IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Начев, не разбрах защо си противопоставил в уравнението ти Х и Хидроинженера. Не са ли си заедно? Единият подарява на другия тецове, заедно си наместват обвинител, който да пази делата по една голяма трапеза, която катурнаха....
    Малко преди полунощ, няколко разяснения. Бързи, че ще гоним последната минута.
    Приказката тръгна от гр. Търговище, може да видиш малко по-долу.
    Това е единственото място, в което се "противопоставят" хидроинженерът и гепп.
    Гласуването за гепп принципно изглежда абсурдно.
    Но от друга страна, гласуването за хидроинженера е още по-отвратително.
    Само и единствено при тази безумна ситуация, при която човек би бил "задължен" да избира между тези двете абсурдни неща, може да се стигне до гласуване за Х.

    Целият този абсурд беше изложен само и единствено поради желанието да се изтъкне, че на всички други места в страната, изборът за гласуване е лесен и естествен, а само в Търговище би се стигнало до морални и физиологически дилеми

    Коментар


    • На кметските избори във Варна кандидатката на БСП за кмет на община Варна се провали и дори не се класира за балотажа.
      Един мъдрец вчера заяви, че се гордее с гражданите на Варна, защото варненци отново не са допуснали да ги управляват комунисти.

      Според медии областната организация на ВМРО Варна ще подкрепи на балотажа за кмет на община Варна кандидата на Герб.

      Коментар


      • Иване2015, кой е този мъдрец, дето разбрал, че Манолова била прикрит комунист? Дали и за други прикрити не е разбрал също?

        Хайде сериозно
        С какво Фандъкова, зам-председателя на Герб, чийто председател е бивш член на БКП, член и на разни групировки, творение на прехода е по-добра от Манолова?
        Конкретни действия и качества?

        Коментар


        • Съни, така и не разбрахме за кого ще гласуваш неудовлетворена...

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Мъчно ми е за Варна, оставена в ръцете на един доскоро руски гражданин, после врекъл се на Герб

            Коментар


            • Българска медия наскоро публикува статия, в която пише, че фирма на кандидатката на БСП за кмет на община Ловеч е осъдена за точене на ДДС. В статията пише още, че кандидатката на БСП за кмет на община Ловеч Радина Банкова е осветена като участник в схема за източване на ДДС от държавата.
              https://www.faktor.bg/bg/articles/sk...tochene-na-dds

              Нека никой никога да не гласува за кандидатите на БСП и нека никой никога да не гласува за Мая Манолова.
              Всички мои познати, които имат право да гласуват на предстоящия балотаж за кмет на Столична община, ще гласуват против Мая Манолова и ще подкрепят Йорданка Фандъкова, като гласуват за кандидатката на Герб и СДС.
              Нека всички се обединим около каузата винаги да се гласува против БСП.

              Друга българска медия публикува статия, в която пише, че журналистката Лилия Вучкова е казала, че София никога няма да избера аферата "Манолова".

              Един мъдрец наскоро заяви, че Мая Манолова ще загуби изборите за кмет на Столична община, защото хората са разбрали, че Мая Манолова е прикрита комунистка, а хората най-много мразят комунистите.
              Друг мъдрец наскоро заяви, че комунистката Мая Манолова ще загуби изборите за кмет, защото хората са разбрали, че целта на комунистите е да излъжат, ограбят и поробят българските граждани.
              Last edited by Ivan2015; 01.11.2019, 23:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                Няма да отида да гласувам на балотаж за районен кмет от ДБ, защото не ме кефи. А за учителката или комунистката няма сила да ме накара за гласувам...Надявям се, но не съм сигурен, че от ОС ще пречат някак си на далаверите...Но те и до сега имаха доста хора и пак гласуваха странно понякога.
                Абе, отивам за риба и това е, а те нека си пият пиенето заедно. Някога скачах по площадите, сега да скачат по-младите и "зелените"
                А аз, ще постъпя различно. Мдааа. Ще ида на лов. За гъби.

                Коментар


                • при Диков в момента, Хаджигенов и проф.Минеков обясняват подкрепата си за Манолова
                  https://www.youtube.com/watch?v=a9OgW-Wm570

                  Опозиционният нов кмет на Будапеща призова гражданите на София да се обединят срещу статуквото!

                  В Истанбул немислима коалиция на политически опозиционни партии победиха Ердоган...

                  тук....на маса мърморене, но не и действия
                  Last edited by съни(тя); 01.11.2019, 21:59.

                  Коментар


                  • Няма да отида да гласувам на балотаж за районен кмет от ДБ, защото не ме кефи. А за учителката или комунистката няма сила да ме накара за гласувам...Надявям се, но не съм сигурен, че от ОС ще пречат някак си на далаверите...Но те и до сега имаха доста хора и пак гласуваха странно понякога.
                    Абе, отивам за риба и това е, а те нека си пият пиенето заедно. Някога скачах по площадите, сега да скачат по-младите и "зелените"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                      Ще бъда кратък, точен и ясен (няма нужда от дълги коментари, които така или иначе няма да бъдат прочетени).
                      На балотажа отивам и пускам бюлетина за Мая Манолова и за кандидата на Демократична България в моя район.
                      ГЕРБ не ги обичам. Хората, които все още трейдват и следят родната борса, знаят какво направиха те с нея... Това е повече от достатъчен аргумент за мен, разбира се имам още много много много...
                      +1

                      Коментар


                      • Ще бъда кратък, точен и ясен (няма нужда от дълги коментари, които така или иначе няма да бъдат прочетени).
                        На балотажа отивам и пускам бюлетина за Мая Манолова и за кандидата на Демократична България в моя район.
                        ГЕРБ не ги обичам. Хората, които все още трейдват и следят родната борса, знаят какво направиха те с нея... Това е повече от достатъчен аргумент за мен, разбира се имам още много много много...
                        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                        не е препоръка

                        Коментар


                        • Начев, не разбрах защо си противопоставил в уравнението ти Х и Хидроинженера. Не са ли си заедно? Единият подарява на другия тецове, заедно си наместват обвинител, който да пази делата по една голяма трапеза, която катурнаха....
                          Last edited by съни(тя); 01.11.2019, 21:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Начев, за кого ще гласуваш емоционално неудовлетворен
                            Съни??
                            Че аз съм си го казал "доста" ясно по-долу.
                            Е, малко съм ползвал езопов език!
                            Ма такъв съм си аз - Езоп същинский!
                            То не може вечно ... директно с бухалката по тиквата. За тази цел си имам специални бройки - барбаросий, фараоний и др.
                            Има и по-елегантни способи!

                            Ако трябва да избирам между хората на хидроинженера и Х (примерно на Х присвояваме стойност = партия гепп),
                            тогава при изпълнение на цялата описано по-долу физиологическа конкретика и последователност, гласувам за Х.

                            Иначе, никога!

                            Коментар


                            • Начев, за кого ще гласуваш емоционално неудовлетворен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Честит празник на Народните будители на всички Българи!

                                Приятна изненанда в тази тема Цяла група мислещи за България съфорумци са си проправили пътека ))

                                За мое съжаление, един млад технократ с конкретни проекти и знания, че и опит, не успя миналата неделя да пробие мръсния път към политическото местно управление в София. Има хора, родени с мисия, може би е от тези единици Б. Бонев, но засега софиянци предпочитат категории и празни, лишени от съдържание идеологии, наричани кратко леви - десни, някои дори търсят и позициониране като градска единица, вероятно заради въображаема селска, например десница.
                                https://www.facebook.com/spasisofia/
                                www.spasisofia.org

                                Тази неделя имам друга алтернатива. Не мисля нито да повръщам, нито да си запушвам носа, сори драги ми, Начев, не ми допадна лексиката, в иначе толкова аргументираните ти мисли
                                В живота се водим от приоритети.. Не харесвам тоталното сливане на съдебна, изпълнителна, местна, законодателна(има ли закон, който Герб не иска и да е възможно да бъде приет?) и медийна власт. Един от начините за промяна и шанс за прозрачност е лишаване на софийския комфорт на разпределение на парични потоци от Герб. Поне, в някаква степен това ще се случи с избора на Манолова.
                                Борисов, Пеевски и Гешев стигат!

                                п.п. Интересен ми е отговора на въпроса: С колко би скочил индекса в понеделник, ако Фандъкова ЗАГУБИ изборите в София?
                                Е-х, мила ми Съни!
                                Честит празник и на теб! Брат ми разправя действителна случка от снощи. Звънят му, излиза той и вижда разни хайванчета, които са маскирани като контингента на "Мъже в черно". Рекъл: Вървете да сложите костюми на кукери или будители, тогава щ е ви почерпя! Едно от слънчицата непосредствено попитало: А, господине, кои са тези будители? Той опитал да каже с две приказки, на което най-отвореното избълвало: Скуукааа!
                                Работата приключила с пакост!

                                Не мога да преценя колко често следиш раздумката, но тук обстановката е бойна и това налага гардът да бъде винаги високо вдигнат в очакване на удари.
                                Ако знаех, че ще ме прочетеш, щях да се държа възпитано

                                Радвам се за теб, очевидно ще отидеш да гласуваш с усмивка и настроение на човек, който вярва, че има смисъл, а той самият е осъществяващ мисия.
                                Ама, колцина са като теб?!



                                Гласувайте, гласувайте мъдро, ако се налага следва да бъде надмогната дори суверенната емоция!

                                Не е срамно да се сгреши.
                                Ако след 6 месеца ни дадат достатъчно основание да се убедим, че сме сгрешили, тогава трябва да се излезе и да се каже: Сгрешихме с теб, иди си!
                                Няма ляво-дясно, синьо и червено!

                                Коментар

                                Working...
                                X