IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Водка : Руски стандарт ,Кремльовка, Путинка

    Ел.енергия произведена от Руски ядрени реактори в Козлодуй

    Екто дизел от Лук ойл....
    Да не случайно казах, че 100% ще кажеш енергетиката за потребителска стока.

    И сега, коя "стока" има по-голяма стойност от аналозите си?
    Хайде газта/тока е хомогенно - там няма нищо, чудно ми е финландски/шведски/полски водки не си ли пил?

    А отвъд комидитата и водката, някоя реална потребителска стока, която ти подобрява с нещо ежедневието?
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
      и белачка за картофи (нережеща)
      Да и самовар, това проблем ли е? ........
      Ние си имаме култув чушкопек пък ......

      Срамуваш ли се че си се родил Българин ?
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        За разлика от теб съм патриот и парите си харча с основно по БГ морето.

        Знам че НПО балалайките харесвате всичко чуждо пред Българското и една орда хора сега ще скочат да ме убеждават колко било убаво у Гърция и колко зле тук .......ма всеки си има мнение...
        Преди дни се върнах от Шабленска тузла. Пробвах всички кръчми и местните миди, попчета, лихмус и прочее гадини. В Гърция не съм стъпвал, няма и да стъпя, за Турция въобще не говоря. Но, НЯМАМ ЧАША С ПУТИН. Не си мечтая за такава. Не точа лиги по Русия, докато всичко по мен и около мен е западно. Също така никой няма повод, да ми се присмива за подобно двуличие. Понимаеш разликите, капиталисте-социалист...
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
          Русначета се натровили на лагер в България
          Ръководството не предприема необходимите мерки и отказва да закрие плажа и басейна, оплаква се учителка
          Публикувано: 31 юли 2015, 15:30
          Бургас, България


          В детския спортен лагер в Свети Влас е започнала истинска епидемия. Заради вирус, попаднал във водата, са се натровили над 30 деца, повечето от които са от Русия. Едно дете е в тежко състояние и в момента лежи на системи. В лагера в момента се помещават над 400 деца от различни страни, съобщава lifenews.ru.
          По думи на ръководителя на спортната секция Анастасия Дегтярьова, която съпровожда руските деца в лагера, ръководство на оздравителния център не предприема никакви мерки за решаване на проблема. Тя разказва също така, че вирусът поразява не само деца, а и възрастни.

          „Лекарката е казала, че е сигурна, че вирусът е във водата, и настоява да се забрани къпането, но ръководството на лагера отказва да закрие плажа. В момента там е настоящ развъдник на инфекции. Те само кимат с глава и съчувстват, но нищо не правят. Аз самата вчера цял ден лежах”, разказва Дегтярьова.

          Тя споделя още, че ръководство на лагера до момента не е направило експертиза на морската вода, а в същото време вирусът набира мащабите на истинска епидемия.

          „В нашия отряд са 30 човека, а в един момента 15 от тях се разболяха едновременно. Един 15-годишен младеж е на системи и трябва да го хоспитализират. Това е страшно, защото детето е цялото зелено. Аз водя група от 25 спортисти и се притеснявам за тях, защото не знам как ще ги намеря утре”, споделя още Дегтарьова.

          След като се развил вирусът, тя й колежките престанали да използват наличната минерална вода и отказали да се хранят в стола. В момента храната за лагерниците се купува от близкия супермаркет.

          „В столовата като цяло храната бе отвратителна, а и този вирус. Ръководството нищо не прави и смятам да се обадя в посолството, за да се разберат”, завършва учителката.

          --------------------------------------------------
          Социализма не прощава, от фирмаджия бизнесмен не става.
          Сега речи, че пак рушняците сами са си пуснали вируса. Насила, естествено. Де с "Мурзилка", де с "Веселые картинки". И, ама в никакъв случай, с PiF.
          Нашата балканска мърлящина се крие в основите на всичко това. Там, където бъка от фирмаджии.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
            Предполагам, че си в КРИМНАШ на плаж, иначе за лицемер те обявявам с чиста съвест.
            За разлика от теб съм патриот и парите си харча с основно по БГ морето.

            Знам че НПО балалайките харесвате всичко чуждо пред Българското и една орда хора сега ще скочат да ме убеждават колко било убаво у Гърция и колко зле тук .......ма всеки си има мнение...
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Русначета се натровили на лагер в България
              Ръководството не предприема необходимите мерки и отказва да закрие плажа и басейна, оплаква се учителка
              Публикувано: 31 юли 2015, 15:30
              Бургас, България


              В детския спортен лагер в Свети Влас е започнала истинска епидемия. Заради вирус, попаднал във водата, са се натровили над 30 деца, повечето от които са от Русия. Едно дете е в тежко състояние и в момента лежи на системи. В лагера в момента се помещават над 400 деца от различни страни, съобщава lifenews.ru.
              По думи на ръководителя на спортната секция Анастасия Дегтярьова, която съпровожда руските деца в лагера, ръководство на оздравителния център не предприема никакви мерки за решаване на проблема. Тя разказва също така, че вирусът поразява не само деца, а и възрастни.

              „Лекарката е казала, че е сигурна, че вирусът е във водата, и настоява да се забрани къпането, но ръководството на лагера отказва да закрие плажа. В момента там е настоящ развъдник на инфекции. Те само кимат с глава и съчувстват, но нищо не правят. Аз самата вчера цял ден лежах”, разказва Дегтярьова.

              Тя споделя още, че ръководство на лагера до момента не е направило експертиза на морската вода, а в същото време вирусът набира мащабите на истинска епидемия.

              „В нашия отряд са 30 човека, а в един момента 15 от тях се разболяха едновременно. Един 15-годишен младеж е на системи и трябва да го хоспитализират. Това е страшно, защото детето е цялото зелено. Аз водя група от 25 спортисти и се притеснявам за тях, защото не знам как ще ги намеря утре”, споделя още Дегтарьова.

              След като се развил вирусът, тя й колежките престанали да използват наличната минерална вода и отказали да се хранят в стола. В момента храната за лагерниците се купува от близкия супермаркет.

              „В столовата като цяло храната бе отвратителна, а и този вирус. Ръководството нищо не прави и смятам да се обадя в посолството, за да се разберат”, завършва учителката.

              --------------------------------------------------
              Социализма не прощава, от фирмаджия бизнесмен не става.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                и белачка за картофи (нережеща)
                - С ВВП, обаче.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Водка : Руски стандарт ,Кремльовка, Путинка

                  Ел.енергия произведена от Руски ядрени реактори в Козлодуй

                  Екто дизел от Лук ойл....
                  и белачка за картофи (нережеща)
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                    Дръж си го, не ти завиждам.

                    Аз държа малка фирма, но когато пожелая, отивам някъде, за да запаля скара и отвора шише с приятели. Имам си всичко.Въпреки тезисите на соца. С бизнеса си купих си свобода и време. Ти имаш ли ги? А дано..
                    Малко грешно ме прочете: Проект е, само. Засега. Във висока степен на готовност но, му трябва ритник в гъза. Точно него търся в момента, ама нА, попднах на интересна дискусия
                    Иначе, свобода и време. И аз към това се стремя. Ама ги ограничава точно днешната дива, изоглавена простотия. Мании, моди, НИ, виртуални глупости...Прекалено "озападняхме". Правим се на по-католици от папата, на "лъвове от Уолстрийт" и т.н. Повечето са хора със скромни възгледи и ШИРОКО самомнение и, като се огледаш, в главата им само бандитизъм, измами, шменти-капели. Имхотеп е явен пример за това, как се трови атмосфера, ама да го оставим в нея, да се донапуши, че инак лошо, може и накриво да пика.
                    Не видях, прочее, някой да коментира там, долу, с дълговете и държавния резерв - кой по-добре и кой по-зле, лошите ли рушняци или добрите янки. Да не питам и "янки" какво означава.
                    Last edited by Pyramid; 31.07.2015, 15:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Голям експерт се извъди. И защо човек трябва да има комплекс от някого, за да цени и уважава другиго? Защо се опитваш ТИ да ВПИСВАШ някого, товарейки го със собствените си разбирания? Защо не приемеш, че има различни от твоята гледни точки и не е задължително да са дефектни. На теб не знам но, на мен, подходът ти ми се струва ущърбна психология. Независимо от това, какво си мисли, че вижда нейният носител.
                      Щото неравновесния се прави на широко скроен но всъщност е ограничено човече.

                      Хубаво аз не харесвам нещо си, примерно САЩ , но не вися по цял ден в Нета да ги плюя както прави той и подобните му.......това е разликата между нормалния човек и НПО балалайката.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • А покрай мойта грешка да напомня: Чебурашка е бележит мултифилм. Трябва го пусна във филмовата тема. Дори в музикалната.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                          Марков, кажи ми честно каква руска потребителска стока използваш?
                          И коя е тази потребителска стока, която има по-добра добавена стойност от аналозите си?
                          Водка : Руски стандарт ,Кремльовка, Путинка

                          Ел.енергия произведена от Руски ядрени реактори в Козлодуй

                          Екто дизел от Лук ойл....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                            Добре, това е бил твоят начин.
                            За мен начинът да стана добър, съвестен и да ценя живота бе трудът.
                            Сега съм благодарен на късмета си, че имах този начин.
                            С риска да обидя детското в теб, заявявам, че още като дете прецених, че "Мурзилка" не струва. Това чувство за преценка ме е водило безпогрешно винаги в предимно самостоятелните ми начинания до днес.
                            Нищо против, че не си харесвал Мурзилка, а вероятно и аз не съм я харесвал. Но не бива да се заяждаме с детски издания. Само за това говоря. Някак ми е гузно, че със заглавията на детски списания си изяснявате политическото злободневие. Повтарям, в черен хумор отвреме-навреме може. Ама вий сте го превърнали в система. Се едно аз постоянно да наричам Тоше Ж. Тошко Африкански, а на А. Лук. да му викам Лиско. Ма като си спомня, един български политик го кръстиха Добрият вълк Лупи, но то бе почти поощрително.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              А аз не се боях да греша. И ей нА, също съм жив и държа проект за доста милиони.
                              - Определено, соц-ът е виновен
                              Дръж си го, не ти завиждам.

                              Аз държа малка фирма, но когато пожелая, отивам някъде, за да запаля скара и отвора шише с приятели. Имам си всичко.Въпреки тезисите на соца. С бизнеса си купих свобода и време. Ти имаш ли ги? А дано..
                              Last edited by stabwound; 31.07.2015, 15:22.
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                                Сега..
                                Да те вкарат е едно, да се поддадеш - е съвсем друго.
                                Дразнещ е самият опит за манипулация.
                                Че е тъп и плосък, е ясно. То остана и да се поддадеш на един български партиец с руски мераци, били те и насилствено натикване на периодично издание за деца.
                                МАСОВ е натискът за вкарване. Отвсякъде. Сега, повече от всякога. Кефя се много на успелите да опазят погледа си незамъглен.

                                Коментар

                                Working...
                                X