IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски Избори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хайде червените стига ревали...
    От понеделник пак ще имате президент, Борисов ще подаде оставка при първата си загуба/Гейчо не подаде и след 10 поредни/...
    Никой ,обаче не казва какво идва после..
    БСП може само с ДПС..
    Новите проекти на Кънев-Прокопиев ще изкарат 4% ,но с толкова не се управлява..
    Патриотите пък този път никога няма да правят завера с ДПС/грешката на Болен не се забравя лесно/.
    Реформаторите ,АБВ,Дончева и хората на Бюрека ще гледат НС през крив макарон/
    За жалост чакат ни още 1-2 "орешарски години" ,а това не е добре за борсата..

    Коментар


    • Аз не плача, аз се срамувам заради самата цецка.....
      После се гневя, че обиждат дребната интилигентност останала в душата ми ....

      Малко остана...
      В неделя вечерта ще се оттеглят достойните гербаджии ( 2-3 ), в понеделник коалиционните партньори а във вторник плъховете от кораба на герб ще се разбягат панически и ще търсят нова хранилка....

      Коментар


      • /КРОСС/ Журналистката Анна Заркова коментира дебата между кандидатите за президент Цецка Цачева и Румен Радев във Фейсбук:

        Не мога да спра да плача. Вече четвърт час. От мига, в който видях г-жа Цачева да вади кърпичка по телевизора и да си бърше носа, а от гърдите й да се изтръгва ридание.
        Каква трагична съдба има тая жена! И как трогателно си я изплака: не е в първа младост, не е първа красавица, не я харесват за майка на нацията, не вярват в дипломата й от рабфака даже... Отгоре на всичко комунистите убили дядо й, а тя от мъка станала секретарка на комунистическата партия в същия град... И за капак Борисов я пратил да дебатира с генерал Румен Радев. То е все едно да иде да се надпява в БНТ с Райна Кабаиванска. Мъка, мале...
        Ето, пак се разревах. До мен баба ми - и тя. Тая вечер турски сериал не ни трябва.
        http://www.cross.bg/purva-tzacheva-r...l#.WCV-WcnpkcA

        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Единият щял да запази и назначава за посланници АГЕНТИ на ДС щото работели за неребето!!!!!
          Освен това се съобразявал с правото на силата, а не със силата на правото.

          Другият връща без съд и присъда хора на ердоган и ми говори, че "националната сигурност" била поп-важна от правата на хората!!!

          Бе да ги застрелят и двамата да не се мъчат!

          Далееееееч, далееееч са и двамцата от Трайков или Плевнелиев.....виж до гоце са си близо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Това не са казуси, това са конституционни норми. Ако ще спазваме Конституцията, това е пътят за смяна на правителството.
            А пък извънредно и военно положение се обявява също с решение на парламента.

            Чети Конституцията, не е толкова дълга, нито пък е трудна за разбиране.
            Не смятам, че колегата Пиночет е питал парламента им за това, което направи с комонетата... Сега Чили е една добра за живеене страна.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              А едно военно положение дали ще анулира тези казуси?
              Това не са казуси, това са конституционни норми. Ако ще спазваме Конституцията, това е пътят за смяна на правителството.
              А пък извънредно и военно положение се обявява също с решение на парламента.

              Чети Конституцията, не е толкова дълга, нито пък е трудна за разбиране.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kondosko Разгледай мнение
                E този път вече ме закопа!

                Три дни плашихте гаргите, че света свършва в неделя, ако не изберем Тетката!

                След това, някой ви каза, че трябва достигнете изключителни висини в драматургията и да свирите на струната партийни членове

                И сега ти ми казваш, че се и радвате,че Цецка е направила изключителна кариера в БКП, като партиен секретар!

                WTF?!!!!
                момичето в това е добро, аз я посъветвах да прави така.
                радославче, зарежи форума! излез на улицата и прави това в което си добра!
                за благото на винету е!
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikodim Разгледай мнение
                  дебатът:..."видях една отчаяна жена, която иска тоя ад да свърши по-скоро,"...и един мъж, който би предпочел да действа, а не да говори "
                  За да станеш партиен член....
                  Правят проучване поне до три линии назад в родата на майка ти и баща ти и даваш декларация че нямаш роднини врагове на народната власт....
                  Ако имаш осъден враг на Народната власт ....забрави...
                  Приемаме че е излъгала в ной мекия вариант не може да не е знаела....
                  лоша артиска и лъжец и лош бъдещ президент-кукла на конци ..а за визията и харизмата ,няма смисъл да го споменавам... тотален провал...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Ей, ти направо ни разби!

                    Добра кариера, като партиен секретар!

                    БКП! БКП! БКП!
                    Само си направете сметка дали сълзливата история за дядото е вярна. Едно време не можеше да станеш член на БКП ако имаш в родата по права линия отстъпници.

                    Коментар


                    • дебатът

                      дебатът:..."видях една отчаяна жена, която иска тоя ад да свърши по-скоро,"...и един мъж, който би предпочел да действа, а не да говори "
                      Не препоръчвам никому нищо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Radoslava Разгледай мнение
                        "Управляваме, защото властта ни я даде народа. "За да управляваш трябва да имаш самочувствието, че си подкрепен от повечето хора", каза Борисов,

                        Точно казано, властта ни я даде народа и не трябва да предаваме народа, а да го управляваме до края на мандата. Медиите не трябва постоянно да говорят за предсрони избори, те не са на дневен ред, работа има да се върши за да се запази стабилитета, за да имаме бюджет за догодина и за да не изпаднем в криза и изолация.
                        Ух...много си ми забавна Жалко е, че не стоиш с истинското си име така пестиш от срама, но не и от загубата на достойнство

                        Коментар


                        • От БСП искаха да им платя 5 млн. долара, за да ме направят президент.

                          Това заяви независимият кандидат за президент Веселин Марешки пред Нова телевизия. Бизнесменът зае четвърта позиция на първи тур с резултат от 11.17%.

                          Той поясни, че предложението дошло от PR агенция, която се занимавала с кампанията на кандидат-президентската двойка, подкрепена от БСП.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Radoslava Разгледай мнение
                            Защото на народа трябва да му се помогне да разбере истината, че трябва да вървим по евроатлантическия пъти да загърбим узурпатора Русия. Че комунизма не е добро нещо и много хора са били репресирани навремето, както се е случило с роднините на г-жа Цачева, за наша радост тя се е отървала и е успяла да изгради добра кариера в партията като партиен секретар.
                            E този път вече ме закопа!

                            Три дни плашихте гаргите, че света свършва в неделя, ако не изберем Тетката!

                            След това, някой ви каза, че трябва достигнете изключителни висини в драматургията и да свирите на струната партийни членове

                            И сега ти ми казваш, че се и радвате,че Цецка е направила изключителна кариера в БКП, като партиен секретар!

                            WTF?!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Оставка на Борисов в следващите месеци, дори и да има, няма конституционен начин да стане. Дори Бойко да подаде оставката на правителството, то парламентът трябва да я приеме. Ако я отхвърли, то Бойко си остава. Дето се вика и вълкът сит (Боко си изпълнил заканата) и агнето цяло (оставка няма).
                              Ако обаче по някакво чудо парламентът приеме оставката, то следват връчване на нов мандат на ГЕРБ. Ако не се излъчи премиер от ГЕРБ, то следва връчване на мандат на БСП, и после връчване на мандат на друга партия... И така до пролетта Бойко ще си е премиер, ама в оставка.
                              На всичкото отгоре Плевнелиев няма право да разпуска парламента в последните три месеца от мандата си, Конституцията не го допуска.

                              Така че нека и Радославка да е спокойна, ще има "стабилност".
                              А едно военно положение дали ще анулира тези казуси?
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Brazilia231 Разгледай мнение
                                Нещо не си в час.Мажоритарния вот бе поискан от солташакът на комунистите Слави и хората го гласуваха.Друг е въпросът ,че за момента ГЕРБ има най-голям интерес от него и се възползуваха от тази подадена топка.Но ти щом си такъв разбирач на сценарии..би ли ми казал какво точно ще дойде след оставката на Бойко?
                                Защото ако е коалиция на БСП,ДПС и някой нов Барек..мен лично не ме устройва
                                Оставка на Борисов в следващите месеци, дори и да има, няма конституционен начин да стане. Дори Бойко да подаде оставката на правителството, то парламентът трябва да я приеме. Ако я отхвърли, то Бойко си остава. Дето се вика и вълкът сит (Боко си изпълнил заканата) и агнето цяло (оставка няма).
                                Ако обаче по някакво чудо парламентът приеме оставката, то следват връчване на нов мандат на ГЕРБ. Ако не се излъчи премиер от ГЕРБ, то следва връчване на мандат на БСП, и после връчване на мандат на друга партия... И така до пролетта Бойко ще си е премиер, ама в оставка.
                                На всичкото отгоре Плевнелиев няма право да разпуска парламента в последните три месеца от мандата си, Конституцията не го допуска.

                                Така че нека и Радославка да е спокойна, ще има "стабилност".
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X