IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Референдум

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не мога да разбера защо всички плюят слави и как искал да измами народа. Ами дали ви хрумва че може и да има съвсем чисти/честни намерения. Иначе става малко вашата работа като във вица - съдете ме освен за всичко друго и за опит за изнасилване , защото имам инструмент

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Здрасти
      Пиша, защото мисля, че придаваш значение И на същността, а не се халосваш само по формата и опаковката
      Ако дойде при теб на плажа първа кипра от най-тиражирания ротердамски червен фенер ще я замериш ли с камъни или ...хмм, ще пийнеш поне едно с нея?
      Какво е това взиране в особата на Слави???
      Кое лице - физическо ...извън партийните централи досега или ИЗОБЩО по специално дефинирания закон има възможност да инициира РЕФЕРЕНДУМ ...с каквито и да е въпроси, независимо от значимостта им???
      Маса глупости се изписаха за това колко струвал един референдум, колко тъпи въпроси се задавали и колко НЕСПОСОБНО е населението на страната да вземе решение.
      Никой не пише за Исландия, краха й, Референдума й и днешното й развитие.... С лупа се четат новини за нея в световната преса.
      Гърция през 2010 поиска референдум в лицето на Папандреу дали да подписва....цялата агония, която и днес тече по договорки за дълга. Смениха й премиера! Не допуснаха референдум...и Тройката я води към крах, бедно население и разпродадена държавна собственост за жълти стотинки.
      Позната схема от нашата близка история.

      Кое е днешното ценно в избора и целесъобразността на народните ни представители, което, ако се промени ще доведе до сигурна катастрофална ситуация???



      Сънечка, яд ме е, че ни разиграват и си правят каквото си поискат банда дребни душици, но крупни интриганти. Не говоря за Славчо, макар че не бих се учудил и той да си шушне с някой. Но щом национален референдум няма кой да отстои от извращения и глупави манипулации каквито съм виждал само в МВРО, то значи цялата ни държава се е превърнала в беззаконна урус..ия и се управлява и направлява като обикновено про..титутка. Щом като един юрист не се намери да оспори свиването на електоралната база на референдума. Против мажоритарния избор съм, но съм за отстояване на правилата, които разни разтреперени в нравствено и интелектуално отношение момченца непрестанно огъват в една или друга посока. А Славчо е комедиант, къде се бута като дори за това му най-крупно обществено дело се остави да го измамят.

      Коментар


      • Съненце, ако вземем и капитализираме ВСИЧКИ часове екранно време, през които Слави си организира референдума, И ЗА КОИТО ЧАСОВЕ НЕ ТОЙ НА ТВ., А ТВ.НЕМУ ПЛАЩАШЕ, дали ще е под няколко милиона?
        -САМО ЗА ПРОПАГАНДА И АГИТАЦИЯ, при това.
        И, през цялото тово време, лъжливият Дългунди замиташе под килима въпроса с отзоваването, с непосредствината лична отговорност на дупетатите и с предварителното самоснемане на имунитета / де факто, "благодарение" нему българите не чуха за ПРЕДВАРИТЕЛНИЯ, ВХОДЯЩ контрол по морал и намерения на кандидат-дупетатите. Що? Щото заплашва да се решат пробремите с корупцията а, оттам, страната да се оправи. Оправя се страната-свършват темите за "бунт" на Слави...
        Та, колко струваше "Неговият" референдум?

        Като пари - МНОГО.
        Ката ефект? - БУРЯ В ЧАША ВОДА.
        Last edited by Tutankhamon; 05.07.2017, 15:42.
        The Mumy is alive, do not care about it !!!

        Коментар


        • Здрасти
          Пиша, защото мисля, че придаваш значение И на същността, а не се халосваш само по формата и опаковката
          Ако дойде при теб на плажа първа кипра от най-тиражирания ротердамски червен фенер ще я замериш ли с камъни или ...хмм, ще пийнеш поне едно с нея?
          Какво е това взиране в особата на Слави???
          Кое лице - физическо ...извън партийните централи досега или ИЗОБЩО по специално дефинирания закон има възможност да инициира РЕФЕРЕНДУМ ...с каквито и да е въпроси, независимо от значимостта им???
          Маса глупости се изписаха за това колко струвал един референдум, колко тъпи въпроси се задавали и колко НЕСПОСОБНО е населението на страната да вземе решение.
          Никой не пише за Исландия, краха й, Референдума й и днешното й развитие.... С лупа се четат новини за нея в световната преса.
          Гърция през 2010 поиска референдум в лицето на Папандреу дали да подписва....цялата агония, която и днес тече по договорки за дълга. Смениха й премиера! Не допуснаха референдум...и Тройката я води към крах, бедно население и разпродадена държавна собственост за жълти стотинки.
          Позната схема от нашата близка история.

          Кое е днешното ценно в избора и целесъобразността на народните ни представители, което, ако се промени ще доведе до сигурна катастрофална ситуация???


          Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Не е толкова реч за Славчо, макар че той вероятно е следващия кандидат-популист. Става въпрос за идиотското манипулиране на изборния процес, което отблъсква нормалния избирател от участие в избори и цялата ни политическа система се превръща във фарс. Малоумното отблъскване на масовия българин от демократичния процес ни води към отвратителен авторитаризъм. Към плутокрация с полицейски и казармен характер. Не случайно се опитват да върнат младежите под фуражката на казармения манталитет.
          Сега горките герберари можело да инициират нов референдум за типа на парламентарните избори. Ми, защо позволиха да се опорочи славчовия референдум? Толкова ли са неграмотни или слабохарактерни, че не извадиха срещу патреотарските напъни за самоизтъкване, аргумента, че при провеждането на референдум не може да се променя електоралния обхват? Защото това може да изкриви резултата и да провали референдума. Както се и случи.
          Дълбоко престъпно-конспиративния характер на манипулиране на референдума е особено прояснен за тези, които са прследили мошеническото манипулиране на вътрешноорганизационите избори в МВРО. Защото изборната система се развращава отгоре до долу, особено когато избирателите нямат достойнството, съобразителността и куража да се противопоставят на мошеничеството. И няма държавни институции, които да го спрат. Затова е този разцвет на мошеничеството. Не помня кой точно беше констатирал нещо в смисъл, че феноменът на противопоставяне на колониалния режим чрез несъпротива от страна на Ганди е възможен поради британската политическа нравственост. При Хитлер той би бил невъзможен. Та не е ли време да установим реактивно, че при кадесарски похлупак над България едва ли е възможно да има демокрация?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Пирамидов не се излагай.Кукловодите му са тва не е той.Славчо е куха лейка повярвай ми
            Да но, организира и ръководи бинеса той, шоуто води той, по ТВ говори пак той та, не го оправдавай, моля. Умен е но, лъжовен.
            -Което изобщо не го оправдава, даже напротив.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Гънки има и то доста, като ги използва страхотно. Признал съм професионалист е. По баламосване. Признавам, сам му се бях вързал. Щеше да спечели референдума, АКО би бил честен и цялостен. Да, ама не.
              Пирамидов не се излагай.Кукловодите му са тва не е той.Славчо е куха лейка повярвай ми

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                Славчо е подсредствено момче.Познавам го от шестнайсе годишен.В КДС такива никога не са взимали.Славчо нема втора гънка у мозъко
                Гънки има и то доста, като ги използва страхотно. Признал съм професионалист е. По баламосване. Признавам, сам му се бях вързал. Щеше да спечели референдума, АКО би бил честен и цялостен. Да, ама не.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Славчо е подсредствено момче.Познавам го от шестнайсе годишен.В КДС такива никога не са взимали.Славчо нема втора гънка у мозъко
                  Не е толкова реч за Славчо, макар че той вероятно е следващия кандидат-популист. Става въпрос за идиотското манипулиране на изборния процес, което отблъсква нормалния избирател от участие в избори и цялата ни политическа система се превръща във фарс. Малоумното отблъскване на масовия българин от демократичния процес ни води към отвратителен авторитаризъм. Към плутокрация с полицейски и казармен характер. Не случайно се опитват да върнат младежите под фуражката на казармения манталитет.
                  Сега горките герберари можело да инициират нов референдум за типа на парламентарните избори. Ми, защо позволиха да се опорочи славчовия референдум? Толкова ли са неграмотни или слабохарактерни, че не извадиха срещу патреотарските напъни за самоизтъкване, аргумента, че при провеждането на референдум не може да се променя електоралния обхват? Защото това може да изкриви резултата и да провали референдума. Както се и случи.
                  Дълбоко престъпно-конспиративния характер на манипулиране на референдума е особено прояснен за тези, които са прследили мошеническото манипулиране на вътрешноорганизационите избори в МВРО. Защото изборната система се развращава отгоре до долу, особено когато избирателите нямат достойнството, съобразителността и куража да се противопоставят на мошеничеството. И няма държавни институции, които да го спрат. Затова е този разцвет на мошеничеството. Не помня кой точно беше констатирал нещо в смисъл, че феноменът на противопоставяне на колониалния режим чрез несъпротива от страна на Ганди е възможен поради британската политическа нравственост. При Хитлер той би бил невъзможен. Та не е ли време да установим реактивно, че при кадесарски похлупак над България едва ли е възможно да има демокрация?
                  Last edited by Trakatrak; 25.06.2017, 10:47.

                  Коментар


                  • Славчо е подсредствено момче.Познавам го от шестнайсе годишен.В КДС такива никога не са взимали.Славчо нема втора гънка у мозъко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tutankhamon Разгледай мнение

                      Дали е бил или не Слави в ДС - това не знам но, убедено, много истини премълчава, раздухвайки бози. За до съм кратък, ще спомена не повече от две, кото например, как 3,5 години, Примапатриотът тихо упорстваше и не пускаше своето шоу да почва на български...докато, съдейки се с жълтите парцали, на покана да даде кпъвна проба, се покри. Ската истината, че само смяна на начина на влизане, без контрол и непосредствено лична отговорност и действащ и по днешното законодателство механизъм за отзоваване, НЕ Е Решението на проблема, а прах в очите, та да ива да се прави на "бунтар", пробутвайки поредната партенка. Можеше действително ДА ПОМОГНЕ И ДА УСКОРИ РЕШЕНИЕТО, чрез просто даване на публичност но, НЕ ГО СТОРИ. Не знам дали на вас ви стига, на мен ми: Станислав Тодоров Трифонов НЕ Е този, за когото се представя и твърсе старателно филтрира "истините", които ни подава.
                      Точка.
                      Не съм твърдял, че Славчо е от ДС. Но ми се струва, че е употребяван за проваляне на демократичната уредба у нас и елиминиране на възможността за същински избор на народно представителство, което да застъпва интересите на всички прослойки на българското общество. Инициативата му за референдума ми изглежда като рекламна кампания без крайно желание за осъществяването на заложените в него промени. Защото когато залагат мина отдолу му с ограничаване на електоралната подкрепа, естествено е да се противопоставиш. Питам се, не беше ли предизвестен недоимъкът с малко, но достатъчно, на избирателна активност за покриване на норматива? И дали с патреотарете не споделят общ кукловод? Именно затова в нормалните държави има строги ограничения за специалците да участват в политическия процес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Славчо разиграва поредния цирк. - Ний ще ви го върнем. Така се повдига рейтинг. Май отново по кадесарски сценарий. За да няма нормални партии, да няма нормална демокрация, да ни лишат от законност, справедливост. За да ни откраднат живота, страната, историята и бъдещето. И да си върви чалга политиката. Необходимо уточнение, допада ми чалга музиката на Славчо и бенда.
                        Та да попитам: Къде беше Славчо когато лжепатреот променяха електоралната база на референдума като ограничиха гласуването в чужбина? А резултатите от референдума за участие в него се съпоставят с електоралната база от предходните парламентарни избори. Това е достатъчно, за да бъде обявен референдума за опорочен. Ама, те си мълчаха по този въпрос. И преди, и след референдума. Да се питаш дали не са в комбина с агент-провокаторете измежду лжепатреотете. Да се чудиш докъде се е пропила кадесарщината?
                        Дали е бил или не Слави в ДС - това не знам но, убедено, много истини премълчава, раздухвайки бози. За до съм кратък, ще спомена не повече от две, кото например, как 3,5 години, Примапатриотът тихо упорстваше и не пускаше своето шоу да почва на български...докато, съдейки се с жълтите парцали, на покана да даде кпъвна проба, се покри. Ската истината, че само смяна на начина на влизане, без контрол и непосредствено лична отговорност и действащ и по днешното законодателство механизъм за отзоваване, НЕ Е Решението на проблема, а прах в очите, та да ива да се прави на "бунтар", пробутвайки поредната партенка. Можеше действително ДА ПОМОГНЕ И ДА УСКОРИ РЕШЕНИЕТО, чрез просто даване на публичност но, НЕ ГО СТОРИ. Не знам дали на вас ви стига, на мен ми: Станислав Тодоров Трифонов НЕ Е този, за когото се представя и твърсе старателно филтрира "истините", които ни подава.
                        Точка.
                        The Mumy is alive, do not care about it !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Някога царя като е изгонил параламента и е управлявал със служебно правителство, се е получила най-яката българска валута.))) След това като са го събрале наново са разрешиле и на жените да гласуват - може би трябва да се повтори, за да се коригира последното решение)))))
                          Малко си спънато с историята, но може и това да стане. Референдум "монархия или република". Още малко като го закъсаме.

                          Коментар


                          • Някога царя като е изгонил параламента и е управлявал със служебно правителство, се е получила най-яката българска валута.))) След това като са го събрале наново са разрешиле и на жените да гласуват - може би трябва да се повтори, за да се коригира последното решение)))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Славчо разиграва поредния цирк. - Ний ще ви го върнем. Така се повдига рейтинг. Май отново по кадесарски сценарий. За да няма нормални партии, да няма нормална демокрация, да ни лишат от законност, справедливост. За да ни откраднат живота, страната, историята и бъдещето. И да си върви чалга политиката. Необходимо уточнение, допада ми чалга музиката на Славчо и бенда.
                              Та да попитам: Къде беше Славчо когато лжепатреот променяха електоралната база на референдума като ограничиха гласуването в чужбина? А резултатите от референдума за участие в него се съпоставят с електоралната база от предходните парламентарни избори. Това е достатъчно, за да бъде обявен референдума за опорочен. Ама, те си мълчаха по този въпрос. И преди, и след референдума. Да се питаш дали не са в комбина с агент-провокаторете измежду лжепатреотете. Да се чудиш докъде се е пропила кадесарщината?
                              Last edited by Trakatrak'; 23.06.2017, 20:42.

                              Коментар


                              • Пак да река: Представянето на гражданите не е в това, кой и по какви партийни симпатии е гласувал за тях. ТОВА е на входа. Работата е, чии интереси отстоява депутатът, СЛЕД като влезе в парламента. С референдума бе извършена тежка злоупотреба, да видим какво следва.

                                Коментар

                                Working...
                                X