IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    Въх Лясковски , пиенето не пращава....

    ШЗО = Школа за запасни офицери , наборна служба.

    След година обучение излиза старшина школник , командир на взвод или рота , по казармения речник .....фазан ....
    Бе, много добре знам какво е ШЗО, но то важи за висшисти. Питам ти на 19 години си бил вече висшист ли, че са те пратили там?

    На 40 години сигурно вече са те направили академик и генералисимус едновременно, подобно на един пожарникар ( и доктор хонорис кауза на СУ )?

    Машала, синко! Изучили сте "фатките". Пенция не получаваш ли вече? Мо'е и някой ТЕЛК да са ти отпрали за всеки случай

    Коментар


    • Марков,вече спокойно може публично да се каже,че цената на нефта ще слезе до и под "пазара" на идил(15-18 долара).Неслучайно Кудрин днес спомена тия цифри,Греф също отдавна ги говори от името на банковия сектор през Сбербанк.Роснефт и сродните й имат стрест-тестове за издръжливост+инвестиции под 25 долара.
      В Русия фалит няма да има!Или ако има ще е едва когато фалира целия т.нар.Запад и отделно Китай....Ама то тогава човечеството ще е заминало по пещерите за да открива пак огъня .
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        И как караш ШЗО като си набор 73?

        1992-3 година си бил вече висшист на 19 години?
        Въх Лясковски , пиенето не пращава....

        ШЗО = Школа за запасни офицери , наборна служба.

        След година обучение излиза старшина школник , командир на взвод или рота , по казармения речник .....фазан ....
        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
          Вероятно е от там ..аз съм карал ШЗО - то 1992-1993 , Хърсъза е бил 2-3 години преди мен тогава отличника на випуска са го правели младши лейтенат за заслуги и му предлагали служба .....и членство в БКП задължително.
          И как караш ШЗО като си набор 73?

          1992-3 година си бил вече висшист на 19 години?

          Лили Павлова - ти ли си, бре? ( тя така стана асистент и водеше лекции, па още не беше не беше се дипломирала ).

          Ей, машала - признах ви - явно е отиграна тактика отдавна - на 19 вишу, офицер и т.н.

          Обади ми се да ти искам автограф като се видим - явно си бил Моцарт и Сократ взети заедно

          Коментар


          • Обонго с камъни ? Кога ???

            USA Today: Падналите цени превръщат нефтените центрове в САЩ в „градове-призраци”
            Излизането на Иран на петролния пазар съвършено отчайва американските нефтодобивници


            Американският вестник USA Today разказа как заради рязкото падане на цените на нефта някога успешни икономически центрове се превръщат в градове-призраци.
            Става дума например за тексаското градче Пирсол, разположено в окръг Фрио на територията на шистовото находище Йигъл Форд, чиито фермери „станали милиардери за една нощ”. „Ние сега сякаш сме в град-призрак” – заявил за изданието собственикът на местен бар Трой Рийвс.

            Според вестника, някога „нефтените пари текли като река” и неговото заведение било препълнено с хора, добиващи нефт. Сега барът е практически пуст.

            „Пирсол, както и другите градчета на находището Йигъл Форд, стремително израснали на фона на нефтения бум, преживял мъчително падане „от небето на земята”, след като цените се сринали” – пише USA Today.

            Ако през 2012 г. тук работели 259 сонди, сега са останали едва 68, пише изданието. Новината, че освободеният от санкции Иран излиза на нефтения пазар, съвършено отчайва американските нефтодобивници.
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Ще стане както преди... 5 години мъка и разгром по афгански..
              То там отидоха да ги "асвабаждават" заради хероин. 22% от световният хероин се харчи в манголия и пробваха да не си го платят.

              Така от 180 хил. нон-стоп контингент, подкрепен с артилерия, танкове и авиация им върнаха 30 хил. трупясника.

              В Сирия ги прати сега жожо да тренират. Явно се чуди кого да нападне пак, па неговите кифли нямаха опит и сега целят пясъците и цивилките, щото срещу редовна армия още не могат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Лъжеш. В един постинг миналата година твърдеше че си на 44 г. Тоест си роден 1969г. И през 89та си бил на двайсет.
                Поне единият път лъжеш. Или сега, или преди. По-вероятно лъжеш сега "школник", щото твърдеше че 89та си станал офицер "по заслуги". Което е възможно само за школник от ШЗО. Разбира се школник отличник по бойната и ПОЛИТИЧЕСКАТА подготовка. Тях ги правеха младши лейтенанти и получаваха статут на офицери. Не много истински, ама почти.
                Впрочем познавам офицери от ШЗО, които станаха и полковници. Няма нищо срамно. Свестни офицери бяха.
                Вероятно е от там ..аз съм карал ШЗО - то 1992-1993 , Хърсъза е бил 2-3 години преди мен тогава отличника на випуска са го правели младши лейтенат за заслуги и му предлагали служба .....и членство в БКП задължително.
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  89Та бях на 15.
                  Лъжеш. В един постинг миналата година твърдеше че си на 44 г. Тоест си роден 1969г. И през 89та си бил на двайсет.
                  Поне единият път лъжеш. Или сега, или преди. По-вероятно лъжеш сега "школник", щото твърдеше че 89та си станал офицер "по заслуги". Което е възможно само за школник от ШЗО. Разбира се школник отличник по бойната и ПОЛИТИЧЕСКАТА подготовка. Тях ги правеха младши лейтенанти и получаваха статут на офицери. Не много истински, ама почти.
                  Впрочем познавам офицери от ШЗО, които станаха и полковници. Няма нищо срамно. Свестни офицери бяха.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    3Ти март идва. 1918.
                    Нещо от уйкито ли си изровил?!
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Бе, аз нямам какво да крия, ама и нямам намерение да се обяснявам. Чукни си в търг. регистър и ще ме видиш. Как мислиш, че аз съм те проверил и вече ти знам кътните зъби?
                      Бе голямо дуене човек ша каже че си направил нещо кои знае какво.

                      Ми в профила ми има линк към страницата на фирмата ми и към феисбук профила ми .......трябва да решим че си герой щото си ми отворил профила ли ?
                      Ако съм искал да ги крия нямаше да ги сложа в профила си бе объл ........


                      п.п.

                      Споко няма кво да криеш, ние знаем за панелката на тати ти и за русите Турци в Анталия дет плакали кат си си тръгнал, сам си разказвал туканка
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Това ганю няколко пъти го е отигравал през миналия век,но сега със сигурност няма да помогне.Всеки човек с инстинкт за самосъхранение би разбрал какво предстои:
                        И какво предстои? Я, раздуй като "спец" по темата?

                        Това, което се случи с Римска, Франска, Латинска, Никея, Монголска, Османска, Хабсбургска, Австро-Унгария, Немска, Инглиш, СССР империи ли?

                        Да, сещам се - доста ги евахме, че чак изчезнаха. Мисли малко кого заплашваш, щото статистиката е ясна и определено няма да бъде във ваша полза

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Това ганю няколко пъти го е отигравал през миналия век,но сега със сигурност няма да помогне.Всеки човек с инстинкт за самосъхранение би разбрал какво предстои:



                          Заместитель министра обороны РФ генерал армии Дмитрий Булгаков
                          3Ти март идва. 1918.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Мислиш ли, че ти отговори за "забавянето", което беше бодряшки обявено, че ще приключи още декември месец и нямало да засегне бюджет на манголия, щото военният го покривал.

                            И ...?
                            Ще стане както преди... 5 години мъка и разгром по афгански..
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                              ти къде твърдиш че живееш бря селски ?
                              Бе, аз нямам какво да крия, ама и нямам намерение да се обяснявам. Чукни си в търг. регистър и ще ме видиш. Как мислиш, че аз съм те проверил и вече ти знам кътните зъби?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                                осети ли обаче наблизо руски ботуш ша вика долу Обнговците със същия плам
                                Това ганю няколко пъти го е отигравал през миналия век,но сега със сигурност няма да помогне.Всеки човек с инстинкт за самосъхранение би разбрал какво предстои:



                                Заместитель министра обороны РФ генерал армии Дмитрий Булгаков
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X