IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
    В училищата ОСВЕН РУСКИЯТ ЕЗИК, НАСИЛА ТЕ КАРАХА И ДА СЕ АБОНИРАШ ЗА ЕДНО БЪЛГАРСКО И ЕДНО РУСКО ИЗДАНИЕ.

    ВЕЧЕ ЗНАЕШ.

    РАДВАМ СЕ, ЧЕ ПОМОГНАХ НА НЕЗНАЕЩ.
    Мен никой не ме е карал насила. Сигурно, щот'съм дръта номенклатура.

    P.S.
    PIF си е еталон, дума да няма. И много ми харесваше. Имат вкус.
    Last edited by Pyramid; 31.07.2015, 14:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
      Тракатрак, аз също имам спомени от детството, също имах абонамент(натрапен по команда) за "Мурзилка", но спомените ми от това по никакъв начин не ги наричам приятни. Нищо радостно за българското дете нямаше в това списание. Българското дете се радваше на други издания. "Дъга", "Чуден свят", PIF.... ама Мурзилка?!?!?!?!?
      Да сравняваш Пиф с Мурзилка си е некоректно. Пиф беше май до края на 70-те недостъпен, почти забранен. После го пуснаха и него по реповете. Не искам да ги сравнявам, нито по въздействие, нито по естетика. Но детската тематика си е детска и с нея е редно да се гаврим само във вицовете с черен хумор.

      Коментар


      • даже "Весьольие картинки" беше по-яко от "Мурзилка"...
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Бреййй, не знаех, че от страничките на детско списание са изскачали едни злодеи и са те млатили по нощите, да го ева. Наистина, лОши рушняци, лоши! Тва, да мъчиш дете, като го абонираш насила...
          - Тряа са избият, изколят, изтрият от учебниците. И някой да не си помисля нещо, не! било е кошмарен мокър сън, свършил е...
          В училищата ОСВЕН РУСКИЯТ ЕЗИК, НАСИЛА ТЕ КАРАХА И ДА СЕ АБОНИРАШ ЗА ЕДНО БЪЛГАРСКО И ЕДНО РУСКО ИЗДАНИЕ.

          ВЕЧЕ ЗНАЕШ.

          РАДВАМ СЕ, ЧЕ ПОМОГНАХ НА НЕЗНАЕЩ.
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Маранди, усетих се, че в предишен пост съм объркал Мурзилка с Чебурашка (остарявам вече, забравям), ама пак ти казвам, не се бъзикай с детската аудитория, детските спомени и творчеството за деца, па било то и руско. Прочетох, че в Московията викали "мурзилки" на платените писачи по форуми, ама ти от руската терминология ли ще се влияеш? Викай на руснаците "москвичи", ако щеш, па може и казаци, на троловете по руска тематика - папатаци, но остави детската тематика. Поздрави и не се засягай.
            БААААА, да му се не види! http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/russia Тея и по дълг са № 1 в света: Още малко - само някакви си 30-35 пъти, и може да стигнат днешния дълг на УСА.
            Само дето...
            Само дето, едни 300 /нека ги занижа дори, ама да е кръгла цифра/ милиарда резерв на РЦБ са към 3 пъти над резерва на ФЕД в собствена валута. В оная, дето сам я печата.
            Много са зле рушняците, наистина.
            Last edited by Pyramid; 31.07.2015, 14:46.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
              Тракатрак, аз също имам спомени от детството, също имах абонамент(натрапен по команда) за "Мурзилка", но спомените ми от това по никакъв начин не ги наричам приятни. Нищо радостно за българското дете нямаше в това списание. Българското дете се радваше на други издания. "Дъга", "Чуден свят", PIF.... ама Мурзилка?!?!?!?!?
              Бреййй, не знаех, че от страничките на детско списание са изскачали едни злодеи и са те млатили по нощите, да го ева. Наистина, лОши рушняци, лоши! Тва, да мъчиш дете, като го абонираш насила...
              - Тряа са избият, изколят, изтрият от учебниците. И някой да не си помисля нещо, не! било е кошмарен мокър сън, свършил е...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Маранди, усетих се, че в предишен пост съм объркал Мурзилка с Чебурашка (остарявам вече, забравям), ама пак ти казвам, не се бъзикай с детската аудитория, детските спомени и творчеството за деца, па било то и руско. Прочетох, че в Московията викали "мурзилки" на платените писачи по форуми, ама ти от руската терминология ли ще се влияеш? Викай на руснаците "москвичи", ако щеш, па може и казаци, на троловете по руска тематика - папатаци, но остави детската тематика. Поздрави и не се засягай.
                Хорошо, ладно! Простите меня!

                Скърбя за руплей в момента, понеже преди дни написах, че нямат полезен ход и опит за свалкане на ОЛП от РЦБ ще се използва веднага за атака по руплей.

                Дано днес спре на 62 'артии за уно гущерос. Путя, не сдавайся

                Коментар


                • През юни 2015г. в Русия производството на медни проводници е намаляло с 33,4 % спрямо юни 2014г.
                  През първите 6 месеца на 2015г. в Русия производството на медни проводници е намаляло с 43 % спрямо първите 6 месеца на 2014г.
                  В момента руската рубла се търгува по курс 61,108 руски рубли за 1 щатски долар

                  Коментар


                  • Тракатрак, аз също имам спомени от детството, също имах абонамент(натрапен по команда) за "Мурзилка", но спомените ми от това по никакъв начин не ги наричам приятни. Нищо радостно за българското дете нямаше в това списание. Българското дете се радваше на други издания. "Дъга", "Чуден свят", PIF.... ама Мурзилка?!?!?!?!?
                    Last edited by stabwound; 31.07.2015, 14:36.
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Добър ден, добри 'орица!

                      'ногу лихва плащат мурзилята, бре. Уж все връщат борчове, па то все цъка нагоре да'е ...

                      http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/russia
                      Маранди, усетих се, че в предишен пост съм объркал Мурзилка с Чебурашка (остарявам вече, забравям), ама пак ти казвам, не се бъзикай с детската аудитория, детските спомени и творчеството за деца, па било то и руско. Прочетох, че в Московията викали "мурзилки" на платените писачи по форуми, ама ти от руската терминология ли ще се влияеш? Викай на руснаците "москвичи", ако щеш, па може и казаци, на троловете по руска тематика - папатаци, но остави детската тематика. Поздрави и не се засягай.

                      Коментар


                      • Добър ден, добри 'орица!

                        'ногу лихва плащат мурзилята, бре. Уж все връщат борчове, па то все цъка нагоре да'е ...

                        http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/russia

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Голяма част, но не всички. Това-първо.
                          И, второ, чувствата са извън обсега на заповеди, разпоредби и т.н. Съмнява ме, че при тях, изобщо може да става и дума за нареждане кой кого какво как и т.н. да харесва, да мрази и т.н. Не разбирам, в тази връзка, защо изобщо се товариш, ангажираш и т.н. с нещо чуждо и извън контрола ти.
                          Пък и казано е, "умом Россию не понять...".
                          Тази малка част която не го прави действа по друг начин защото разбира много добре чисто психологичните процеси които им протичат в съзнанието. А при нито един ватник това не е налица.

                          Чувствата са елементарни прояви на първични инстинкти. Не са нещо велико или неописуемо. Има си човек някакъв комплекс дълбоко в несъзнанието му - най-вероятно дори и той не го знае. Този комплекс се проявява в нагоре в структурата на съзнанието му през компенсационни механизми. Например хора които се чувстват тотално загубени, които изживяват дълбок вътрешен страх че не контролират живота си, се вманиачават на тема контрол, предсказуемост и ред. И много често изпитват постоянна тревожност от живота, постоянно смятат че нещо ужасно ще се случи. Тревожността е прекалено тежко усещане, защото от него няма измъкване, и затова същите тези хора го предефинират в подсъзнанието си като страх. Страх от нещо външно, защото от страхът вече можеш да се предпазиш. Може да се придържаш към ред, можеш да контролираш това което те страхува или поне средата в която това се проявява. Но всичко това е като да мажеш с боя срутваща се стена. Екзистенциалния страх от света си стои дълбоко в подсъзнанието и няма как да изчезне. Страхът че светът поглъща живота на човек, че времето му изяжда възможностите. Страхът от признание че човек е нищожество. Че човек не само не е това което може да бъде, а е точно обратното.

                          Мога да продължавам нататък с много подобни страхове закотвени в най-различни хора, ама реших да се спра на това което се върти в подсъзнанието на средния ватник или привърженик на фашистка идеология.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Да бе. Тва експертите сте голема сила, налЭ. Светът се крепи на вас, гледай там, пази се...
                            Ватници!
                            На вас ли да се крепи ...
                            Yeah

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                              Демек производството на ВАТА е выросло
                              Да бе. Тва експертите сте голема сила, налЭ. Светът се крепи на вас, гледай там, пази се...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bocman Разгледай мнение

                                Производство химических и синтетических волокон в России за 4 года выросло на 20%
                                Демек производството на ВАТА е выросло
                                Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X