IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски Избори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
    По убеждение е.
    Но партийната линия, съчетана с повече глупост, ражда съмнителните твърдения на хиперактивното комуне, че е гласувало за реформатор.
    Да де, по този признак - безсрамни и лъжливи са ви събрали

    Никак не ме интересува ти на какво вярваш, ама поне си проверявай източниците
    Откога Трайчо е член на РБ И доста изнервен беше преди изборите точно от боричканията на реформаторите около Герб

    Коментар


    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
      Не знам, бих помислила по въпроса, ама аз срама нямам
      То е ясно. Иначе всеки нормален антикомунист би се засрамил да гласува за доброволно станалата комунистка Цачева, вместо за насилствено принуденият да стане комунист Радев.

      Нормалният антикомунист ще отиде за гъби.
      И ще рони сълзи и сополи КАК ТАКА след 27 години преход е накаран да избира за президент измежду двама комунисти.
      Ама ненормалният има право да си прави каквото иска. И не подлежи на никаква отговорност.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • А бе, аз се чудя, как още се води кампания
        Като Борисов сам каза вчера - "Цецка беше голяма грешка. Аз съм виновен"
        http://www.btv.bg/video/shows/lice-v...jalo-moja.html
        Трябва да му поправим грешката
        Last edited by съни(тя); 11.11.2016, 01:01.

        Коментар


        • На динозаврите с промити от "Америка за България" мозъци няма как да им дойде на ум, че тези млади българи, които не помнят комунизма, няма как да ги изплашиш с ДС, комунизъм и прочее глупости.
          По-смешното е, че тези, които помнят комунизма изобщо няма как да ги изплашиш.
          И развяват ли развяват плашилото.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            това е по партийна линия
            По убеждение е.
            Но партийната линия, съчетана с повече глупост, ражда съмнителните твърдения на хиперактивното комуне, че е гласувало за реформатор.
            Yeah

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
              Не знам, бих помислила по въпроса, ама аз срама нямам
              Една истина да кажеш тая вечер

              Коментар


              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Ми точно защото дядото е бил жертва, единственият вариант на внучката за достъп до образование е минало през бекапе. Така като гледам, от рабфака пак са излезнали хора, ама от армията трудно им се получава на някои ...
                Правилото се потвърждава от изключения .

                Но за РабФака няма изключения .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                  ама аз срама нямам
                  това е по партийна линия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    В неделя ще е голямо шоу. Предлагам да се покриеш, щото герберастите ще берете голям срам.
                    Не знам, бих помислила по въпроса, ама аз срама нямам
                    Yeah

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                      Днес е така заради динозаврите от миналото които ни управляват .
                      (коригирах се - с хилядолетие)

                      Имах предвид, че пред младите антикомунистическата реторика не работи.
                      А водена от ГЕРБ става пародия някаква

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                        Ако дядо и беше убит от комунистите такава характеристика щеше да има че нито щяха да и позволят да учи , още повече право в РабФак , нито да работи .

                        Щеше да дои кравите в Драгана най-много .

                        Тая разчита на късата памет и на незнанието на младите .
                        Ми точно защото дядото е бил жертва, единственият вариант на внучката за достъп до образование е минало през бекапе. Така като гледам, от рабфака пак са излезнали хора, ама от армията трудно им се получава на някои ...
                        Yeah

                        Коментар


                        • Попитали радио Ереван:
                          - Вярно ли е, че дядото на Цецка Цачева е убит от комунистите?
                          Радиото отговорило:
                          - Вярно е, но не дядото на Цецка Цачева, а е дядото на Бойко Борисов и не е бил убит от комунистите, а е работил за комунистите

                          Копнах го от съседната тема

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Младите се редят пред гейтовете на летището, хич не ги интересуват приказки от миналото десетилетие, гледат - днес какво е
                            Днес е така заради динозаврите от миналото които ни управляват .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                              бля бля бля,,,,
                              В неделя ще е голямо шоу. Предлагам да се покриеш, щото герберастите ще берете голям срам.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                                Ако дядо и беше убит от комунистите такава характеристика щеше да има че нито щяха да и позволят да учи , още повече право в РабФак , нито да работи .

                                Щеше да дои кравите в Драгана най-много .

                                Тая разчита на късата памет и на незнанието на младите .
                                Младите се редят пред гейтовете на летището, хич не ги интересуват приказки от миналото хилядолетилетие, гледат - днес какво е
                                Last edited by съни(тя); 11.11.2016, 00:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X