IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Ами човека е дал линк.

    (Линк е текст върху който ако кликнеш с левия бутон на мишката отваря адреса на така да се каже вградения текст. Във този форум по подразбиране е зелен...
    Надявам се това да помогне)
    Не съм гледал линка но, ако и някой някъде да се е изгаврил, това са чиста проба дивотиЙ, както се изразяват някои с върхови познания по езика си.
    Прочее, не помага цветът. Не премахва простотията.

    Коментар


    • [QUOTE=ravnovesie;1059852397Не знам защо си мислите че психологията е някаква мъглява наука. Всъщност е много по-точна от повечето хуманитарни науки. Особено когато се прилага спрямо хора, които нямат никакъв опит с нея.[/QUOTE]

      Искаш да кажеш че си завършил психология , така ли???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Белене не е ли по-наблизо?
        Това ми хареса. Ама не, дори и да е по-близо, не е толкова интересно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
          Работата е там, че не ме знаеш. А аз теб - да.
          То и никога няма да ви знаем, ти и кандид и маранди и дддд и червената сган сте поредните анонимници- хора без лица

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Що, кво става?
            Не следиш ли?

            Днес от 64.70 за 1 ойро -> на 67.40

            Слаба работа - няма и 5% за един ден. Хаяско да се стяга

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Руплей 'ногу добре движи. Напрау размаза гущера, ойрото и лирата

              Другата седмица се чудя дали ще има долар
              Що, кво става?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Ааа руплата може още много ... през 1923 цели 2 352 941 рупли са били 1 долар
                Глад, мизерия и въшки, едри колкото врабчета. Уелкъм ту Монголия

                П.П. Сега им смятах набързо ликвидните резерви, че те май паднали под 150 млрд. А, септември идват падежчета по дълг. Бау-бау ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Руплей 'ногу добре движи. Напрау размаза гущера, ойрото и лирата

                  Другата седмица се чудя дали ще има долар
                  Ааа руплата може още много ... през 1923 цели 2 352 941 рупли са били 1 долар
                  Yeah

                  Коментар


                  • Руплей 'ногу добре движи. Напрау размаза гущера, ойрото и лирата

                    Другата седмица се чудя дали ще има долар

                    Коментар


                    • Путин становится невыездным

                      По совокупности преступлений Путин становится невыездным. Мы уже никогда не увидим его на территории США, Великобритании, Канады, Австралии, Украины и многих других стран.
                      Хорош президент Российской Федерации!
                      Международный, военный и уголовный преступник, маскирующийся под главу государства с ядерным вооружением. Невыездной вор-мультимиллиардер, сделавший невыездными и своих подельников. Серая моль, старый гебешный окурок-обсос. Хуйло, одним словом.


                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Почивка в Русия - не е за хора с разширени вени

                        https://youtu.be/QFJlj8uP56U
                        Ещо раз!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          По темата: Някой ден ще ида в Сибир. На разходка. През зимата, да няма комари. И аз си имам мечти.
                          Белене не е ли по-наблизо?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Ти пък къде го видя това?...
                            Ами човека е дал линк.

                            (Линк е текст върху който ако кликнеш с левия бутон на мишката отваря адреса на така да се каже вградения текст. Във този форум по подразбиране е зелен...
                            Надявам се това да помогне)
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Ти пък къде го видя това? Плажовете им са ... спорни като качество, ама тва с химна са дивотии. Преразказваш басни - кошмари на болни от русофобия.
                              Кви дивотий те хората са си ги снимали - и звук си има и ги виждаш как стърчат прави и се наслаждават на почивката си съчетана с патриотизъм и дивотия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Ми има доста хора на плажа, но през 20 минути им пускали химна и ги карали да стоят прави на пясъка
                                Ти пък къде го видя това? Плажовете им са ... спорни като качество, ама тва с химна са дивотии. Преразказваш басни - кошмари на болни от русофобия.

                                Коментар

                                Working...
                                X