IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Те руснасите че са прости, е световно известно.
    Но дори и те едва ли се нуждаят от съветите на някой известен като дъм.
    Дали наистина са прости, кой построи първата АЕЦ тъпчо, кой ходи когато си поиска в космоса,на кого на рамото плаче сега за електричество украйна. И кой ще спечели от това електричество- дъмест

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Ха! Верно!

      Сега е добре да чуем от някоя мурзилка че това не е точно така, ами е да речемммм... превалутиране,

      Уж можеш да смяташ с големи числа а все на политика го избиваш....
      РЦБ купи 11 млрд долара по 54 рубли...Сега ще ги продаде на 64....

      На това при нас му казват печалба а при теб как е ... не знам...може би бакшиш....

      Коментар


      • Някой ще обясни ли защо цената на зелето в руските градове Самара и Новосибирск е толкова висока? Средната цена на зелето в Русия също е доста висока. http://tsenomer.ru/produkti/kapusta/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Не разбирам какво се пънеш на бързея, вноса трябва още да се свали- да се вкарват само да кажем електроника или някакви чаркалаци които не могат да се произведат- това че не ядели норвежки хайвер едва ли ще трогне руснаците
          Те руснасите че са прости, е световно известно.
          Но дори и те едва ли се нуждаят от съветите на някой известен като дъм.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Сега, тия ги разправяй на най-простите мурзилки.
            Това са данни от РБЦ. И това е заглавието на статията. Но ти като руски ТРОЛ, пак лъжеш. Явно това е в натурата ти.
            Ти си нагъл, бездуховен нещастник, на който Господ ще даде нужното.
            Не разбирам какво се пънеш на бързея, вноса трябва още да се свали- да се вкарват само да кажем електроника или някакви чаркалаци които не могат да се произведат- това че не ядели норвежки хайвер едва ли ще трогне руснаците

            Коментар


            • Айде аз отивам да вечерям. Няма да "чета 1000:1".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                А бе янки вчера бях пуснал 4 линка кое колко струва в русия като на единич била.ру можеше да се разгледат и другите им магазини. Като се опитваш да лъжеш сам поне вярваш ли си
                Естествено, че не си вярва. Неизвестно как, тогава, очаква нормални хора да му се вържат?
                Мъка-мъка, Мъка !

                Коментар


                • Ха! Верно!

                  Сега е добре да чуем от някоя мурзилка че това не е точно така, ами е да речемммм... превалутиране,
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    А бе янки вчера бях пуснал 4 линка кое колко струва в русия като на единич била.ру можеше да се разгледат и другите им магазини. Като се опитваш да лъжеш сам поне вярваш ли си
                    Дъмър,

                    аз кат' ви пускам цени ви ги пиша - цена/количество

                    От картинките ти нищо не се разбира дали е на бройка, на килограм, за 10 грама или на миля?

                    Давам ви и колко са стрували преди това с изменението на годишна база. Явно ви е трудно да зацепите още как се прави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Сега, тия ги разправяй на най-простите мурзилки.
                      Това са данни от РБЦ. И това е заглавието на статията. Но ти като руски ТРОЛ, пак лъжеш. Явно това е в натурата ти.

                      Импорт товаров из стран дальнего зарубежья за полгода упал почти на 40%

                      http://www.rbc.ru/rbcfreenews/55c4c2a69a79470362a3b763

                      След подобна изцепка, мисля че свободно мога да ти го кажа:

                      Ти си нагъл, бездуховен нещастник, на който Господ ще даде нужното.
                      Абе, алоу!
                      Той, че е "спаднал" - според графиката, е така. Не не е, щото сам е искал да спадне, а заради наложените ограничения.
                      Ама де ти го обяснявам - колко да ти го обяснявам, като нямаш капацитет да го разбереш?
                      Тъжна картинка сте това, сдуханите тролове.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        ...
                        В същото време вноса в тази северна държава е спаднал с около 40%, като някои отрасли на право излизат от подобен род оценки - наприме вноса на млечни продукти е спаднал 6.4 пъти, на месо два пъти, плодове с 1.6 пъти.
                        А бе янки вчера бях пуснал 4 линка кое колко струва в русия като на единич била.ру можеше да се разгледат и другите им магазини. Като се опитваш да лъжеш сам поне вярваш ли си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Ти си нагъл, бездуховен нещастник, на който Господ ще даде нужното.
                          Отивам да мацна още една бъркалка на тавана с гипс, че даже лек ремонт се бичи тук и после ще се посмея пак.

                          П.П. Ами, такива са БГ мурзилките - албански реотани, дет' стоплят доживотно и започват да лъжат по навик наоборот.

                          Ти му казваш Слънцето изгрява от изток ( даваш му статистика на рушки ), па то започва да се пърчи, че изгрява от запад и не е Слънцето, ами козата Мара на терасата му.

                          Усмихвай се!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Не си на себе си: Ако по цял ден пишеш тук, не виждам как четеш 1000:1. И ти измисли машина на времето. Денонощието продължава да е 24 часа.
                            Е, ти как мислиш, че се пише във фентъзи стил, който е най-трудният за работа?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Хоп-стоп!
                              Не е "вносът спада", а "вносът Е ОГРАНИЧЕН".
                              Разликата е "малка но, съществена". Не производителите са го искали. Това е директива.
                              От Вашингтон - за еврогейците и от Москва-за рушняците.
                              И едните, и другите, слушат, щото...
                              Сега, тия ги разправяй на най-простите мурзилки.
                              Това са данни от РБЦ. И това е заглавието на статията. Но ти като руски ТРОЛ, пак лъжеш. Явно това е в натурата ти.

                              Импорт товаров из стран дальнего зарубежья за полгода упал почти на 40%

                              http://www.rbc.ru/rbcfreenews/55c4c2a69a79470362a3b763

                              След подобна изцепка, мисля че свободно мога да ти го кажа:

                              Ти си нагъл, бездуховен нещастник, на който Господ ще даде нужното.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Аз съм чувал много неща, щот' пропорция четене/писане ми е 1:1000. Тоест повечко чета и по-рядко пиша.

                                А, ти ми мязаш на сервитьорче/бакшиш, дет' все били вечните тарикати и прецаквали наред 'орицата. Не се прави бизнес така, синко

                                П.П Нали видя с онова момче ( тракащото с лебеди, докат' ме пробва и какво му се случи по хистори )? Не мо'е ми отговори на 1 тъп въпрос, щот' 2 дена му трябваха да зацепи, че Рашка е било име на Сърбия, а не е име на Монголия.
                                Не си на себе си: Ако по цял ден пишеш тук, не виждам как четеш 1000:1. И ти измисли машина на времето. Денонощието продължава да е 24 часа.

                                Коментар

                                Working...
                                X