IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нисък поклон пред подвига на героите! Пусть земля им будет пухом!

    Опубликовано видео с места падения сбитого в Сирии российского вертолета
    https://tvrain.ru/articles/opublikov...toleta-414457/

    Террористы обнародовали видео с издевательствами над членами экипажа сбитого российского вертолета в Сирии
    http://ren.tv/novosti/2016-08-01/ter...ipazha-sbitogo

    Террористы обнародовали видео, на котором запечатлены издевательства над телами российских военнослужащих, которые находились на борту сбитого вертолета Ми-8. Изверги прыгали по погибшим, волокли тела по земле.

    Коментар


    • Инициативен комитет и коалиция "Заедно за Дряново" издигат д-р Иван Николов за кмет на Дряново

      Четете коментарите под статията, страхотно описателни са по повод многониковото участие на неуспелия кандидат кмет политик. Свръх интересен материал за съфорумците несимпатизиращи на аватари със сърп и чук.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • На Пу цялата му работа е такава...



        Офтопик: Що - австрийските концерни не дават ли ресто па било и за малка поръчица в Дряново? Тюууу, разминало се... Хотелчето отпада за сега...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
          Шрабаг концерн регистриран в Австрия , оперираш в областта на строителството и сметосъбирането и годишния му оборот е 10 000 000 000 - 15 000 000 000 евра. За съжаление навремето не се стигна до сключване на окончателна сделка между двете дружества.

          Но каква връзка има това с темата във форума че модератора го е оставил не ми е ясно?
          - За сметка на това, е оставил там, дето вееха разни ветрове, че ти, аз и още народ сме били едно и също лице. Смях!
          Прочее, вече не очаквам и реакция от въпросните рашки ахенти /'ноголикото, Питанката, Гъбарко, Леле-Божке и Ко/, т.к. така са обучени, да не се набиват на очи и да саботират българската икономика чрез политически средства отвътре. Щото рашата е наш врагЪ, налЭ а, който си получава рубълите оттам, някак нэ хочетъ пИсать прОтив вЕтра.

          Нэл тэй, Ахенти ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
            Шрабаг концерн регистриран в Австрия , оперираш в областта на строителството и сметосъбирането и годишния му оборот е 10 000 000 000 - 15 000 000 000 евра. За съжаление навремето не се стигна до сключване на окончателна сделка между двете дружества.

            Но каква връзка има това с темата във форума че модератора го е оставил не ми е ясно?
            Връзката е заглавието на темата, което е "Политика".
            Радвам се , че стремежът ви веднага да тъчете с общинската фирма под ваше ръководство, не се е увенчал с материализиране на бенефити.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Шрабаг концерн регистриран в Австрия , оперираш в областта на строителството и сметосъбирането и годишния му оборот е 10 000 000 000 - 15 000 000 000 евра. За съжаление навремето не се стигна до сключване на окончателна сделка между двете дружества.

              Но каква връзка има това с темата във форума че модератора го е оставил не ми е ясно?
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • "ЩРАБАГ" ПОТВЪРДИ ИНВЕСТИЦИОННИТЕ СИ НАМЕРЕНИЯ КЪМ ДРЯНОВО

                В края на миналата седмица представители на световно известната фирма „Щрабаг" ЕАД дойдоха в Дряново, за да потвърдят инвестиционните си намерения. Строителният концерн извършва дейности в Германия, Австрия, Средна и Източна Европа, като се е специализирал и в преработката на отпадъци, изграждане на депа и пречиствателни станции, добиване на био газ, пътно строителство. Станимир Добрев, ръководител отдел в направлението Технологии по опазване на околната среда за Източна Европа сподели, че фирмата ще участва в състезанието за обявената обществена поръчка за сметосъбиране, сметоизвозване и депониране на твърдите битови отпадъци в Община Дряново. Консорциумът има намерение да реализира в Дряново и своя пилотен проект за изграждане на сортираща инсталация за твърдите битови отпадъци на града.

                - Чрез изграждането на модерен център за обработка на отпадъците, отговарящ на европейските изисквания, ще се подпомогне оптимизирането на отпадъците. Основни компоненти на този център ще са сортиращата инсталация за обработка на отпадъците от домакинствата и склада за временно съхранение на суровините, добити от сортирането. В резултат ще се постигне не само значително намаляване на разходите за транспортиране до депото, а и количествата отпадъци за депониране. Направената инвестиция за изграждането на този център ще бъде приблизително за 500 хиляди лева. Потвърждава ме и намерението си чрез публично-частното партньорство да създадем едно Сдружение между съществуващата общинска фирма „Колю Фичето" и „Щрабаг", което ще бъде регистрирано в Дряново. Чрез него ние имаме за цел да се подобрят и икономическите показатели на фирмата не само в комуналните услуги, а и в строителството, с което ще създадем и нови работни места. За нас това е нова начало на дейността ни в България и с това потвърждаваме намеренията си за едно дългосрочно сътрудничество - каза Станимир Добрев.

                Ще припомним, че по предложение на председателя на Общинския съвет Ангел Димитров и съветниците Николай Марков, Михаил Ганчев и Шефкат Исин местния парламент вече взе решение за създаването на консорциум между общинската фирма „Колю Фичето" ЕООД и „Щрабаг" ЕАД. През следващата седмица разговорите между представителите на „Щрабаг" и избраната от Общинския съвет комисия за уточняването на параметрите на сътрудничеството ще продължат, за да се стигне до конкретно решение, което ще бъде внесено за утвърждаване от Общинския съвет.

                Радомир Димитров

                Дряново News
                Last edited by Manyface God"; 01.08.2016, 12:38.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Значи, вместо да се мъчите тук с мноого отдалечени от истината догадки, вземете се оплачете на прокуратурата, че пирамидата ви бил измамил и т.н. Те имат достъп до правни лостове, ще натиснат, от Инвестора /няма "не искам!"/ ще им предоставят моите данни. След което, они ще дойдат тук, ще разследват, вие ще предоставите показания, они пак ще разследват, ще вкарате делото в съда, и всички ще видят кой е "измамника". След това, гласете /всеки жалвал се/ пари , както следва:
                  1.за разноски по делото - щото плаща изгубилият.
                  2.Лично за моя милост /ГАРАНТИРАМ, IBAN и атрибути ще предоставя/ всеки един ще преведе по 20 К /скромен съм/, с които, пирамидата ще си свърши много полезна работа, а вас, хубостници, ще ви изтипоса къде ли не като посрани келеши - клеветници.

                  Сделка или не?

                  - Щото, ако не и атакувате /допускам/ глобата се вдига двойно. Публикации в медии я утрояват и т.н.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Значи, вместо да се мъчите тук с мноого отдалечени от истината догадки, вземете се оплачете на прокуратурата, че пирамидата ви бил измамил и т.н. Те имат достъп до правни лостове, ще натиснат, от Инвестора /няма "не искам!"/ ще им предоставят моите данни. След което, они ще дойдат тук, ще разследват, вие ще предоставите показания, они пак ще разследват, ще вкарате делото в съда, и всички ще видят кой е "измамника". След това, гласете /всеки жалвал се/ пари , както следва:
                    1.за разноски по делото - щото плаща изгубилият.
                    2.Лично за моя милост /ГАРАНТИРАМ, IBAN и атрибути ще предоставя/ всеки един ще преведе по 20 К /скромен съм/, с които, пирамидата ще си свърши много полезна работа, а вас, хубостници, ще ви изтипоса къде ли не като посрани келеши - клеветници.

                    Сделка или не?

                    - Щото, ако не и атакувате /допускам/ глобата се вдига двойно. Публикации в медии я утрояват и т.н.

                    Коментар



                    • Младежите "Монти" и "бай Пешо" на Бузлуджа


                      Младежите "Pyramid" и "markoci" на Бузлуджа

                      Коментар


                      • Медия публикува данни от Росстат, според които през юни 2016г. производството на колбасни изделия в Русия е намаляло с 1,6 % спрямо юни 2015г., а през първото полугодие на 2016г. производството на колбасни изделия в Русия е намаляло с 3,4 % спрямо първото полугодие на 2015г..
                        Изобщо не се учудвам от тези данни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп
                          A! Монти, теб те пропуснах.

                          Та ходи ли на бузлуджа, или нямаше безплатен транспорт и кебапчета за теб?

                          А аз събирам помощи за имигрантите от Британия и щатите на Бузлуджа ама тези комонета мнооого стиснати...
                          Кво ще ви правяг като се върнат ,щели в белена да ви пратят да правите централа и в тухларната имало место.... много место ..за пелети се казвало...
                          много ми етъжно за вас .....

                          Коментар


                          • На 30 юли 2016г. руска медия публикува статия, в която пише, че Татяна Генадиевна Нестеренко, която е пъви заместник-министър на финансите на Русия, е казала за икономиката на Русия, че отсъствието на реформи в руската икономика може да доведе до похарчване на резервите към края на 2017г. и да доведе до икономически проблеми.
                            Според статията, Татяна Нестеренко е казала за Русия, че ако нищо не се промени, то към края на следващата година в Русия няма да имат нито резерви, нито ще имат възможност да плащат заплати и в Русия щи има сериозни икономически проблеми.

                            http://www.rosbalt.ru/russia/2016/07/30/1536606.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                              Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж някой ми плаща за да пиша във форуми? Истината обаче е съвсем друга. На мен никой не ми плаща за да пиша във форуми, а и аз никога не съм искал някой да ми плаща за да пиша във форуми.
                              Един мой познат казваше, че целта на ко мо не та та е да ви излъжат.

                              Според проучване на общественото мнение проведено наскоро от Public Policy Institute of California в Калифорния, САЩ, 46 % от запитаните в Калифорния биха гласували за Хилари Клинтън, 30 % за Тръмп, 7 % за Гари Джонсън, 7 % за Джил Стайн, 2 % за някой друг, 2 % не биха гласували, а останалите казват, че не знаят за кого биха гласували.
                              Давай резултати по щати и никой няма да помисли че ти се плаща.....
                              не ти се плаща , изобщо..... обаче от българската държава....

                              Коментар


                              • Медия публикува данни от Росстат, според които през юни 2016г. производството на феросилиций в Русия е намаляло с 20,8 % спрямо юни 2015г., а през първото полугодие на 2016г. производството на феросилиций в Русия е намаляло с 10,8 % спрямо първото полугодие на 2015г..
                                Изобщо не се учудвам от тези данни.

                                Коментар

                                Working...
                                X