IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    ми да де ...комунист си .....от правоверните комунисти после станаха най-добрите сини талибани
    Някой не може, да брои май...

    Соца ми е противен откак се помня.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Все пак тва...онова...

      Не съм това.

      В Сирия се позабавиха руслямците.. Що тка?
      Мислиш ли, че ти отговори за "забавянето", което беше бодряшки обявено, че ще приключи още декември месец и нямало да засегне бюджет на манголия, щото военният го покривал.

      И ...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        Толкова съм комунист, колкото ти не си крадец от болници.

        89Та бях на 15.
        комунист си .....от правоверните комунисти после станаха най-добрите сини талибани
        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
          Хърсъза , правоверен комунист в миналото а сега запален атки комунист , Сирия не го вълнува ...... тои ша беси комунисти , осети ли обаче наблизо руски ботуш ша вика долу Обнговците със същия плам ....


          п.п.

          А иначе за Сирия четох че явно края на ИД наближава щото има намеци че и САЩ и Русия подготвят сухопътна операция за финала ........

          Обонговците по традиция от ВСВ ще се включат малко преди края за да могат да се пъчат до победителите.....
          Толкова съм комунист, колкото ти не си крадец от болници.

          89Та бях на 15.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Тоест твърдиш, че тази болница не е общинска и "субсидията" иде от Лясковец/Търново? Чужди общини я наливат?

            Бе, ти си уникален
            ти къде твърдиш че живееш бря селски ?
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
              Абе някой с информация за Сирия? Хайрсъзов,на теб се пада честта да почнеш сводката.Все пак си старшина произведен по Заслуги в чин младши-лейт'нант.
              Все пак тва...онова...

              Не съм това.

              В Сирия се позабавиха руслямците.. Що тка?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                Лясковски не ми говори за Горна Оряховица ами за болнищата в Лясковец и областната в Търново .....това са твоите болници .......

                След малко кат пак се озовеш на тясно ша ми кажеш че всъщност си имал в предвит националната кардиология в София.....нале
                Тоест твърдиш, че тази болница не е общинска и "субсидията" иде от Лясковец/Търново? Чужди общини я наливат?

                Бе, ти си уникален

                П.П. Лясковец никога е нямала болница, ама те са по-близо до нея от мИня, па аз се водя топ-център. Нямаш представа за разстоянията тук, но не спираш да "обясняваш" кое как било.
                Last edited by marandi; 22.01.2016, 23:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                  Абе някой с информация за Сирия? Хайрсъзов,на теб се пада честта да почнеш сводката.Все пак си старшина произведен по Заслуги в чин младши-лейт'нант.
                  Хърсъза , правоверен комунист в миналото а сега запален атки комунист , Сирия не го вълнува ...... тои ша беси комунисти , осети ли обаче наблизо руски ботуш ша вика долу Обнговците със същия плам ....


                  п.п.

                  А иначе за Сирия четох че явно края на ИД наближава щото има намеци че и САЩ и Русия подготвят сухопътна операция за финала ........

                  Обонговците по традиция от ВСВ ще се включат малко преди края за да могат да се пъчат до победителите.....
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Разбира се,че въпроса към оня главанак беше риторичен:

                    МОСКВА, 20 января. /ТАСС/. Россия оперативно создала для своих военных в Сирии комфортные условия для размещения своих солдат и офицеров в Сирии. Об этом заявил журналистам заместитель министра обороны РФ генерал армии Дмитрий Булгаков. "Наши солдаты и офицеры в Сирии проживают в современных модульных конструкциях контейнерного типа. Такие комфортные условия для проживания личного состава за рубежом оперативно не способна создать ни одна другая страна в мире", - сказал Булгаков. По его словам, в настоящее время российские военнослужащие в Сирии имеют возможность принимать душ, получать трехразовое горячее питание по летным, техническим и общевойсковым нормам, для них организованы торгово- бытовое обслуживание и другие услуги"..............
                    http://tass.ru/politika/2601171
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Бе, знам, че от сфищофската академия сте неграмотни, ама вече взе да бъркаш градовете.

                      Линк ти пратих и вдигнах ръце от тИбя. И линка ли не можа да прочетеш за коя болница иде реч?

                      Общинска е!
                      Лясковски не ми говори за Горна Оряховица ами за болнищата в Лясковец и областната в Търново .....това са твоите болници .......

                      След малко кат пак се озовеш на тясно ша ми кажеш че всъщност си имал в предвит националната кардиология в София.....нале
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Абе някой с информация за Сирия? Хайрсъзов,на теб се пада честта да почнеш сводката.Все пак си старшина произведен по Заслуги в чин младши-лейт'нант.
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                          Общинска е на кукуво лято, ето новина от общотото и събрание :
                          МОБАЛ „Д-p Стeфaн Чepкeзoв“ във Вeликo Tъpнoвo имa нoвo pъкoвoдcтвo.
                          Бе, знам, че от сфищофската академия сте неграмотни, ама вече взе да бъркаш градовете.

                          Линк ти пратих и вдигнах ръце от тИбя. И линка ли не можа да прочетеш за коя болница иде реч?

                          Общинска е!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Хейтърчето цъфна. Усмихни му се

                            Морки е сравнително забавен, докато тоя е срам за региона. Русофилче, дето ще "крадяло" от фактурите на мурзилята с оптимизации по сметки на колхозниците.

                            Т'ва е некъф пълен виц, че ще го пусне някой на пазар и нема да го гръмне
                            Не само че съм забавен ами и отделих доста време да те информирам и да ти отворя очите .......можеше да кажеш поне едно благодаря за отделеното време
                            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Ти мен не ме сочи. Общо нямам с паразити.
                              Хейтърчето цъфна. Усмихни му се

                              Морки е сравнително забавен, докато тоя е срам за региона. Русофилче, дето ще "крадяло" от фактурите на мурзилята с оптимизации по сметки на колхозниците.

                              Т'ва е некъф пълен виц, че ще го пусне някой на пазар и нема да го гръмне

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Областна болница ли е това, бре че не спря да разводняваш темата?

                                Общинска е, утре ще ти кажа гласуваната субсидия за 2016 колко е от Общината - седемцифрена сума е, ама ще ти я кажа точно
                                Общинска е на кукуво лято, ето новина от общотото и събрание :


                                МОБАЛ „Д-p Стeфaн Чepкeзoв“ във Вeликo Tъpнoвo имa нoвo pъкoвoдcтвo. Нa извънpeднo oбщo cъбpaниe нa aкциoнepитe нa мeдицинcкoтo дpyжecтвo днec бeшe избpaн нoв бopд нa диpeктopитe, в кoйтo влизaт д-p Стeфaн Филeв, д-p Анeтa Мaнoилoвa и Свeтлa Иcтaткoвa. Te cмeнихa дoceгaшнитe члeнoвe нa бopдa д-p Людмил Гeцoв, д-p Хpиcтo Хpиcтoв и Димитpинa Кoлeвa.
                                Нoвoтo pъкoвoдcтвo пpeдcтaви юpиcтът Киpил Киpилoв, пpeдcтaвитeл нa здpaвнoтo миниcтepcтвo, aкциoнep c 51 пpoцeнтa oт aктивитe нa бoлницaтa.

                                Нa cъбpaниeтo пpиcъcтвaхa тpимa кмeтoвe и чeтиpи зaм.-кмeтoвe, cъoтвeтнo нa Пaвликeни, Сyхиндoл, Злaтapицa, В. Tъpнoвo, Свищoв, Пoлcки Tpъмбeш и Елeнa. Отcъcтвaхa пpeдcтaвитeли нa Ляcкoвeц, Гopнa Оpяхoвицa и Стpaжицa. Пpи peгиcтpaциятa ce oкaзa, чe зaм.-кмeтът нa Свищoв – Емил Димитpoв, нямa дoкyмeнт c peшeниe нa oбщинcкия cъвeт, чe e yпълнoмoщeн дa пpeдcтaвлявa oбщинaтa, a имa caмo пълнoмoщнo oт кмeтa дa гo пpeдcтaвлявa. Taкa Димитpoв oтпaднa oт глacyвaнeтo. Нo c нeгo или бeз нeгo, oбщoтo cъбpaниe имaшe квopyм и избopът бe зaкoнeн. Пpиcъcтвaщитe пoдкpeпихa eдинoдyшнo нoвoтo pъкoвoдcтвo нa бoлницaтa.
                                Оcвeн чe бe избpaн нoв бopд нa МОБАЛ, aкциoнepитe oпpeдeлихa и 3-гoдишeн мaндaт зa yпpaвлeниe.
                                Нa зaceдaниe нa нoвoизбpaния бopд нa диpeктopитe, кoeтo пpиключи oкoлo 16 чaca, зa изпълнитeлeн диpeктop нa бoлницaтa бeшe избpaн д-p Стeфaн Филeв.
                                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X