IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Това е демокрацията ,кокалът е малък и всички се борят за него.Крайният резултат е едно голямо нищо.
    Е не е като да налапа целия кокал и да се превърне в местен феодал със съответните лакей и клакиори около него. Пък може и да заформи некоя силова структура я ..държавна.. или пък паралелно криминална.
    Last edited by Todor Sabev; 02.11.2019, 15:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Grosss, демокрацията изначално зависи от броя на бобените зърна.
      Наздраве!
      Демокрацията е власт на олигархията срещу народа.,кой го брои народът за нещо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Това е демокрацията ,кокалът е малък и всички се борят за него.Крайният резултат е едно голямо нищо.
        Grosss, демокрацията изначално зависи от броя на бобените зърна.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Хер Начев, знаеш, че не се засягам лесно и обикновено си местя китката от лявото зад дясното ухо. Пък и можех да отвърна на удара на цитирания господин още на другия или подругия ден. И той, оказа се, има пропуски в граматиката. Само че, аз съм над тези неща. Когато човекът, допуснал грешка ми е приятен, пиша му на ЛС - ако иска да се поправи. Не питая ли нежни чувства към сбъркалия - все ми е тая.

          Сега за Търговище. Какъвто и да е резултата от прекия сблъсък, човекът на хидроинженера държи дългата боя в лицето на общинския съвет. Не знам дали си работил с общинска администрация. Аз имах това щастие, заради един проект по ПРСР. Кметът беше от една партия, а по-голямата част от общинарите - сборна китка от ответни. Няма да ти разказвам с подробности, но на управителят на градчето му се наложи да се чупи и прегъва като швейцарско ножче, че да му сбъднат мечтите
          Наздраве!
          Това е демокрацията ,кокалът е малък и всички се борят за него.Крайният резултат е едно голямо нищо.
          За село като Търговище идин кмет и десетина шерифи стигат.
          Last edited by Grosss; 02.11.2019, 14:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Изглежда, че сте отливани от един и същи кьопав и политически неподготвен майстор в един и същи дефектен и ощърбен калъп!
            Карабас Барабас нападнал грубо и ехидно ТНМ, ти сега се опитваш да се правиш на умник и да засегнеш Съни.
            Къф ти е бизнесът, бе!
            Нали си нейде там далеч, в страната на щастливите и доволни хора, които си нямат никакви проблеми?!
            Отдай се на щастието!
            Що се бъркаш в живота ни?
            Всичко това не т е засяга!

            Остава една друга хипотеза. Дърпаш Съни за косата, че да те забележи.
            Доколкото си спомням, този номер го прилагахме на момичета някъде до четвърти-пети клас.
            Под секрет ще ти кажа, че и тогава почти не работеше.
            Хер Начев, знаеш, че не се засягам лесно и обикновено си местя китката от лявото зад дясното ухо. Пък и можех да отвърна на удара на цитирания господин още на другия или подругия ден. И той, оказа се, има пропуски в граматиката. Само че, аз съм над тези неща. Когато човекът, допуснал грешка ми е приятен, пиша му на ЛС - ако иска да се поправи. Не питая ли нежни чувства към сбъркалия - все ми е тая.

            Сега за Търговище. Какъвто и да е резултата от прекия сблъсък, човекът на хидроинженера държи дългата боя в лицето на общинския съвет. Не знам дали си работил с общинска администрация. Аз имах това щастие, заради един проект по ПРСР. Кметът беше от една партия, а по-голямата част от общинарите - сборна китка от ответни. Няма да ти разказвам с подробности, но на управителят на градчето му се наложи да се чупи и прегъва като швейцарско ножче, че да му сбъднат мечтите
            Наздраве!
            Last edited by tnm; 02.11.2019, 14:48.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Така стоят нещата!
              Както и предполагах, картината ти е пределно и неотрадно ясна.

              Но пък ... слънцето грейна, хубавата приказка върви!
              И ... никакво ядосване, напук н а вразите!

              Приятен уйкенд!
              ) точно с този му ник доста съм спорила преди години, когато постваше едни статистики, с негови си заключения за финансовото дередже на страната ни, винаги прилежно оцветени
              вече рядко влизам във форума, поради засиленото присъствие на много клонинги от горния тип, мисля и ти беше спрял по едно време, радвам се, че пишеш, ще ми се да има и повече оптимистични поводи

              Коментар


              • Алекс за тебе трябва всеки ден да е за размисъл.Са триеш ама си недоволен като те крадат.Докато ги търпите ще крадат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Начев, в днешния ден такъв размисъл ме е налегнал, че чак заооблачи ))) Що за Изборен закон имаме и що все слагаме каруцата пред коня? Толкова емоции за личности и партиите им, а не за системата, не за правилата в нея. Никакъв дори бегъл опит да се направи процеса прозрачен, дори нищо струващи камери при броене не се допускат. Миналата неделя огромен брой недействителни бюлетини, ми хубаво, ама защо не се търси причината. Граждански кандидати може, но не и листа за общински съветници към тях. ....Все такива дребни камъчета, които и без грамадите обръщат каруцата.

                  А към Иван2015 въпросът ми е риторичен
                  Всички тролове са страшни, но герберските са ненадминати. Обезмислиха всякаква дискусия в българското форумно пространство за действителността в България. С все сили изместват темите към всичко друго, Дръзналите да се противопоставят се ....омаскаряват или неглижират.
                  Шумни и нагли са. Правят внушения, говорят, пишат лъжи. Етичните норми в професионалния им виртуален живот са забранени, изглежда.
                  На този фон, добре подхождаш с езоповския език И не се ядосвай, това ги зарежда )
                  Хубав съботен ден!
                  Така стоят нещата!
                  Както и предполагах, картината ти е пределно и неотрадно ясна.

                  Но пък ... слънцето грейна, хубавата приказка върви!
                  И ... никакво ядосване, напук н а вразите!

                  Приятен уйкенд!

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	Screenshot_2019-11-02 ANAMNESIS.png
Views:	1
Size:	24.9 КБ
ID:	3514093

                    Last edited by vanevski; 02.11.2019, 13:12.
                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Начев, в днешния ден такъв размисъл ме е налегнал, че чак заооблачи ))) Що за Изборен закон имаме и що все слагаме каруцата пред коня? Толкова емоции за личности и партиите им, а не за системата, не за правилата в нея. Никакъв дори бегъл опит да се направи процеса прозрачен, дори нищо струващи камери при броене не се допускат. Миналата неделя огромен брой недействителни бюлетини, ми хубаво, ама защо не се търси причината. Граждански кандидати може, но не и листа за общински съветници към тях. ....Все такива дребни камъчета, които и без грамадите обръщат каруцата.

                      А към Иван2015 въпросът ми е риторичен
                      Всички тролове са страшни, но герберските са ненадминати. Обезмислиха всякаква дискусия в българското форумно пространство за действителността в България. С все сили изместват темите към всичко друго, Дръзналите да се противопоставят се ....омаскаряват или неглижират.
                      Шумни и нагли са. Правят внушения, говорят, пишат лъжи. Етичните норми в професионалния им виртуален живот са забранени, изглежда.
                      На този фон, добре подхождаш с езоповския език И не се ядосвай, това ги зарежда )
                      Хубав съботен ден!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Изглежда, че сте отливани от един и същи кьопав и политически неподготвен майстор в един и същи дефектен и ощърбен калъп!
                        Карабас Барабас нападнал грубо и ехидно ТНМ, ти сега се опитваш да се правиш на умник и да засегнеш Съни.
                        Къф ти е бизнесът, бе!
                        Нали си нейде там далеч, в страната на щастливите и доволни хора, които си нямат никакви проблеми?!
                        Отдай се на щастието!
                        Що се бъркаш в живота ни?
                        Всичко това не т е засяга!

                        Остава една друга хипотеза. Дърпаш Съни за косата, че да те забележи.
                        Доколкото си спомням, този номер го прилагахме на момичета някъде до четвърти-пети клас.
                        Под секрет ще ти кажа, че и тогава почти не работеше.
                        Ми то ти и там си останал като характер. В четвърти-пети клас.
                        Затова компенсираш с логорея.
                        По другите въпроси - не ми давай акъл. Ако ми потрябва от теб - ще те попитам.

                        Ся Съни е добре известен агитпроп, който с течение на времето взе да се появява само по избори. Напоследък е стеснила периода до предната вечер. Подозирам че се е издигнала в йерархията и и е все тая някакси. Да уточня, йерархията е червена.
                        Така че преди да си позволяваш подобна фриволност, е редно да се запиташ поне "що така".
                        Разбира се ако задачата е друга, може спокойно да продължиш без да се запитваш.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Бас държа че не можеш да кажеш с какво Манолова е по-добра от Фандъкова.
                          Е, освен разбира че сте от една порода...
                          Изглежда, че сте отливани от един и същи кьопав и политически неподготвен майстор в един и същи дефектен и ощърбен калъп!
                          Карабас Барабас нападнал грубо и ехидно ТНМ, ти сега се опитваш да се правиш на умник и да засегнеш Съни.
                          Къф ти е бизнесът, бе!
                          Нали си нейде там далеч, в страната на щастливите и доволни хора, които си нямат никакви проблеми?!
                          Отдай се на щастието!
                          Що се бъркаш в живота ни?
                          Всичко това не т е засяга!

                          Остава една друга хипотеза. Дърпаш Съни за косата, че да те забележи.
                          Доколкото си спомням, този номер го прилагахме на момичета някъде до четвърти-пети клас.
                          Под секрет ще ти кажа, че и тогава почти не работеше.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Иване2015, кой е този мъдрец, дето разбрал, че Манолова била прикрит комунист? Дали и за други прикрити не е разбрал също?

                            Хайде сериозно
                            С какво Фандъкова, зам-председателя на Герб, чийто председател е бивш член на БКП, член и на разни групировки, творение на прехода е по-добра от Манолова?
                            Конкретни действия и качества?
                            Пфу-ууу! Свърши се времето, вече сме в деня за размисъл и не е подходящо да се правят изказвания и коментари.
                            Законът следва да с е респектира, особено в тази изключително деликатна сфера.

                            След като вече приключихме темата за политика и избори, ще ми се и аз да те питам нещо. Със сигурност пишеш във форума по-отдавна от мен. Бях отбелязал някакви твои изяви преди първото ми включване в някакъв друг мой живот. Това предполага, че знаеш доста добре кой кой е.
                            Лицето, към което се обръщаш е едноканално устройство: има предавател, но приемникът му съфърс ъф сивиър демиджийс.
                            Наистина ли смяташ, че получаването на смислен отговор, е реалистична перспектива?
                            Аз се простих с илюзията отдавна, дори подозирам, че и при хипотеза на ремонтиран приемник, комуникация не може да се осъществи.

                            Коментар


                            • Всеки интелигентен човек би трябвало да е разбрал, че много по-добре е да се гласува за Фандъкова, отколкото да не се гласува изобщо. Призовавам всички, които имат право да гласуват за кмет на Столична община, да гласуват против Мая Манолова и да подкрепят кандидатката на Герб и СДС Фандъкова.

                              Според медии наскоро Васко Кръпката е заявил, че не бива да бъде избирана Мая Манолова.

                              Според медии Стефан Димитров, Богдана Карадочева, Найо Тицин, Силвия Кацарова, Рут Колева, Братя Аргирови, Ирина Флорин, Ириней Константинов подкрепят Фандъкова за кмет на Столична община.
                              Last edited by Ivan2015; 02.11.2019, 00:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Иване2015, кой е този мъдрец, дето разбрал, че Манолова била прикрит комунист? Дали и за други прикрити не е разбрал също?

                                Хайде сериозно
                                С какво Фандъкова, зам-председателя на Герб, чийто председател е бивш член на БКП, член и на разни групировки, творение на прехода е по-добра от Манолова?
                                Конкретни действия и качества?
                                Бас държа че не можеш да кажеш с какво Манолова е по-добра от Фандъкова.
                                Е, освен разбира че сте от една порода...
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X