IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чудя се дали, след като се видя, че не можете никого да "обърнете към правата вяра", шеф-платците ви няма да ви орежат дажбите.
    ...Или целта е да разпространявате знанията на антируската коалиция с надеждата, че кото мине /ако мине/ тук, като прочете нещо /случайно/ в километрите буламачи, и също ще почне да носи заразата? Ако тъй, види се, ще продължавате: вие да плюете, те да плащат.
    'ногу продуктивни.
    АКО носехте поне нещичко полезно за българщината, човек да вземе, да ви прости. Ама ха да го видим: "БГ империя", та "БГ империя".
    И никакво смирение. Аз "Великани" тук да пишат досега не видях освен като претенции, обаче.
    За унищожаването на санкционните продукти взели да оплакват рушняците. Е, ще ви подскажа: СЕГА се разбира кой с кого е. Който иска да живее и да управлява съдбите си самостоятелно, трябва да може да се откаже от сладките залъгалки. водят до горчиви капани. Или става като онези, да се радват на бисквитите от кофата за боклук. Сигурно ви се ще да имате такова обкръжение. После, да си ги газите /вие/ и да ги използвате да доведат вашите шефове "на власт". да има около "вярно"кого да размахвате опашка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
      За теб ли да го направя. Я не ме разсмивай. Въобще не ми пука за вас комсомолските секретарки. Аз парите съм си ги направил и не се отчитам на никой за разлика от теб. Както каза бат ти бойко материала е некачествен, а ти си точно от този некачествен комунистически материал и си заслужаваш съдбата на една дребна душичка обвиняваща за неволите си Запада. Никой не е виновен,че си некадърен партиен секретар и нямаш елементарни познания от нищо. Бленуваш по СССР и бачкането на някаква работа колкото да не е без хич, се пак по комунизма хляб и пиене за всички. Ама това време няма да се върне, остава само в промитите ви кратуни.
      Що бре, на секратарката си Първанката добре е плащал? Даже я е взел за жена на синковеца си, за да може момчето на 27 годинки да си купува хотелчета по 9 милки с кинтите от Южен пАток
      ----------------------------------------------

      Хотелът на Първанов за 7,5 млн. лв. в Кюстендил купен с пари от „Южен поток”

      http://viaranews.com/2015/08/07/%D1%...2%D0%B5%D0%BD/

      П.П. Бленуват как да крадат, колкото братята си от Монголия.

      Там, нали избухнаха стачки на касмадрума, защото приятелчето на Хаяско с кинтите за касмадрумо, ударило едно МОЛ-че за 650 милки и после 'орицата висят с месеци без заплати.

      Идилия и монголски ценности - ко да прайш?
      Last edited by marandi; 09.08.2015, 09:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
        Бе да ти кажа и на тия пропагандата е като на соца...ем риват разни из франция , италия и т.н........ем имали ръст от 5 % на износа
        Това само фоновия го верва
        Ти на данните на Евростат ли не вярваш? Считаш, че там някой ще тръгне да ги пасва заради една плюнка като Русия ли? Тя и в БРИКС си е едно нищо, не знам какво е искал да каже русофила по-долу с изказванията на дивак като Зума който ходи облечен в кожи и има 100 жени.

        Голямо нещо е Путкиновата пропаганда - може да накара човек да си мисли, че едно нищо е нещо.

        Коментар


        • http://svetoven.pogled.info/news/666...70-za-6-godini
          Търговията между страните от БРИКС се е увеличила с 70% за 6 години

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
            Бе да ти кажа и на тия пропагандата е като на соца...ем риват разни из франция , италия и т.н........ем имали ръст от 5 % на износа

            Това само фоновия го верва
            Реват, реват ... Колко да реват? ( при разход за храна от доходите си между 7-15%.

            Друго си е гордият монголин с 55-60% разход за храна да слюнкоотделя, докат' поредният вожд-идол минава с багери през храната и я гори в крематориуми

            Коментар


            • Бе да ти кажа и на тия пропагандата е като на соца...ем риват разни из франция , италия и т.н........ем имали ръст от 5 % на износа

              Това само фоновия го верва
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                да това е жизнеутвърждаваща новина като в соца...в стил , лошите ни правят мръсно ма ние е го на , на пук растем
                Колхозниците си остават лоши и при соца и сега. Да нападаш съседите си през 2014г трябва да си не само лош но и малоумен, без всякакво чувство за реалния свят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Пак неразбрал:
                  Какво има за разбиране. Ти може ли да си следиш мисълта, ако изобщо твърдиш, че имаш такава.

                  Експорта на храни от ЕС се е повишил за година с 5%, все едно че мижавата икономика на Русия изобщо не съществува. Само на тъпо ченге като Путкин може да му хрумне да санкционира нещо което е 30 пъти по-голямо от него.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                    Санкциите на Русия са ударили много експорта на храни от ЕС (нагоре)
                    Това беше явно още един гросмайсторски ход на Путкин.

                    the value of overall exports have increased by 5 % from August 2014 to May 2015
                    http://ec.europa.eu/agriculture/newsroom/218_en.htm
                    Пак неразбрал: Сега, без да е произведено повече, което се е изнасяло преди за Русия, се изнася НЕ за Русия и, ЗА ДРУГИ НАПРАВЛЕНИЯ, дава някакъв прираст. Ако руснаците го приемеха, нямаше да има ръст. Обаче, не щат...И си подобряват /или поне поддържат достатъчно положителен/ търговския баланс. Бюджетът трудно се връзва но, дефицитът се удържа. Инфлацията-също. И тарикатите работят с внушения, които сам си изработваш: Умълчават това, за другите направления...Ама им се иска Русия да купуваше.
                    Слабата памет на "четящи/пишеши 1000:1" води до епизодичното повторение в една и съща тема на едно и също.

                    Коментар


                    • да това е жизнеутвърждаваща новина като в соца...в стил , лошите ни правят мръсно ма ние е го на , на пук растем
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Санкциите на Русия са ударили много експорта на храни от ЕС (нагоре)
                        Това беше явно още един гросмайсторски ход на Путкин.

                        the value of overall exports have increased by 5 % from August 2014 to May 2015
                        http://ec.europa.eu/agriculture/newsroom/218_en.htm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Бе, то и крави да гледаш пак се искат познания. Мурзилята даже и това не могат и затова нон-стоп си внасят месо

                          П.П. Дай предложение кой е световната сила номер 1 днес? Аз думам Евроатлантическия съюз ( включва ЕС, УСА и Канада ).

                          Ти кои мислиш, че са?
                          Ти затова ли им правиш "евроатлантически" свирки? Щото били №1?
                          Интересно, ако това биха били "рушняците", на тях пък какви щеше да им ги правиш? "Евразийски"?
                          Без съмнение. Свое мнение?
                          -Забравяме. Марандулий без индукция не мое.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            На каубоите коня отдавна не е между краката им, ама те продължават да викат "Дий !" Все още се имат за Първа сила и фактор в Света
                            Бе, то и крави да гледаш пак се искат познания. Мурзилята даже и това не могат и затова нон-стоп си внасят месо

                            П.П. Дай предложение кой е световната сила номер 1 днес? Аз думам Евроатлантическия съюз ( включва ЕС, УСА и Канада ).

                            Ти кои мислиш, че са?

                            Коментар


                            • Тъжно.
                              "Мозък" на стероиди.
                              Онова, със "сакралното".
                              Само как се вписва извънземното от "денят на независимостта":
                              "-УМРЕТЕ!"
                              Last edited by Pyramid; 08.08.2015, 23:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                                За теб ли да го направя. Я не ме разсмивай. Въобще не ми пука за вас комсомолските секретарки. Аз парите съм си ги направил и не се отчитам на никой за разлика от теб. Както каза бат ти бойко материала е некачествен, а ти си точно от този некачествен комунистически материал и си заслужаваш съдбата на една дребна душичка обвиняваща за неволите си Запада. Никой не е виновен,че си некадърен партиен секретар и нямаш елементарни познания от нищо. Бленуваш по СССР и бачкането на някаква работа колкото да не е без хич, се пак по комунизма хляб и пиене за всички. Ама това време няма да се върне, остава само в промитите ви кратуни.
                                Не разбира се , направи го за да се покажеш мъж. Казваш че в Бг не са останали мъже, слагаш себе си в това число и аз ти предложих ако искаш да се почувстваш мъж да направиш нещо по въпроса
                                А да гледам че имам повишение- първо комсомолски секретар после партиен, да видим какво е следващото- член на ЦК на БКП сигурно

                                Коментар

                                Working...
                                X