IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски Избори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Евроантлантически тумор на мозъка
    Кауна ще е по интелигентен, така ли?
    The strongest stand last.

    Коментар


    • След вчерашният дебат стигнах до следните изводи:
      1. Ако не можеш да завършиш друго в РБ, може да завършиш право.
      2. Вица за воените-когато господ е раздавал акъл са били на учение е напълно оправдан.
      3. Мисълта на Хегел /Всеки народ си заслужава управниците/, в наша мила татковина е особено актуална.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Radoslava Разгледай мнение
        "Управляваме, защото властта ни я даде народа. "За да управляваш трябва да имаш самочувствието, че си подкрепен от повечето хора", каза Борисов,

        Точно казано, властта ни я даде народа и не трябва да предаваме народа, а да го управляваме до края на мандата. Медиите не трябва постоянно да говорят за предсрони избори, те не са на дневен ред, работа има да се върши за да се запази стабилитета, за да имаме бюджет за догодина и за да не изпаднем в криза и изолация.
        Ради, съчувствам ви, наистина, много неприятна ситуация - ама какво общо имат тука медиите - сърдете се на Тиквун, щото кой го дърпаше за езика да обещава оставка?

        Сега се пускат разни "креативни" идеи, че след като Радев размаже Цеца, нямало нужда да се хвърля оставка, ами трябвало да се поиска вот на доверие в Парламента.

        Аз предлагам даже по-директно решение - Боко да излезе по ТВ-то и да обясни, че само се е шегувал последните седмици - "майтап бе, Уили", така да се каже

        Така че нема да се пуашиш, всичко е под контрол

        Коментар


        • За жалост пак трябва да се избира по принципа на избирането на по малкото зло.
          Цачева не е моят кандидат,но същото важи и за Радев.
          За жалост при победа на последния ще има един доста голям период на несигурност и безвластие.Ще се размърдат пак елементи като Орешарски,ще има служебно правителство назначено от Радев/сиреч от Корнелия и Доган/,а при нови избори не ми е ясно как би се получила конфигурация за управление без БСП и ДПС.
          А лично мен това ме тревожи,защото се видя ,че тази двойка е опасна за банковата система ,а и като цялост за България.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Radoslava Разгледай мнение
            "Управляваме, защото властта ни я даде народа. "За да управляваш трябва да имаш самочувствието, че си подкрепен от повечето хора", каза Борисов,

            Точно казано, властта ни я даде народа и не трябва да предаваме народа, а да го управляваме до края на мандата. Медиите не трябва постоянно да говорят за предсрони избори, те не са на дневен ред, работа има да се върши за да се запази стабилитета, за да имаме бюджет за догодина и за да не изпаднем в криза и изолация.
            Я вземи се скрии народа ви дал властта.Земи виж как ви псуват и кълнат по форумите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Тааааа... Какво казвате, му имаше на Плевнелиев...?
              Евроантлантически тумор на мозъка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
                Защо си недоволен? Преди рашките пискахте че нямало диалог и информация, сега че имало много, и вие не знаете какво искате.
                Иначе в неделя нека всеки с разума си да отиде да гласува. Дали иска да се продължи със стабилитета у нас, за да живеем спокойно както и досега, или иска да докара нестабилност и несигурност и международна изолация.
                Това не е диалог.Това е пропаганда от която дори Гьобелс би се засрамил.То не бяха заплахи закани като видяха отпора смениха тактиката рев сълзи сополи убити дядовци па станали партийни секретари завършили право па незнаели узнали два дна преди балотажа.В същото време шантаж заплахи а по телевизора агнета.Четири милиарда взех от контрабандистите и не ма искате защо да не мислите че е лесно не спя по цели нощи за вас се боря.Чудя се що не го назначат в Сатиричния театър ба си народния артист.

                Коментар


                • Тааааа... Какво казвате, му имаше на Плевнелиев...?
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • "Управляваме, защото властта ни я даде народа. "За да управляваш трябва да имаш самочувствието, че си подкрепен от повечето хора", каза Борисов,

                    Точно казано, властта ни я даде народа и не трябва да предаваме народа, а да го управляваме до края на мандата. Медиите не трябва постоянно да говорят за предсрони избори, те не са на дневен ред, работа има да се върши за да се запази стабилитета, за да имаме бюджет за догодина и за да не изпаднем в криза и изолация.
                    Last edited by Radoslava; 11.11.2016, 08:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Ужасът не спира.Ставам тая сутрин и Цуца рабфака по би ти ви.Са пущам нова баце при Ани Цолова.Ужаст няма отърване от тия боклуци но малко остана.Сега съм гладен и не смея да отворя хладилника щото дебнат ненчеф митоф куневица пепи психара.Баце не ще да работи с ге нерала.Тъй разправя и никогиж не се отмята от думите си....
                      Защо си недоволен? Преди рашките пискахте че нямало диалог и информация, сега че имало много, и вие не знаете какво искате.
                      Иначе в неделя нека всеки с разума си да отиде да гласува. Дали иска да се продължи със стабилитета у нас, за да живеем спокойно както и досега, или иска да докара нестабилност и несигурност и международна изолация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                        Не знам, бих помислила по въпроса, ама аз срама нямам
                        Знам знам соросоид и срам.И десет ника нямаш

                        Коментар


                        • Ужасът не спира.Ставам тая сутрин и Цуца рабфака по би ти ви.Са пущам нова баце при Ани Цолова.Ужаст няма отърване от тия боклуци но малко остана.Сега съм гладен и не смея да отворя хладилника щото дебнат ненчеф митоф куневица пепи психара.Баце не ще да работи с ге нерала.Тъй разправя и никогиж не се отмята от думите си....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                            За днес се наслушах и нагледах на пенсионирани мисири, айде лека
                            Ми, гледането на дебати с Цачева до това води

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              То е ясно. Иначе всеки нормален антикомунист би се засрамил да гласува за доброволно станалата комунистка Цачева, вместо за насилствено принуденият да стане комунист Радев.

                              Нормалният антикомунист ще отиде за гъби.
                              И ще рони сълзи и сополи КАК ТАКА след 27 години преход е накаран да избира за президент измежду двама комунисти.
                              Ама ненормалният има право да си прави каквото иска. И не подлежи на никаква отговорност.
                              Трябва да ти е много скучно, за да излагаш таз посредственост по нощите.
                              За днес се наслушах и нагледах на пенсионирани мисири, айде лека
                              Yeah

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Да де, по този признак - безсрамни и лъжливи са ви събрали

                                Никак не ме интересува ти на какво вярваш, ама поне си проверявай източниците
                                Откога Трайчо е член на РБ И доста изнервен беше преди изборите точно от боричканията на реформаторите около Герб
                                Какво има да проверявам, госпожа ...
                                Номинацията на рб за президентин беше той, линк ли искате да ви ровя.

                                Проветрявайте се по-често. Препоръка е.
                                Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X