IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп
    Моля модератора да банне пирамид за обиди.
    - Що бе? Я колко по-добре звучи от "немощниятех". Разбира се, само за "мъжка" немощ става дума. Инак, мое да си хЕний, примерно.

    Коментар


    • А тук предлагам да сравни всеки сам, кои колко са гадни: Рушняци, франсета, ингилизи, америКОНци. Някак всички такива едни, загрижени...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        Това може да го предложиш на шефа ти СерГЕЙ Станишеф или на оня неопределен Болен Сидеров
        По плвод цитата пл-доле, пирамидата никога не плаща. Дори и в кръчмата требва да го почерпят щото винаги си забравя портфейла.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          На теб? Да плащам? Много си се объркал. Смешник.
          Това може да го предложиш на шефа ти СерГЕЙ Станишеф или на оня неопределен Болен Сидеров

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            Тъпчо си ти. КТБ фалира когато твоите хора БСП-АТАКА-ДПС-ДС бяха на власт бе трол смешен. Много набързо после пуснаха власта и се отеглиха в опозиция, защо ли? Защото си зеха милиардите, напълниха си гушите комсомолските сектретари и техните секретарки и го отдариха на живот в опозиция. А сега на власт отново са комуняги само да ти кажа. Половината членове на ГЕРБ са партиини отрочета, а почти целя ВСС е пълен със същите боклуци. Ето затова България никога няма да се оправи. Щото до ден днешен я управляват некадърни СВИНЕ. Трябваше да последвате съдбата на Чаушеску и жена му. Жалко,че и до ден днешен няма мъже в България, всичко живо мишкува....
            Гледай кво чудо: С такова познаване пишеш, сякаш разказваш за себе си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Да бе да,
              Предлагам като ти баннат този ник следващиа ти да е скаундрел.
              Псето отдавна е умряло сигурно /аз се изнесох преди 20 години/ ама котаракът лично пред теб ще го сложа на кантара, ако не вярваш. Някои така и не приехте, че може и има почтени хора. Различни от вас. Гледаш огледалото и разправяш, че онзи отсреща, бил измамник.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                А бе тъпчо какво направиха в шаш 2008 година като изгърмяха прехвалените банки, какво направиха с КТБ- дълговете са за народа винаги, а и там и тук напълниха джобовете на някой които не са комсомолски секретари и за твоя информация комсомолските секретари се опънаха за КТБ да бъде фалирана
                Тъпчо си ти. КТБ фалира когато твоите хора БСП-АТАКА-ДПС-ДС бяха на власт бе трол смешен. Много набързо после пуснаха власта и се отеглиха в опозиция, защо ли? Защото си зеха милиардите, напълниха си гушите комсомолските сектретари и техните секретарки и го отдариха на живот в опозиция. А сега на власт отново са комуняги само да ти кажа. Половината членове на ГЕРБ са партиини отрочета, а почти целя ВСС е пълен със същите боклуци. Ето затова България никога няма да се оправи. Щото до ден днешен я управляват некадърни СВИНЕ. Трябваше да последвате съдбата на Чаушеску и жена му. Жалко,че и до ден днешен няма мъже в България, всичко живо мишкува....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Абе не беше 5 кила /5 кила е котаракът ми/ , ами доста по-голямо животно. Не съм го теглил, наистина но, холката му беше някъде на височина на коляното ми. А, че този алкохол е много, - дума да няма. Пък и те са искали да го уморят безболезнено, ама нА: как се възпитават алкохолици ..
                  Да бе да,
                  Предлагам като ти баннат този ник следващиа ти да е скаундрел.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • И още нещо, дето не съм сигурен, западняк кога ще се сети.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Леле пирамида, лъжата за теб е начин на живот!
                      Ми 250 грама водка на пет кила живо тегло е като ти да изпиеш пет литра водка! И то да ти я налеят в устата на един път!
                      Ееееее! Ааааааа!
                      Малиии! УАУ!
                      Ха-хааа!
                      Абе не беше 5 кила /5 кила е котаракът ми/ , ами доста по-голямо животно. Не съм го теглил, наистина но, холката му беше някъде на височина на коляното ми. А, че този алкохол е много, - дума да няма. Пък и те са искали да го уморят безболезнено, ама нА: как се възпитават алкохолици ..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                        Стегни се. Освободи ли са ни за да ни заграбят те, не от обич към нас. Второ живей в настоящети не в миналото. Що не говориш за събития от преди 1500 години?. Ето заради такива тролове като теб - СССР ски подлоги, тази държава в момента е на системи. Колко милярда окрадохте 88-89 година преди да падне комунизма. Защо прехвърлихте дълговете на народа????? За такива като теб интересите на Русия са пред българските. Единственото което мислите е как да напълните джобовете на вашите хора от ДС - неуки нагли селяндури.
                        А бе тъпчо какво направиха в шаш 2008 година като изгърмяха прехвалените банки, какво направиха с КТБ- дълговете са за народа винаги, а и там и тук напълниха джобовете на някой които не са комсомолски секретари и за твоя информация комсомолските секретари се опънаха за КТБ да бъде фалирана

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          добре, забранени са дългите пари... освен това след 30 дни могат да ти откажат кредит, освен това има риск пиндосите да скъсят още дължината на кредита или да го забранят изцяло
                          Ами до сега не са ги забранили и няма изгледи да ги забранят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                            Тия са ти ги разправяли от хиляда и една нощ. И сега милионери ли са? Истината беше, че Партията пращаше там на заплати (тъй като Партията плащаше от печалбата си) които не бяха достатъчни да се задели и лев. Но много сестри ходеха например защото заработваха допълнително с протитуция, а мъже с допълнителна хамалска работа.
                            Никой не ми го е разправял, познавам лично хората, от габрово са и за тях мога да гарантирам, другите какво са правили не знам

                            Коментар


                            • Леле пирамида, лъжата за теб е начин на живот!
                              Ми 250 грама водка на пет кила живо тегло е като ти да изпиеш пет литра водка! И то да ти я налеят в устата на един път!
                              Ееееее! Ааааааа!
                              Малиии! УАУ!
                              Ха-хааа!
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Истински случай в Русия:
                                На едни комшии /ние на третия, те-на втория етаж/ кучето, кокершпаньол, се разболяло от гана. Ще мре. И те решават да го напоят с водка, поне да не се мъчи, леко да иде на по-доброто място. Натискат го с водката-оно се дърпа. Не ще. Ама му изливат 250 грама някак в устата.
                                Оцелява въпросната нощ.
                                На следващия ден - още не е умряло, пак го назорят да пие, този път се дърпа по-малко.
                                И въпросната нощ също оцелява.
                                Трета нощ няма, не могат да скрият от него водката. С години. Намира където има затворен шкаф, как отваря-само си знае, чупи бутилката, излоква, прави главЪТЪ и - махмурлия до следващия ден. Вече водката се крие по рафтовете над 2 метра високо, оти онО скача...
                                - Да казвам ли, че от ганата и помен не остана?

                                Коментар

                                Working...
                                X