IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    За теб ли да го направя. Я не ме разсмивай. Въобще не ми пука за вас комсомолските секретарки. Аз парите съм си ги направил и не се отчитам на никой за разлика от теб. Както каза бат ти бойко материала е некачествен, а ти си точно от този некачествен комунистически материал и си заслужаваш съдбата на една дребна душичка обвиняваща за неволите си Запада. Никой не е виновен,че си некадърен партиен секретар и нямаш елементарни познания от нищо. Бленуваш по СССР и бачкането на някаква работа колкото да не е без хич, се пак по комунизма хляб и пиене за всички. Ама това време няма да се върне, остава само в промитите ви кратуни.
    Храната - новата сакрална идея на Русия

    http://kafene.net/news_and_analysis...._anch=35582333

    Цитат:

    Така че аз добре знам, какво значи месеци наред да ядеш паста за зъби, знам как след това в Грозни се пекат гълъби на шиш, знам как в планината край Шаро-Аргун, в същата Чечения, се яде кучешко (важното е да изрежеш сланината, че кучешката горчи), знам какво е да пиеш вода от блато или от ручей, където горе по течението лежи мърша - умряло теле.

    Да отгледаш хиляда и петстотин прасета, да ги докараш в Русия през океана и там да ги изгорят в крематориума, защото един малоумник окончателно се е побъркал – това е пълна дивотия, разбира се.
    ----------------------
    * Аркадий Бабченко е руски журналист, създател на проекта „Журналистика без посредници“. Роден е през 1977 г., завършил е международно право, женен е и има една дъщеря. Участвал е в двете войни в Чечения – първия път през 1995 г. като донаборен войник, втория – през 1999 г., като наемник. Работил е за много издания, между които „Московски комсомолец“ и „Новая газета“, както и за тв предавания. Като военен кореспондент на „Новая газета“ е отразявал войната в Южна Осетия през 2008 г. Текстът е публикуван в профила му във фейсбук.
    ----------------------

    П.П. Малко е дългичко като текст, но си струва

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      САЩ удариха тежко "Газпром" с нови санкции

      http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/08/..._novi_sankcii/

      Цитат:

      За пръв път Вашингтон въвежда санкции срещу конкретен обект, а не срещу физическо или юридическо лице.
      -----------------------------------

      П.П. На монголската бензанджийца й резнаха още няколко шланга. Нали 'ногу се пърчеше, че щяла да остави цяла Юръп на студ.

      Ха, да видим тази зима кой ще виси на холодна?

      На каубоите коня отдавна не е между краката им, ама те продължават да викат "Дий !" Все още се имат за Първа сила и фактор в Света
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Браво на преоткривателя. Тази новина ви я пуснах снощи, ама нали някои четат:пишат = 1:1000 , какво друго да очакваш.
        ШАШ станаха прекалено нагли и са тръгнали да настъпват грапата. Да видим, как ще ги огрее.
        Относно следите, дето водели, да сме наясно: Всички пътища водят към Рим...в краен случай, към кв.Калтинец. Там мургави братя да искаш. Новият хит бил темата "климатици".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Ами няма начин да не фалира след като дръпна правителството парите от там и се започнаха едни приказки за гнили ябълки. Но това си беше пирамида- няма как да даваш такива лихви и да издържиш- другия вариант който обясняваха че придобили много дружества и чрез тях си плащали-??????????, не знам. Знам какво се говореше в банковите среди- пирамида.
          А парите доколкото разбрах не са взети от комсомолските секретари, а от някакви други. Като искаш и ти може да се пробваш да не си мишка и да си мъж/поне веднъж/ и да се пробваш да думнеш я лилиту, я батман, я ватман.
          Но доколкото разбирам ти си жена, така че нищо няма да направиш
          За теб ли да го направя. Я не ме разсмивай. Въобще не ми пука за вас комсомолските секретарки. Аз парите съм си ги направил и не се отчитам на никой за разлика от теб. Както каза бат ти бойко материала е некачествен, а ти си точно от този некачествен комунистически материал и си заслужаваш съдбата на една дребна душичка обвиняваща за неволите си Запада. Никой не е виновен,че си некадърен партиен секретар и нямаш елементарни познания от нищо. Бленуваш по СССР и бачкането на някаква работа колкото да не е без хич, се пак по комунизма хляб и пиене за всички. Ама това време няма да се върне, остава само в промитите ви кратуни.
          Last edited by prectical; 08.08.2015, 22:58.

          Коментар


          • САЩ удариха тежко "Газпром" с нови санкции

            http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/08/..._novi_sankcii/

            Цитат:

            За пръв път Вашингтон въвежда санкции срещу конкретен обект, а не срещу физическо или юридическо лице.
            -----------------------------------

            П.П. На монголската бензанджийца й резнаха още няколко шланга. Нали 'ногу се пърчеше, че щяла да остави цяла Юръп на студ.

            Ха, да видим тази зима кой ще виси на холодна?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
              Тъпчо си ти. КТБ фалира когато твоите хора БСП-АТАКА-ДПС-ДС бяха на власт бе трол смешен. Много набързо после пуснаха власта и се отеглиха в опозиция, защо ли? Защото си зеха милиардите, напълниха си гушите комсомолските сектретари и техните секретарки и го отдариха на живот в опозиция. А сега на власт отново са комуняги само да ти кажа. Половината членове на ГЕРБ са партиини отрочета, а почти целя ВСС е пълен със същите боклуци. Ето затова България никога няма да се оправи. Щото до ден днешен я управляват некадърни СВИНЕ. Трябваше да последвате съдбата на Чаушеску и жена му. Жалко,че и до ден днешен няма мъже в България, всичко живо мишкува....
              Ами няма начин да не фалира след като дръпна правителството парите от там и се започнаха едни приказки за гнили ябълки. Но това си беше пирамида- няма как да даваш такива лихви и да издържиш- другия вариант който обясняваха че придобили много дружества и чрез тях си плащали-??????????, не знам. Знам какво се говореше в банковите среди- пирамида.
              А парите доколкото разбрах не са взети от комсомолските секретари, а от някакви други. Като искаш и ти може да се пробваш да не си мишка и да си мъж/поне веднъж/ и да се пробваш да думнеш я лилиту, я батман, я ватман.
              Но доколкото разбирам ти си жена, така че нищо няма да направиш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Значи, в правови държави /а уж сме в страна на ЕС/ щом ти твърдиш нещо, сам трябва да го докажеш. Приведи там примери, числа, дати, каквото намериш. И "компетентните органи" ще се изкажат. Да плещи, вижда се, всеки може.
                Добре де, ето:
                Телефонни измамници са ужилили с 20000 лева ти варненки. Полицията работи по случая, като следите водят към Горна Оряховица.

                Искаш ли още?

                ето:

                Телефонни измамници подвели възрастна жена и тя подхвърлила през терасата 4000 евро и 2000 лева на телефонен измамник. Следите също водят към Горна Оряховица.
                Ами какво повече може да се иска?


                ПП
                А за какво намесваш правови държави? Нали искаш като в Хуйлостан?
                Ами - воала!
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Tе и на ватниците им е любим този въпрос, а я виж докъде а докараха - руснаци да ровят в унищожените храни за да не умрат от глад.

                  За тях, както и за теб, вече важи обратния въпрос: докажете че не сте...
                  Значи, в правови държави /а уж сме в страна на ЕС/ щом ти твърдиш нещо, сам трябва да го докажеш. Приведи там примери, числа, дати, каквото намериш. И "компетентните органи" ще се изкажат. Да плещи, вижда се, всеки може.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    ...

                    Много обичам да задавам следния въпрос:
                    "-А, с какво ще докажеш?"
                    Tе и на ватниците им е любим този въпрос, а я виж докъде а докараха - руснаци да ровят в унищожените храни за да не умрат от глад.

                    За тях, както и за теб, вече важи обратния въпрос: докажете че не сте...
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Е добре де, кое не е според правилата? Ми пирамидата продължава да обижда, и според мен е редно да бъде баннат.
                      Обяснявам, половонеспособни: Когато клеветиш, е дори повече от обида. Това, твоето, е най-долното посегателство. И то, пред хора. Та, не мъркай, ами събирай пари да ме първо съдиш, и после-да плащаш. Отсега ти казвам, вече си изгубил.

                      Много обичам да задавам следния въпрос:
                      "-А, с какво ще докажеш?"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Скъпа, ако ще баняш, баняй наред, където този проблемен субект клевети. или пък, вземи от него там, "данни за моите измами", както твърди, и действай през съд, прокуратура и т.н. Осъдите ли ме, печелиш. Не ме ли - отсега гласете по 20 К на човек /най-малко/ за морални щети и разноски по делото. Обещавам /не, гарантирам!/ внесените от вас средства ще бъдат инвестирани в обекта, за който от години тук търсих финансиране.
                        А на теб, после, ама съвсем безплатно, ще ти го доставя, монтирам и ще обслужвам гаранционно и следгаранционно в прод.на 5 години.
                        - Да видиш, че съм готин.
                        Ха-ха-ха-хааааа!
                        Гладна кокошка просо сънува
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Непрочетено Днес, 19:26
                          Pyramid
                          Това съобщение беше изтрито от mibova. Причина: Придържайте се към правилата.
                          Скъпа, ако ще баняш, баняй наред, където този проблемен субект клевети. или пък, вземи от него там, "данни за моите измами", както твърди, и действай през съд, прокуратура и т.н. Осъдите ли ме, печелиш. Не ме ли - отсега гласете по 20 К на човек /най-малко/ за морални щети и разноски по делото. Обещавам /не, гарантирам!/ внесените от вас средства ще бъдат инвестирани в обекта, за който от години тук търсих финансиране.
                          А на теб, после, ама съвсем безплатно, ще ти го доставя, монтирам и ще обслужвам гаранционно и следгаранционно в прод.на 5 години.
                          - Да видиш, че съм готин.

                          Коментар


                          • Е добре де, кое не е според правилата? Ми пирамидата продължава да обижда, и според мен е редно да бъде баннат.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=1Fsx6StfZzU

                              Валентин Катасонов - Эра Машиаха - Хватит молчать об оккупации России!


                              Няма време за превод, наесен евентуално!

                              Коментар


                              • Сидеров и Станишев са по-по-приятелчета на себе си най-вече!
                                Още повече, има ли партия, има ли структура, която регулира мисленето ти, бягай далеко!

                                Самостоятелното мислене се складира в пространството и колкото повече самостоятелни такива, по трудно за банкерите фашисти!

                                Коментар

                                Working...
                                X