IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    Това е поредната ти порция глупости и обиди които машинално бълваш срещу всички.
    Имам доста работа в момента да се занимавам да доказвам че сестра ми не е перодактил .......та ще го оставя без коментар по същество тоя бълвоч на кухата ти кратуна.

    модератора ако смята че нивото на дискусията тук трябва да е на такова ниво да го остави да си виси във форума
    Виж, че не казвам кой си и прочие ( деликатен съм ), но си публична фигура и яко се разминаваш с платформата си:
    -------------------------------------
    Политическа платформа за участие в местни избори 2011 – “ Тринадесет стъпки за Дряново „

    http://dryanovo.me/levica/?page_id=32

    12. Работа с НПО за повишаване на качеството на живота на групите в неравностойно положение.

    П.П. Тази точка 12 не я ли знаеш, че виси в програмата ви?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markoci
      Няма как да хванем бас щото няма как да се докаже ..намери начин да си извадиш документ от инвестора че нямаш повече от един ник и съм готов да се хвана ...иначе е безсмислено.

      Пък снощи не съм бягал от нищо ..имах личен празник и ходих да празнувам с приятели......моето писане в форума за разлика от теб не ми носи хляб насъщен .....та когато ми е кеф пиша , когато имам по интересни занимания не пиша....

      Теб те разбирам имаш норма да гониш от 30 поста-плювки на ден срещу Русия....все пак трябва да ядеш , разбирам те
      Виж сега, дърт наглецо!
      Наличието на повече никове не ме прави платен писач.
      Това е най тъпото нещо, писано от теб днес.-
      Ти самия имаш 4 ника - платен ли си?????

      Ти намери документ, че някой ми плаща, ако нямаш такъв - мълчи си.
      Last edited by Mario Teran; 05.08.2015, 13:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Рим е бил 500 години республика, ама ти го учиш в читанките като империя.

        БГ матрьошките голяма злоба ви тресе, че чичко Ленин прекара серняците да си килнат царя с цялото семейство. Слаб владетел, ама поне за сефте ви въведе Конституция, бре ( последната държава в Юръп, която въвъжда такова "животно" и за благодарност го думнахте. Защо така, бе товарищи?
        Недей ми фали Николая ІІ, че той насъска 1913 тримата крале срещу Българската империя. Дръж се на български позиции. Недей с монархосолидарност да ни разочароваш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Моркуф е направил една схемичка с покупка на гласове у Дрянуфу и го играе винаги с "левите" - демек, който плаща на глас повече.

          Безочието му се състои в т.12 от Програмата, която е заложил, а тя гласи, че:

          Ще работим с НПО организациите за благоденствието на община Дряново.
          Това е поредната ти порция глупости и обиди които машинално бълваш срещу всички.
          Имам доста работа в момента да се занимавам да доказвам че сестра ми не е перодактил .......та ще го оставя без коментар по същество тоя бълвоч на кухата ти кратуна.

          модератора ако смята че нивото на дискусията тук трябва да е на такова ниво да го остави да си виси във форума
          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci
            Няма как да хванем бас щото няма как да се докаже ..намери начин да си извадиш документ от инвестора че нямаш повече от един ник и съм готов да се хвана ...иначе е безсмислено.

            Пък снощи не съм бягал от нищо ..имах личен празник и ходих да празнувам с приятели......моето писане в форума за разлика от теб не ми носи хляб насъщен .....та когато ми е кеф пиша , когато имам по интересни занимания не пиша....

            Теб те разбирам имаш норма да гониш от 30 поста-плювки на ден срещу Русия....все пак трябва да ядеш , разбирам те
            Да си жив и здрав, наборе! Вярно, че одъртя

            И да имаш винаги по някой левас в джоба за поредния майтап, който да направиш!

            Коментар


            • След толкова изтрити мнения , почвам да си мисля че целта на модераторите е да направят форума като стадион , на който е разрешено само да ръкопляскаш...седнал.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                Самокритиката е похвална. Нали знаеш, че и ти си НПО по презумпция.
                Моркуф е направил една схемичка с покупка на гласове у Дрянуфу и го играе винаги с "левите" - демек, който плаща на глас повече.

                Безочието му се състои в т.12 от Програмата, която е заложил, а тя гласи, че:

                Ще работим с НПО организациите за благоденствието на община Дряново.

                П.П. В същото време няма нито един ден, в който да не плюе по НПО организациите в БГ империя.

                Забавен ми е, но си го харесвам - поне е оригинален и има стил за разлика от другите платени бездарници.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                  Самокритиката е похвална. Нали знаеш, че и ти си НПО по презумпция.
                  Ми ако точна на мен американския данъкоплатец плаща бая се е объркала тролската ви НПО система.....виж в твоята касичка дрънкат по 5 цента на всеки бизсмислен пост.

                  Нъл тъй Хърсъзче
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                    Монголия нали е бедна бе....кво ша плаща.

                    Виж на НПО балалайките по цял ден да тролят глупости и да съсипват всеки смислен диалог по темата им се плащата от американския данъкоплатец, съмнение няма за това у никого....
                    Самокритиката е похвална. Нали знаеш, че и ти си НПО по презумпция.

                    Коментар


                    • Монголия нали е бедна бе....кво ша плаща.

                      Виж на НПО балалайките по цял ден да тролят глупости и да съсипват всеки смислен диалог по темата им се плащата от американския данъкоплатец, съмнение няма за това у никого....
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                        БАШ си е така! +111111111111
                        Ами предполага се, че щом в блог.бг всичките ми публикации са винаги с медалчета за най-четени в целия блог.бг и в категорията си, че имам някакво понятие от писане.

                        Също така се предполага, че щом книгата ми стои с медалче Топ10 ( на 5-то място по продажби ) в книжарниците Хеликон, че имам понятие от писане.

                        П.П. Но мурзилята са пълни бездарници и даже не могат да направят една секси/позитивна кампания на Монголия.

                        Нека им вземат 10-те левас надник на монголите и да ги харчат тук, ама сякаш по всички правила на играта батко Маранди се води профи, а те аматьорчета и лаят там от доле, докато керван си върви

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Хронос,

                          констатация е! ( не е заяждане ).

                          Изложил съм и аргументи:

                          1. Никога досега не е писал в тази тема ( Русия ), докато сега ще се почупи всеки ден по 20 поста ( вероятно толкова им искат в отчетите ).
                          2. Винаги има отчетност, когато ти плащат и искат да прилагаш линковете, че си ги заработил като норма.
                          3. Затова реве, че го триете, защото пак трябва пише.

                          П.П. На някои неща батко ти Маранди ще те светне, щот' вие модките си гледате вашите правила, ама не знаете колко платена сволач се подвизава тук.

                          Я, го накарай една седмица да спре да пише тук като е голем мъжкар

                          П.П.П. И си е точно по темата - Монголия плаща на селяни да пишат глупости. Няма лошо, само да не се правят на "извънземни", че ние ядем доматите с колците.
                          БАШ си е така! +111111111111

                          Коментар


                          • Хронос,

                            констатация е! ( не е заяждане ).

                            Изложил съм и аргументи:

                            1. Никога досега не е писал в тази тема ( Русия ), докато сега ще се почупи всеки ден по 20 поста ( вероятно толкова им искат в отчетите ).
                            2. Винаги има отчетност, когато ти плащат и искат да прилагаш линковете, че си ги заработил като норма.
                            3. Затова реве, че го триете, защото пак трябва пише.

                            П.П. На някои неща батко ти Маранди ще те светне, щот' вие модките си гледате вашите правила, ама не знаете колко платена сволач се подвизава тук.

                            Я, го накарай една седмица да спре да пише тук като е голем мъжкар

                            П.П.П. И си е точно по темата - Монголия плаща на селяни да пишат глупости. Няма лошо, само да не се правят на "извънземни", че ние ядем доматите с колците.

                            Коментар


                            • Руски медии съобщават, че ще бъде затворен и консервиран последният въглищен рудник край град Анжеро-Судженск, Кемеровска област, Русия. От този рудник вече са уволнени около 800 души, а скоро още над 300 души ще бъдат уволнени. Четете статията.
                              http://www.gazeta.ru/business/news/2..._7435693.shtml
                              Last edited by Ivan2015; 05.08.2015, 12:11.

                              Коментар


                              • chronos. Причина: не е по темата
                                Да поясним: Според въпросния модератор, " по темата" може да е нещо, което:
                                1. Задължително, съдържа думата /търговската марка/ "Русия(3)"
                                2. Съвпада с опорните му точки.

                                Та, имаше едни намеци, че, в Русия (3) ? имало мераци за забраняване дори на интернет.

                                Коментар: Тук, у нас, сме на път да изпреварим света. Когато би трябвало модератор да има, той спи, допускат се тонове зловонни коментари и т.н. /Той продължава да си спи/
                                и, "изведнъж", на сутринта, започва масово да прилага машината на времето.
                                Проблем, обаче: маса народ е видяла и прочела въпросните постове и им е отговаряла...

                                Някога, преди ...23 години вече станаха - един доцент опита и на два пъти успя да скъса цял поток. Две паралелки, 52-ма души..
                                - 52 двойки, първи път!
                                - 52 двойки-2-ри път.
                                Третият път, се явих само и единствено аз. Бойна 4-ка.
                                Та - това става в страта от бившия СССР - нелепости вече сме виждали. Как са изселвали татарите от Крим не сме но...
                                И като рекох, се сетих:
                                Марандильо, ТАТАРИТЕ са хора от жълтата раса. Българите сме от индо-европеидната.
                                Виждал съм и познавам няколко татари - в т.ч., гледам по телевизията - кримските, чийто език наистина е тюркски, също, са жълтокожи. Права коса, клепачи без гънки и т.н.
                                Та, версията, че българи били писани за татари, някак, не се връзва. Някой, в индивидуален план или по нареждане от Сталин може и да е допуснал "хиляди, маса, народ!" от български корен и да е вписан като "татарин" но, аз съм виждал само жълти.
                                ТОВА не оправдава Сталин...нито би могло да превърне бял в жълт. Види се, има и по-дълбоки процеси, до които, дали си се докоснал, не мога да съм сигурен. Накъсан изказ, непроследима мисъл, поражения от температура /алкохол?/ и др. съвсем те правят неразгадаем. "Съвсем", освен омразата. Види се, някой рушняк яко ще да те е напънал и сега, "си връщаш". Бой и онождане, обаче, трудно сЕ. Народът така казва.

                                Коментар

                                Working...
                                X