IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci
    Виж с това къртиш мивки .....и сигурно докато почиваше между четенето прибяга 10 километра, направи 2 000 лицеви опори и 3 000 коремни преси....

    Ха наздраве , ма пиенето от обед всички виждаме до какви болни фантазии води....
    Не, до предната седмица ходихме да цъкаме футбол и съм доста зле за един час тайминг.

    Но както казват боксьорите: Ти да беше видял другите ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Реформаторите в неделя щели да обсадят секциите със запушени носове и пликчета за повръщане щото ще гласуват за Цецка и шефа й Борисов

      Не случайно, Трайчо Трайков последните дни преди неделните избори многократно повтори, че няма да изпълнява нарежданията на групичката...
      Днес също се разграничи!
      В едни бъдещи мажоритарни избори отново ще има моя глас!
      Поздравления за тая позиция но аз знам какви ги вършеше като министър на енергетиката.За фотоволтаиците и шистовата газ няма как да му бъде простено

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Тия озлобени и нагли нагаждачи дотегнаха на целият народ.А реформаторите са като оси ненчев митов куневица пепи белото смешници.В неделя ще ги изритаме с кеф
        Реформаторите в неделя щели да обсадят секциите със запушени носове и пликчета за повръщане щото ще гласуват за Цецка и шефа й Борисов

        Не случайно, Трайчо Трайков последните дни преди неделните избори многократно повтори, че няма да изпълнява нарежданията на групичката...
        Днес също се разграничи!
        В едни бъдещи мажоритарни избори отново ще има моя глас!

        Коментар


        • Светиня Му ги е насмел и сичкото седераст-министър обикаля като цветарки по студията и прави заклинания срещу Радев... Напразно! Утре ще размаха бича на заседанието и ще има хорово "Ама защо бе, Бащицейййй! Ние, "десните", слушкаме бееее!" Срам, резил и ибрикчийство!
          Най ме кефи клишето международната общност.Моля министъра да ми даде адреса на тая общност щото искам да им пратя цветя......Ха ха ха ебати смешниците

          Коментар


          • Съни специално за теб един линк

            http://www.btv.bg/video/shows/lice-v...rognozite.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
              И ако гръмне ....Вова е виновен


              По принцип тази "новина" е на повече от 2 дни и никой не я свързва с твоя Вова.

              П.П. Обожаваме тук трите Дъмета да ни копи/паста линкчета какво четете и гледате. Няма значение, че инфото е мега старо и кол за домати не можеш да посадиш на него.

              Когато видиш нормален форумец да ръси на поразия какво чете и гледа .... ела и ми се обади.

              За сравнение аз днес почивах и имах няколко неща с тайминг, но да кажем прегледах около 500 стратии, 50 клипа и изчетох около 4 хил. коментара.

              В същото време написах 1/4 страница в книгата си. Тоест чета/гледам и едва тогава пиша.

              Наздраве!
              Last edited by mibova; 08.11.2016, 20:48.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                Внучката на Тато си купила жипка 30 години след като дядо и паднал от власт........Ша ма умориш от смях а цървула бока кога си купи джипка и отде парите
                Ти въобще някога гледал ли си статистиката за нови автомобили за БГ и подраздел СУВ?

                ( риторичен ми е въпроса ). Просто къртиш тъпомера, понеже нямаш идея какви числа ще видиш там за продажба на нови возила ( смигам )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  "Значи, ако Цачева и ГЕРБ, всъщност Борисов загуби балотажа в неделя, в понеделник България дерайлира, катастрофира, руснаците, турците и комунистите нахлуват и ни превземат, спират ни фондовете, международно ни изолират, нефтът в Черно море спира да блика, а керваните с арабски шейхове - инвеститори панически се разбягват, отпечатъците на болните ги публикуват в Уикилийкс, винетките поскъпват, корупцията се връща, задкулисието се хили ехидно и светът свършва. Обаче ако Борисов спечели, ще настане такъв живот и такава песен, че от кранчето за студената вода ще потече безплатно бензина на Марешки, а от кранчето на топлата - евроатлантически шистов нефт от Добруджа, кебапченцата и кифтенцата ще станат безплатни и лично Митьо Пищова ще ги пече, канадските визи падат, приемат ни в Шенген, всички заплати ги правят в евро по пет, Черно море става все по-черно от нефт, а един мармот завива миризливо аки в целофан. Хайде сега, започвайте да се страхувате."

                  Армен Попов
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • ВВС сензационно: Канадски водолаз намери US-атомна бомба, военни кораби са се насочили към зловещото място
                    През 1950 г. в региона се разбил американски бомбардировач В-36 с ядрен боеприпас на борда


                    И ако гръмне ....Вова е виновен
                    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Аз кампания не водя. Моя човек направи квото можа. Сега понеже не желая неграмотен ушатник с руска ръчица в кукленското отверстие да ми бъде президент... баба Цуца ще има един допълнителен глас в мое лице на балотажа... Чал!
                      Кандитко кандитко ти ша излезеш дрът куманист ша гласуваш за партийната секретарка с рабфага ма то нивото ви е рабфак на сичките рИформатори

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Ех, майка, пръст да ти подадат захапваш... голяма кампания сте спретнали, гледам, от сутрин до вечер кесите по форума... а иначе кибервоиската на Пундьо днес се занимавала да блокира страници и блогове на хора, които ще говорят против Генерал Генералов... гледам и Илиян Василев, и Кристиян Таков се оплакват... Пундьо май загуби Черна гора, еле, там не само кибервоиските действаха, ами и ония с калашниците, и се напряга отчаяно да земе поне един президентски пост на Балканите... не че Радю нещо ше помогне - тоя ушат каун ще е яко посмешище ако недай Боже спечели...
                        Гледам не са те блокирали.Ако му знаеш телефона ми го дай да му се обадя да го покана на гости

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Е аз казвам кво съм видял, не гледам нон стоп... Цуца ако я видя, ще превключа, което не значи, че в неделя няма да гласувам срещу генерал Каун Ушев...
                          Знам знам все пак си от РБ.Гласувай си не мое да попречиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Тошу забравих кога пукна от старост, но нали го разследваха и се оказа, че има само едни скъсани чорапи.

                            Завчера внучката му си купи джипка за 200 хил. левас.

                            Сега остава да повярваме, че ги е направила от "мода", понеже съм й гледал бездарните колекции. Няма нормален в цял свят, който да купи подобен боклук.

                            В цял свят това се води "пране на пари"
                            Внучката на Тато си купила жипка 30 години след като дядо и паднал от власт........Ша ма умориш от смях а цървула бока кога си купи джипка и отде парите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Та каиш митов си видял а свинетката преди него не видя ли?А случайно Цуца половин час по канал едно преди малко не видя ли?Кандитко знаем че си влюбен в стрина Цуца.То от хора избрали Рошко за президент кво да очакваме
                              Е аз казвам кво съм видял, не гледам нон стоп... Цуца ако я видя, ще превключа, което не значи, че в неделя няма да гласувам срещу генерал Каун Ушев...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                бе, ние си чешим езиците тук във форума, ти гледай има ли национална медия, която да не е окупирана от хора на ГЕРБ от сутрин до вечер?
                                И такива заплахи ръсят, че ако имахме прокурор(не герберски) щеше да се намеси
                                Тия озлобени и нагли нагаждачи дотегнаха на целият народ.А реформаторите са като оси ненчев митов куневица пепи белото смешници.В неделя ще ги изритаме с кеф

                                Коментар

                                Working...
                                X