IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Правя го , има такива клиенти. Изслушвам ги извън темана на сделката.
    Реалността не ми е чужда. Реалността е жестока и перманентна като такава.
    Всеки от тях си има своите доводи. Дори за тях самите, това което избират може да им изглежда добър избор. А не да го правят просто автоматично. И изборът който правят, все едно поради какви мотиви е също толкова ценен, колкото на всеки друг.

    Аз за това и вярвам в еволюция, а не в революция. Всяка революция единственото което създава е нужда от следваща такава.

    Това което ме дразни е когато има откровени манипулации. Както е случая с руската пропаганда в България. С мръсната българска медиина действителност. Но всяка една пропаганда работи само е ако не е съзнавана като такава. В момента в който бъде осъзнато че това е пропаганда и тя вече е контрапродуктивна. Реално повече вреди отколкото помага, защото никой не обича да се чувства манипулиран.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Трудно се гради мениджмънт, но около 2020 ще се появят първите, около 2025 ще се появи лидершипа.

      Реално след 2025 година БГ ще тръгне на добре, досега още ще се потъва и губи човешки ресурс, който после няма възстановяване.

      Всички империи са приобщавали другите към тях и да се индетифицират, както вие днес се фукате, че ползвате Нокия и дъвчете бонбонки Тик-тик.

      Рано е още, но промяната започна и не всичко е пари, пари са следствие и резултат, а не критерий за дуене пред останалите.

      Сега ще ви минат малко убийства и вкарване по затворите на политици и от всички институции, участвали в грабеж. Рано е още
      Тука се съгласих.Колкото по бързо децата вземат кормилото толкова по добре за всички ни.България ще се възроди и много хора ще искат да се заселят тука.В това съм убеден не 100 а 10000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000процента.Според мен малко по рано ще се случат нещата.Чудя се обаче преди това тиквоча дали нема да ни докара до нов фалит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Можеш да поговориш с някой непознат върастен човек. Не за политика - а за него самия.
        Правя го, имам такива клиенти. Изслушвам ги извън темата на сделката.
        Реалността не ми е чужда. Реалността е жестока и перманентна като такава.
        Last edited by Manyface God"; 24.01.2016, 21:48.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Докога ще се проявява толерантност към подобни знайни и незнайни сайтета на пропагандата?!?!? Хигиена нулева!!!!

          Впрочем този пеевско-путински кафяв (да не кажа л@йнян) "сайт" беше един от първите, които разпространи "новината" за кръщенетата и естествено цитираната тук фалшивка...
          Човека от сайта гласове си призна че е прочел новината в италиански сайт и я е пуснал. След 2 часа я е свалил, какво подскачаш. Защо не коментираш вчерашната новина за катимерини че са били принудени да свалят разследване че цру е финансирали разпада на югославия

          Коментар


          • Трудно се гради мениджмънт, но около 2020 ще се появят първите, около 2025 ще се появи лидершипа.

            Реално след 2025 година БГ ще тръгне на добре, досега още ще се потъва и губи човешки ресурс, който после няма възстановяване.

            Всички империи са приобщавали другите към тях и да се индетифицират, както вие днес се фукате, че ползвате Нокия и дъвчете бонбонки Тик-тик.

            Рано е още, но промяната започна и не всичко е пари, пари са следствие и резултат, а не критерий за дуене пред останалите.

            Сега ще ви минат малко убийства и вкарване по затворите на политици и от всички институции, участвали в грабеж. Рано е още

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Ами немската полиция отричаше и за къолн и берлин, ама нещо май някой от началниците и пиха вода
              Te началниците без заповед отгоре едва ли щяха да отричат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Офф, колко трябва да е отчаян прокариота, за да опонира на официално съобщение на немската полиция с бълващ руслямска пропаганда бг сайт?

                Право пропорционално на курса на руплата и цената на брента вероятно ...
                Ами немската полиция отричаше и за къолн и берлин, ама нещо май някой от началниците и пиха вода

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Много човечно се отнасяш, не биха сторили така с теб тълпите.
                  Вероятно си гарантирал недосега си с тях.

                  Лека..
                  Можеш да поговориш с някой непознат върастен човек. Не за политика - а за него самия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Те не си спомнят че баничката е била не знам си колко стотинки, а бозата не знам си какво. Спомнят си как са си водили децата на сладкарница. Как са се забавлявали, как са се чувствали живи. Едва ли някой има носталгия по хляб от 40 ст. или билетче за градски транспорт от не знам си колко. Ми не, спомнят си как като деца са купували топъл хляб, какъв аромат е имал, как добре са се чувствали. Как са ходили с трамвая до не знам си кой квартал, да се видят с не знам си кое момиче.

                    Чисто човешки неща. Които за съжаление са брутално експлоатирани от нечовешки партии.
                    Много човечно се отнасяш, не биха сторили така с теб тълпите.
                    Вероятно си гарантирал недосега си с тях.

                    Лека..
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Ирина Бокова - Кремълската кандидатура за ООН

                      "Ако Ирина Бокова не бъде номинирана за официален български кандидат за поста генерален секретар на ООН, правителството може да падне, след като АБВ оттегли подкрепата си за него. Скандалната заявка вече е направена от Георги Първанов, но защо верният кадър на БКП и БСП се превръща в толкова важен фактор, от къде идва разрушителната сила, ако бившият дипломат не получи тази номинация?
                      Силите в държавата са прегрупирани,
                      зад Бокова явно стаят кръгове на задкулисието -
                      монархия, олигархия, червена номенклатура, кадри и зависими от ДС.
                      Нещо по-зловещо - прозира сянката на Кремъл,

                      която е красноречивият знак, че това не са интереси на България. Войната за Бокова провокира това разследване на Faktor.bg, проведено с помощта на колеги от САЩ и Франция.

                      ЧАСТ ПЪРВА: РАЗХОДКИ В СЕНТРАЛ ПАРК ..."
                      http://www.faktor.bg/politika/na-vse...za-oon.html%7D

                      Коментар


                      • Те не си спомнят че баничката е била не знам си колко стотинки, а бозата не знам си какво. Спомнят си как са си водили децата на сладкарница. Как са се забавлявали, как са се чувствали живи. Едва ли някой има носталгия по хляб от 40 ст. или билетче за градски транспорт от не знам си колко. Ми не, спомнят си как като деца са купували топъл хляб, какъв аромат е имал, как добре са се чувствали. Как са ходили с трамвая до не знам си кой квартал, да се видят с не знам си кое момиче.

                        Чисто човешки неща. Които за съжаление са брутално експлоатирани от нечовешки партии.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Не мисля че промяна ще настъпи чрез някакво разумно планиране. Ще си идва както идва в природата - през еволюция. Проба, грешка, проба, грешка, и грешките постепенно изпадат от дървото на видовете. То не може да се очаква консенсус от 4 милиона човека. Като събереш 10 човека на едно място те няма как да се съгласят дори за елементарни неща.

                          А тя си върви промяната. Бавно, може дразнещо бавно изглежда, но в същност за последните 4 -5 години нещата са дръпнали много повече отколкото за предишните 20 години.

                          Само преди 4 -5 години например никой не забезваше бруталната пропаганда по медии. В момента това е тема на всякъде. А то и тогава имаше - и то не по-малко. И какво става - пропагандата спира да влияе. Което пък означава че и медиите спират да са толкова важни, което пък означава че хората почват да имат и свое мнение - за разнообразие. И това не е само в България - реално е в цял свят. Партията на Берлускони - с тотална медиина хегемония - не можа да бие Бепе Грило - който нямаше никакво медийно отразяване.

                          Само преди 2-3 години вървяха простотии от рода на само да НЕ е този. Хората мислеха - почти само негативно. което е огромен проблем нещата да се променят. В момента все повече хора си имат и някакво собствено позитивно виждане за нещата. Т.е. все повече спира гледането само на черно. Появават се и сиви тонове - и дори цветни. А това си въздейства малко по-малко. Ако избора е само между чуено и черно човек няма мотивация. Но ако вижда че има и друго - е тогава има надежда.
                          Ако у нас ще залагаме на еволюция - кучета ни яли.
                          Не сме по израстването ние.
                          От колко време българи обикалят по света и се връщат? Всичо знаят как става, но промяна тук не инициират.
                          Не изискват, не се пазарят, не градят по нов начин.

                          Поне не и масово.

                          Никой не застана, да си дефинира интереса.
                          Дори и опити нямаше. Мрънкащият не знае какво иска и как да го отстоява.
                          Мрънкащият е подвластен на соцманталитета си и това го засища.
                          Мрънкането го засища, промяната не му е необходимост.
                          Зомбофил.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Равновесие, на нашенеца не му трябва много.
                            Нека се повиши методично минималния доход, нещо което не беше направено малко по малко за 25 години и тогава и феновете на Бай Им Тошо ще са доволни и ще млъкнат.
                            То на тях не им е проблема минималния доход. Проблемът им е че им липсва младостта. Така че никога няма да са доволни.

                            Но то и това си нормално според мен. Бях чел нещо писано 16 -17 век, не си спомням от кой точно. Но авторът говореше точно това - възрастните хора славят изгубеното минало и им се струва че е било много по-добро от сегашното настояще, но когато са били млади тогава са го ненавиждали и са смятали че бъдещето ще е много по-добро. Това си е в човешката природа. Просто тук на една част от хората младостта им е минала по случайност при социализъм.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Аз не предлагам маложено отгоре, а наложено от нас си.
                              Промяната да тръгне от нас, от вътре навън, от долу.
                              За всичко писано от теб горе съм ЗА.

                              Не мисля че промяна ще настъпи чрез някакво разумно планиране. Ще си идва както идва в природата - през еволюция. Проба, грешка, проба, грешка, и грешките постепенно изпадат от дървото на видовете. То не може да се очаква консенсус от 4 милиона човека. Като събереш 10 човека на едно място те няма как да се съгласят дори за елементарни неща.

                              А тя си върви промяната. Бавно, може дразнещо бавно изглежда, но в същност за последните 4 -5 години нещата са дръпнали много повече отколкото за предишните 20 години.

                              Само преди 4 -5 години например никой не забезваше бруталната пропаганда по медии. В момента това е тема на всякъде. А то и тогава имаше - и то не по-малко. И какво става - пропагандата спира да влияе. Което пък означава че и медиите спират да са толкова важни, което пък означава че хората почват да имат и свое мнение - за разнообразие. И това не е само в България - реално е в цял свят. Партията на Берлускони - с тотална медиина хегемония - не можа да бие Бепе Грило - който нямаше никакво медийно отразяване.

                              Само преди 2-3 години вървяха простотии от рода на само да НЕ е този. Хората мислеха - почти само негативно. което е огромен проблем нещата да се променят. В момента все повече хора си имат и някакво собствено позитивно виждане за нещата. Т.е. все повече спира гледането само на черно. Появават се и сиви тонове - и дори цветни. А това си въздейства малко по-малко. Ако избора е само между чуено и черно човек няма мотивация. Но ако вижда че има и друго - е тогава има надежда.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                164 погибших в результате авиаударов ВКС РФ в Сирии

                                "164 человека, включая 43 ребенка и 25 женщин, погибли в результате авиаударов России и Сирии в сирийских городах Табия, Джазира, Кхешам и аль-Болель на западе провинции Дер-Эззор.
                                В Кхешаме погибли 63 человека, 55 — в аль-Болеле и деревнях этого района, 44 человека погибли в городе Ракка, и двое погибли в районе на западнее Ракки.

                                Как известно, 30 сентября Россия начала бомбить якобы цели «Исламского государства» на территории Сирии. Но по данным военных экспертов,
                                Россия бомбит цели, связанные с оппозиционными силами, противостоящими правящему режиму сирийского диктатора Башара Асада, которого поддерживает Кремль."
                                http://argumentua.com/novosti/164-po...vozashchitniki
                                Позабави се "бързата операция" на руслямия в Сирия.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X