поне докато пораснат и се нароят пра-правнуците на Рамзан Ахматович Кадиров!
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Има, а това ще дръпне също икономиката и на Европа надоле. Ще започнат съкращения...
                    И първите съкратени ще бъдат руските тролове.

                    Не се притеснявай аз ше помоля батко Венци да не те гони ше продължиш да му пасеш овцете

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      То по бай тошово време имаше и десет милярда дълг, и не рубли. Познай кой го плати
                      По Татово време имаше и заводи за 200 милиарда познайте кой ги окраде

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Ами вземи се отърви от всичко говедарско в къщи. Ще се върнеш в '70те, там където искате да завлечете всички.

                        Ми аз отдавна съм се отървал по причина че няма какво да си купя от говедария.Ф35 не ми трябва нито ф16 блок 70...И да ти кажа изобщо не съм в 70 те.Кравария е най тъпата негодна и скапана държава по скоро подобие на държава.Тама е генетичната утайка на народите по света.Крадци разбойници убийци наркомани измамници

                        Коментар


                        • В Москва предлагат: Затвор за поругаване на руски паметници

                          "Tова във всяка цивилизована държава се нарича вандалски акт. Паментници има във Виена, Берлин и те трябва да се пазят, така че фашизмът никога да не се възроди

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	c000a392d5533f08dffff2b9b5847a65.jpg
Views:	1
Size:	51.4 КБ
ID:	3481399

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              А бе и аз така чувам- нещо потребителско доверие пада, цените надолу, дори и в инвестора има статия
                              Има, а това ще дръпне също икономиката и на Европа надоле. Ще започнат съкращения...
                              И първите съкратени ще бъдат руските тролове.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Като не щат да бачкат - там, в кашоните под моста .


                                Абе финансисте, четем че икономиката на Хуйлостан потегля към дъното, да си чул нещо свежарско напоследък?


                                А бе и аз така чувам- нещо потребителско доверие пада, цените надолу, дори и в инвестора има статия

                                Коментар

                                Working...
                                X