IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • През юли Газпром е доставил в Европа и Турция максималната стойност за месец юли през цялата история на доставките - 14,29 млрд. кубични метра газ, съобщиха от пресслужбата на компанията.

    Коментар


    • Сега пък за шевиците ли ще четем?
      Чели сме, носили сме, на децата по поръчка сме шили!

      Що за самозван народ се тупа в гърдите като откривател!
      Беше смешно до време!
      Вече е….. … ………!

      Коментар


      • Пример:

        Има текст в книга, където в една страница се свързва древният БГ символ свастика и суастика и там се обяснява през нар. танци и бордерия като закодиране.

        Всичко това звучи като майтап, но е много близо до реалността тогава - в същото време същият този символ: Свастика = Слънце ( система ) се върти по часовникова стрелка спрямо Млечния път ( галактиката ни ), докато Суастика ( обратният кръст ) е се върти обратно на часовниковата стрелка спрямо съзвездие Дракон ( затова се нарича Черното слънце ), но помага при календар на древните българи да разделят месеци, седмици, дни точно по този начин, по който ги познаваме днес. Неслучайно сте признати от Юнеско за най-точния календар, който е съществувал в света до наши дни.

        Тия неща са оставени за продължение и пак ще звучат като на майтап - понеже Русото пише много леко като стил. Част от БГ история са и е хубаво дечицата да знаят кои са всъщност Българите за световната цивилизация!

        П.П. Определено не са Моркуфите, които от сутрин до вечер се кланят на некъф мужик на изток.

        Ако Слънцето изгряваше от Запад - същият мужик щеше да кланя на УСА, без да знае защо.

        Т'ва се води авторефлекс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Голем камък хвърли, голема дума не казвай...
          Предполагам памет те е подвела, но има два варианта на горното:

          1. Голям залък лапни - голяма дума не казвай.
          2. Казана дума - хвърлен камък.

          П.П. Докато пиша ония неща, ми се налага да изследвам всичко до последната точка и запетайка. По принцип пренасяне през хиляди години назад е същото, както да кажеш какво ще се случи с жужо след 2 месеца

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            ...

            Над 75 за долар като започне - смятай, че жужо се сбогува с близките си, щот' няма повече да се видят, но в август месец няма да ги направи - към октомври.
            Голем камък хвърли, голема дума не казвай...
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
              Да точно това мисля....даже преди викаше за август че ша е труп, ма сега смени плочата .....чудно ми е кат дойде и октомври кви ша ги къдриш тогава....
              Не разбирам какви точки "печелиш" да се правиш все на фрост и неразбрал.

              Казах, че след август месец, в Монголия ще изпитат затруднения с изплащането на пенциите.

              Октовмври Хаяско ще е спомен.
              -------------------------------------------------
              Нужно ли е да пиша едно и също от години и ти все да не можеш да го проумееш? Заедно с Вальо Тъпото и прочие "тигри".

              Нали те карах да ми намериш един мой пост, където съм казал за фалит на Монголия?

              Ти търси кат' шматка и не намери. Ами, не съм писал такова нещо, бре - хаха

              Единствено съм пояснил, че ако не килнат сега Джуджето - със сигурност ги чака фалит лятото на 2016г.

              Монголите ще имат избор: Или Хаяско - или фалит

              Коментар


              • Моркуф ... преди 1 час ми вкара условието по ФОБ, досега го нямаше.

                Мислиш ли, че като ми пишеш нещо и аз за 2 мин. ( понеже ти отговарям ) съм тръгнал да търся нещо някъде.

                Все пак говорим за методология в Монголия на счетоводството по зап. стандарт ФОБ и по вътрешния, който се различава доста.

                П.П. Според тИбя съм разбрал тия неща сега за 2 мин. докат' си пишем?

                Нали ти казах, че съм ги писал в тази тема още преди 2 години някъде, как Монголия лъже счетоводно и парфюмира статиските си.

                Гърция номер 2

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                  П.П. Ти вярно ли си мислиш, че Русото си бърка в носа и казва, че октомври месец Хаяско ще е труп?
                  Да точно това мисля....даже преди викаше за август че ша е труп, ма сега смени плочата .....чудно ми е кат дойде и октомври кви ша ги къдриш тогава....
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                    аха викаш накарах те да прочетеш......с две думи те ограмотявам ......мерси извинявай няма ли да кажеш вместо да пишеш поредните високопарни слова ...лишени от смисъл
                    Не бе, аз съм писал още преди година/и как Монголия лъже със статистиката/осчетоводяването при износ на енергоносители.

                    Имат 2 данъка, които при ФОБ не се приспадат и числата са по-секси, докато при вътрешната им методология ги удрят и тогава числата стават около 23% надоле.

                    П.П. Ти вярно ли си мислиш, че Русото си бърка в носа и казва, че октомври месец Хаяско ще е труп?

                    Коментар


                    • Аха викаш накарах те да прочетеш......с две думи те ограмотявам ......
                      А мерси и извинявай няма ли да кажеш , вместо да пишеш поредните високопарни слова лишени от смисъл ........

                      Разбра че преди си писал глупости и сега след като прочети три изречения вече на спец се правиш , тесен специалист един вид от гуглето за 5 минути .....
                      Last edited by markoci; 03.08.2015, 23:57.
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                        Е след едночасов спор дигна мизата от 300 на 360 милиарда износ....ако и утре отделя толкова време белким стигнеш нещо по реално , малко над 400 ....
                        Ти искаш по ФОБ, а по тази статистика е бруто, щот' не се начислява данък прир. богатства/изкопаеми. Заради трансфери е различна методика на смятане.

                        Как да ти обясня, че аз знам какво говоря, докато ти дрънкаш просто щот' съм готин и ти е кеф да си пиеш ракойката с мИня.

                        П.П. Хайде прочети как се смята по ФОБ и как се смята по РосСтат точно в графа износ.Не е срамно - даже може да научиш нещо

                        Коментар


                        • Е след едночасов спор дигна мизата от 300 на 360 милиарда износ....ако и утре отделя толкова време белким стигнеш нещо по реално , малко над 400 ....
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            да разбира се . пък водата е течна и огъня пари...но това няма отношение към спора къв ша е износа на Русия 2015 ...ПАНИМАЕШ ?
                            Виж ся - износ, измерен по ФОБ и износ, измерен по рушка статистика се различава чувствително, поради специфики.

                            Ти би трябвало да ги знаеш тия неща, че методологии се различават - кат' виден счети.

                            П.П. Държа на думите си, че износ на Монголия в края на годината ще бъде по-малък от 400 млрд. гущерос ( около 360 някъде ).

                            Даже ще ти кажа, че имах спор с Ваньо, дет' го обявихте за спамер, щот' той викаше, че спад на БВП, измерен в гущерос ще е ок.20% - па, Русото му каза по-кротко - ок.7% ще бъде за 2015г.

                            Той го мереше през бюджет дефицит и екстраполираше, но не се мери така. Както и да е.

                            Коментар


                            • да разбира се . пък водата е течна и огъня пари...но това няма отношение към спора къв ша е износа на Русия 2015 ...ПАНИМАЕШ ?
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                                Ако трябва да сме точни , ти почна темата да да дъвчеш пък сега са правиш на ни лук ял ни лук мирисал ....така че ти почакаи преди да плямпаш ......
                                И един съвет , голям залък кажи , голяма дума не казваи щот у форума се помни ....
                                Знам, бе Тигре - знаеш ли колко ника спряха да пишат след подобни кондики с Русото в стил, че е изтрещял.

                                Не знаеш какво да гледаш в момента, а се пънеш. Положително общо салдо няма да им стигне да покрият само вноски по кредити, които започват сега в септември.

                                100 млрд. до края на година и падежите започват след месец, а експорт в гущерос измерен ще пада

                                П.П. Кротко, в края на годината ще биеш тъпана дали си бил прав. Русото няма да те кара да му се извиняваш, щот' е възпитан. Малка водка е достатъчна - хихи
                                Last edited by marandi; 03.08.2015, 23:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X