IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
    Работата е там, че не ме знаеш. А аз теб - да.
    самозаблуждаваш се , всеизвестен си на всички тук.....аре бягам на плажче а вие громете Путя из нета......трябва да се бачка нале
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      За сокола темата е изчерпана преди да е почната ...теб те знаем
      Работата е там, че не ме знаеш. А аз теб - да.
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • През юни 2015г. в Русия производството на трактори за селското и горското стопанство е намаляло с 9,6 % спрямо юни 2014г.
        През първите 6 месеца на 2015г. в Русия производството на трактори за селското и горското стопанство е намаляло с 37,8 % спрямо първите 6 месеца на 2014г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
          Това изчерпва цялата тема, всичко останало е мераци на глупаци.
          За сокола темата е изчерпана преди да е почната ...теб те знаем
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Нищо субективно не е това. В производството на коя потребитгелска стока Русия има приличен дял в световния пазар. В никое. Никой не иска руски боклуци. И само най-бедните руснаци ги купуват, не от желание а от необходимост. Все пак като бедни руснаци могат да си позволят само боклуци.
            Това изчерпва цялата тема, всичко останало е мераци на глупаци.
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Нищо субективно не е това. В производството на коя потребитгелска стока Русия има приличен дял в световния пазар. В никое. Никой не иска руски боклуци. И само най-бедните руснаци ги купуват, не от желание а от необходимост. Все пак като бедни руснаци могат да си позволят само боклуци.
              Никога не си бил обективен , сега още по малко ..... имаш някакъв комплекс на тема Русия , само като чуеш думата и почваш да се пениш.....нещо като кучето на Павлов си
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                честно казано субективното ти мнение не ме интересува....
                Нищо субективно не е това. В производството на коя потребитгелска стока Русия има приличен дял в световния пазар. В никое. Никой не иска руски боклуци. И само най-бедните руснаци ги купуват, не от желание а от необходимост. Все пак като бедни руснаци могат да си позволят само боклуци.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Не виждам за какво да се спори. Тя Русия може да с ипроизвежда каквото си иска. Въпросът е че нищо от това, което прави не го прави като хората.
                  честно казано субективното ти мнение не ме интересува....
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    по тоя въпрос спори с иванушка дураков..на едно ниво ще сте
                    Не виждам за какво да се спори. Тя Русия може да с ипроизвежда каквото си иска. Въпросът е че нищо от това, което прави не го прави като хората.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Тцъ те и картофобелачки даже не могат да направят като хората.
                      по тоя въпрос спори с иванушка дураков..на едно ниво ще сте
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Я гледай те в русия правели и хладилници и фризери и трансформатори и ел.двигатели.....а НПО троловете тук всекидневно се мъчат да ни убедят че в Русия само картофобелачки можели да сделат.....
                        Тцъ те и картофобелачки даже не могат да направят като хората.

                        Коментар


                        • Я гледай те в русия правели и хладилници и фризери и трансформатори и ел.двигатели.....а НПО троловете тук всекидневно се мъчат да ни убедят че в Русия само картофобелачки можели да сделат.....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • През юни 2015г. в Русия производството на хладилници и фризери е намаляло с 15,3 % спрямо юни 2014г.
                            През първите 6 месеца на 2015г. в Русия производството на хладилници и фризери е намаляло с 23,5 % спрямо първите 6 месеца на 2014г.
                            Гледате ли какво става днес с курса на руската рубла спрямо щатския долар и еврото?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                              През юни 2015г. в Русия производството на универсални електродвигатели с мощност по-голяма от 37,5 вата, е намаляло с 4,5 % спрямо юни 2014г.
                              През първите 6 месеца на 2015г. в Русия производството на универсални електродвигатели с мощност по-голяма от 37,5 вата, е намаляло с 5 % спрямо първите 6 месеца на 2014г.
                              - Преминава се към специални такива.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                                я уточнете кои са тролове и кои са горди посетители, че днес не съм се смял...
                                Е, аз съм зла гадина, налэ

                                Коментар

                                Working...
                                X