IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бе я го зарежете тоя мошеник, да се върнем малко на темата:

    Российское продэмбарго помогло Европе увеличить экспорт продукции на 5%

    Помните ли виенето мурзилките и руските тролове почти от една година, как ЕС щял да фалира и САЩ да се разпадне заради руското ембарго?
    Една година след това резултатите съвсем не са такива: според статията в газета.ру Европа не само не е загубила от ембаргото, но даже е увеличила износа си на селскостопанска продукция с 5%. Единствено има спад на износа на плодове и зеленчуци с около 10%, като в същото време ЕС продължи мерките за поддръжка на фермерите страдащи заради ембаргото.
    ...
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Бе, аз говоря за шарлатанската тактика с лафчетата: "малка и бедна" държава, дет' ги пробутват Манголия & БГ матрьошките.

      И ти предложих да отидеш и да си намериш голяма и богата.

      П.П. Мен не ме мисли, тигре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Ами, то първата работа на шарлатанин е да изкара другите, че са бедни и фрости, за да може да ги обере. Монголия не прави ли само това от 200 години, че все другите били бедни и фрости и тя да дойдела да ги "асвабади"?

        П.П. Както казва Имхотел, вярно не си профи. Моя милост е изследвал казус преди 10 години, когато беше имотен бум и ви правех едни анализи кога ще отлепи имотния маркет.

        Та, прогнозите ми стоят и са убийствено точни, та тогава се сблъсках що е то измамник и като ти гледам нивото - нещо не ме впечатляваш
        Е що е нужно аз да те изкарвам "фрост", като сам крещиш отдалече, че си? Айде, нема нужда! Ти дай да видим твоя "изследван казус", съгласно който, съм бил измамник. А имотния ти маркет ама изобщо, не ме вълнува. Имай си го.
        ...Или той-тебе?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          А дали "БГ империя" Е голяма и богата държава? Ако тъй, защо средностатистическият българин е най-нещастен в света?
          За "тел.измамник", нали ви рекох, направете специална тема, разкажете, налэ, нашироко, че сестра ми бил курва и т.н. Обещавам да не питам "защо биете негрите?".
          Ами, то първата работа на шарлатанин е да изкара другите, че са бедни и фрости, за да може да ги обере. Монголия не прави ли само това от 200 години, че все другите били бедни и фрости и тя да дойдела да ги "асвабади"?

          П.П. Както казва Имхотел, вярно не си профи. Моя милост е изследвал казус преди 10 години, когато беше имотен бум и ви правех едни анализи кога ще отлепи имотния маркет.

          Та, прогнозите ми стоят и са убийствено точни, та тогава се сблъсках що е то измамник и като ти гледам нивото - нещо не ме впечатляваш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            И това ли е причината да наричаш БГ империя малка и бедна "държавица". Докато през цялото време правиш бибитки на неква северна помия?

            Ся обърна лайсната къф си "родолюбец"? Ама, май наистина си тел. измамник, а?
            А дали "БГ империя" Е голяма и богата държава? Ако тъй, защо средностатистическият българин е най-нещастен в света?
            За "тел.измамник", нали ви рекох, направете специална тема, разкажете, налэ, нашироко, че сестра ми бил курва и т.н. Обещавам да не питам "защо биете негрите?".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Яяяя, един да даде що-годе вярна оценка.
              Всъщност, такива като мен сме доста и всякак драпаме да я изтеглим България от батака, в който са я завлекли такива като... нали, ама блатото е гъсто, засмуква , тегли надолу...

              А Импотех да вземе да разправи за моите "измами", най-добре. Даже май, е по-добре специална тема да отвори и да обади, как съм го измамил, налЭ. Да видите всинца Измаменото камилче.

              Да се завърнем малко към темата:
              Русия - добра или лоша, все тая - преживява тежко време. Глутница международни паразити са я напъплили и са обявили санкции.
              ОК.
              Но, тя и по-тежки времена е виждала. И сега ще устои. Ревете-не ревете, все тая.
              Не ,знам че не разбираш за какво става въпрос и хич и не се и опитвам да те убеждавам!!!

              Коментар


              • Е, те тия не са рушнаци, а се водят "държавна" тайна.

                В същото време БГ матрьошките надават неистов вой за всеки рушки паметник в БГ, докато зариват техните хора на килограм, а Хаяско публично се кълне, че не са негови.

                Е, как да не воюваш за такъв вожд, дет' даже няма да те погребе

                Коментар


                • Световният бестселър за Сталин №1 в книжарниците

                  Най-сензационната и чакана книга на годината - том 1 от мащабната трилогия на проф. Стивън Коткин "Сталин" е и най-търсената книга в книжарниците и вече месец след излизането й интересът не секва. Това е революционно нов поглед към живота и политическите практики на съветския диктатор, нов поглед и към историята на болшевишката партия, Ленин, Троцки, Зиновиев, Бухарин, Каменев и техните сподвижници.



                  http://www.blitz.bg/news/article/353819

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    И това ли е причината да наричаш БГ империя малка и бедна "държавица". Докато през цялото време правиш бибитки на неква северна помия?

                    Ся обърна лайсната къф си "родолюбец"? Ама, май наистина си тел. измамник, а?
                    Еее, той не е тесен специалист,
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Пирамидо,такива като тебе наистина тежат доста на България!!!Вервай ми!!!Нищо лично!!!
                      Яяяя, един да даде що-годе вярна оценка.
                      Всъщност, такива като мен сме доста и всякак драпаме да я изтеглим България от батака, в който са я завлекли такива като... нали, ама блатото е гъсто, засмуква , тегли надолу...

                      А Импотех да вземе да разправи за моите "измами", най-добре. Даже май, е по-добре специална тема да отвори и да обади, как съм го измамил, налЭ. Да видите всинца Измаменото камилче.

                      Да се завърнем малко към темата:
                      Русия - добра или лоша, все тая - преживява тежко време. Глутница международни паразити са я напъплили и са обявили санкции.
                      ОК.
                      Но, тя и по-тежки времена е виждала. И сега ще устои. Ревете-не ревете, все тая.

                      Коментар


                      • Комунистите в Русия организираха младежки конкурс за селфита с Ленин

                        Аз, предлагам да си направят СЕЛФИ С ДЕЛЯН ПЕЕВСКИ! хахахаах

                        Коментар


                        • И това ли е причината да наричаш БГ империя малка и бедна "държавица". Докато през цялото време правиш бибитки на неква северна помия?

                          Ся обърна лайсната къф си "родолюбец"? Ама, май наистина си тел. измамник, а?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Щом БГ империя ти малка и бедна "държавица", заминавай в по-голяма и по-богата, бре шматка.

                            Какво ми киснеш тук по цял ден и виеш за Монголия?
                            Момент: Такива като вас бягат от страната си, щото не им дала това, щото нямала онова, щото не можели да мият чинии за долари или да се сучат около пилон, примерно. Аз съм си избрал сам да работя и живея тук: Защото знам собствената си сила и ценност. Е, редовно ме канят да емигрирам, за да усилвам чужди икономики но, съм казал: ОСТАВАМ. Оставам в България още и заради факта, че тук едно малко нетно изменение представлява, на общия нисък фон, висок относителен ръст. И не ходя някъде, щото някоя си страна била по-хубава, по-уредена или плащали повече. Ходя да видя и севръщам. Остават там заблудените леваци, ама какво да сторят хората, като глутници от сбъркани джурналя току им обясняват, как това не можело, онова не ставало, тук било скапано и т.н.
                            Ти си върви където щеш, заедно с клона Импотех. На страната май само ще и олекне от това.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Българан
                              Русия си окупира територии в 21 век, както го е правила винаги, ТЕ НАШИТЕ ПЪЛНИ МАЛОУМНИЦИ ЧЕРВЕНИ, АМА САЩ ТОВА, АМА САЩ ОНОВА, СМЕШНО И ТЪПО Е!!!

                              Вие какви сте терористи ли? Какви по точно??? Или просто пак шизофренията Ви разцепва чак отзад????
                              В периода 1937-38г ( по памет ) - Сталин издава заповед да се извземат всички чужди ръкописи в Монголия ( писани на нерушки език ).

                              Само от Волга БГ са отнети хиляди томове с уникални исторически текстове, защото са писани на арабица.

                              П.П. В наши дни това същото го прави ИД като ходи и руши исторически паметници на хиляди години.

                              Та, Монголия много отдавна са доказани терористи, за които световното наследство не струва нищо и го унищожават методично

                              Коментар


                              • Бе що се занимавате с тоя измамник?
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X