IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски Избори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Brazilia231 Разгледай мнение
    Нещо не си в час.Мажоритарния вот бе поискан от солташакът на комунистите Слави и хората го гласуваха.Друг е въпросът ,че за момента ГЕРБ има най-голям интерес от него и се възползуваха от тази подадена топка.Но ти щом си такъв разбирач на сценарии..би ли ми казал какво точно ще дойде след оставката на Бойко?
    Защото ако е коалиция на БСП,ДПС и някой нов Барек..мен лично не ме устройва
    Веднага след като Боко се почувства зле и му прилошее. Някакъв коментатор каза още преди 1ви Тур - Тези, които манипулират, знаят най-добре реалните резултати. Сценарият - слаб
    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alex2511 Разгледай мнение
      Напомням на всички, че ако Радев спечели на втори тур, ще получим Оставките на:
      - Борисов
      - Ненчев
      - Кунева
      - Москов
      още в нощта на изборите!
      Не подкрепям БСП, но офертата да вземем главите на тази крадлива шайка още следващата неделя - изглежда невероятен късмет!
      Да не го забравяме.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Radoslava Разгледай мнение
        З.. г-жа Цачева, за наша радост тя се е отървала и е успяла да изгради добра кариера в партията като партиен секретар.
        Ей, ти направо ни разби!

        Добра кариера, като партиен секретар!

        БКП! БКП! БКП!
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Боян Чуков



          http://bulgarski.pogled.info/news/79...shtno-harakiri



          Президентът трябва да е горд лидер, а не хленчеща баба.
          Само че избора на кандидати не позволява това.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Боян Чуков


            Госпожата повтори като отличничка-зубрачка всички опорни точки, които раздадоха преди двайсетина години на пребоядисаните в „демократи“партийни секретари бившите членове на Политбюро на ЦК на БКП Александър Лилов и Андрей Луканов. Цецка Цачева почна от „лошите комунисти“ и свърши до „ужасната ДС“.

            Според мен Методи Андреев би се справил по-добре с дебата. Тази роля той я репетира вече 25 години. Римейкът на скеча на Бойко Борисов „комунистите убиха дядо ми“ също бе изигран много трагикомично.
            http://bulgarski.pogled.info/news/79...shtno-harakiri

            Аз не искам за мой президент някаква долнопробна артистка, която ридае по телевизията за дядо си, който дори не е виждала.

            Аз искам моя президент в момент на кризи, да взема правилни за България решения. Това с рев за дедо ми не става.Па Цецка била стара и грозна, ама била майка. То комшийката стрина Пена е още по-стара и по-грозна и също е майка, да я направим тогава президент.

            Президентът трябва да е горд лидер, а не хленчеща баба.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              радославче, защо не правиш това което ти харесва и правиш добре?
              защо примерно не надуеш по една предизборна тръба, не за удоволствие разбира се
              а в подкрепа на великия вожд Винету Първи том /до средата/
              Защото на народа трябва да му се помогне да разбере истината, че трябва да вървим по евроатлантическия пъти да загърбим узурпатора Русия. Че комунизма не е добро нещо и много хора са били репресирани навремето, както се е случило с роднините на г-жа Цачева, за наша радост тя се е отървала и е успяла да изгради добра кариера в партията като партиен секретар.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                Кое в сценария не разбра - Боко задава дневния ред отдавна! Никак не е случайно, че той проговори за осатвка - иска рестарт, да дойде след "служебен" кабинет, но и след промяна на Изборния кодекс с удобни за него мажоритерни райони. Безвлатието е гарантирано от ГЕРБ, въпросът е кога. За това Боко се дърпа да подаде оставка сега, трябва малко време за промени
                Нещо не си в час.Мажоритарния вот бе поискан от солташакът на комунистите Слави и хората го гласуваха.Друг е въпросът ,че за момента ГЕРБ има най-голям интерес от него и се възползуваха от тази подадена топка.Но ти щом си такъв разбирач на сценарии..би ли ми казал какво точно ще дойде след оставката на Бойко?
                Защото ако е коалиция на БСП,ДПС и някой нов Барек..мен лично не ме устройва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                  В неделя вечерта ще съм още по радостен освен ако оня дет никога не се отмята от думата си наистина не се отметне.Казвал съм ти много пъти че тва десните сте психопати.За 30г не чух да имате визия за България само крадене грабежи и антипещерен комунизъм и плюене срещу Русия брътвежи цивилизационен избор евроатлантически ценности свободен пазар дмокрация конкуренция.А държавата се срина младите избягаха ма вие си продължавате с глупостите.Ба си не измряха ли вече тия дърти чугуни
                  С тъмночервени бивши разни особи дясно пространство не се гради.
                  НЯМА ДЕСНИ! Не го ли разбра. Не ги наричай десни.

                  Наричат се УДОБНИ.

                  Едната измет е удобна за другата измет, а матряла си трае.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                    Кое в сценария не разбра - Боко задава дневния ред отдавна! Никак не е случайно, че той проговори за осатвка - иска рестарт, да дойде след "служебен" кабинет, но и след промяна на Изборния кодекс с удобни за него мажоритерни райони. Безвластието е гарантирано от ГЕРБ (по сценарии, който включва и сълзи), въпросът е кога. За това Боко се дърпа да подаде оставка сега, трябва малко време за промени
                    Никакви мажоритарни райони няма да има.Паричния фонд куманягите и реформаторите няма да го позволят щото са аут.От това интерес имат само Местаня Тиквуня Доганя и Ердоганя

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Разбра се, че си много радостен.
                      Защо обаче останалите не са..
                      В неделя вечерта ще съм още по радостен освен ако оня дет никога не се отмята от думата си наистина не се отметне.Казвал съм ти много пъти че тва десните сте психопати.За 30г не чух да имате визия за България само крадене грабежи и антипещерен комунизъм и плюене срещу Русия брътвежи цивилизационен избор евроатлантически ценности свободен пазар дмокрация конкуренция.А държавата се срина младите избягаха ма вие си продължавате с глупостите.Ба си не измряха ли вече тия дърти чугуни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Brazilia231 Разгледай мнение
                        За жалост при победа на последния ще има един доста голям период на несигурност и безвластие.
                        Кое в сценария не разбра - Боко задава дневния ред отдавна! Никак не е случайно, че той проговори за осатвка - иска рестарт, да дойде след "служебен" кабинет, но и след промяна на Изборния кодекс с удобни за него мажоритерни райони. Безвластието е гарантирано от ГЕРБ (по сценарии, който включва и сълзи), въпросът е кога. За това Боко се дърпа да подаде оставка сега, трябва малко време за промени
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Radoslava Разгледай мнение
                          "Управляваме, защото властта ни я даде народа. "За да управляваш трябва да имаш самочувствието, че си подкрепен от повечето хора", каза Борисов,

                          Точно казано, властта ни я даде народа и не трябва да предаваме народа, а да го управляваме до края на мандата. Медиите не трябва постоянно да говорят за предсрони избори, те не са на дневен ред, работа има да се върши за да се запази стабилитета, за да имаме бюджет за догодина и за да не изпаднем в криза и изолация.
                          радославче, защо не правиш това което ти харесва и правиш добре?
                          защо примерно не надуеш по една предизборна тръба, не за удоволствие разбира се
                          а в подкрепа на великия вожд Винету Първи том /до средата/
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            В неделя избора е между двамата.А и ти не си кандидат
                            Разбра се, че си много радостен.
                            Защо обаче останалите не са..
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
                              Защо си недоволен? Преди рашките пискахте че нямало диалог и информация, сега че имало много, и вие не знаете какво искате.
                              Иначе в неделя нека всеки с разума си да отиде да гласува. Дали иска да се продължи със стабилитета у нас, за да живеем спокойно както и досега, или иска да докара нестабилност и несигурност и международна изолация.
                              ей рано си станал да ръсиш "стабилитет" по форумите
                              на зор е май работата а? )))

                              сгъстявайте редиците братя и на барикадата, да вардим властта на тиквата!!!
                              да плещим глупости по форумите и да си приберем смачканите левчета в края на месеца...
                              ааа, опаа, ми то може да няма кой да го плати тоя труд... в края на месеца ))))
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Кауна ще е по интелигентен, така ли?
                                В неделя избора е между двамата.А и ти не си кандидат

                                Коментар

                                Working...
                                X