IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Moneyfuck Good" Разгледай мнение
    Ти мен не ме сочи. Общо нямам с паразити.
    Общо ли? Въхъ. Един от многото.
    Първоначално изпратено от Moneyfuck Good" Разгледай мнение
    Е млад съм. Да се извинявам ли?
    Айде, нема нужда. Са и родители и познати да жалим задет' са те изпуснали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
      ми няма да е над 3-4 % от общите приходи ...... влез и си я намери сега в отчета в ТР ,
      При бюджет 20 милки е седемцифрена сума субсидия, но сега е късно. Утре ще те информирам колко им се налива, а ти досега не млъкна, че това не било вярно.

      Нормално, нали окраде и фалира вашата болница и затова я закриха. Сега като вдигнеш кръвно, ще идеш насам, щото си 'ногу умен и крадлив

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Областна болница е това, бре че не спря да разводняваш темата.

        Общинска е, утре ще ти кажа гласуваната субсидия за 2016 колко е от Общината
        Ми няма да е над 3-4 % от общите приходи, тоест не ги издържа общината както вярваше до преди малко ...... влез и си я намери сега в отчета в ТР .

        Относно ремонтите на Общинските болници , не са с Общински пари а с държавни или европеиски фондове ..... вземи се усвести че много глупост надума тая вечер
        Last edited by markoci; 22.01.2016, 22:37.
        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markoci
          Осра се като бял петел по темата....вземи по добре млъкни че в момента си в ролята хем посрано хем голямо
          Областна болница ли е това, бре че не спря да разводняваш темата?

          Общинска е, утре ще ти кажа гласуваната субсидия за 2016 колко е от Общината - седемцифрена сума е, ама ще ти я кажа точно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Ти мен не ме сочи. Общо нямам с паразити.
            е какво общо да имаш освен че са ти кръвни братя тия горецитираните
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mUU-rundi Разгледай мнение
              Със сигурност е правило в много общини да помагат на болничните заведения. Откакто им е приет закона, че стават търговски дружества, тук няма нито една година без да им помагат.

              Правиха им изолации, сменяха им дограми, ремонтираха им статите, за да може пациентите да не пукнат от студ.

              Мога да ти извадя и цялата информация по години, но ти пак ще дрънкаш, че такова животно "немало".

              Нема го при вас и затова нямате болница вече. За социална функция на общините чувал ли си нещо, щот' си бил "абщиски" сАветник? И че има сфери, в които общината доплаща разликата между пазарната цена и понижената цена към обществото? Тя покрива разликата.
              Трансформирането на здравеопазването в търговия легитимира тихия геноцид над българите и затихващите функции на здравеопазването. А можеше, просто, само частните здравни заведения да бъдат такива. Как, обаче, да се краде от създаденото с общи усилия, освен под благовидния "предлог" на "честната конкуренция"? Ех, Мурундий, Мурундий, толкова от такива като теб. Познавам /без/подобни залязващи звезди, участта е неизбежна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                Абсолютно едно към едно си с типажа които си описал.....за нищо не ставаш верно....
                Ти мен не ме сочи. Общо нямам с паразити.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Такива нищо не могат.
                  Слагат ги за подставени лица в схеми за точене на хазната.
                  Селски пръчки тарикатски.
                  Накрая реват.
                  Абсолютно едно към едно си с типажа които си описал.....за нищо не ставаш верно....
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Такива нищо не могат.
                    Слагат ги за подставени лица в схеми за точене на хазната.
                    Селски пръчки тарикатски.
                    Накрая реват.
                    Е, не мога повече. Ето му и линк да види пример за болница с общинска субсидия всяка година, той ми дудне за области, за "конспирации" и за рептили.

                    http://www.mbalgo.com/

                    П.П. По принцип за раждания е най-добрата в региона, но Морки имал аверче дето метнал 3 бимбирека у Плевен. Доообре, тук са по-добри за тая услуга

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Забравихме, дека си нов моделъ
                      Е млад съм. Да се извинявам ли?
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Ами, как за 6 години фирма със скромните 118 регистрирана печалба, се купуват 3 имота и жипка за 80к? Той тоя е висял по гарите да иска 20 стинки за баничка. Я, му раздели печалбата на 72 месеца да видиш колко му излиза доход. Смешка!

                        Ее ... сега нямат болница, ама 'ногу важно
                        Пак продължаваш с пиянските , зависливи и компнлексирани изцепки , разбирам че те е яд щото никога не си изкарал лев да си купиш каквото и да е и затова избиваш комплекси в нета .....

                        Ма да не светна човек може да има много дейности и съответно печалби от много източници , живота не се свежда само до печалбата на една фирма с чужда собственост бе Лясковски ........

                        Аз няколко пъти казах че освен фирма за счетоводни услуги съм и финансов директор по трудов договор с мениджърски условия на прилична по размер фирма ма той лясковския пак не вдява ..... че 2+3 прави 5 .......
                        Last edited by markoci; 22.01.2016, 22:32.
                        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Moneyfuck Good" Разгледай мнение
                          Клел съм се в РБ, а не в патрията на дедо ти партизанина , от която ме е гнус.
                          Забравихме, дека си нов моделъ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Със сигурност е правило в много общини да помагат на болничните заведения. Откакто им е приет закона, че стават търговски дружества, тук няма нито една година без да им помагат.

                            Правиха им изолации, сменяха им дограми, ремонтираха им статите, за да може пациентите да не пукнат от студ.

                            Мога да ти извадя и цялата информация по години, но ти пак ще дрънкаш, че такова животно "немало".

                            Нема го при вас и затова нямате болница вече.
                            Лясковски да те светна и за още нещо дето не го знаеш.

                            Областните болници не са Общински а са държавни . Държавата държи минимум 51 % от капитала на областната болница , като останалите проценти са разпределени между общините в областта съобразно размера си.

                            Община Дряново , Община Трявна , Община Севлиево и община Габрово имат миноритарен дял в Областната болница в Габрово , но мажоритарния пакет е на държавата.

                            Същото се отнася и за областната болница във Велико Търново и за всички останали болници които се водят областни...
                            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Ами, как за 6 години фирма със скромните 118 регистрирана печалба, се купуват 3 имота и жипка за 80к? Той тоя е висял по гарите да иска 20 стинки за баничка. Я, му раздели печалбата на 72 месеца да видиш колко му излиза доход. Смешка!

                              Ее ... сега нямат болница, ама 'ногу важно
                              Такива нищо не могат.
                              Слагат ги за подставени лица в схеми за точене на хазната.
                              Селски пръчки тарикатски.
                              Накрая реват.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                                Поредната простотия на подпиинал чирпак.

                                Общината само по изключение трябва да дава пари на болницата , това не е правило , дори е в разрез с добрата практика на управление на Общински средства.

                                Това е разхищение на пари които трябва да утидат за благоустрояване , пътища , чистота, градинки и т.н. ...А НЕ за издръжка на болници.

                                Панимаеш ???

                                Всеки доход от труд е обложен с 8 % здравна вноска , която влиза в държавната здравна каса , и съответно касата трябва да издържа болниците не общините !!!!
                                Хич не е сложно ако се напънеш да го разбереш.

                                Между впрочем Областните болници получават освен финансиране от Здравната каса и финансиране то Министреството на здравеопазването ...такова финансиране за общинските болници няма ..... просто политиката на държавата е че болниците са прекалено много на глава то населението и общинските трябва да се затворят ......
                                Със сигурност е правило в много общини да помагат на болничните заведения. Откакто им е приет закона, че стават търговски дружества, тук няма нито една година без да им помагат.

                                Правиха им изолации, сменяха им дограми, ремонтираха им статите, за да може пациентите да не пукнат от студ.

                                Мога да ти извадя и цялата информация по години, но ти пак ще дрънкаш, че такова животно "немало".

                                Нема го при вас и затова нямате болница вече. За социална функция на общините чувал ли си нещо, щот' си бил "абщиски" сАветник? И че има сфери, в които общината доплаща разликата между пазарната цена и понижената цена към обществото? Тя покрива разликата.
                                Last edited by marandi; 22.01.2016, 22:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X