IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    От как съм се прибрал гледам само пропаганда в полза на ушатия каун... Видях и Митов, ама насреща оная очиларка му се хилондреше, демек всячески се опитваше да омаловажи важните и верни постановки на Митов. Гвоздея беше оня наглец с пуловерчето, който си изплю дежурните опорки...
    Та каиш митов си видял а свинетката преди него не видя ли?А случайно Цуца половин час по канал едно преди малко не видя ли?Кандитко знаем че си влюбен в стрина Цуца.То от хора избрали Рошко за президент кво да очакваме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      А бат ти Борисов с тез 15хил дет има само по Декларация виж да го оплачеш
      ма, оная клюкарка, дет я назначи Цв.Цв. за шеф на съда в София нещо разправя, че на не нам на коя му от любовниците къща в Барселона за 200 хил. ма юрос й купил...
      Това е фрублема на всяко родно мурзиле. Все ми се приписват некфи неволи, за които нямам идея как са станали.

      НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ПОЛИТИКА, дарлинг!

      П.П. Просто все още мога да си позволя да шпрехам свободно какво мисля, както Барби и сие ...

      Т'фа, че тук ме банират през 2 дни ми е през ..... байХ* ли беше? Не съм очаквал по-високо ниво.

      П.П. Ако погледнеш реално е просто смешно:
      - най-бедната страна;
      - най-ниско ниво на владеене на чужди езици;
      - най-ниските заплати за сегмента;
      ........................

      и накрая очакваш най-качествената услуга?!

      Трябва да се прегледате, понеже ми звучи като мантрата за Манголия - тя е най-бедната в Европа, но вие тук ще цъфнете и вържете

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        бе, ние си чешим езиците тук във форума, ти гледай има ли национална медия, която да не е окупирана от хора на ГЕРБ от сутрин до вечер?
        И такива заплахи ръсят, че ако имахме прокурор(не герберски) щеше да се намеси
        От как съм се прибрал гледам само пропаганда в полза на ушатия каун... Видях и Митов, ама насреща оная очиларка му се хилондреше, демек всячески се опитваше да омаловажи важните и верни постановки на Митов. Гвоздея беше оня наглец с пуловерчето, който си изплю дежурните опорки...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Ех, майка, пръст да ти подадат захапваш... голяма кампания сте спретнали, гледам, от сутрин до вечер кесите по форума... ...
          бе, ние си чешим езиците тук във форума, ти гледай има ли национална медия, която да не е окупирана от хора на ГЕРБ от сутрин до вечер?
          И такива заплахи ръсят, че ако имахме прокурор(не герберски) щеше да се намеси

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Тошу забравих кога пукна от старост, но нали го разследваха и се оказа, че има само едни скъсани чорапи.

            Завчера внучката му си купи джипка за 200 хил. левас.

            ...
            А бат ти Борисов с тез 15хил дет има само по Декларация виж да го оплачеш
            ма, оная клюкарка, дет я назначи Цв.Цв. за шеф на съда в София нещо разправя, че на не нам на коя му от любовниците къща в Барселона за 200 хил. ма юрос й купил...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              с къв акъл Цецка си мери копчетата с Радев, той кат се ядоса направо ракети мята

              Още нещо впечатляващо каза Цецка днес - оня бил безотговорен човек, как можело точно когато в армията предстои толкова сериозна работа той да бяга и да се кандидатира за президент

              Та, и аз се замислих - Цецка на кого шъ остави таз трудна работа в парламента.
              Не бива така безотговорно да бяга в такива тежки времена, квито го очакват парламента
              Ех, майка, пръст да ти подадат захапваш... голяма кампания сте спретнали, гледам, от сутрин до вечер кесите по форума... а иначе кибервоиската на Пундьо днес се занимавала да блокира страници и блогове на хора, които ще говорят против Генерал Генералов... гледам и Илиян Василев, и Кристиян Таков се оплакват... Пундьо май загуби Черна гора, еле, там не само кибервоиските действаха, ами и ония с калашниците, и се напряга отчаяно да земе поне един президентски пост на Балканите... не че Радю нещо ше помогне - тоя ушат каун ще е яко посмешище ако недай Боже спечели...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Когато жена ми работеше в банката и бяха дали една бяла блуза която струвала 350лв.
                Малко е 350 левас за риза.

                Виж скъсаните чорапи на Тошу как от вчера вече струват 200 хил. за жипка. Говорим за внучка, не за цялата рода и "охраната" му - хихи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  ...и....ииии има си и копче цецка,като я ядосат да го натисне....сериозно движение
                  с къв акъл Цецка си мери копчетата с Радев, той кат се ядоса направо ракети мята

                  Още нещо впечатляващо каза Цецка днес - оня бил безотговорен човек, как можело точно когато в армията предстои толкова сериозна работа той да бяга и да се кандидатира за президент

                  Та, и аз се замислих - Цецка на кого шъ остави таз трудна работа в парламента.
                  Не бива така безотговорно да бяга в такива тежки времена, квито го очакват парламента

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Тошу забравих кога пукна от старост, но нали го разследваха и се оказа, че има само едни скъсани чорапи.

                    Завчера внучката му си купи джипка за 200 хил. левас.

                    Сега остава да повярваме, че ги е направила от "мода", понеже съм й гледал бездарните колекции. Няма нормален в цял свят, който да купи подобен боклук.

                    В цял свят това се води "пране на пари"
                    Когато жена ми работеше в банката и бяха дали една бяла блуза която струвала 350лв.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Тошу забравих кога пукна от старост, но нали го разследваха и се оказа, че има само едни скъсани чорапи.

                      Завчера внучката му си купи джипка за 200 хил. левас.

                      Сега остава да повярваме, че ги е направила от "мода", понеже съм й гледал бездарните колекции. Няма нормален в цял свят, който да купи подобен боклук.
                      И едно старо одеяло, и едни вратовръзки кърпени и преправяни по модата от една медицинска сестра, чийто син днес е медиен и голф магнат в "бедната и малка" страна...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        E много малко можа, защо не ни агитира по сериозно за трайко, ей тъй като барабата, аз бях готов да гласувам за трайко, ама ей го на в бързината гласувах за енчев
                        Ааааа, не се прай, само един кандидат беше в състояние да ти реши проблема с кемтрелса и за него си гласувал... знам те аз, маймунке малка...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                          малка и бедна а направи едни милионери а други милиардери беднотия
                          Тошу забравих кога пукна от старост, но нали го разследваха и се оказа, че има само едни скъсани чорапи.

                          Завчера внучката му си купи джипка за 200 хил. левас.

                          Сега остава да повярваме, че ги е направила от "мода", понеже съм й гледал бездарните колекции. Няма нормален в цял свят, който да купи подобен боклук.

                          В цял свят това се води "пране на пари"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            Аз кампания не водя. Моя човек направи квото можа. Сега понеже не желая неграмотен ушатник с руска ръчица в кукленското отверстие да ми бъде президент... баба Цуца ще има един допълнителен глас в мое лице на балотажа... Чал!
                            E много малко можа, защо не ни агитира по сериозно за трайко, ей тъй като барабата, аз бях готов да гласувам за трайко, ама ей го на в бързината гласувах за енчев

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Зависи кой на какво казва България.

                              Примерно: При тукашните политици като неизменна част присъстват винаги думите: "малка и бедна държава".

                              Моят коментар е, че всеки който изцепи подобно нещо, директно трябва да се разстрелва + децата му, понеже явно няма представа къде се намира.

                              П.П. Има доста книжки и там са описани похватите на измамниците/крадците в световната история. Като една от основните им точки винаги е такава, ти си байхуй, малък си, беден и нищо не зависи от теб.

                              Води се подготовка за грабежа ... ( слава богу, че Господ измисли Колт, който прави 'орицата равни )
                              малка и бедна а направи едни милионери а други милиардери беднотия
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                ее, няма класата на Рабфак-а, но пак става

                                https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...B4%D0%B5%D0%B2
                                Роден е на 18 юни 1963 г. в Димитровград. През 1982 г. завършва със златен медал математическа гимназия в Хасково. Завършва Висшето народно военновъздушно училище „Георги Бенковски“ – Долна Митрополия през 1987 г., като първенец на випуска. През 1992 г. завършва ескадрилен офицерски курс „Максуел“, САЩ. От 1994 до 1996 г. е слушател в командно-щабен профил във Военна академия – ВА – „Г. С. Раковски“, където завършва като първенец на випуска. Доктор на военните науки в областта на усъвършенстването на тактическата подготовка на летателния състав и симулиране на въздушния бой.[2]

                                През 2003 г. завършва с отличен успех Военновъздушен колеж „Максуел“, САЩ – магистър „Стратегически проучвания“
                                .......

                                2005 – 2009 г. – командир на 3-та изтребителна авиобаза – Граф Игнатиево
                                2009 – 2014 г. – заместник-командир на Военновъздушните сили
                                2014 – 2016 г. – командир на Военновъздушните сили

                                Днес чух Цецка да обяснява, че тоз -оня, никога не е поемал отговорност и не знае как се ръководи.
                                Тя с цели 3 партии се справяла в Парламента!
                                ...и....ииии има си и копче цецка,като я ядосат да го натисне....сериозно движение
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X