IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Немислимото се случва. Щабът на Клинтън май ще се опитва да оспорва. Само да се не докарат до граждански сблъсъци. Навремето Гор отстъпи при още по-сложна ситуация.

    Коментар


    • Аз, признавам, изобщо не познах какво ще стане - това ми е първият грешен политически коментар и загубен бас на тази тема Все още считам, че Тръмплина няма да е президент на щатите - я обвинения ще има, я ще го гръмнат, ще видим. На всички, които са го отиграли правилно - поздравления и все така
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Полуживата се гърчи в агония !!!!

        ОЩЕ СНОЩИ БЯХ НАЙ-СПОКОЙНИЯТ, ВЪПРЕКИ ИСТЕРИЧЕСКИЯТ ВОЙ НА ПРОБАБЕШКИТЕ МЕДИИ, ВЕЩАЕЩИ ПОБЕДА НА ДЪРТАТА - ДОРИ В ТАЙНСТВЕНАТА ГРУПА НА БУКЧЕТО ПРЕДУПРЕДИХ СВОИТЕ КЛИЕНТИ ЗА БРЕКЗИТОВ СЦЕНАРИЙ И ЧЕ ВЕРОЯТНО ЩЕ СЕ СЪБУДЯТ ИЗНЕНАДАНИ НОГО-НОГО ХОРА !!!

        Знаех, сигурен бях, че великият мъж ще унижи това уродливо и злобно бабешко чучуло, колкото и да го мачкат продажните медии !!! Има, има надежда за Америка - нормалните хора все още са силни, честният човек - работник, предприемач, все още държи властта в ръцете си - и показа волята си да смачка крадливите политици, плужеците на социални помощи, чиновнишките паразити !!! Очаквано - Полуживата печели сред малцинствата (нигърите - в голямата си част са паразити - като нашите хъхреци), Доналд печели сред работещите бели хора !!!

        Да видим сега "някои хора" как ще се измъкват сега, след като месеци наред плюеха Доналд - включително нашите родни недалновидни журналисти !!! Да не говорим за платените козяшки тролове. Те да си търсят нова работа, защото Доналд на боклуци не плаща.
        С инвестициите как е?

        Коментар


        • Полуживата се гърчи в агония !!!!

          ОЩЕ СНОЩИ БЯХ НАЙ-СПОКОЙНИЯТ, ВЪПРЕКИ ИСТЕРИЧЕСКИЯТ ВОЙ НА ПРОБАБЕШКИТЕ МЕДИИ, ВЕЩАЕЩИ ПОБЕДА НА ДЪРТАТА - ДОРИ В ТАЙНСТВЕНАТА ГРУПА НА БУКЧЕТО ПРЕДУПРЕДИХ СВОИТЕ КЛИЕНТИ ЗА БРЕКЗИТОВ СЦЕНАРИЙ И ЧЕ ВЕРОЯТНО ЩЕ СЕ СЪБУДЯТ ИЗНЕНАДАНИ НОГО-НОГО ХОРА !!!

          Знаех, сигурен бях, че великият мъж ще унижи това уродливо и злобно бабешко чучуло, колкото и да го мачкат продажните медии !!! Има, има надежда за Америка - нормалните хора все още са силни, честният човек - работник, предприемач, все още държи властта в ръцете си - и показа волята си да смачка крадливите политици, плужеците на социални помощи, чиновнишките паразити !!! Очаквано - Полуживата печели сред малцинствата (нигърите - в голямата си част са паразити - като нашите хъхреци), Доналд печели сред работещите бели хора !!!

          Да видим сега "някои хора" как ще се измъкват сега, след като месеци наред плюеха Доналд - включително нашите родни недалновидни журналисти !!! Да не говорим за платените козяшки тролове. Те да си търсят нова работа, защото Доналд на боклуци не плаща.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • 265 на 218

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
              264 за Тръмп.
              Още малко и ....
              Каролев пак ще спечели някой бас!

              Коментар


              • днеска ше пия една ракия за негово здраве !!! напрао да иляди и борсата да продължава да пада !!!

                Евала !!!

                Коментар


                • 264 за Тръмп.
                  Още малко и ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                    Аз щатските ги затворих.
                    Следва дакса и франсето да затворя.
                    да аз пуснах дълги от 1800 декемврийски за всеки случай тая пастърма да не вземе в "драматичен обрат да обърне нещата" .....

                    Коментар


                    • До тук добре. Малко му остава на Тръмп и ще може да разрине кочината и гнездото на змиите. А нашите грантаджии вече купуват памперси
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Според блумбер резултатитеа 244 за Тръмп с 215 за Клинтън .
                        Още малко остава.
                        Ама пазарите направо полудяват.
                        Интересни време ни предстоят.
                        Успех на всички

                        Коментар


                        • Миташки де си бе братчет твоя човек избива рибата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                            Аз щатските ги затворих.
                            Следва дакса и франсето да затворя.
                            Са а тъ питам де шъ емигрираш?Май ша има екскурзия до Дунава там близо до СвищоФФФФФФ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              треа да му стискаме палци че оше не е сигурно ...

                              Аз щатските ги затворих.
                              Следва дакса и франсето да затворя.
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                                Вече съм +60% отиграни за една нощ, позициите са затворени..
                                треа да му стискаме палци че оше не е сигурно ...

                                Коментар

                                Working...
                                X