IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Много искаш. Те също си имат ... указания. Иначе, - край с работата. Разбери ги: Балтията и Парцалът им дават хляба насъщен.

    По темата: Някой ден ще ида в Сибир. На разходка. През зимата, да няма комари. И аз си имам мечти.
    За това че ще идеш в сибир няма две мнения. По един или друг начин.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Много искаш. Те също си имат ... указания. Иначе, - край с работата. Разбери ги: Балтията и Парцалът им дават хляба насъщен.

      По темата: Някой ден ще ида в Сибир. На разходка. През зимата, да няма комари. И аз си имам мечти.
      То през зимата в Сибир не е много за разходки Всъщност то и през лятото не е. Или ще ти замръзнат всички крайници или ще те нахапят стотици комари големи като врабчета

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Ми има доста хора на плажа, но през 20 минути им пускали химна и ги карали да стоят прави на пясъка
        Видях ги
        Такава гавра може само в една-две държави да се случи.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Админе , два пъти ми изтриваш отговора на това че не бил по темата.

          А ТОВА ПИСАНИЕ ПО ТЕМАТА ЛИ Е ?
          КАТ ША ТРИЕШ Е ХУБАВО ДА ТРИЕШ НАРЕД ЩОТ ИНАЧЕ ОСТАВА ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЗА ПРИСТРАСТНОСТ ИЛИ ЧЕ СИ ГЛЕДАТЕ РАБОТАТА ПРЕЗ ПРЪСТИ.
          Много искаш. Те също си имат ... указания. Иначе, - край с работата. Разбери ги: Балтията и Парцалът им дават хляба насъщен.

          По темата: Някой ден ще ида в Сибир. На разходка. През зимата, да няма комари. И аз си имам мечти.

          Коментар


          • Петрол на 40 долара вероятни събития в Русия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Това пък какво е сега... почивка в русия...
              Че кой ходи на почивка в русия? Даже българската мурзилка не си и помисля да стъпи в русия.
              Ми има доста хора на плажа, но през 20 минути им пускали химна и ги карали да стоят прави на пясъка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                Преди дни се върнах от Шабленска тузла. Пробвах всички кръчми и местните миди, попчета, лихмус и прочее гадини. В Гърция не съм стъпвал, няма и да стъпя, за Турция въобще не говоря. Но, НЯМАМ ЧАША С ПУТИН. Не си мечтая за такава. Не точа лиги по Русия, докато всичко по мен и около мен е западно. Също така никой няма повод, да ми се присмива за подобно двуличие. Понимаеш разликите, капиталисте-социалист...
                И аз в Гръчко не ходя, нито в Турция. Принцип. И аз нямам чаша с Путин. И няма да си взема. Не, че всичко край мен е западно - напротив: 90% китайско е, ама пуста реалност - а, поради факта, че също имам вкус и всякакъв кич ми е отврат. И също не точа лиги по Русия. В стоките за ширпотреба не са добри, средният руснак живее скромно...
                Което не ми пречи д съм убеден, че Путин е възможно най-адекватният държавен глава напоследък. И, че се прилагат усилия нещата да се освестят. Доколко? Времето ще покаже.
                Но, хората се стараят.
                Което не виждам тук, у нас. Тук е най-дълбокото безвремие, в което някой е живял. ЕЙ ТОВА ме тормози.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Почивка в Русия - не е за хора с разширени вени

                  https://youtu.be/QFJlj8uP56U
                  Това пък какво е сега... почивка в русия...
                  Че кой ходи на почивка в русия? Даже българската мурзилка не си и помисля да стъпи в русия.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Почивка в Русия - не е за хора с разширени вени

                    https://youtu.be/QFJlj8uP56U

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                      Преди дни се върнах от Шабленска тузла. Пробвах всички кръчми и местните миди, попчета, лихмус и прочее гадини. В Гърция не съм стъпвал, няма и да стъпя, за Турция въобще не говоря. Но, НЯМАМ ЧАША С ПУТИН. Не си мечтая за такава. Не точа лиги по Русия, докато всичко по мен и около мен е западно. Също така никой няма повод, да ми се присмива за подобно двуличие. Понимаеш разликите, капиталисте-социалист...
                      Админе , два пъти ми изтриваш отговора на това че не бил по темата.

                      А ТОВА ПИСАНИЕ ПО ТЕМАТА ЛИ Е ?
                      КАТ ША ТРИЕШ Е ХУБАВО ДА ТРИЕШ НАРЕД ЩОТ ИНАЧЕ ОСТАВА ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЗА ПРИСТРАСТНОСТ ИЛИ ЧЕ СИ ГЛЕДАТЕ РАБОТАТА ПРЕЗ ПРЪСТИ.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • През юни 2015г. в Русия производството на зърноприбиращи комбайни е намаляло с 44,3 % спрямо юни 2014г.
                        През първите 6 месеца на 2015г. в Русия производството на зърноприбиращи комбайни е намаляло с 25,1 % спрямо първите 6 месеца на 2014г. Обяснете защо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                          Ама се пъне, да изброиш продукт продаван с максимална печалба, чети.
                          Глупости....чиляка твърдеше че нищо руско не се полза ...което очевидно не е вярно.....да пазара е затворен за тях , но въпреки всичко се промъкват някои стоки които са си на добро ниво.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            къде съм казал че е водеща, научете се да четете бе.....човека се пъне как нищо Руско не се ползвало в бита...изброих му аз лично какво ползвам.

                            В добавка имам един френд ползва само руски форекс брокери и твърди че са най-добрите в света.
                            Тоя същия си купи и мраморна маса за гостната във вилата .....над тон тежка и се оказа сделана в Русия...
                            Ама се пъне, да изброиш продукт продаван с максимална печалба, чети.
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound
                              Тая майонеза е водеща майонеза в света, така ли?
                              къде съм казал че е водеща, научете се да четете бе.....човека се пъне как нищо Руско не се ползвало в бита...изброих му аз лично какво ползвам.

                              В добавка имам един френд ползва само руски форекс брокери и твърди че са най-добрите в света.
                              Тоя същия си купи и мраморна маса за гостната във вилата .....над тон тежка и се оказа сделана в Русия...
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Ааахаха, горките ватници

                                https://www.youtube.com/watch?t=97&v=QFJlj8uP56U

                                Руский мир преврътился в адно посмешище
                                Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X