IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Голяма част от хората разбират света по два начина - или чрез проекция на собствените си мисли в други хора, или през идентификация с други хора. Изисква доста сериозна практика че човек да може да различава собствените си мисли и нагласи за другите от собствените си проекции. Силно ме съмнява Марков да има подобен опит. Поне ако съдя от постовете му силно натоварени с идеология.

    И от тук следва логичното заключение че това което казва е проекция на неговите собствени мисли за нещата за които говории чувства. И идентификацията му с руските управляващи.

    Не знам защо си мислите че психологията е някаква мъглява наука. Всъщност е много по-точна от повечето хуманитарни науки. Особено когато се прилага спрямо хора, които нямат никакъв опит с нея.
    Голяма част, но не всички. Това-първо.
    И, второ, чувствата са извън обсега на заповеди, разпоредби и т.н. Съмнява ме, че при тях, изобщо може да става и дума за нареждане кой кого какво как и т.н. да харесва, да мрази и т.н. Не разбирам, в тази връзка, защо изобщо се товариш, ангажираш и т.н. с нещо чуждо и извън контрола ти.
    Пък и казано е, "умом Россию не понять...".

    Коментар


    • През юни 2015г. в Русия производството на електрически мостови кранове е намаляло с 13,3 % спрямо юни 2014г.
      През първите 6 месеца на 2015г. в Русия производството на електрически мостови кранове е намаляло с 27,5 % спрямо първите 6 месеца на 2014г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Голям експерт се извъди. И защо човек трябва да има комплекс от някого, за да цени и уважава другиго? Защо се опитваш ТИ да ВПИСВАШ някого, товарейки го със собствените си разбирания? Защо не приемеш, че има различни от твоята гледни точки и не е задължително да са дефектни. На теб не знам но, на мен, подходът ти ми се струва ущърбна психология. Независимо от това, какво си мисли, че вижда нейният носител.
        Голяма част от хората разбират света по два начина - или чрез проекция на собствените си мисли в други хора, или през идентификация с други хора. Изисква доста сериозна практика че човек да може да различава собствените си мисли и нагласи за другите от собствените си проекции. Силно ме съмнява Марков да има подобен опит. Поне ако съдя от постовете му силно натоварени с идеология.

        И от тук следва логичното заключение че това което казва е проекция на неговите собствени мисли за нещата за които говории чувства. И идентификацията му с руските управляващи.

        Не знам защо си мислите че психологията е някаква мъглява наука. Всъщност е много по-точна от повечето хуманитарни науки. Особено когато се прилага спрямо хора, които нямат никакъв опит с нея.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          самозаблуждаваш се , всеизвестен си на всички тук.....аре бягам на плажче а вие громете Путя из нета......трябва да се бачка нале
          Предполагам, че си в КРИМНАШ на плаж, иначе за лицемер те обявявам с чиста съвест.
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
            Хващам бас, че ще изкара комидитата газ/нефт като потребителска стока!
            Естествено, че не са: Никой не гори нито нефт, нито газ. Само деривати.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Бла, бла, бла. Като няма какво да кажеш и почваш да приказваш за личността на опонента.

              Ми не - ти имаш комплекс от запада. Ако нещата в България са като на запад и ще умреш от глад - както и останалите на руско-партийна хранилка. Така че то даже не е комплекс а екзистенциален страх в русофилите че ако нещата са нормални, то и тяхното положение в обществото ще е нормално - демек на дъното
              Голям експерт се извъди. И защо човек трябва да има комплекс от някого, за да цени и уважава другиго? Защо се опитваш ТИ да ВПИСВАШ някого, товарейки го със собствените си разбирания? Защо не приемеш, че има различни от твоята гледни точки и не е задължително да са дефектни. На теб не знам но, на мен, подходът ти ми се струва ущърбна психология. Независимо от това, какво си мисли, че вижда нейният носител.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Никога не си бил обективен , сега още по малко ..... имаш някакъв комплекс на тема Русия , само като чуеш думата и почваш да се пениш.....нещо като кучето на Павлов си
                Бла, бла, бла. Като няма какво да кажеш и почваш да приказваш за личността на опонента.

                Ми не - ти имаш комплекс от запада. Ако нещата в България са като на запад и ще умреш от глад - както и останалите на руско-партийна хранилка. Така че то даже не е комплекс а екзистенциален страх в русофилите че ако нещата са нормални, то и тяхното положение в обществото ще е нормално - демек на дъното

                Коментар


                • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                  Хващам бас, че ще изкара комидитата газ/нефт като потребителска стока!
                  Може да избръмчи и на списания "Мурзилка", чаши с Путин, самолети.. Особено самолети, Армати..
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                    Залагам 100 лева, че няма, да отговори!
                    Хващам бас, че ще изкара комидитата газ/нефт като потребителска стока!
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vik Разгледай мнение
                      100 лева на демото либря
                      Ъ? Аз за демопари не съм чувал по магазините да ги вземат.
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • 100 лева на демото либря

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                          Марков, кажи ми честно каква руска потребителска стока използваш?
                          И коя е тази потребителска стока, която има по-добра добавена стойност от аналозите си?
                          Залагам 100 лева, че няма, да отговори!
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Марков, кажи ми честно каква руска потребителска стока използваш?
                            И коя е тази потребителска стока, която има по-добра добавена стойност от аналозите си?
                            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              самозаблуждаваш се , всеизвестен си на всички тук.....аре бягам на плажче а вие громете Путя из нета......трябва да се бачка нале
                              кажи нещо за мен, което знаеш????????
                              да не би да съм счетоводител комунист капиталист от Дряново??????
                              вземи си и чашата с Путин на плажа, да не те помисли някой за българин..
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар

                              Working...
                              X