IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Аз кампания не водя. Моя човек направи квото можа. Сега понеже не желая неграмотен ушатник с руска ръчица в кукленското отверстие да ми бъде президент... баба Цуца ще има един допълнителен глас в мое лице на балотажа... Чал!
    ее, няма класата на Рабфак-а, но пак става

    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...B4%D0%B5%D0%B2
    Роден е на 18 юни 1963 г. в Димитровград. През 1982 г. завършва със златен медал математическа гимназия в Хасково. Завършва Висшето народно военновъздушно училище „Георги Бенковски“ – Долна Митрополия през 1987 г., като първенец на випуска. През 1992 г. завършва ескадрилен офицерски курс „Максуел“, САЩ. От 1994 до 1996 г. е слушател в командно-щабен профил във Военна академия – ВА – „Г. С. Раковски“, където завършва като първенец на випуска. Доктор на военните науки в областта на усъвършенстването на тактическата подготовка на летателния състав и симулиране на въздушния бой.[2]

    През 2003 г. завършва с отличен успех Военновъздушен колеж „Максуел“, САЩ – магистър „Стратегически проучвания“
    .......

    2005 – 2009 г. – командир на 3-та изтребителна авиобаза – Граф Игнатиево
    2009 – 2014 г. – заместник-командир на Военновъздушните сили
    2014 – 2016 г. – командир на Военновъздушните сили

    Днес чух Цецка да обяснява, че тоз -оня, никога не е поемал отговорност и не знае как се ръководи.
    Тя с цели 3 партии се справяла в Парламента!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Абе луда работа в тая натурална лудница България.
      Зависи кой на какво казва България.

      Примерно: При тукашните политици като неизменна част присъстват винаги думите: "малка и бедна държава".

      Моят коментар е, че всеки който изцепи подобно нещо, директно трябва да се разстрелва + децата му, понеже явно няма представа къде се намира.

      П.П. Има доста книжки и там са описани похватите на измамниците/крадците в световната история. Като една от основните им точки винаги е такава, ти си байхуй, малък си, беден и нищо не зависи от теб.

      Води се подготовка за грабежа ... ( слава богу, че Господ измисли Колт, който прави 'орицата равни )

      Коментар


      • Моето опасение е,че на белотажа половината няма да отидат да гласуват и малцинствата ще изберат баба Цеца.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Аааа не знам аз кои са евроатлантиците, гледам други са поддръжниците на един "натьовски" гинирал...

          Всичките мурзиилки станали евроатлантииици.... (а панагюрци донски казаци... )
          Абе луда работа в тая натурална лудница България.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Агент Елника, дай някое твое мнение, стига си цитирал тоя-оня,
            Ами, как да стане?

            Едните шматки се изтъпанили и ръсят бодряшки акъли, че жоженцето е с тях ( па, то жоженцето се чуди как да изкара тази зима без Актамврийска революшън ).

            Другите плашат гаргите, че едва ли не дебелата Меркел бодърства посред нощите, за некво БГ и какво да го прави.
            ---------------------------------------------------

            Всичко е пунта-мара да откраднем едни кинти и се търси претекст: От Масква казаха така/ от Брюксел казаха така ......

            Сигурен съм, че нито масква, нито брюксел са чували за родните "неволи"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Канди,Канди таз политика евроатлантиците ще ви докара до умопомрачение.
              Аааа не знам аз кои са евроатлантиците, гледам други са поддръжниците на един "натьовски" гинирал...

              Всичките мурзиилки станали евроатлантииици.... (а панагюрци донски казаци... )

              Коментар


              • http://afera.bg/%D1%88%D0%B5%D1%84%D...%B8%D1%82.html

                ПОБЕДА ЗА ГЕРБ В СИМИТЛИ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Аз кампания не водя. Моя човек направи квото можа. Сега понеже не желая неграмотен ушатник с руска ръчица в кукленското отверстие да ми бъде президент... баба Цуца ще има един допълнителен глас в мое лице на балотажа... Чал!
                  Канди,Канди таз политика евроатлантиците ще ви докара до умопомрачение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    Всеки който иска да има президент като Росен Плевнелиев- Чехлю нека да подкрепи Цецка Цачева, Нека още 5 години да берем срам пред света с тъпизми на различните калинки. Нека още 5 години имаме президент ОЛИГОФРЕН, Поръчков президент следващ някакви опорни точки.

                    Слушам от вчера разните гербаждйииски калинки говорещи как генерал Радев нямал опит - ами да не би оная лелка да има опит, Да не би Борисов фурнаджииската лопата да имал някакъв опит. Прост пожарникар.

                    Мразя БСП и ДПС, но няма да гласувам за калинката Цачева, а за достойният и мислещ кандидат РУМЕН РАДЕВ.

                    Бойко Борисов сам си вкара автогол с това негово самочувствие, сега да си носи последствята, а не неговите калинки от сутрин до вечер да ни плашат с комунизъм, излизане от ЕС и НАТО, защото Генерала никога не е казвал подобни неща + факта ,че той няма правомощя. Герберите са насрани.

                    И още нещо , ако референдума не мине, мисля че ще се повторят февруарските протести. Време е за промяна, защото от КОМУНИСТИ се нагледахме и в БСП и в ГЕРБ
                    цели 3 и половина милиона гласували, недостигали 13хил. бройки

                    Всички социолози и представител на СИК - сутринта при рпиемането на протоколите казаха, че толкова много "сгрешени" протоколи никога досега НЕ е имало, особено за протоколите за Референдума - разминавания на цифри - общ брой и отделни сумарни и какво ли не(конкретни думи и на Б.Димитрова - Алфа рисърч)

                    Коментар


                    • Агент Елника, дай някое твое мнение, стига си цитирал тоя-оня,
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                        Канди,

                        Хич не си губи времето тука, ами спешно се пренасочвай към форумите на патрЕотична тематика, че сега там ви е таргет групата. Как точно ще им обръщате нагласи от 4:1 в полза на Радев не ми е много ясно, ама все пак ви пожелавам успех

                        Вервам крайно неприятно ще ви бъде да се подмазвате на "национал-питекантропи" (цитирам В. Лилов от ДЕОС), ама няма как, като до там сте се докарали ...
                        Тъй че внимавай да не се излюскаш с нещо от типа "толерантност и съпричастност към клетите бежанци", че отиде коня в ряката ...

                        Та така, сега пет дни всичкото евроатлантик и либерал ще трябва да се понапънете да звучите патрЕотично, щото иначе - хурка
                        Аз кампания не водя. Моя човек направи квото можа. Сега понеже не желая неграмотен ушатник с руска ръчица в кукленското отверстие да ми бъде президент... баба Цуца ще има един допълнителен глас в мое лице на балотажа... Чал!

                        Коментар


                        • Димитрин Вичев
                          преди 43 мин. · Sofia, Sofia City Province ·

                          Битката не е за президентския пост, а за оставането на герберската мафия и Борисов на власт...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            това казвам, де
                            когато ДПС иска ГЕРБ да спечели открито заявява че ще гласува за противника на Герб

                            А когато трябва братско рамо в Парламента, за да мине държавен заем от 16 млрд или бюджета -
                            най-верният партньор на ГЕРБ си е ДПС

                            К;во стана с дружката на Борисов Пеевски, де съ скри тоз хубав чиляк
                            Бе споко, квот зависи от Сокола ше помогне - ше даде 4-5% на Кемтрейлсов, друг е въпроса, че нещо му отъня портфолиото на хидроинженера - няма ги вече ония близо 10% дето даде на Гоце 2001, играчът сега е филолога - неговия вилает ще подкрепи баба Цуца...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Муци Карадайъ друго каза днес - всички сме за Генерал Генералов...
                              Пак лъжункаш... на дребно по бабацоловски...
                              Канди,

                              Хич не си губи времето тука, ами спешно се пренасочвай към форумите на патрЕотична тематика, че сега там ви е таргет групата. Как точно ще им обръщате нагласи от 4:1 в полза на Радев не ми е много ясно, ама все пак ви пожелавам успех

                              Вервам крайно неприятно ще ви бъде да се подмазвате на "национал-питекантропи" (цитирам В. Лилов от ДЕОС), ама няма как, като до там сте се докарали ...
                              Тъй че внимавай да не се излюскаш с нещо от типа "толерантност и съпричастност към клетите бежанци", че отиде коня в ряката ...

                              Та така, сега пет дни всичкото евроатлантик и либерал ще трябва да се понапънете да звучите патрЕотично, щото иначе - хурка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Christo Komarnitski мисли за Дядо Коледа.
                                преди 58 мин. ·

                                Ако Цецка Цачева не спечели, ще има ли Коледа?
                                За децата питам...
                                Отговори му, моля те на Комарницки от мое име

                                -Да, ще има!
                                Но, ако Цецка спечели - няма да има дядо Коледа.
                                Членовете на БКП признават само дядо Мраз!

                                Коментар

                                Working...
                                X