IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Шарко ти си малък и не разбираш, но сиренето не трябва да бъде повече вида отколкото е рекъл господ Бог

    Сиренето е: краве, овче, козе, биволско и стига толкоз... Едно време всички ядяха хубава храна. А сега има сиренце, тебеширено и палмово. Както и Божи продукти.

    Каиш тези са лениви и некадърни, които си купуват тебеширеното сиренце, нале
    И сега имаме качество. Тебешира е за сандвичите за Бузлуджа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
      Не ме интересува кой какво си купува.Не се меся в личния живот на хората
      Ти ли?

      Коментар


      • [QUOTE=power grid;1060020061]
        Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

        Ти явно не си патил от мобилни оператори.Аз например искам да консумирам и да си плащам но само консумираното.Преди години реших да си пусна мобилен интернет на телефона неограничен и на висока скорост не помня колко трафик и след изчерпване му на ниска скорост.В един хубав момент получих есемес честито услугата ви е активирана.След два дена ми спряха телефона и след много нерви и разправил ми казаха че имам сметка от трафик 600 лева при положение че трафика е неограничен.Стигнах до заплаха с разстрел докато оправиха нещата.Та не бъди толко курназ и запомни.На такъв дето са ударили колата ебали са жена му и е лежел в затвора не се присмивай щото винаги може да те сполети
        Аааааааа?
        Как така?
        Телефона е капиталистически уред..
        Карай на димни сигнали!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          " Хакери атакуваха фирми на Джордж Сорос "

          Откраднати били досиетата на 2500 НПО.....

          След тази информация в Инвестора има очевадно затишие от всякакви гниди, иванушки , хайърсъзи и др....
          Не се напъвай, гнило..

          Коментар


          • Това синьо Джони някакво саветско питие ли е?

            Мислех, че ще предложиш бас на по една Путинка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Нетваре ама тия неща са. на английски, ватето пита за на български нещо,
              На синьо джони че английския ми е по добър от твоя става ли
              И са на съответния език глу.....о

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Ето линк към главния сайт

                Това е линк към търсачката за Европа

                Това е линк към търсачката за документи, изготвени за офиса на самия Сорос

                Този последния линк е много интересен, защото там има справки какви пари и на кого са давани Пусни ключова дума Bulgaria и почвай да се ровиш.

                Enjoy!
                Za бг не дава нищо поне при мен, виж дава доклади на 48 часа какво е станало, погледнах за молдова и укропия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  Ето линк към главния сайт

                  Това е линк към търсачката за Европа

                  Това е линк към търсачката за документи, изготвени за офиса на самия Сорос

                  Този последния линк е много интересен, защото там има справки какви пари и на кого са давани Пусни ключова дума Bulgaria и почвай да се ровиш.

                  Enjoy!
                  Нетваре ама тия неща са. на английски, ватето пита за на български нещо,
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Ротшилд има интереси в проекта БРИКС, идеолог. Ротшилд напуска Пиндосия и мести управленския пулт в Китай. Кланът Камерун, в лицето на премиера, близки приятели на Ротшилдите, взриви глобалния Пиндо проект ЕвроСъюз-Четвърти Райх

                    Както подчертава Ротшилд напечатаната шума помпа индексите и въобще не кредитира реалния сектор, а последствията са непредсказуеми

                    Ротшильд: Над человечеством проводят глобальный финансовый эксперимент
                    http://www.finanz.ru/novosti/valyuty...ent-1001355503
                    "Главы центробанков продолжают безусловно крупнейший монетарный эксперимент в истории мира", - отмечает Ротшильд, добавляя, что последствия этих действий "непредсказуемы

                    Пока, признает он, денежная накачка привела к взлету стоимости акций (рынок США, к примеру подскочил втрое с 2008 года) и гособлигаций, 30% которых уже торгуются с отрицательными ставками.

                    Реальный сектор экономики остается чужим на этом празднике жизни, несмотря на то, что именно его восстановление и декларируют в качестве своей цели главы мировых ЦБ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Дай линк към някое досие
                      Ето линк към главния сайт

                      Това е линк към търсачката за Европа

                      Това е линк към търсачката за документи, изготвени за офиса на самия Сорос

                      Този последния линк е много интересен, защото там има справки какви пари и на кого са давани Пусни ключова дума Bulgaria и почвай да се ровиш.

                      Enjoy!
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Чиче чак до теб ли опряха да меткаш лъжи тук?

                        Селската пръчка се изложи, ватето се изложи, Бобан се изложи... ... и може дори някои от тях да изпитват някакъв срам,

                        Ама ти... Не очаквах от теб такова нещо.
                        Русия е предупредила САЩ за ударите в Сирия
                        https://news.bg/world/rusiya-e-predu...-v-siriya.html

                        П.П. Процесите на изфростяване при червените кордели са бързи, но за сметка на това необратими
                        Last edited by marandi; 16.08.2016, 22:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                          Аз ходих да ги чета тия досиета. Има доста интересни неща, най-вече за БХК и за циганските НПО Чудно ми е защо нито една медия не го подхваща тоя въпрос.
                          Дай линк към някое досие

                          Коментар


                          • А бе ти на работа няма ли да ходиш. Според всички тук трябва да си на работа, или си с бг часови график/ казано просто като за теб- пишеш от бг/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              "В САЩ са изненадани от бързото руско разгръщане в Иран "

                              Смешници.....
                              Когато партнъорите/васалите по МАТО/ почувстват, че Господаря/Пиндосия/ е стар и слаб, тогава ще е изненадата да разбере какво означава омраза и злоба, как довчерашни верни слуги - чакали ръфат лъвската козина

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                " Хакери атакуваха фирми на Джордж Сорос "

                                Откраднати били досиетата на 2500 НПО.....

                                След тази информация в Инвестора има очевадно затишие от всякакви гниди, иванушки , хайърсъзи и др....
                                Аз ходих да ги чета тия досиета. Има доста интересни неща, най-вече за БХК и за циганските НПО Чудно ми е защо нито една медия не го подхваща тоя въпрос.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X