IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Де да знае вождът, че они на Кавказ са дружни, ако ще, и главорези.
    Прочее, ти да си чувал, че Сталин е бил шеф на нефтодобива веднага след ноември 1917-та?
    Аз съм чувал много неща, щот' пропорция четене/писане ми е 1:1000. Тоест повечко чета и по-рядко пиша.

    А, ти ми мязаш на сервитьорче/бакшиш, дет' все били вечните тарикати и прецаквали наред 'орицата. Не се прави бизнес така, синко

    П.П Нали видя с онова момче ( тракащото с лебеди, докат' ме пробва и какво му се случи по хистори )? Не мо'е ми отговори на 1 тъп въпрос, щот' 2 дена му трябваха да зацепи, че Рашка е било име на Сърбия, а не е име на Монголия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Важното е жужо да минава с багерите върху храната, щот' мужиците поискали да си внесат нещо, дет' го нема там

      П.П. Копира Сталин - оня има 3 брака като семействата на всичките са пратени по затворите в Сибир.

      Накрая дъщеря му ( Светлана ) го моли: Тате, защо прати лелите ми в затвора?
      Следва отговор: Гледай и ти да не отидеш там.
      ---------------------------------------------

      Иначе синът си от първия брак, немците го пленяват и му предлагат трампа за някой швабски офицер да ги разменят кат' военноплеменници.
      Отговор на Сталин е: Нямам син с такова име.

      П.П. Общо взето психопат до психопата са там. Жалко, че Ленин е бил болен вече и възлага на Берия да думне Сталин, понеже всички започват да виждат появата на изверга, но не успяват.

      Пише го в завещанието на Ленин - Сталин да се убие!
      Де да знае вождът, че они на Кавказ са дружни, ако ще, и главорези.
      Прочее, ти да си чувал, че Сталин е бил шеф на нефтодобива веднага след ноември 1917-та?

      Коментар


      • Важното е жужо да минава с багерите върху храната, щот' мужиците поискали да си внесат нещо, дет' го нема там

        П.П. Копира Сталин - оня има 3 брака като семействата на всичките са пратени по затворите в Сибир.

        Накрая дъщеря му ( Светлана ) го моли: Тате, защо прати лелите ми в затвора?
        Следва отговор: Гледай и ти да не отидеш там.
        ---------------------------------------------

        Иначе синът си от първия брак, немците го пленяват и му предлагат трампа за някой швабски офицер да ги разменят кат' военноплеменници.
        Отговор на Сталин е: Нямам син с такова име.

        П.П. Общо взето психопат до психопата са там. Жалко, че Ленин е бил болен вече и възлага на Берия да думне Сталин, понеже всички започват да виждат появата на изверга, но не успяват.

        Пише го в завещанието на Ленин - Сталин да се убие!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          ...
          В същото време вноса в тази северна държава е спаднал с около 40%, като някои отрасли на право излизат от подобен род оценки - наприме вноса на млечни продукти е спаднал 6.4 пъти, на месо два пъти, плодове с 1.6 пъти.
          За сметка на това вноса на растителни масла се е увеличил с близо 21%. (няма ли някой да пита защо? )
          ...
          Всичко това показва каква е взаимната тежест на икономиките на ЕС и тази северна държава, а и не само.
          Показва до какво води политика на хора възпитани от кгб и отдавна откъснали се от реалния свят.
          Хоп-стоп!
          Не е "вносът спада", а "вносът Е ОГРАНИЧЕН".
          Разликата е "малка но, съществена". Не производителите са го искали. Това е директива.
          От Вашингтон - за еврогейците и от Москва-за рушняците.
          И едните, и другите, слушат, щото...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Бе, то не е империя, ами са се самопровъзгласили за такива, 'гат' почнаха "промоциите" в колониалната епоха.

            По старите условия за Империя трябва да имаш собствена писменост/азбука/език/църква с ранг патриаршия/титла император/да те признаят всички останали.

            Монголия не отговаря на нищо от тия условия, щот' половината са крадени от нас

            П.П. Първият опит прави Иван Грозника като превзема и избива Казан ( Волга БГ ) и си приписва титлата -> следва смях.

            После при Петър 1 - оня имитира езикова рИформа като сменя 2-3 букви от кирилицата и ги заменя с латинеца. Той също се обявява за император и следва още по-голям смях. Накрая се моли на Хабсбурска империя да присъединят Монголия към тях - тоест да им стане васал, ама те го отсвирват ( голям мерак тресе матрьошляците да са "империя" демек ).

            Чак при Екатерина 2 ги признават, щото то с тия колонии вече цульо и пульо се води за "император" и "империя" - даже в Африка.
            Не съм присъствал на превземането и избиването на "Казан-(Волга БГ)"ама, ако го е сторил, значи отпорът не е бил достатъчен. Факт: Когато двама се бият, обикновено, единият губи. Ако варвари смазват империя, прави си изводите и за едните, и за другите. А, че не са го признали Иван Грозни, на мен какво ми е?
            После, Петър: И там тъй. Още оттогава, Европа е била гейска: Признава само, когато я млатиш или я клатиш. По момента политическа изгода. Последното не е направило "Монголията" по-слаба, прочее. След ок 50 години, един хениален ефрогейски хенерал с наполеонки отива и ахА! да бие рушняците, они го пускат у Москва да пирува. Месец пир и после, с еднаквите дървени папуци, великата френска армия едва се измъква. Всъщност, измъкват се 1 от 5 или нещо от вида, другите се търкулват някъде и 'ранят вуците.
            Екатерина, понеже веки е била немска щерка, и дойчланд е искала да има обявено "превъзходство" /над възможно по-голям обект, за легитимност/ признават руската Империя. Да, обаче...Екатерина се оказва във висока степен почтена и патриот на новата си Родина и германия, освен добри дипломатически отношения и търг. покровителство, не получава превъзходството. Та, швабите се извозват. Сами, естествено. Как да не ги гложди след това?
            И ето, некви тук, сега им припяват. Да склоним глава пред Мъката на самопрецакалите се.

            Коментар


            • И пак назад по темата

              Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Бе я го зарежете тоя мошеник, да се върнем малко на темата:

              Российское продэмбарго помогло Европе увеличить экспорт продукции на 5%

              Помните ли виенето мурзилките и руските тролове почти от една година, как ЕС щял да фалира и САЩ да се разпадне заради руското ембарго?
              Една година след това резултатите съвсем не са такива: според статията в газета.ру Европа не само не е загубила от ембаргото, но даже е увеличила износа си на селскостопанска продукция с 5%. Единствено има спад на износа на плодове и зеленчуци с около 10%, като в същото време ЕС продължи мерките за поддръжка на фермерите страдащи заради ембаргото.
              ...
              ...
              В същото време вноса в тази северна държава е спаднал с около 40%, като някои отрасли на право излизат от подобен род оценки - наприме вноса на млечни продукти е спаднал 6.4 пъти, на месо два пъти, плодове с 1.6 пъти.
              За сметка на това вноса на растителни масла се е увеличил с близо 21%. (няма ли някой да пита защо? )
              ...
              Всичко това показва каква е взаимната тежест на икономиките на ЕС и тази северна държава, а и не само.
              Показва до какво води политика на хора възпитани от кгб и отдавна откъснали се от реалния свят.
              Last edited by Имхотеп; 07.08.2015, 19:15.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Охо! един Измамник да ми обяснял...
                Обясни по-добре що всичките ти "проекти" винаги пропадат, и освен някой доверчив човечец никой не ти се връзва на глупостите. Дори и Р.Овч. те изхвърли като употребен презерватив, а е добре известно че той има афинитет към измамите.
                ...
                Чак после разправяй кой колко не разбира че се налага един Измамник да му обяснява.
                Р.Овч не ме е срещал, драги. А, "да изхвърли"-съвсем. Иначе там, разминаванията бяха между национални и персонални интереси, като вторите взеха връх. Не бе предвидено да се краде, съответно, как да мине?
                А за "пропаднали" проекти, май, най-добре, да помълчиш.
                - Или да изброиш и да дадеш доказателства.
                Друг въпрос, ако те тегли да плещиш от само себе си. Тва, да се прецакаш сам, казват, боляло най-много.
                Last edited by Pyramid; 07.08.2015, 19:06.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Не се изумявай това е линията която трябва да следват.
                  Доста пъти съм споменавал, че колкото по-далече е една държава от Империята на Злото, толкова е по-добре за държавата и за хората в нея. И това във всякакъв смисъл - политически, икономически, физически, географски, исторически... Абе всеки да добавя кой квот' се сети.
                  Бе, то не е империя, ами са се самопровъзгласили за такива, 'гат' почнаха "промоциите" в колониалната епоха.

                  По старите условия за Империя трябва да имаш собствена писменост/азбука/език/църква с ранг патриаршия/титла император/да те признаят всички останали.

                  Монголия не отговаря на нищо от тия условия, щот' половината са крадени от нас

                  П.П. Първият опит прави Иван Грозника като превзема и избива Казан ( Волга БГ ) и си приписва титлата -> следва смях.

                  После при Петър 1 - оня имитира езикова рИформа като сменя 2-3 букви от кирилицата и ги заменя с латинеца. Той също се обявява за император и следва още по-голям смях. Накрая се моли на Хабсбурска империя да присъединят Монголия към тях - тоест да им стане васал, ама те го отсвирват ( голям мерак тресе матрьошляците да са "империя" демек ).

                  Чак при Екатерина 2 ги признават, щото то с тия колонии вече цульо и пульо се води за "император" и "империя" - даже в Африка.
                  Last edited by marandi; 07.08.2015, 19:03.

                  Коментар


                  • Охо! един Измамник да ми обяснял...
                    Обясни по-добре що всичките ти "проекти" винаги пропадат, и освен някой доверчив човечец никой не ти се връзва на глупостите. Дори и Р.Овч. те изхвърли като употребен презерватив, а е добре известно че той има афинитет към измамите.
                    ...
                    Чак после разправяй кой колко не разбира че се налага един Измамник да му обяснява.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Точно. Сега монголите мрът, щото ния тук цъфтим и вържем. Мдааа, ЛОГИКА !
                      А бе Фараоне!!!Бе ти доста време стоя мирен.Ся кво стана!!!Късо ли,бутон ли!!!Не ,че съм се съмнявал ,че ще избухнеш,де!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        ...

                        П.П. Винаги ме изумяват БГ мурзилетата като започнат да рисуват едни апокалипсиси за БГ, а то е точно обратното. Има апокалипсис, но е за монголите.
                        Точно. Сега монголите мрът, щото ния тук цъфтим и вържем. Мдааа, ЛОГИКА !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Това нещо се вижда много ясно при структура износ на БГ икономика, който нарастна рекордно, а в същото време спад при енергоносители, намали пораженията от Монголия при внос и търг. дисбаланс.

                          Нали затова подритвам Моркуфа от време на време като започне с глупостите си как БГ била отишла в кофата, а статистиките сочат точно обратно и даже икон. ръст ще надхвърли очакванията

                          П.П. Винаги ме изумяват БГ мурзилетата като започнат да рисуват едни апокалипсиси за БГ, а то е точно обратното. Има апокалипсис, но е за монголите.
                          Не се изумявай това е линията която трябва да следват.
                          Доста пъти съм споменавал, че колкото по-далече е една държава от Империята на Злото, толкова е по-добре за държавата и за хората в нея. И това във всякакъв смисъл - политически, икономически, физически, географски, исторически... Абе всеки да добавя кой квот' се сети.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Бе, аз говоря за шарлатанската тактика с лафчетата: "малка и бедна" държава, дет' ги пробутват Манголия & БГ матрьошките.

                            И ти предложих да отидеш и да си намериш голяма и богата.

                            П.П. Мен не ме мисли, тигре
                            Бе аз пак да попитам: А дали е голяма и богата "БГ Империята", че нещо ми се губи? Ето, цял ЕС казва: "Най-бедната в ЕС страна".
                            Та, всички лъжат ? Или са в грешка? бе дай ги пусти трилиони български, да ги видим, да ни светне пред очи па да се напънем, таковата, налэ, да измамим някого, да му ги гушнем...
                            Ама-хА, да ни ги пробутват Монголия и БГ матрьошките.

                            По-нататък, Импотех написа:

                            Российское продэмбарго помогло Европе увеличить экспорт продукции на 5%
                            Съответно, да му обясним и на него, че е невежа:
                            ЕС "изнася 5% повече" не, щото е произвел повече. Има пропуск. "Малък".
                            И той гласи "ЗА ДРУГИ СТРАНИ". Сиреч, това, което е било предназначено и произведено но, не могат вече да го продават в Русия, НА ВСЯКА ЦЕНА, го набутват по всички възможни други канали за експорт, да не се вмирише вкъщи.
                            Естествено, пак вземат някакви пари но, не и ..."рупли". Което е гадно. и затова, чувам, французите настъпвали Оланд, немците-Меркел и т.н. да отменяли санкциите. Друго не знам но, тъпият ЕС си иска "руплите".
                            Извод?
                            Ами, според Импотех, цяла Европа е откачила...
                            Last edited by Pyramid; 07.08.2015, 18:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Ами, то първата работа на шарлатанин е да изкара другите, че са бедни и фрости, за да може да ги обере. Монголия не прави ли само това от 200 години, че все другите били бедни и фрости и тя да дойдела да ги "асвабади"?

                              П.П. Както казва Имхотел, вярно не си профи. Моя милост е изследвал казус преди 10 години, когато беше имотен бум и ви правех едни анализи кога ще отлепи имотния маркет.

                              Та, прогнозите ми стоят и са убийствено точни, та тогава се сблъсках що е то измамник и като ти гледам нивото - нещо не ме впечатляваш
                              Аз не казах че не е профи, намеквах че телефонните измами са само малка част от репертоара,
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Бе я го зарежете тоя мошеник, да се върнем малко на темата:

                                Российское продэмбарго помогло Европе увеличить экспорт продукции на 5%

                                Помните ли виенето мурзилките и руските тролове почти от една година, как ЕС щял да фалира и САЩ да се разпадне заради руското ембарго?
                                Една година след това резултатите съвсем не са такива: според статията в газета.ру Европа не само не е загубила от ембаргото, но даже е увеличила износа си на селскостопанска продукция с 5%. Единствено има спад на износа на плодове и зеленчуци с около 10%, като в същото време ЕС продължи мерките за поддръжка на фермерите страдащи заради ембаргото.
                                ...
                                Това нещо се вижда много ясно при структура износ на БГ икономика, който нарастна рекордно, а в същото време спад при енергоносители, намали пораженията от Монголия при внос и търг. дисбаланс.

                                Нали затова подритвам Моркуфа от време на време като започне с глупостите си как БГ била отишла в кофата, а статистиките сочат точно обратно и даже икон. ръст ще надхвърли очакванията

                                П.П. Винаги ме изумяват БГ мурзилетата като започнат да рисуват едни апокалипсиси за БГ, а то е точно обратното. Има апокалипсис, но е за монголите.

                                Коментар

                                Working...
                                X